ESL Pro League Season 6 – Europa

Informacje

Nazwa ESL Pro League Season 6
Data 22 sierpnia – 11 listopada 2017
Typ Online
Gra CS:GO
Uczestników 14
Pula nagród 6 miejsc na lanowych finałach
System rozgrywki ligowe

Uczestnicy

Drużyna Zawodnicy Trener
Astralis dev1ce dupreeh Xyp9x Kjaerbye gla1ve zonic
BIG gob b LEGIJA tabseN nex keev kakafu
Team EnVyUs Happy SIXER RpK xms ScreaM maLeK
FaZe Clan rain karrigan NiKo GuardiaN olofmeister RobbaN
Fnatic KRiMZ JW flusha Golden Lekr0 Jumpy
GODSENT znajder twist disco doplan dennis freddieb
G2 Esports shox bodyy NBK- kennyS apEX SmithZz
HellRaisers ANGE1 Zero DeadFox woxic ISSAA Johnta
Heroic MODDII Snappi niko JUGi es3tag FeTiSh
Team LDLC.com Ex6TenZ to1nou ALEX Maniac DEVIL Krav
mousesports chrisJ oskar ropz suNny STYKO Imbt
Natus Vincere seized Edward flamie s1mple Zeus kane
Ninjas in Pyjamas f0rest GeT_RiGhT Xizt draken REZ THREAT
North MSL k0nfig cajunb aizy valde ruggah

Tabela

# Drużyna Bilans spotkań Bilans rund +/- rundy Punkty
1. Fnatic 18-8 386-303 +83 55
2. North 18-8 373-323 +50 53
3. FaZe Clan 15-11 334-290 +44 47
4. Astralis 16-10 355-308 +47 47
5. Ninjas in Pyjamas 15-11 370-335 +35 42
6. HellRaisers 13-13 345-334 +11 41
7. G2 Esports 13-13 368-361 +7 39
8. Team EnVyUs 12-14 341-370 -29 37
9. mousesports 12-14 349-356 -7 35
10. Heroic 11-15 341-381 -40 35
11. Team LDLC.com 11-15 324-390 -66 32
12. Natus Vincere 10-16 347-373 -26 30
13. GODSENT 9-17 310-380 -70 28
14. BIG 9-17 319-388 -69 25
Legenda:
 Awans na lanowe finały
 Zaproszenie do ESL Pro League Season 7
 Baraże o utrzymanie w ESL Pro League
 Spadek do ESEA Premier

Wyniki

X 16:19 6:16 19:15 8:16 8:16 6:16 10:16 16:6 16:11 12:16 19:15 16:6 16:10
6:16 X 13:16 8:16 9:16 16:8 12:16 7:16 19:15 25:22 7:16 11:16 7:16 9:16
9:16 16:4 X 12:16 10:16 16:13 16:13 16:14 10:16 22:25 16:11 16:14 16:12 13:16
16:14 10:16 16:7 X 7:16 16:4 16:12 10:16 12:16 16:0 16:14 16:6 16:7 12:16
16:4 16:11 16:9 16:12 X 11:16 16:11 10:16 16:13 16:6 16:10 5:16 17:19 17:19
9:16 13:16 16:10 10:16 16:12 X 15:19 8:16 16:9 8:16 19:16 16:14 16:19 12:16
16:9 14:16 9:16 3:16 9:16 16:11 X 10:16 16:10 17:19 16:7 19:16 14:16 16:9
10:16 11:16 16:19 16:12 17:19 16:2 13:16 X 8:16 8:16 16:10 16:5 5:16 16:9
12:16 1:16 9:16 4:16 16:19 16:10 14:16 16:14 X 19:17 12:16 16:14 9:16 11:16
3:16 16:12 16:8 0:16 4:16 16:9 5:16 14:16 6:16 X 16:11 10:16 19:17 9:16
5:16 22:20 16:10 16:9 1:16 16:6 25:22 16:6 13:16 12:16 X 16:12 6:16 14:16
4:16 12:16 16:5 22:19 9:16 16:9 14:16 13:16 10:16 16:14 11:16 X 16:9 8:16
14:16 16:4 19:15 16:6 16:4 14:16 16:13 16:6 25:21 14:16 2:16 16:13 X 12:16
 10:16 16:8 16:6 4:16 19:16 8:16 16:7 16:9 12:16 16:12 16:12 17:19 16:5 X

Pierwszy tydzień

22 sierpnia
19:00 HellRaisers 8:16 Heroic Mirage
19:00 G2 Esports 3:16 FaZe Clan Cache
20:10 Heroic 16:14 HellRaisers Overpass
20:10 FaZe Clan 16:12 G2 Esports Overpass
21:20 BIG 9:16 Fnatic Train
22:30 GODSENT 19:16 mousesports Mirage
22:30 Fnatic 16:11 BIG Cobblestone
23 sierpnia
19:00 BIG 7:16 HellRaisers Cache
19:00 G2 Esports 16:9 Astralis Overpass
20:10 HellRaisers 11:16 BIG Cobblestone
20:10 Astralis 6:16 G2 Esports Inferno
21:20 mousesports 16:9 FaZe Clan Cache
21:20 Heroic 16:10 GODSENT Train
22:30 FaZe Clan 16:14 mousesports Mirage
22:30 GODSENT 16:9 Heroic Inferno
24 sierpnia
19:00 G2 Esports 16:9 North Nuke
19:00 Team EnVyUs 16:14 HellRaisers Cobblestone
20:10 North 16:7 G2 Esports Cobblestone
20:10 HellRaisers 16:19 Team EnVyUs Cache
21:20 Astralis 16:6 Heroic Overpass
21:20 BIG 8:16 FaZe Clan Overpass
22:30 Heroic 12:16 Astralis Inferno
22:30 FaZe Clan 10:16 BIG Train
25 sierpnia
19:00 Team LDLC.com 4:16 Fnatic Inferno
19:00 Team EnVyUs 12:16 FaZe Clan Train
20:10 Fnatic 16:6 Team LDLC.com Cache
20:10 FaZe Clan 16:7 Team EnVyUs Nuke
21:20 North 16:6 Team EnVyUs Nuke
21:20 Natus Vincere 10:16 Heroic Overpass
22:30 Team EnVyUs 13:16 North Cobblestone
22:30 Heroic 16:14 Natus Vincere Inferno
26 sierpnia
19:00 Natus Vincere 9:16 Fnatic Overpass
20:10 Fnatic 5:16 Natus Vincere Mirage
21:20 North 16:5 Ninjas in Pyjamas Nuke
22:30 Ninjas in Pyjamas 12:16 North Inferno
27 sierpnia
19:00 G2 Esports 16:7 mousesports Cobblestone
20:10 mousesports 25:22 G2 Esports Cache
21:20 Natus Vincere 16:9 Ninjas in Pyjamas Train
22:30 Ninjas in Pyjamas 16:13 Natus Vincere Mirage

Drugi tydzień

5 września
19:00 Astralis 16:6 Ninjas in Pyjamas Inferno
20:10 Ninjas in Pyjamas 14:16 Astralis Nuke
21:20 Team EnVyUs 16:13 GODSENT Train
22:30 GODSENT 16:10 Team EnVyUs TBD
6 września
19:00 HellRaisers 16:9 North Overpass
20:10 North 16:9 HellRaisers Cobblestone
21:20 GODSENT 9:16 Astralis Mirage
22:30 Astralis 8:16 GODSENT Overpass
7 września
19:00 HellRaisers 5:16 Ninjas in Pyjamas Inferno
20:10 Ninjas in Pyjamas 16:6 HellRaisers Train
21:20 Team EnVyUs 10:16 Fnatic Cobblestone
22:30 Fnatic 16:9 Team EnVyUs Cache

Trzeci tydzień

12 września
19:00 Team LDLC.com 16:9 GODSENT Inferno
20:10 GODSENT 8:16 Team LDLC.com Overpass
21:20 BIG 19:15 Heroic Train
22:30 Heroic 1:16 BIG Overpass
13 września
19:00 HellRaisers 8:16 Team LDLC.com Cache
20:10 Team LDLC.com 14:16 HellRaisers Overpass
21:20 BIG 16:8 GODSENT Cache
22:30 GODSENT 13:16 BIG Mirage

Czwarty tydzień

26 września
19:00 HellRaisers 16:5 Natus Vincere Overpass
19:00 Team LDLC.com 16:8 Team EnVyUs Cache
20:10 Natus Vincere 13:16 HellRaisers Inferno
20:10 Team EnVyUs 22:25 Team LDLC.com Nuke
21:20 Fnatic 16:13 Heroic Mirage
21:20 North 16:12 mousesports Cobblestone
22:30 Heroic 16:19 Fnatic Inferno
22:30 mousesports 14:16 North Mirage
27 września
19:00 Natus Vincere 16:5 Team EnVyUs Train
19:00 mousesports 1:16 Fnatic Train
20:10 Team EnVyUs 16:14 Natus Vincere Cobblestone
20:10 Fnatic 16:10 mousesports Cache
21:20 G2 Esports 14:16 Ninjas in Pyjamas Nuke
21:20 GODSENT 12:16 North Train
22:30 Ninjas in Pyjamas 16:13 G2 Esports Overpass
22:30 North 8:16 GODSENT Mirage
28 września
18:20 mousesports 16:6 GODSENT Cobblestone
19:00 GODSENT 16:12 Fnatic Mirage
20:10 Fnatic 11:16 GODSENT Cache
21:20 Ninjas in Pyjamas 16:6 FaZe Clan Cobblestone
21:20 Team LDLC.com 16:12 BIG Overpass
22:30 FaZe Clan 16:7 Ninjas in Pyjamas Mirage
22:30 BIG 25:22 Team LDLC.com Cache

Piąty tydzień

3 października
19:00 Astralis 16:11 Team LDLC.com Overpass
19:00 G2 Esports 9:16 Team EnVyUs Cobblestone
20:10 Team LDLC.com 3:16 Astralis Inferno
20:10 Team EnVyUs 16:13 G2 Esports Inferno
21:20 Fnatic 17:19 Ninjas in Pyjamas Mirage
21:20 mousesports 22:20 BIG Cobblestone
22:30 Ninjas in Pyjamas 16:4 Fnatic Cache
22:30 BIG 7:16 mousesports Train
4 października
19:00 Astralis 16:19 BIG Overpass
19:00 Natus Vincere 16:14 Team LDLC.com Inferno
20:10 BIG 6:16 Astralis Inferno
20:10 Team LDLC.com 10:16 Natus Vincere Nuke
21:20 Ninjas in Pyjamas 14:16 Team LDLC.com Overpass
21:20 FaZe Clan 12:16 North Mirage
22:30 Team LDLC.com 19:17 Ninjas in Pyjamas Cache
22:30 North 4:16 FaZe Clan Inferno
5 października
19:00 North 10:16 Astralis Mirage
19:00 FaZe Clan 10:16 HellRaisers Inferno
20:10 Astralis 16:10 North Inferno
20:10 HellRaisers 16:12 FaZe Clan Cache
21:20 Ninjas in Pyjamas 2:16 mousesports Inferno
21:20 G2 Esports 17:19 Team LDLC.com Inferno
22:30 mousesports 6:16 Ninjas in Pyjamas Nuke
22:30 Team LDLC.com 5:16 G2 Esports Cache
6 października
19:00 G2 Esports 19:16 Natus Vincere Overpass
19:00 Fnatic 10:16 HellRaisers Mirage
20:10 Natus Vincere 14:16 G2 Esports Nuke
20:10 HellRaisers 17:19 Fnatic Inferno
21:20 Heroic 12:16 mousesports Nuke
21:20 FaZe Clan 16:14 Astralis Mirage
22:30 mousesports 13:16 Heroic Mirage
22:30 Astralis 19:15 FaZe Clan Overpass
7 października
19:00 mousesports 16:12 Natus Vincere Cobblestone
20:10 Natus Vincere 11:16 mousesports Inferno
21:20 Fnatic 16:4 Astralis Mirage
22:30 Astralis 8:16 Fnatic Train
8 października
19:00 Heroic 4:16 FaZe Clan Inferno
20:10 FaZe Clan 12:16 Heroic Overpass
21:20 Team EnVyUs 16:11 mousesports Cache
22:30 mousesports 16:10 Team EnVyUs Cobblestone
8 listopada
22:20 Natus Vincere 4:16 Astralis Nuke
23:30 Astralis 19:15 Natus Vincere Inferno
9 listopada
20:00 G2 Esports 10:16 HellRaisers Inferno
21:10 HellRaisers 13:16 G2 Esports Cobblestone

Szósty tydzień

17 października
19:00 Ninjas in Pyjamas 16:4 BIG Mirage
19:00 FaZe Clan 16:4 GODSENT Cobblestone
20:10 BIG 7:16 Ninjas in Pyjamas Cache
20:10 GODSENT 10:16 FaZe Clan Inferno
21:20 G2 Esports 16:10 Heroic Inferno
21:20 Fnatic 17:19 North Mirage
22:30 Heroic 14:16 G2 Esports Nuke
22:30 North 19:16 Fnatic Cobblestone
18 października
19:00 G2 Esports 14:16 BIG Cobblestone
19:00 Natus Vincere 8:16 North Overpass
20:10 BIG 12:16 G2 Esports Overpass
20:10 North 17:19 Natus Vincere Nuke
21:20 Team LDLC.com 16:11 mousesports Inferno
21:20 GODSENT 16:19 Ninjas in Pyjamas Overpass
22:30 mousesports 12:16 Team LDLC.com Cache
22:30 Ninjas in Pyjamas 14:16 GODSENT Cobblestone
19 października
19:00 HellRaisers 10:16 Astralis Mirage
19:00 GODSENT 16:14 Natus Vincere Overpass
20:10 Astralis 10:16 HellRaisers Overpass
20:10 Natus Vincere 16:9 GODSENT Cobblestone
21:20 Heroic 9:16 Team EnVyUs Nuke
21:20 Team LDLC.com 0:16 FaZe Clan walkower
22:30 Team EnVyUs 10:16 Heroic Inferno
22:30 FaZe Clan 16:0 Team LDLC.com walkower

Siódmy tydzień

7 listopada
19:00 Team EnVyUs 16:4 BIG Train
20:10 BIG 13:16 Team EnVyUs Cache
21:20 G2 Esports 16:11 GODSENT Inferno
22:30 GODSENT 15:19 G2 Esports Cache
8 listopada
19:00 mousesports 16:6 HellRaisers Mirage
20:10 HellRaisers 16:10 mousesports Inferno
21:20 FaZe Clan 7:16 Fnatic Mirage
22:30 Fnatic 16:12 FaZe Clan Cache
9 listopada
19:00 Ninjas in Pyjamas 25:21 Heroic Overpass
20:10 Heroic 9:16 Ninjas in Pyjamas Nuke
21:20 Astralis 6:16 Team EnVyUs Train
21:20 North 12:16 Heroic Overpass
22:30 Team EnVyUs 9:16 Astralis Nuke
22:30 Heroic 11:16 North Train
10 listopada
19:00 BIG 11:16 Natus Vincere Train
20:10 Natus Vincere 16:12 BIG Overpass
21:20 North 16:12 Team LDLC.com Overpass
22:30 Team LDLC.com 9:16 North Cobblestone
11 listopada
20:00 Ninjas in Pyjamas 19:15 Team EnVyUs Train
20:00 G2 Esports 9:16 Fnatic Cobblestone
20:00 Heroic 19:17 Team LDLC.com Nuke
20:00 GODSENT 8:16 HellRaisers Cache
20:00 FaZe Clan 16:6 Natus Vincere Overpass
20:00 North 16:8 BIG Cobblestone
20:00 mousesports 5:16 Astralis Nuke
21:10 Team EnVyUs 16:12 Ninjas in Pyjamas Cobblestone
21:10 Fnatic 16:11 G2 Esports Inferno
21:10 Team LDLC.com 6:16 Heroic Overpass
21:10 HellRaisers 16:2 GODSENT Cobblestone
21:10 Natus Vincere 22:19 FaZe Clan Nuke
21:10 BIG 9:16 North Overpass
21:10 Astralis 12:16 mousesports Inferno

Nagrody

Awans na lanowe finały Fnatic, Astralis, FaZe Clan, North, Ninjas in Pyjamas, HellRaisers
Baraże o utrzymanie GODSENT, Natus Vincere
Spadek do ESEA Premier BIG

Transmisja

Transmisja z rozgrywek europejskiej dywizji ESL Pro League Season 6 dostępna będzie w ESL.TV Polska.

Tagi: , , ,