ESL Pro League Season 6 – Europa

Informacje

Nazwa ESL Pro League Season 6
Data 22 sierpnia – 11 listopada 2017
Typ Online
Gra CS:GO
Uczestników 14
Pula nagród 6 miejsc na lanowych finałach
System rozgrywki ligowe

Uczestnicy

Drużyna Zawodnicy Trener
Astralis dev1ce dupreeh Xyp9x Kjaerbye gla1ve zonic
BIG gob b LEGIJA tabseN nex keev kakafu
Team EnVyUs Happy SIXER RpK xms ScreaM maLeK
FaZe Clan rain karrigan NiKo GuardiaN olofmeister RobbaN
Fnatic KRiMZ JW flusha Golden Lekr0 Jumpy
GODSENT znajder twist disco doplan dennis freddieb
G2 Esports shox bodyy NBK- kennyS apEX SmithZz
HellRaisers ANGE1 Zero DeadFox woxic ISSAA Johnta
Heroic MODDII Snappi niko JUGi es3tag FeTiSh
Team LDLC.com Ex6TenZ to1nou ALEX Maniac DEVIL Krav
mousesports chrisJ oskar ropz suNny STYKO Imbt
Natus Vincere seized Edward flamie s1mple Zeus kane
Ninjas in Pyjamas f0rest GeT_RiGhT Xizt draken REZ THREAT
North MSL k0nfig cajunb aizy valde ruggah

Tabela

# Drużyna Bilans spotkań Bilans rund +/- rundy Punkty
1. Fnatic 7-1 117-74 +43 21
2. FaZe Clan 6-2 115-88 +27 18
3. North 6-2 114-84 +30 18
4. BIG 6-4 131-122 +9 17
5. Heroic 5-5 123-136 -13 16
6. Astralis 5-3 103-95 +8 15
7. G2 Esports 4-4 101-95 +6 13
8. GODSENT 4-7 134-154 -20 11
9. HellRaisers 3-9 138-174 -36 10
10. Ninjas in Pyjamas 3-5 94-104 -10 9
11. Team LDLC.com 3-3 72-73 -1 9
12. Team EnVyUs 3-7 115-154 -39 8
13. Natus Vincere 2-4 78-78 0 6
14. mousesports 2-3 68-72 -4 6
Legenda:
 Awans na lanowe finały
 Zaproszenie do ESL Pro League Season 7
 Baraże o utrzymanie w ESL Pro League
 Spadek do ESEA Premier

Wyniki

X 8:16 6:16 16:6 16:6
X 8:16 9:16 16:8 7:16 19:15
X 12:16 10:16 16:13 16:14 13:16
10:16 16:7 X 16:12 16:14
16:11 16:9 X 16:6 5:16
9:16 13:16 16:10 X 16:9 8:16 19:16
16:9 3:16 X 16:7 16:9
11:16 16:19 X 8:16 8:16 5:16 16:9
12:16 1:16 16:10 16:14 X 16:14
4:16 16:9 14:16 X
16:9 25:22 X
9:16 10:16 X 16:9
14:16 16:6 16:13 X 12:16
16:6 16:7 16:9 16:5 X

Pierwszy tydzień

22 sierpnia
19:00 HellRaisers 8:16 Heroic Mirage
19:00 G2 Esports 3:16 FaZe Clan Cache
20:10 Heroic 16:14 HellRaisers Overpass
20:10 FaZe Clan 16:12 G2 Esports Overpass
21:20 BIG 9:16 Fnatic Train
22:30 GODSENT 19:16 mousesports Mirage
22:30 Fnatic 16:11 BIG Cobblestone
23 sierpnia
19:00 BIG 7:16 HellRaisers Cache
19:00 G2 Esports 16:9 Astralis Overpass
20:10 HellRaisers 11:16 BIG Cobblestone
20:10 Astralis 6:16 G2 Esports Inferno
21:20 mousesports 16:9 FaZe Clan Cache
21:20 Heroic 16:10 GODSENT Train
22:30 FaZe Clan 16:14 mousesports Mirage
22:30 GODSENT 16:9 Heroic Inferno
24 sierpnia
19:00 G2 Esports 16:9 North Nuke
19:00 Team EnVyUs 16:14 HellRaisers Cobblestone
20:10 North 16:7 G2 Esports Cobblestone
20:10 HellRaisers 16:19 Team EnVyUs Cache
21:20 Astralis 16:6 Heroic Overpass
21:20 BIG 8:16 FaZe Clan Overpass
22:30 Heroic 12:16 Astralis Inferno
22:30 FaZe Clan 10:16 BIG Train
25 sierpnia
19:00 Team LDLC.com 4:16 Fnatic Inferno
19:00 Team EnVyUs 12:16 FaZe Clan Train
20:10 Fnatic 16:6 Team LDLC.com Cache
20:10 FaZe Clan 16:7 Team EnVyUs Nuke
21:20 North 16:6 Team EnVyUs Nuke
21:20 Natus Vincere 10:16 Heroic Overpass
22:30 Team EnVyUs 13:16 North Cobblestone
22:30 Heroic 16:14 Natus Vincere Inferno
26 sierpnia
19:00 Natus Vincere 9:16 Fnatic Overpass
20:10 Fnatic 5:16 Natus Vincere Mirage
21:20 North 16:5 Ninjas in Pyjamas Nuke
22:30 Ninjas in Pyjamas 12:16 North Inferno
27 sierpnia
19:00 G2 Esports 16:7 mousesports Cobblestone
20:10 mousesports 25:22 G2 Esports Cache
21:20 Natus Vincere 16:9 Ninjas in Pyjamas Train
22:30 Ninjas in Pyjamas 16:13 Natus Vincere Mirage

Drugi tydzień

5 września
19:00 Astralis 16:6 Ninjas in Pyjamas Inferno
20:10 Ninjas in Pyjamas 14:16 Astralis Nuke
21:20 Team EnVyUs 16:13 GODSENT Train
22:30 GODSENT 16:10 Team EnVyUs TBD
6 września
19:00 HellRaisers 16:9 North Overpass
20:10 North 16:9 HellRaisers Cobblestone
21:20 GODSENT 9:16 Astralis Mirage
22:30 Astralis 8:16 GODSENT Overpass
7 września
19:00 HellRaisers 5:16 Ninjas in Pyjamas Inferno
20:10 Ninjas in Pyjamas 16:6 HellRaisers Train
21:20 Team EnVyUs 10:16 Fnatic Cobblestone
22:30 Fnatic 16:9 Team EnVyUs Cache

Trzeci tydzień

12 września
19:00 Team LDLC.com 16:9 GODSENT Inferno
20:10 GODSENT 8:16 Team LDLC.com Overpass
21:20 BIG 19:15 Heroic Train
22:30 Heroic 1:16 BIG Overpass
13 września
19:00 HellRaisers 8:16 Team LDLC.com Cache
20:10 Team LDLC.com 14:16 HellRaisers Overpass
21:20 BIG 16:8 GODSENT Cache
22:30 GODSENT 13:16 BIG Mirage

Czwarty tydzień

26 września
19:00 Team LDLC.com vs Team EnVyUs TBD
19:00 HellRaisers vs Natus Vincere TBD
20:10 Team EnVyUs vs Team LDLC.com TBD
20:10 Natus Vincere vs HellRaisers TBD
21:20 Fnatic vs Heroic TBD
21:20 North vs mousesports TBD
22:30 Heroic vs Fnatic TBD
22:30 mousesports vs North TBD
27 września
19:00 Natus Vincere vs Team EnVyUs TBD
19:00 mousesports vs Fnatic TBD
20:10 Team EnVyUs vs Natus Vincere TBD
20:10 Fnatic vs mousesports TBD
21:20 G2 Esports vs Ninjas in Pyjamas TBD
21:20 GODSENT vs North TBD
22:30 Ninjas in Pyjamas vs G2 Esports TBD
22:30 North vs GODSENT TBD
28 września
18:20 mousesports vs GODSENT TBD
19:00 GODSENT vs Fnatic TBD
19:00 North vs Heroic TBD
20:10 Fnatic vs GODSENT TBD
20:10 Heroic vs North TBD
21:20 Ninjas in Pyjamas vs FaZe Clan TBD
21:20 Team LDLC.com vs BIG TBD
22:30 FaZe Clan vs Ninjas in Pyjamas TBD
22:30 BIG vs Team LDLC.com TBD

Piąty tydzień

3 października
19:00 Astralis vs Team LDLC.com TBD
19:00 G2 Esports vs Team EnVyUs TBD
20:10 Team LDLC.com vs Astralis TBD
20:10 Team EnVyUs vs G2 Esports TBD
21:20 Fnatic vs Ninjas in Pyjamas TBD
21:20 mousesports vs BIG TBD
22:30 Ninjas in Pyjamas vs Fnatic TBD
22:30 BIG vs mousesports TBD
4 października
19:00 Astralis vs BIG TBD
19:00 Team LDLC.com vs Natus Vincere TBD
20:10 BIG vs Astralis TBD
20:10 Natus Vincere vs Team LDLC.com TBD
21:20 Ninjas in Pyjamas vs Team LDLC.com TBD
21:20 FaZe Clan vs North TBD
22:30 Team LDLC.com vs Ninjas in Pyjamas TBD
22:30 North vs FaZe Clan TBD
5 października
19:00 North vs Astralis TBD
19:00 FaZe Clan vs HellRaisers TBD
20:10 Astralis vs North TBD
20:10 HellRaisers vs FaZe Clan TBD
21:20 Ninjas in Pyjamas vs mousesports TBD
21:20 G2 Esports vs Team LDLC.com TBD
22:30 mousesports vs Ninjas in Pyjamas TBD
22:30 Team LDLC.com vs G2 Esports TBD
6 października
19:00 G2 Esports vs Natus Vincere TBD
19:00 Fnatic vs HellRaisers TBD
20:10 Natus Vincere vs G2 Esports TBD
20:10 HellRaisers vs Fnatic TBD
21:20 Heroic vs mousesports TBD
21:20 FaZe Clan vs Astralis TBD
22:30 mousesports vs Heroic TBD
22:30 Astralis vs FaZe Clan TBD
7 października
19:00 mousesports vs Natus Vincere TBD
20:10 Natus Vincere vs mousesports TBD
21:20 Fnatic vs Astralis TBD
22:30 Astralis vs Fnatic TBD
8 października
19:00 G2 Esports vs HellRaisers TBD
19:00 Natus Vincere vs Astralis TBD
20:10 HellRaisers vs G2 Esports TBD
20:10 Astralis vs Natus Vincere TBD
21:20 Heroic vs FaZe Clan TBD
21:20 Team EnVyUs vs mousesports TBD
22:30 FaZe Clan vs Heroic TBD
22:30 mousesports vs Team EnVyUs TBD

Szósty tydzień

17 października
19:00 Ninjas in Pyjamas vs BIG TBD
19:00 FaZe Clan vs GODSENT TBD
20:10 BIG vs Ninjas in Pyjamas TBD
20:10 GODSENT vs FaZe Clan TBD
21:20 G2 Esports vs Heroic TBD
21:20 Fnatic vs North TBD
22:30 Heroic vs G2 Esports TBD
22:30 North vs Fnatic TBD
18 października
19:00 G2 Esports vs BIG TBD
19:00 Natus Vincere vs North TBD
20:10 BIG vs G2 Esports TBD
20:10 North vs Natus Vincere TBD
21:20 Team LDLC.com vs mousesports TBD
21:20 GODSENT vs Ninjas in Pyjamas TBD
22:30 mousesports vs Team LDLC.com TBD
22:30 Ninjas in Pyjamas vs GODSENT TBD
19 października
19:00 HellRaisers vs Astralis TBD
19:00 GODSENT vs Natus Vincere TBD
20:10 Astralis vs HellRaisers TBD
20:10 Natus Vincere vs GODSENT TBD
21:20 Heroic vs Team EnVyUs TBD
21:20 Team LDLC.com vs FaZe Clan TBD
22:30 Team EnVyUs vs Heroic TBD
22:30 FaZe Clan vs Team LDLC.com TBD

Siódmy tydzień

7 listopada
19:00 Team EnVyUs vs BIG TBD
20:10 BIG vs Team EnVyUs TBD
21:20 G2 Esports vs GODSENT TBD
22:30 GODSENT vs G2 Esports TBD
8 listopada
19:00 mousesports vs HellRaisers TBD
20:10 HellRaisers vs mousesports TBD
21:20 FaZe Clan vs Fnatic TBD
22:30 Fnatic vs FaZe Clan TBD
9 listopada
19:00 Ninjas in Pyjamas vs Heroic TBD
20:10 Heroic vs Ninjas in Pyjamas TBD
21:20 Astralis vs Team EnVyUs TBD
22:30 Team EnVyUs vs Astralis TBD
10 listopada
19:00 BIG vs Natus Vincere TBD
20:10 Natus Vincere vs BIG TBD
21:20 North vs Team LDLC.com TBD
22:30 Team LDLC.com vs North TBD
11 listopada
20:00 Ninjas in Pyjamas vs Team EnVyUs TBD
20:00 G2 Esports vs Fnatic TBD
20:00 Heroic vs Team LDLC.com TBD
20:00 GODSENT vs HellRaisers TBD
20:00 FaZe Clan vs Natus Vincere TBD
20:00 North vs BIG TBD
20:00 mousesports vs Astralis TBD
21:10 Team EnVyUs vs Ninjas in Pyjamas TBD
21:10 Fnatic vs G2 Esports TBD
21:10 Team LDLC.com vs Heroic TBD
21:10 HellRaisers vs GODSENT TBD
21:10 Natus Vincere vs FaZe Clan TBD
21:10 BIG vs North TBD
21:10 Astralis vs mousesports TBD

Nagrody

Awans na lanowe finały
Baraże o utrzymanie
Spadek do ESEA Premier

Transmisja

Transmisja z rozgrywek europejskiej dywizji ESL Pro League Season 6 dostępna będzie w ESL.TV Polska.

Tagi: , , ,