ESL Pro League Season 7 – Europa

Informacje

Nazwa ESL Pro League Season 7
Data 13 lutego – 26 kwietnia 2018
Miejsce online
Gra CS:GO
Liczba uczestników 14
Pula nagród 125 000 $ + sześć miejsc na lanowych finałach
System rozgrywki ligowe

Uczestnicy

AGO Esports

Astralis

Team EnVyUs

FaZe Clan

Furlan dev1ce Happy rain
GruBy dupreeh RpK karrigan
snatchie Xyp9x ScreaM NiKo
TOAO gla1ve kioShiMa GuardiaN
phr Magisk hAdji olofmeister
miNirox (trener) zonic (trener) maLeK (trener) RobbaN (trener)

Fnatic

G2 Esports

HellRaisers

Heroic

KRIMZ shox ANGE1 MODDII
JW bodyy bondik Snappi
flusha NBK- DeadFox niko
Golden kennyS woxic JUGi
Lekr0 apEX ISSAA RUBINO
Jumpy (trener) SmithZz (trener) Johnta (trener) peacemaker (trener)

Team LDLC

mousesports

Natus Vincere

Ninjas in Pyjamas

to1nou chrisJ Edward f0rest
ALEX oskar flamie GeT_RiGhT
Maniac ropz s1mple draken
DEVIL suNny Zeus REZ
LOGAN STYKO electronic dennis
Ozstrik3r (trener) lmbt (trener) kane (trener) pita (trener)

North

Space Soldiers

MSL XANTARES
aizy ngiN
valde paz
mertz MAJ3R
Kjaerbye Calyx
ave (trener) hardstyle (trener)

Tabela

# Drużyna Bilans spotkań Bilans rund +/- rundy Punkty
1. Astralis 5 – 3 119 – 106 +13 14
2. FaZe Clan 4 – 4 127 – 121 +6 14
3. Fnatic 4 – 4 112 – 114 -2 13
4. Natus Vincere 4 – 2 97 – 75 +22 11
5. Space Soldiers 3 – 3 84 – 58 +26 10
6. mousesports 3 – 1 62 – 43 +19 9
7. HellRaisers 3 – 1 60 – 60 0 8
8. Heroic 2 – 2 38 – 56 -18 6
9. AGO Esports 2 – 4 70 – 77 -7 6
10. G2 Esports 2 – 4 76 – 84 -8 6
11. Ninjas in Pyjamas 2 – 2 59 – 57 +2 5
12. North 1 – 1 24 – 26 -2 3
13. Team LDLC.com 1 – 5 40 – 91 -51 3
14. Team EnVyUs 0 – 0 0 – 0 0 0
Legenda:
 Awans na lanowe finały
 Zaproszenie do ESL Pro League Season 8
 Baraże o utrzymanie w ESL Pro League
 Spadek do ESEA Premier

Wyniki

X 7:16 8:16 16:11
X 22:20 10:16 16:5 16:14
X
16:11 14:16 X 16:13 23:25
X 16:10 11:16 7:16 16:10
16:12 11:16 10:16 X
22:19 X 16:14
16:14 X 5:16
2:16 5:16 X 1:16
16:9 16:11 X
16:8 16:6 X 16:8
14:16 X 19:15
16:10 X
16:1 11:16 10:16 X

Pierwszy tydzień

13 lutego
17:00 G2 Esports 11:16 FaZe Clan Cache
17:00 Astralis 16:5 Team LDLC.com Inferno
18:05 FaZe Clan 16:13 G2 Esports Overpass
18:05 Team LDLC.com 5:16 Astralis Nuke
19:15 Fnatic 7:16 mousesports Mirage
19:15 Natus Vincere 16:6 HellRaisers Inferno
20:20 mousesports 16:11 Fnatic Overpass
20:20 HellRaisers 16:14 Natus Vincere Overpass
21:30 FaZe Clan 14:16 Astralis Inferno
21:30 Team LDLC.com 2:16 AGO Esports Cache
22:35 Astralis 22:20 FaZe Clan Train
22:35 AGO Esports 16:11 Team LDLC.com Overpass
14 lutego
17:00 Natus Vincere 16:6 FaZe Clan Inferno
17:00 Space Soldiers 16:1 Heroic Cobblestone
18:05 FaZe Clan 23:25 Natus Vincere Mirage
18:05 Heroic 5:16 Space Soldiers Train
19:15 HellRaisers 22:19 Fnatic Overpass
19:15 mousesports 16:9 Astralis Mirage
20:20 Fnatic 11:16 HellRaisers Inferno
20:20 Astralis 16:14 mousesports Inferno
21:30 G2 Esports 16:12 AGO Esports Cache
21:30 Space Soldiers 16:11 Team LDLC.com Cobblestone
22:35 AGO Esports 8:16 G2 Esports Cobblestone
22:35 Team LDLC.com 1:16 Space Soldiers Inferno
15 lutego
17:00 AGO Esports 7:16 FaZe Clan Train
17:00 Fnatic 16:10 Ninjas in Pyjamas Cobblestone
18:05 FaZe Clan 16:11 AGO Esports Cache
18:05 Ninjas in Pyjamas 14:16 Fnatic Inferno
19:15 Natus Vincere 16:8 North Train
19:15 Astralis 10:16 Heroic Nuke
20:20 North 16:10 Natus Vincere Inferno
20:20 Heroic 16:14 Astralis Mirage
21:30 G2 Esports 10:16 Fnatic Cache
21:30 Ninjas in Pyjamas 19:15 Space Soldiers Train
22:35 Fnatic 16:10 G2 Esports Inferno
22:35 Space Soldiers 10:16 Ninjas in Pyjamas Cache

Drugi tydzień

6 marca
17:00 North vs mousesports TBD
18:05 mousesports vs North TBD
19:15 Natus Vincere vs Space Soldiers TBD
20:20 Space Soldiers vs Natus Vincere TBD
21:30 Team EnVyUs vs Team LDLC.com TBD
22:35 Team LDLC.com vs Team EnVyUs TBD
7 marca
17:00 Natus Vincere vs AGO Esports TBD
18:05 AGO Esports vs Natus Vincere TBD
19:15 HellRaisers vs Heroic TBD
20:20 Heroic vs HellRaisers TBD
21:30 Team LDLC.com vs North TBD
22:35 North vs Team LDLC.com TBD
8 marca
17:00 AGO Esports vs Ninjas in Pyjamas TBD
18:05 Ninjas in Pyjamas vs AGO Esports TBD
19:15 Space Soldiers vs G2 Esports TBD
20:20 G2 Esports vs Space Soldiers TBD
21:30 North vs Team EnVyUs TBD
22:35 Team EnVyUs vs North TBD

Trzeci tydzień

13 marca
17:00 mousesports vs FaZe Clan TBD
18:05 FaZe Clan vs mousesports TBD
19:15 Heroic vs North TBD
20:20 North vs Heroic TBD
21:30 Astralis vs G2 Esports TBD
22:35 G2 Esports vs Astralis TBD
14 marca
17:00 G2 Esports vs mousesports TBD
18:05 mousesports vs G2 Esports TBD
19:15 FaZe Clan vs Heroic TBD
20:20 Heroic vs FaZe Clan TBD
21:30 mousesports vs Ninjas in Pyjamas TBD
22:35 Ninjas in Pyjamas vs mousesports TBD
15 marca
17:00 North vs Astralis TBD
18:05 Astralis vs North TBD
19:15 G2 Esports vs Ninjas in Pyjamas TBD
20:20 Ninjas in Pyjamas vs G2 Esports TBD
21:30 Heroic vs mousesports TBD
22:35 mousesports vs Heroic TBD

Czwarty tydzień

20 marca
17:00 Heroic vs Ninjas in Pyjamas TBD
18:05 Ninjas in Pyjamas vs Heroic TBD
19:15 Astralis vs HellRaisers TBD
20:20 HellRaisers vs Astralis TBD
21:30 Heroic vs G2 Esports TBD
22:35 G2 Esports vs Heroic TBD
21 marca
17:00 Ninjas in Pyjamas vs HellRaisers TBD
18:05 HellRaisers vs Ninjas in Pyjamas TBD
19:15 Natus Vincere vs Team EnVyUs TBD
20:20 Team EnVyUs vs Natus Vincere TBD
21:30 AGO Esports vs Space Soldiers TBD
22:35 Space Soldiers vs AGO Esports TBD
22 marca
17:00 Space Soldiers vs Team EnVyUs TBD
18:05 Team EnVyUs vs Space Soldiers TBD
19:15 Natus Vincere vs Team LDLC.com TBD
20:20 Team LDLC.com vs Natus Vincere TBD
21:30 Fnatic vs North TBD
22:35 North vs Fnatic TBD

Piąty tydzień

3 kwietnia
17:00 FaZe Clan vs Team EnVyUs TBD
17:00 mousesports vs HellRaisers TBD
18:05 Team EnVyUs vs FaZe Clan TBD
18:05 HellRaisers vs mousesports TBD
19:15 Natus Vincere vs Ninjas in Pyjamas TBD
19:15 Astralis vs AGO Esports TBD
20:20 Ninjas in Pyjamas vs Natus Vincere TBD
20:20 AGO Esports vs Astralis TBD
21:30 Team LDLC.com vs Heroic TBD
21:30 G2 Esports vs North TBD
22:35 Heroic vs Team LDLC.com TBD
22:35 North vs G2 Esports TBD
4 kwietnia
17:00 Team EnVyUs vs G2 Esports TBD
17:00 HellRaisers vs AGO Esports TBD
18:05 G2 Esports vs Team EnVyUs TBD
18:05 AGO Esports vs HellRaisers TBD
19:15 Natus Vincere vs Heroic TBD
19:15 North vs FaZe Clan TBD
20:20 Heroic vs Natus Vincere TBD
20:20 FaZe Clan vs North TBD
21:30 Team LDLC.com vs mousesports TBD
21:30 Fnatic vs Space Soldiers TBD
22:35 mousesports vs Team LDLC.com TBD
22:35 Space Soldiers vs Fnatic TBD
5 kwietnia
17:00 Team LDLC.com vs G2 Esports TBD
17:00 Team EnVyUs vs HellRaisers TBD
18:05 G2 Esports vs Team LDLC.com TBD
18:05 HellRaisers vs Team EnVyUs TBD
19:15 Fnatic vs Astralis TBD
19:15 North vs Space Soldiers TBD
20:20 Astralis vs Fnatic TBD
20:20 Space Soldiers vs North TBD
21:30 Ninjas in Pyjamas vs FaZe Clan TBD
21:30 mousesports vs AGO Esports TBD
22:35 FaZe Clan vs Ninjas in Pyjamas TBD
22:35 AGO Esports vs mousesports TBD

Szósty tydzień

10 kwietnia
17:00 FaZe Clan vs HellRaisers TBD
17:00 Space Soldiers vs Astralis TBD
18:05 HellRaisers vs FaZe Clan TBD
18:05 Astralis vs Space Soldiers TBD
19:15 Natus Vincere vs mousesports TBD
19:15 Heroic vs Fnatic TBD
20:20 mousesports vs Natus Vincere TBD
20:20 Fnatic vs Heroic TBD
21:30 Ninjas in Pyjamas vs Team EnVyUs TBD
21:30 AGO Esports vs North TBD
22:35 Team EnVyUs vs Ninjas in Pyjamas TBD
22:35 North vs AGO Esports TBD
11 kwietnia
17:00 Fnatic vs FaZe Clan TBD
17:00 HellRaisers vs G2 Esports TBD
18:05 FaZe Clan vs Fnatic TBD
18:05 G2 Esports vs HellRaisers TBD
19:15 Team EnVyUs vs AGO Esports TBD
19:15 Natus Vincere vs Astralis TBD
20:20 AGO Esports vs Team EnVyUs TBD
20:20 Astralis vs Natus Vincere TBD
21:30 Ninjas in Pyjamas vs Team LDLC.com TBD
21:30 Space Soldiers vs HellRaisers TBD
22:35 Team LDLC.com vs Ninjas in Pyjamas TBD
22:35 HellRaisers vs Space Soldiers TBD
12 kwietnia
17:00 North vs Ninjas in Pyjamas TBD
18:05 Ninjas in Pyjamas vs North TBD
19:15 Team EnVyUs vs Fnatic TBD
20:20 Fnatic vs Team EnVyUs TBD
21:30 FaZe Clan vs Team LDLC.com TBD
22:35 Team LDLC.com vs FaZe Clan TBD

Siódmy tydzień

24 kwietnia
17:00 Team EnVyUs vs Heroic TBD
18:05 Heroic vs Team EnVyUs TBD
19:15 mousesports vs Space Soldiers TBD
20:20 Space Soldiers vs mousesports TBD
21:30 AGO Esports vs Fnatic TBD
22:35 Fnatic vs AGO Esports TBD
25 kwietnia
17:00 Astralis vs Team EnVyUs TBD
18:05 Team EnVyUs vs Astralis TBD
19:15 Natus Vincere vs Fnatic TBD
20:20 Fnatic vs Natus Vincere TBD
21:30 HellRaisers vs Team LDLC.com TBD
22:35 Team LDLC.com vs HellRaisers TBD
26 kwietnia
20:00 Ninjas in Pyjamas vs Astralis TBD
20:00 Heroic vs AGO Esports TBD
20:00 Team LDLC.com vs Fnatic TBD
20:00 Natus Vincere vs G2 Esports TBD
20:00 FaZe Clan vs Space Soldiers TBD
20:00 mousesports vs Team EnVyUs TBD
20:00 HellRaisers vs North TBD
21:10 Astralis vs Ninjas in Pyjamas TBD
21:10 AGO Esports vs Heroic TBD
21:10 Fnatic vs Team LDLC.com TBD
21:10 G2 Esports vs Natus Vincere TBD
21:10 Space Soldiers vs FaZe Clan TBD
21:10 Team EnVyUs vs mousesports TBD
21:10 North vs HellRaisers TBD

Klasyfikacja końcowa

1-6.
7. 27 000 $
8. 23 000 $
9. 19 000 $
10. 17 500 $
11. 15 000 $
12. 11 500 $
13. 8 000 $
14. 4 000 $

Transmisja

Transmisja z rozgrywek europejskiej dywizji ESL Pro League Season 7 dostępna będzie w ESL.TV Polska.

Tagi: , , ,