ESL Pro League Season 8 – Europa

Informacje

Nazwa ESL Pro League Season 8
Data 2 października – 14 listopada 2018
Miejsce online
Gra CS:GO
Liczba uczestników 14
Pula nagród 125 000 $ + siedem miejsc na lanowych finałach
System rozgrywki ligowe

Uczestnicy

AGO Esports

Astralis

BIG

FaZe Clan

Furlan dev1ce gob b rain
GruBy dupreeh tabseN karrigan
TOAO Xyp9x nex NiKo
phr gla1ve tiziaN GuardiaN
SZPERO Magisk smooya olofmeister
miNirox (trener) zonic (trener) LEGIJA (trener) RobbaN (trener)

Fnatic

G2 Esports

HellRaisers

Heroic

KRIMZ shox ANGE1 MODDII
JW bodyy bondik es3tag
Xizt kennyS DeadFox friberg
twist SmithZz woxic AcilioN
ScreaM Ex6TenZ ISSAA mertz
Jumpy (trener) NiaK (trener) Johnta (trener) naSu (trener)

mousesports

Natus Vincere

Ninjas in Pyjamas

North

chrisJ Edward f0rest aizy
oskar flamie GeT_RiGhT valde
ropz s1mple REZ Kjaerbye
suNny Zeus dennis cadiaN
Snax electronic Lekr0 gade
lmbt (trener) Kane (trener) pita (trener) ave (trener)

Space Soldiers

Windigo Gaming

XANTARES SHiPZ
ngiN bubble
paz pNshr
MAJ3R v1c7oR
Calyx blocker
hardstyle (trener) ToH1o (trener)

Tabela

# Drużyna Bilans spotkań Bilans rund +/- rundy Punkty
1. Astralis 9 – 3 188 – 137 +51 27
2. FaZe Clan 8 – 6 174 – 166 +8 24
3. G2 Esports 8 – 6 175 – 168 +7 24
4. mousesports 6 – 4 135 – 110 +25 18
5. BIG 6 – 4 149 – 133 +16 18
6. ex-Space Soldiers 6 – 6 170 – 154 +16 18
7. Heroic 6 – 6 156 – 173 -17 17
8. North 6 – 2 132 – 99 +33 16
9. Natus Vincere 5 – 1 91 – 62 +29 15
10. Windigo Gaming 3 – 5 105 – 100 +5 11
11. Fnatic 3 – 3 72 – 63 +9 9
12. HellRaisers 2 – 6 79 – 113 -34 7
13. Ninjas in Pyjamas 2 – 10 112 – 176 -64 6
14. AGO Esports 2 – 10 119 – 188 -69 6
Legenda:
 Awans na lanowe finały
 Zaproszenie do ESL Pro League Season 9
 Baraże o utrzymanie w ESL Pro League
 Spadek do ESEA MDL

Wyniki

X 17:19 5:16 14:16 11:16 10:16 7:16
X 13:16 16:7 16:10 16:11 16:4 25:21
16:9 9:16 X 16:9 10:16 20:22
16:3 4:16 16:11 X 5:16 9:16 12:16 16:5
11:16 X 10:16 13:16
14:16 10:16 X 16:6 8:16 16:5 7:16 16:14
7:16 2:16 X 9:16 16:14
16:7 10:16 12:16 X 16:13 10:16 22:19
13:16 16:5 16:4 X 8:16 16:9
11:16 X 16:11 16:5
13:16 16:7 2:16 11:16 13:16 X 6:16
16:6 13:16 19:15 16:6 X
19:15 13:16 14:16 16:7 9:16 16:2 X
17:19 8:16 16:3 16:10 X

Pierwszy tydzień

2 października
17:00 Ninjas in Pyjamas 6:16 ex-Space Soldiers Mirage
17:00 BIG 10:16 HellRaisers Cache
18:05 ex-Space Soldiers 16:2 Ninjas in Pyjamas Cache
18:05 HellRaisers 2:16 BIG Dust2
19:15 North 16:6 Heroic Train
19:15 AGO Esports 7:16 Windigo Gaming Mirage
20:20 Heroic 10:16 North Dust2
20:20 Windigo Gaming 17:19 AGO Esports Dust2
21:30 BIG 20:22 North Train
21:30 Heroic 16:13 Ninjas in Pyjamas Mirage
22:35 North 13:16 BIG Overpass
22:35 Ninjas in Pyjamas 11:16 Heroic Nuke
3 października
17:00 North 16:6 AGO Esports Mirage
17:00 HellRaisers 9:16 mousesports Inferno
18:05 AGO Esports 10:16 North Train
18:05 mousesports 16:4 HellRaisers Mirage
19:15 Fnatic 13:16 Heroic Mirage
19:15 North 19:15 HellRaisers Train
20:20 Heroic 10:16 Fnatic Dust2
20:20 HellRaisers 16:14 North Overpass
21:30 BIG 9:16 Astralis Train
21:30 AGO Esports 11:16 Ninjas in Pyjamas Cache
22:35 Astralis 13:16 BIG Inferno
22:35 Ninjas in Pyjamas 13:16 AGO Esports Mirage
4 października
17:00 Astralis 16:7 FaZe Clan Mirage
17:00 mousesports 16:5 G2 Esports Nuke
18:05 FaZe Clan 4:16 Astralis Dust2
18:05 G2 Esports 8:16 mousesports Inferno
19:15 FaZe Clan 9:16 G2 Esports Inferno
19:15 Astralis 25:21 ex-Space Soldiers Inferno
20:20 G2 Esports 14:16 FaZe Clan Overpass
20:20 ex-Space Soldiers 19:15 Astralis Train
21:30 ex-Space Soldiers 16:7 mousesports Dust2
21:30 Windigo Gaming 16:10 Heroic Dust2
22:35 mousesports 16:9 ex-Space Soldiers Train
22:35 Heroic 22:19 Windigo Gaming Train
5 października
17:00 mousesports 13:16 Astralis Train
17:00 Heroic 12:16 G2 Esports Dust2
18:05 Astralis 16:11 mousesports Inferno
18:05 G2 Esports 16:6 Heroic Inferno
19:15 Heroic 16:7 AGO Esports Train
19:15 FaZe Clan 16:5 Windigo Gaming Inferno
20:20 AGO Esports 14:16 Heroic Dust2
20:20 Windigo Gaming 8:16 FaZe Clan Overpass
21:30 G2 Esports 7:16 ex-Space Soldiers Cache
21:30 AGO Esports 5:16 FaZe Clan Inferno
22:35 ex-Space Soldiers 14:16 G2 Esports Inferno
22:35 FaZe Clan 16:5 AGO Esports Train

Drugi tydzień

16 października
17:00 Astralis 16:4 Ninjas in Pyjamas Overpass
17:00 G2 Esports 16:14 Windigo Gaming Dust2
18:05 Ninjas in Pyjamas 16:7 Astralis Train
18:05 Windigo Gaming 16:3 G2 Esports Overpass
19:15 ex-Space Soldiers 9:16 Natus Vincere Dust2
19:15 BIG 16:9 AGO Esports Train
20:20 Natus Vincere 16:5 ex-Space Soldiers Mirage
20:20 AGO Esports 17:19 BIG Dust2
21:30 Ninjas in Pyjamas 13:16 Natus Vincere Inferno
21:30 FaZe Clan 12:16 ex-Space Soldiers Inferno
22:35 Natus Vincere 16:11 Ninjas in Pyjamas Inferno
22:35 ex-Space Soldiers 13:16 FaZe Clan Dust2
17 października
17:00 FaZe Clan 5:16 Fnatic Mirage
17:00 Ninjas in Pyjamas 2:16 G2 Esports Overpass
18:05 Fnatic 11:16 FaZe Clan Inferno
18:05 G2 Esports 16:5 Ninjas in Pyjamas Inferno
19:15 G2 Esports 10:16 Fnatic Cache
19:15 HellRaisers 7:16 Astralis Train
20:20 Fnatic 10:16 G2 Esports Dust2
20:20 Astralis 16:10 HellRaisers Overpass
21:30 Natus Vincere 11:16 mousesports Inferno
21:30 BIG 16:9 FaZe Clan Cache
22:35 mousesports 8:16 Natus Vincere Dust2
22:35 FaZe Clan 16:11 BIG Overpass
18 października
17:00 FaZe Clan vs Natus Vincere Inferno
17:00 BIG vs Ninjas in Pyjamas Cache
18:05 Natus Vincere vs FaZe Clan Overpass
18:05 Ninjas in Pyjamas vs BIG Train
19:15 Natus Vincere vs North Dust2
19:15 BIG vs ex-Space Soldiers Inferno
20:20 North vs Natus Vincere Train
20:20 ex-Space Soldiers vs BIG Dust2
21:30 North vs Ninjas in Pyjamas Train
21:30 Fnatic vs Astralis Inferno
22:35 Ninjas in Pyjamas vs North Nuke
22:35 Astralis vs Fnatic Train
19 października
17:00 Natus Vincere vs Fnatic TBD
17:00 BIG vs mousesports TBD
18:05 Fnatic vs Natus Vincere TBD
18:05 mousesports vs BIG TBD
19:15 G2 Esports vs North TBD
19:15 BIG vs Fnatic TBD
20:20 North vs G2 Esports TBD
20:20 Fnatic vs BIG TBD
21:30 Heroic vs Astralis TBD
21:30 HellRaisers vs FaZe Clan TBD
22:35 Astralis vs Heroic TBD
22:35 FaZe Clan vs HellRaisers TBD
20 października
17:00 G2 Esports vs Natus Vincere TBD
17:00 BIG vs Windigo Gaming TBD
18:05 Natus Vincere vs G2 Esports TBD
18:05 Windigo Gaming vs BIG TBD
19:15 Astralis vs Natus Vincere TBD
19:15 FaZe Clan vs North TBD
20:20 Natus Vincere vs Astralis TBD
20:20 North vs FaZe Clan TBD
21:30 Astralis vs G2 Esports TBD
21:30 BIG vs Heroic TBD
22:35 G2 Esports vs Astralis TBD
22:35 Heroic vs BIG TBD
21 października
17:00 Fnatic vs North TBD
17:00 Natus Vincere vs Heroic TBD
18:05 North vs Fnatic TBD
18:05 Heroic vs Natus Vincere TBD
19:15 mousesports vs FaZe Clan TBD
19:15 Windigo Gaming vs Natus Vincere TBD
20:20 FaZe Clan vs mousesports TBD
20:20 Natus Vincere vs Windigo Gaming TBD
21:30 Heroic vs mousesports TBD
21:30 BIG vs G2 Esports TBD
22:35 mousesports vs Heroic TBD
22:35 G2 Esports vs BIG TBD

Trzeci tydzień

30 października
18:00 North vs mousesports TBD
18:00 Fnatic vs HellRaisers TBD
19:05 mousesports vs North TBD
19:05 HellRaisers vs Fnatic TBD
20:15 Ninjas in Pyjamas vs Fnatic TBD
20:15 Natus Vincere vs AGO Esports TBD
21:20 Fnatic vs Ninjas in Pyjamas TBD
22:20 AGO Esports vs Natus Vincere TBD
22:30 HellRaisers vs Ninjas in Pyjamas TBD
22:30 Astralis vs Windigo Gaming TBD
23:35 Ninjas in Pyjamas vs HellRaisers TBD
23:35 Windigo Gaming vs Astralis TBD
30 października
18:00 Natus Vincere vs HellRaisers TBD
18:00 ex-Space Soldiers vs North TBD
19:05 HellRaisers vs Natus Vincere TBD
19:05 North vs ex-Space Soldiers TBD
20:15 Ninjas in Pyjamas vs FaZe Clan TBD
20:15 mousesports vs AGO Esports TBD
21:20 FaZe Clan vs Ninjas in Pyjamas TBD
22:20 AGO Esports vs mousesports TBD
22:30 North vs Astralis TBD
22:30 Windigo Gaming vs Fnatic TBD
23:35 Astralis vs North TBD
23:35 Fnatic vs Windigo Gaming TBD
1 listopada
18:00 Fnatic vs mousesports TBD
18:00 Windigo Gaming vs ex-Space Soldiers TBD
19:05 mousesports vs Fnatic TBD
19:05 ex-Space Soldiers vs Windigo Gaming TBD
20:15 ex-Space Soldiers vs HellRaisers TBD
20:15 Fnatic vs AGO Esports TBD
21:20 HellRaisers vs ex-Space Soldiers TBD
22:20 AGO Esports vs Fnatic TBD
22:30 mousesports vs Windigo Gaming TBD
22:30 HellRaisers vs AGO Esports TBD
23:35 Windigo Gaming vs mousesports TBD
23:35 AGO Esports vs HellRaisers TBD

Czwarty tydzień

13 listopada
18:00 AGO Esports vs ex-Space Soldiers TBD
18:00 HellRaisers vs Heroic TBD
19:05 ex-Space Soldiers vs AGO Esports TBD
19:05 Heroic vs HellRaisers TBD
20:15 Windigo Gaming vs HellRaisers TBD
20:15 ex-Space Soldiers vs Heroic TBD
21:20 HellRaisers vs Windigo Gaming TBD
22:20 Heroic vs ex-Space Soldiers TBD
22:30 Ninjas in Pyjamas vs Windigo Gaming TBD
22:30 AGO Esports vs G2 Esports TBD
23:35 Windigo Gaming vs Ninjas in Pyjamas TBD
23:35 G2 Esports vs AGO Esports TBD
14 listopada
21:00 BIG vs Natus Vincere TBD
21:00 AGO Esports vs Astralis TBD
21:00 ex-Space Soldiers vs Fnatic TBD
21:00 mousesports vs Ninjas in Pyjamas TBD
21:00 Windigo Gaming vs North TBD
21:00 Heroic vs FaZe Clan TBD
21:00 G2 Esports vs HellRaisers TBD
22:10 Natus Vincere vs BIG TBD
22:10 Astralis vs AGO Esports TBD
22:10 Fnatic vs ex-Space Soldiers TBD
22:10 Ninjas in Pyjamas vs mousesports TBD
22:10 North vs Windigo Gaming TBD
22:10 FaZe Clan vs Heroic TBD
22:10 HellRaisers vs G2 Esports TBD

Klasyfikacja końcowa

1-7.
8. 23 000 $
9. 19 000 $
10. 17 500 $
11. 15 000 $
12. 11 500 $
13. 8 000 $
14. 4 000 $

Transmisja

Transmisja z rozgrywek europejskiej dywizji ESL Pro League Season 8 dostępna będzie w ESL.TV Polska.

Tagi: , , ,