Esports Championship Series Season 3 – Europa

Informacje

Nazwa Esports Championship Series Season 3
Data 14 kwietnia – 8 czerwca
Typ Online
Gra CS:GO
Uczestników 10
System faza grupowa

Uczestnicy

Drużyna Zawodnicy Trener
Astralis dev1ce dupreeh Xyp9x Kjaerbye gla1ve zonic (t)
Team Dignitas fox Maikelele pita jkaem RUBINO
Team EnVyUs Happy SIXER RpK xms ScreaM maLeK (t)
FaZe Clan rain kioShiMa allu karrigan NiKo RobbaN (t)
G2 Esports shox bodyy NBK- kennyS apEX SmithZz (t)
GODSENT pronax znajder Lekr0 twist disco doplan rdl (t)
mousesports chrisJ denis loWel oskar ropz Imbt (t)
Ninjas in Pyjamas Xizt GeT_RiGhT f0rest friberg draken THREAT (t)
Fnatic olofmeister dennis KRiMZ JW flusha Jumpy (t)
Virtus.pro TaZ NEO pasha Snax byali kuben (t)

Tabela

# Drużyna Bilans spotkań Bilans rund +/- rundy Punkty
1. Astralis 5-3 108-97 +11 15
2. FaZe Clan 4-0 64-28 +36 12
3. G2 Esports 3-1 60-40 +20 9
4. mousesports 2-0 32-10 +22 6
5. Team EnVyUs 2-2 46-57 -11 6
6. Fnatic 1-1 30-19 +11 3
7. Virtus.pro 1-3 41-56 -15 3
8. Ninjas in Pyjamas 1-3 44-62 -18 3
9. GODSENT 1-5 59-91 -32 3
10. Team Dignitas 0-2 10-32 -22 0

Wyniki

AST Dig EnVy FaZe Fnatic G2 GOD mouz NiP VP
AST X 16:12 16:5 14:16 16:9
Dig X 5:16
EnVy X 16:14 16:11
FaZe X 16:1 16:4
Fnatic 16:3 X 16:14
G2 16:6 4:16 X
GOD 9:16 16:11 X
mouz 16:5 X
NiP  14:16 13:16 X
VP 16:8 10:16 X

Pierwszy tydzień

14 kwietnia
19:00 G2 Esports 16:14 GODSENT Inferno
20:00 GODSENT 4:16 G2 Esports Overpass
21:00 Astralis 14:16 Ninjas in Pyjamas Train
22:00 Ninjas in Pyjamas 14:16 Astralis Cache
15 kwietnia
15:00 Astralis 16:9 Virtus.pro Inferno
16:00 Virtus.pro 16:8 Astralis Train
17:00 Fnatic 16:3 Team EnVyUs Inferno
18:00 Team EnVyUs 16:14 Fnatic Train
16 kwietnia
15:00 mousesports 16:5 Team Dignitas Mirage
16:00 Team Dignitas 5:16 mousesports Overpass
17:00 G2 Esports 16:6 Astralis Nuke
18:00 Astralis 16:12 G2 Esports Train

Drugi tydzień

25 kwietnia
19:00 FaZe Clan 16:4 Virtus.pro Train
20:00 Virtus.pro 10:16 FaZe Clan Inferno
21:00 Astralis 16:5 GODSENT Overpass
22:00 GODSENT 9:16 Astralis Mirage
26 kwietnia
19:00 Ninjas in Pyjamas 13:16 FaZe Clan Nuke
20:00 FaZe Clan 16:1 Ninjas in Pyjamas Inferno
21:00 Team EnVyUs 16:11 GODSENT Train
22:00 GODSENT 16:11 Team EnVyUs Cache

Trzeci tydzień

2 maja
19:00 mousesports vs GODSENT TBD
20:00 GODSENT vs mousesports TBD
21:00 Ninjas in Pyjamas vs Team Dignitas TBD
22:00 Team Dignitas vs Ninjas in Pyjamas TBD
3 maja
19:00 Ninjas in Pyjamas vs mousesports TBD
20:00 mousesports vs Ninjas in Pyjamas TBD
21:00 Fnatic vs Ninjas in Pyjamas TBD
22:00 Ninjas in Pyjamas vs Fnatic TBD
4 maja
19:00 mousesports vs Virtus.pro TBD
20:00 Virtus.pro vs mousesports TBD
21:00 GODSENT vs Team Dignitas TBD
22:00 Team Dignitas vs GODSENT TBD

Czwarty tydzień

9 maja
19:00 Ninjas in Pyjamas vs Team EnVyUs TBD
20:00 Team EnVyUs vs Ninjas in Pyjamas TBD
21:00 Virtus.pro vs GODSENT TBD
22:00 GODSENT vs Virtus.pro TBD
10 maja
19:00 Fnatic vs Virtus.pro TBD
20:00 Virtus.pro vs Fnatic TBD
21:00 G2 Esports vs Team Dignitas TBD
22:00 Team Dignitas vs G2 Esports TBD
11 maja
17:00 Team EnVyUs vs Virtus.pro TBD
18:00 Virtus.pro vs Team EnVyUs TBD
19:00 G2 Esports vs mousesports TBD
20:00 mousesports vs G2 Esports TBD

Piąty tydzień

16 maja
19:00 Fnatic vs Team Dignitas TBD
20:00 Team Dignitas vs Fnatic TBD
21:00 Astralis vs Team EnVyUs TBD
22:00 Team EnVyUs vs Astralis TBD
17 maja
19:00 Astralis vs Team Dignitas TBD
20:00 Team Dignitas vs Astralis TBD
21:00 G2 Esports vs FaZe Clan TBD
22:00 FaZe Clan vs G2 Esports TBD
18 maja
19:00 FaZe Clan vs Team EnVyUs TBD
20:00 Team EnVyUs vs FaZe Clan TBD
21:00 Fnatic vs GODSENT TBD
22:00 GODSENT vs Fnatic TBD

Szósty tydzień

23 maja
19:00 Fnatic vs Astralis TBD
20:00 Astralis vs Fnatic TBD
21:00 Ninjas in Pyjamas vs GODSENT TBD
22:00 GODSENT vs Ninjas in Pyjamas TBD
24 maja
19:00 Fnatic vs mousesports TBD
20:00 mousesports vs Fnatic TBD
21:00 G2 Esports vs Virtus.pro TBD
22:00 Virtus.pro vs G2 Esports TBD
25 maja
19:00 Astralis vs mousesports TBD
20:00 mousesports vs Astralis TBD
21:00 G2 Esports vs Fnatic TBD
22:00 Fnatic vs G2 Esports TBD

Siódmy tydzień

26 maja
19:00 FaZe Clan vs GODSENT TBD
20:00 GODSENT vs FaZe Clan TBD
21:00 G2 Esports vs Team EnVyUs TBD
22:00 Team EnVyUs vs G2 Esports TBD
27 maja
17:00 Fnatic vs FaZe Clan TBD
18:00 FaZe Clan vs Fnatic TBD
19:00 Team EnVyUs vs mousesports TBD
20:00 mousesports vs Team EnVyUs TBD
28 maja
15:00 Astralis vs FaZe Clan TBD
16:00 FaZe Clan vs Astralis TBD
17:00 Virtus.pro vs Team Dignitas TBD
18:00 Team Dignitas vs Virtus.pro TBD

Ósmy tydzień

7 czerwca
19:00 FaZe Clan vs Team Dignitas TBD
20:00 Team Dignitas vs FaZe Clan TBD
21:00 Ninjas in Pyjamas vs Virtus.pro TBD
22:00 Virtus.pro vs Ninjas in Pyjamas TBD
8 czerwca
17:00 Team EnVyUs vs Team Dignitas TBD
18:00 Team Dignitas vs Team EnVyUs TBD
19:00 FaZe Clan vs mousesports TBD
20:00 mousesports vs FaZe Clan TBD

Nagrody

Awans na lanowe finały
Baraże o utrzymanie

Transmisja

Transmisja z 3. sezonu Esports Championship Series w języku angielskim dostępna będzie na oficjalnym kanale FACEIT na YouTube Gaming.

Tagi: , , , ,