EU Challenger Series Qualifier

Informacje

Nazwa EU Challenger Series Qualifier
Data 10 – 15 stycznia
Gra League of Legends
Patch 6.24 (Camille dostępna, 6-banów)
Uczestników 12
Pula nagród Dwie najlepsze drużyny mają zapewnione miejsce w Challenger Series EU 2017 Spring.

Uczestnicy

W zawodach weźmie udział 12 drużyn (6 zwycięzców regionalnych lig, 4 drużyny z otwartych kwalifikacji oraz dwa najsłabsze zespoły Challenger Series EU 2016 Summer).

Grupa A Grupa B
# Drużyna M W P Pkt # Drużyna M W P Pkt
1. Nerv 5 5 0 5 1. Team Forge 5 4 1 4
2. Fnatic Academy 5 4 1 4 2. Team Kinguin 5 3 2 3
3. Euronics Gaming 5 3 2 3 3. Tricked eSports 5 3 2 3
4. Team LDLC 5 2 3 2 4. Team AlienTech 5 2 3 2
5. ASUS ROG Army 5 1 4 1 5. ALTERNATE aTTaX 5 2 3 2
6. Bobaski 5 0 5 0 6. Team Larssen 5 1 4 1

Harmonogram

Faza grupowa

10 stycznia:

  • 17:00 – Fnatic Academy 1:0 EURONICS Gaming
  • 18:00 – AlienTech Esports 0:1 Team Larssen
  • 19:00 – Bobaski 0:1 Nerv
  • 20:00 – Team Forge 1:0 Tricked eSports
  • 21:00 – Team-LDLC 1:0 ASUS ROG Army
  • 22:00 – ALTERNATE aTTaX vs Team Kinguin (przełożony na 12.01)

11 stycznia:

  • 17:00 – Fnatic Academy 1:0 Team-LDLC
  • 18:00 – AlienTech Esports 1:0 ALTERNATE aTTaX
  • 19:00 – ASUS ROG Army 0:1 Nerv
  • 20:00 – Team Kinguin 1:0 Tricked eSports
  • 21:00 – EURONICS Gaming 1:0 Bobaski
  • 22:00 – Team Larssen 0:1 Team Forge

12 stycznia:

  • 17:00 – Nerv 1:0 EURONICS Gaming
  • 18:00 – Tricked eSports 1:0 Team Larssen
  • 19:00 – Fnatic Academy 1:0 ASUS ROG Army
  • 20:00 – AlienTech Esports 0:1 Team Kinguin
  • 21:00 – Team-LDLC 1:0 Bobaski
  • 22:00 – ALTERNATE aTTaX 0:1 Team Forge
  • 23:00 – ALTERNATE aTTaX 1:0 Team Kinguin

13 stycznia:

  • 17:00 – Team-LDLC 0:1 Team Nerv
  • 18:00 – ALTERNATE aTTaX 0:1 Tricked eSports
  • 19:00 – Bobaski 0:1 Fnatic Academy (w/o)
  • 19:00 – Team Forge 0:1 AlienTech Esports
  • 20:00 – EURONICS Gaming 1:0 ASUS ROG Army
  • 21:00 – Team Larssen 0:1 Team Kinguin

14 stycznia:

  • 17:00 – ASUS ROG Army 1:0 Bobaski
  • 18:00 – Team Kinguin 0:1 Team Forge
  • 19:00 – EURONICS Gaming 1:0 Team-LDLC
  • 20:00 – Team Larssen 0:1 ALTERNATE aTTaX
  • 21:00 – Nerv 1:0 Fnatic Academy
  • 22:00 – Tricked eSports 1:0 AlienTech Esports

Faza pucharowa

15 stycznia:

  • 14:00 – Nerv 0:3 Team Kinguin
  • 16:40 – Team Forge 0:3 Fnatic Academy

Transmisja

Wszystkie spotkania EU Challenger Series Qualifier będziecie mogli obejrzeć w ESL.TV Polska. Mecze komentować będzie Michał „Avahir” Kudliński, a wspierać go będą Arkadiusz „Radjo_log” Popiel oraz Dominik „MokrySuchar” Stokłosa. Transmisja będzie dostępna na Twitchu oraz Azubu.

Tagi: , , , , ,