Europe Minor Championship 2017

Informacje

Nazwa Europe Minor Championship 2017
Data 15 – 18 czerwca
Miejsce Bukareszt, Rumunia
Gra CS:GO
Uczestników 8
Pula nagród 50 000 $
System Faza grupowa + faza pucharowa

Uczestnicy

Grupa A
Team EnVyUs Happy SIXER RpK xms ScreaM maLeK (t)
BIG gob b LEGIJA tabseN nex keev kakafu (t)
Team Kinguin MICHU SZPERO mouz rallen Hyper Loord (t)
Ballistix PlesseN Karus Bååten Golden Jayzwalkingz Samuelsson (t)
Grupa B
PENTA Sports kRYSTAL suNny zehN innocent HS naSu (t)
Team LDLC.com Ex6TenZ to1nou ALEX mistou Maniac Krav (t)
Team Dignitas fox jkaem RUBINO cromen tenzki zEVES (t)
iGame.com ZOREE SAGGERTON juho xseveN sAw Twista (t)

Grupy

Grupa A Grupa B
# Drużyna M W P # Drużyna M W P
1. BIG 2 2 0 1. PENTA Sports 2 2 0
2. Team EnVyUs 3 2 1 2. Team Dignitas 3 2 1
3. Ballistix 3 1 2 3. Team LDLC.com 3 1 2
4. Team Kinguin 2 0 2 4. iGame.com 2 0 2

Faza grupowa

15 czerwca

Grupa A

09:00 Team EnVyUs 13:16 Ballistix Cache
10:30 BIG 16:8 Team Kinguin Train

Mecz wygranych grupy A

12:00 Ballistix 14:16 BIG Cobblestone

Mecz przegranych grupy A

13:30 Team EnVyUs 2:1 Team Kinguin
Nuke 2:16
Overpass 16:13
Cobblestone 16:9

Decydujący mecz grupy A

17:00 Ballistix 0:2 Team EnVyUs
Cache 10:16
Inferno 15:19
16 czerwca

Grupa B

09:00 PENTA Sports 16:14 iGame.com Inferno
10:30 Team LDLC.com 8:16 Team Dignitas Train

Mecz wygranych grupy B

12:00 PENTA Sports 16:8 Team Dignitas Inferno

Mecz przegranych grupy B

13:30 iGame.com 1:2 Team LDLC.com
Mirage 16:12
Cobblestone 10:16
Overpass 10:16

Decydujący mecz grupy B

17:00 Team Dignitas 2:1 Team LDLC.com
Cache 16:6
Nuke 14:16
Inferno 19:17

Faza pucharowa

17 czerwca

Półfinały drabinki wygranych

09:00 PENTA Sports 2:1 Team EnVyUs
Cobblestone 16:11
Inferno 9:16
Cache 16:6
12:30 BIG 0:2 Team Dignitas
Mirage 21:15
Inferno 5:16

Finał drabinki wygranych

16:00 PENTA Sports 2:1 Team Dignitas
Mirage 16:13
Inferno 2:16
Overpass 16:13
18 czerwca

Finał drabinki przegranych

09:00 Team EnVyUs 0:2 BIG
Cobblestone 4:16
Overpass 6:16

Finał konsolidacyjny

12:30 Team Dignitas 0:2 BIG
Cache 14:16
Overpass 14:16

Wielki finał

17:00 PENTA Sports 0:2 BIG
Train 3:16
Overpass 6:16

Klasyfikacja końcowa

1. BIG 30 000 $
2. PENTA Sports 15 000 $
3. Team Dignitas 5 000 $
4. Team EnVyUs
5-6. Ballistix, Team LDLC.com
7-8. Team Kinguin, iGame.com

Transmisja

Transmisja z Europe Minor Championship 2017 dostępna będzie na oficjalnym kanale PGL na Twitchu.

Tagi: , , , ,