Europe Minor Championship Katowice 2019 – zamknięte eliminacje

Informacje

Nazwa Zamknięte eliminacje do Europe Minor Championship Katowice 2019
Data 12 – 13 grudnia 2018
Miejsce Online
Gra CS:GO
Liczba uczestników 16
Pula nagród 8 miejsc na Europe Minor Championship Katowice 2019
System drabinka podwójnej eliminacji

Uczestnicy

ENCE eSports

Fragsters

Heroic

Team Kinguin

allu stavn MODDII mouz
Aleksib dragonfly es3tag rallen
sergej torben friberg TaZ
Aerial LOMME AcilioN reatz
xseveN glace mertz MINISE
Twista (trener) Lifedance (trener) peacemaker (trener) Loord (trener)

Team LDLC.com

MIKSTURA

mousesports

North

to1nou byali chrisJ aizy
ALEX Luz oskar valde
LOGAN EXUS ropz Kjaerbye
AmaNEk Sobol suNny cadiaN
devoduvek Sidney STYKO gade
Ozstrik3r (trener) lmbt (trener) ave (trener)

OpTic Gaming

ex-Space Soldiers

Sprout Esports

Valiance & Co

k0nfig XANTARES denis LETN1
cajunb ngiN Spiidi huNter
Snappi paz NaToSaphiX nexa
JUGi MAJ3R PERCY EspiranTo
niko Calyx faveN ottoNd
ruggah (trener) hardstyle (trener) tow b (trener)

Virtus.pro

Team Vitality

Windigo Gaming

x-kom team

NEO NBK- SHiPZ Goofy
pashaBiceps apEX bubble STOMP
MICHU Happy v1c7oR mono
snatchie RpK blocker oskarish
morelz ZywOo poizon jedqr
kuben (trener) XTQZZZ (trener) ToH1o (trener) IMD (trener)

Drabinka

Pierwsza runda UB Druga runda UB Awans
mousesports 2
x-kom team 0 mousesports 2
mousesports
Team Vitality 1
Virtus.pro 1
Team Vitality 2
Team LDLC.com 0
Valiance & Co 2 Valiance & Co 0
Windigo Gaming
Windigo Gaming 2
Windigo Gaming 2
ENCE eSports 0
OpTic Gaming 2
MIKSTURA 0 OpTic Gaming 2
OpTic Gaming
Heroic 1
Fragsters 0
Heroic 2
Team Kinguin 1
ex-Space Soldiers 2 ex-Space Soldiers 0
North
North 2
Sprout Esports 0
North 2
Pierwsza runda LB Druga runda LB Awans
ex-Space Soldiers 2
ex-Space Soldiers
x-kom team 0
x-kom team 2
Virtus.pro 1
Heroic 0
ENCE eSports
ENCE eSports 2
Team LDLC.com 1
ENCE eSports 2
Valiance & Co 2
Valiance & Co
Fragsters 0
MIKSTURA 0
Fragsters 2
Team VItality 2
Team VItality
Team Kinguin 1
Sprout Esports 0
Team Kinguin 2

Faza pucharowa

12 grudnia

Pierwsza runda drabinki wygranych

11:00 mousesports 2:0 x-kom team
Inferno 16:5
Mirage 16:11
11:00 Virtus.pro 1:2 Team Vitality
Mirage 5:16
Nuke 19:17
Inferno 1:16
11:00 Team LDLC.com 0:2 Valiance & Co
Mirage 9:16
Nuke 10:16
11:00 Windigo Gaming 2:0 ENCE eSports
Inferno 16:11
Train 16:9
14:00 OpTic Gaming 2:0 MIKSTURA
Train 16:11
Nuke 16:12
14:00 Fragsters 0:2 Heroic
Inferno 7:16
Nuke 14:16
14:00 Team Kinguin 1:2 ex-Space Soldiers
Cache 7:16
Train 16:13
Mirage 9:16
14:00 Sprout Esports 0:2 North
Nuke 6:16
Inferno 7:16

Druga runda drabinki wygranych

17:00 mousesports 2:1 Team Vitality
Inferno 7:16
Mirage 16:14
Nuke 16:10
17:00 Valiance & Co 0:2 Windigo Gaming
Inferno 9:16
Dust2 6:16
20:00 OpTic Gaming 2:1 Heroic
Train 14:16
Nuke 16:3
Inferno 19:16
20:00 North 2:0 ex-Space Soldiers
Inferno 16:7
Overpass 16:13
13 grudnia

Pierwsza runda drabinki przegranych

11:00 x-kom team 2:1 Virtus.pro
Train 10:16
Cache 16:8
Mirage 16:12
11:00 Team LDLC.com 1:2 ENCE eSports
Dust2 16:14
Nuke 6:16
Mirage 13:16
14:00 MIKSTURA 0:2 Fragsters
Train 13:16
Nuke 14:16
14:00 Sprout Esports 0:2 Team Kinguin
Nuke 9:16
Train 12:16

Druga runda drabinki przegranych

17:00 ex-Space Soldiers 2:0 x-kom team
Train 16:7
Cache 19:17
17:00 Heroic 0:2 ENCE eSports
Mirage 1:16
Overpass 7:16
20:00 Valiance & Co 2:0 Fragsters
Mirage 16:12
Nuke 16:8
20:00 Team Vitality 2:1 Team Kinguin
Overpass 16:5
Nuke 14:16
Mirage 16:12

Klasyfikacja końcowa

1-4. mousesports, North, OpTic Gaming, Windigo Gaming Minor EU
5-8. ENCE eSports, ex-Space Soldiers, Valiance & Co, Team Vitality Minor EU
9-12. Fragsters, Heroic, Team Kinguin, x-kom team
13-16. Team LDLC.com, MIKSTURA, Sprout Esports, Virtus.pro

Transmisja

Transmisja z zamkniętych eliminacji do Europe Minor Championship Katowice 2019 wraz z polskim komentarzem dostępna będzie w ESL.TV Polska.

Tagi: , , ,