Europe Minor Championship London 2018 – zamknięte eliminacje

Informacje

Nazwa Zamknięte eliminacje do Europe Minor Championship London 2018
Data 29 czerwca – 1 lipca 2018
Miejsce Online
Gra CS:GO
Liczba uczestników 16
Pula nagród 8 miejsc na Europe Minor Championship London 2018
System system szwajcarski

Uczestnicy

Team 3DMAX

AGO Esports

ENCE eSports

Epsilon eSports

Lucky Furlan allu Surreal
JiNKZ GruBy Aleksib tsack
Davidp TOAO sergej CRUC1AL
Maka snatchie Aerial oskarish
alex_ phr xseveN blameF
miNirox (trener) natu (trener)

EURONICS Gaming

Fragsters

Heroic

Japaleno

crisby stavn MODDII FREDDyFROG
kressy dragonfly niko Relaxa
kzy torben es3tag djL
faveN Bubski friberg PlesseN
mirbit refrezh AcilioN Bååten
dominikkk (trener) Carlsen (trener) Chrille (trener)

Team Kinguin

LeftOut

Ninjas in Pyjamas

Nordavind

mouz SIXER f0rest Radifaction
rallen xms GeT_RiGhT ztk
TaZ ScreaM REZ becker
reatz kioShiMa dennis Hallzerk
MINISE hAdji Lekr0 zEVES
Loord (trener) pita (trener) RoSeY (trener)

OpTic Gaming

Red Reserve

Sprout Esports

Windigo Gaming

k0nfig twist denis SHiPZ
cajunb disco doplan Spiidi bubble
gade freddieb NaToSaphiX pNshr
Snappi hampus sycrone v1c7oR
JUGi Brollan PERCY blocker
ruggah (trener) naSu (trener) tow b (trener) ToH1o (trener)

Faza grupowa

Drużyna Bilans Runda 1. Runda 2. Runda 3. Runda 4. Runda 5.
Team Kinguin 3:0 2:0 FRA 2:1 NOR 2:1 Sprout
OpTic Gaming 3:0 2:1 EUR 2:0 JAP 2:0 LeftO
ENCE eSports 3:1 0:2 LeftO 2:0 EPS 2:1 JAP 2:0 Sprout
Ninjas in Pyjamas 3:1 0:2 3DMAX 2:1 FRA 2:0 NOR 2:1 AGO
Red Reserve 3:1 2:0 EPS 0:2 Sprout 2:0 EUR 2:0 LeftO
Team 3DMax 3:2 2:0 NiP 0:2 LeftO 0:2 AGO 2:1 JAP 2:1 WIN
LeftOut 3:2 2:0 ENCE 2:0 3DMAX 0:2 OpTic 0:2 RR 2:1 NOR
Sprout Esports 3:2 2:0 WIN 2:0 RR 1:2 KIN 0:2 ENCE 2:0 AGO
AGO Esports 2:3 1:2 JAP 2:1 WIN 2:0 3DMAX 1:2 NiP 0:2 Sprout
Nordavind 2:3 2:0 Heroic 1:2 KIN 0:2 NiP 2:1 EPS 1:2 LeftO
Windigo Gaming 2:3 0:2 Sprout 1:2 AGO 2:0 FRA 2:1 EUR 1:2 3DMAX
Epsilon eSports 1:3 0:2 RR 0:2 ENCE 2:1 HER 1:2 NOR
EURONICS Gaming 1:3 1:2 OpTic 2:0 Heroic 0:2 RR 1:2 WIN
Japaleno 1:3 2:1 AGO 0:2 OpTic 1:2 ENCE 1:2 3DMAX
Fragsters 0:3 0:2 KIN 1:2 NiP 0:2 WIN
Heroic 0:3 0:2 NOR 0:2 EUR 1:2 EPS

Pierwsza runda

29 czerwca
18:00 Ninjas in Pyjamas 0:2 Team 3DMAX
Cache 17:19
Overpass 12:16
18:00 Heroic 0:2 Nordavind
Train 10:16
Nuke 10:16
18:00 AGO Esports 1:2 Japaleno
Cache 16:7
Dust2 13:16
Overpass 12:16
18:00 Red Reserve 2:0 Epsilon eSports
Inferno 16:7
Mirage 16:12
21:00 OpTic Gaming 2:1 EURONICS Gaming
Overpass 16:2
Nuke 20:22
Inferno 16:10
21:00 Windigo Gaming 0:2 Sprout Esports
Mirage 23:25
Train 11:16
21:00 Fragsters 0:2 Team Kinguin
Cache 17:19
Dust2 2:16
21:00 LeftOut 2:0 ENCE eSports
Mirage 25:22
Inferno 22:20

Druga runda

30 czerwca – drużyny z bilansem 1:0
18:00 Team 3DMAX 0:2 LeftOut
Train 8:16
Cache 8:16
18:00 Nordavind 1:2 Team Kinguin
Overpass 16:19
Dust 16:13
Train 9:16
18:00 Japaleno 0:2 OpTic Gaming
Dust2 2:16
Nuke 6:16
18:00 Sprout Esports 2:0 Red Reserve
Mirage 16:13
Train 16:4
30 czerwca – drużyny z bilansem 0:1
18:00 Ninjas in Pyjamas 2:1 Fragsters
Train 14:16
Nuke 16:6
Inferno 16:14
18:00 Heroic 0:2 EURONICS Gaming
Dust 4:16
Overpass 23:25
18:00 AGO Esports 2:1 Windigo Gaming
Train 10:16
Nuke 19:16
Overpass 16:12
18:00 Epsilon eSports 0:2 ENCE eSports
Mirage 14:16
Overpass 6:16

Trzecia runda

30 czerwca – drużyny z bilansem 2:0
22:00 LeftOut 0:2 OpTic Gaming
Mirage 6:16
Inferno 10:16
22:00 Team Kinguin 2:1 Sprout Esports
Overpass 16:8
Train 11:16
Nuke 16:5
30 czerwca – drużyny z bilansem 1:1
22:00 ENCE eSports 2:1 Japaleno
Nuke 16:7
Mirage 6:16
Inferno 16:11
22:00 Team 3DMAX 0:2 AGO Esports
Mirage 6:16
Inferno 3:16
22:00 Ninjas in Pyjamas 2:0 Nordavind
Nuke 16:6
Overpass 16:13
22:00 Red Reserve 2:0 EURONICS Gaming
Overpass 16:10
Nuke 19:15
30 czerwca – drużyny z bilansem 0:2
22:00 Heroic 1:2 Epsilon eSports
Mirage 6:16
Overpass 16:12
Cache 14:16
22:00 Windigo Gaming 2:0 Fragsters
Inferno 19:17
Mirage 16:7

Czwarta runda

1 lipca – drużyny z bilansem 2:1
18:00 Ninjas in Pyjamas 2:1 AGO Esports
Cache 16:12
Overpass 9:16
Train 16:7
18:00 Red Reserve 2:0 LeftOut
Mirage 16:10
Cache 16:13
18:00 Sprout Esports 0:2 ENCE eSports
Dust2 6:16
Train 10:16
1 lipca – drużyny z bilansem 1:2
18:00 Team 3DMAX 2:1 Japaleno
Cache 16:6
Mirage 6:16
Overpass 16:14
18:00 Epsilon eSports 1:2 Nordavind
Cache 16:1
Overpass 6:16
Train 15:19
18:00 EURONICS Gaming 1:2 Windigo Gaming
Train 3:16
Cache 16:14
Overpass 16:8

Piąta runda

1 lipca – drużyny z bilansem 2:2
21:30 Sprout Esports 2:0 AGO Esports
Cache 16:14
Mirage 16:9
21:30 Nordavind 1:2 LeftOut
Inferno 8:16
Overpass 16:12
Dust2 9:16
21:30 Windigo Gaming 1:2 Team 3DMAX
Mirage 8:16
Dust2 19:17
Inferno 8:16

Klasyfikacja końcowa

1-2. Team Kinguin, OpTic Gaming Minor EU
3-5. ENCE eSports, Ninjas in Pyjamas, Red Reserve Minor EU
6-8. Team 3DMAX, LeftOut, Sprout Esports Minor EU
9-11. AGO Esports, Nordavind, Windigo Gaming
12-14. Epsilon eSports, EURONICS Gaming, Japaleno
15-16. Fragsters, Heroic
Tagi: , ,