delord

European Masters 2018 Summer

Najważniejsze informacje

Nazwa European Masters 2018 Summer
Data 10-30 września
Miejsce Play-in, faza grupowa, ćwierćfinały – online
Półfinały i finał – ESL Arena, Katowice, Polska
Gra League of Legends
Uczestników 20
Tryb Play-in – faza grupowa + finały, trzy formacje awansują do głównego turnieju
Główny turniej – faza grupowa + play-offy
Patch 8.17

Uczestnicy

Uczestnicy fazy play-in EU Masters
Vodafone Giants Hiszpania
Gentside Gentside Esports Francja
Enclave Gaming Wlk. Brytania
mousesports Niemcy
Crvena Zvezda Crvena zvezda Esports Bałkany
Ninjas in Pyjamas Skandynawia
Szata Maga Polska

Uczestnicy turnieju głównego EU Masters
Koszyk #1 Koszyk #2
Illuminar Gaming Polska For The Win eSports Portugalia
MAD Lions Hiszpania Outplayed Włochy
GamersOrigin Francja Panathinaikos Esports Panathinaikos Grecja
Misfits Misfits Academy Wlk. Brytania eSuba Czechy i Słowacja
EURONICS Gaming Niemcy Turing eSports kraje bałtyckie
ASUS ROG Elite ASUS ROG Elite Bałkany Team Echo Zulu Beneluks
Team Atlantis Skandynawia Szata Maga play-in
Gentside Gentside Esports play-in
Ninjas in Pyjamas play-in

Play-in

# Drużyna Mecze Wygrane Porażki
1. Szata Maga 6 5 1
2. Gentside Gentside Esports 6 4 2
3. Ninjas in Pyjamas 6 3 3
4. Vodafone Giants 6 3 3
5. mousesports 6 3 3
6. Enclave Gaming 6 2 4
7. Crvena Zvezda Crvena zvezda Esports 6 1 5
Legenda:
 Bezpośredni awans do turnieju głównego
 Miejsce w finałach play-in
 Brak szansy na awans do turnieju głównego

Harmonogram fazy play-in:

Poniedziałek, 10 września – faza grupowa, dzień 1.
18:00 Szata Maga 1:0 Vodafone Giants Bo1
19:00 mousesports 0:1 Ninjas in Pyjamas Bo1
20:00 Crvena zvezda Crvena Zvezda 0:1 Gentside Gentside Esports Bo1
21:00 Enclave Gaming 1:0 Vodafone Giants Bo1
22:00 mousesports 1:0 Szata Maga Bo1
23:00 Crvena zvezda Crvena Zvezda 0:1 Ninjas in Pyjamas Bo1
Wtorek, 11 września – faza grupowa, dzień 2.
18:00 Gentside Esports Gentside 1:0 Enclave Gaming Bo1
19:00 mousesports 0:1 Vodafone Giants Bo1
20:00 Crvena zvezda Crvena Zvezda 0:1 Szata Maga Bo1
21:00 Ninjas in Pyjamas 1:0 Enclave Gaming Bo1
22:00 Crvena zvezda Crvena Zvezda 0:1 Vodafone Giants Bo1
23:00 Gentside Esports Gentside 0:1 mousesports Bo1
Środa, 12 września – faza grupowa, dzień 3.
18:00 Szata Maga 1:0 Enclave Gaming Bo1
19:00 Gentside Esports Gentside 1:0 Ninjas in Pyjamas Bo1
20:00 Crvena zvezda Crvena Zvezda 1:0 mousesports Bo1
21:00 Ninjas in Pyjamas 0:1 Vodafone Giants Bo1
22:00 Gentside Esports Gentside 0:1 Szata Maga Bo1
23:00 Crvena zvezda Crvena Zvezda 0:1 Enclave Gaming Bo1
Czwartek, 13 września – faza grupowa, dzień 4.
18:00 Ninjas in Pyjamas 0:1 Szata Maga Bo1
19:00 mousesports 1:0 Enclave Gaming Bo1
20:00 Gentside Esports Gentside 1:0 Vodafone Giants Bo1
Czwartek, 13 września – finały
21:30 Gentside Esports Gentside 1:0 mousesports Bo1
23:00 Ninjas in Pyjamas 1:0 Vodafone Giants Bo1

Faza grupowa

Grupa A Grupa B
# Drużyna M W P # Drużyna M W P
1. Outplayed 3 3 0 1. Gentside Gentside Esports 3 3 0
2. Ninjas in Pyjamas 3 2 1 2. ASUS ROG Elite ASUS ROG Elite 3 2 1
3. Illuminar Gaming 3 1 2 3. Team Echo Zulu 3 1 2
4. eSuba 3 0 3 4. Misfits Misfits Academy 3 0 3
Grupa C Grupa D
# Drużyna M W P # Drużyna M W P
1. Panathinaikos Esports Panathinaikos 3 2 1  1. GamersOrigin 3 3 0
2. MAD Lions 3 2 1 2. EURONICS Gaming 3 2 1
3. Szata Maga 3 1 2 3. Turing eSports 2 1 2
4. Team Atlantis 3 1 2 4. For The Win Esports 3 0 3

Harmonogram fazy play-in:

Poniedziałek, 17 września – faza grupowa, dzień 1.
18:00 Illuminar Gaming 0:1 Ninjas in Pyjamas Bo1
19:00 ASUS ROG Elite ASUS ROG Elite 1:0 Misfits Misfits Academy Bo1
20:00 Szata Maga 0:1 Panathinaikos Esports Panathinaikos Bo1
21:00 GamersOrigin 1:0 Turing eSports Bo1
22:00 Outplayed 1:0 eSuba Bo1
23:00 Gentside Esports Gentside 1:0 Team Echo Zulu Bo1
Wtorek, 18 września – faza grupowa, dzień 2.
18:00 MAD Lions 1:0 Team Atlantis Bo1
19:00 EURONICS Gaming 0:1 GamersOrigin Bo1
20:00 eSuba 0:1 Ninjas in Pyjamas Bo1
21:00 ASUS ROG Elite ASUS ROG Elite 1:0 Team Echo Zulu Bo1
22:00 Gentside Esports Gentside 1:0 Misfits Misfits Academy Bo1
23:00 For The Win 0:1 Turing Esports Bo1
Środa, 19 września – faza grupowa, dzień 3.
18:00 eSuba 0:1 Illuminar Gaming Bo1
19:00 Team Atlantis 1:0 Panathinaikos Esports Panathinaikos Bo1
20:00 MAD Lions 1:0 Szata Maga Bo1
21:00 EURONICS Gaming 1:0 For The Win Esports Bo1
22:00 Ninjas in Pyjamas 0:1 Outplayed Bo1
23:00 Misfits Academy Misfits 0:1 Team Echo Zulu Bo1
Czwartek, 20 września – faza grupowa, dzień 4.
18:00 Szata Maga 1:0 Team Atlantis Bo1
19:00 EURONICS Gaming 1:0 Turing Esports Bo1
20:00 Illuminar Gaming 0:1 Outplayed Bo1
21:00 Gentside Esports Gentside 1:0 ASUS ROG Elite ASUS ROG Elite Bo1
22:00 MAD Lions 0:1 Panathinaikos Esports Panathinaikos Bo1
23:00 GamersOrigin 1:0 For The Win Esports Bo1

Play-offy

Ćwierćfinały Półfinały Wielki finał
22.09, godz. 18:00 | Bo3
Outplayed 0 29.09, godz. 21:00 | Bo3
EURONICS Gaming 2 EURONICS Gaming 1
23.09, godz. 18:00 | Bo3 MAD Lions 2
Gentside Gentside Esports 1 30.09, godz. 18:00 | Bo5
MAD Lions 2 MAD Lions 3
22.09, godz. 21:00 | Bo3 Ninjas in Pyjamas 0
GamersOrigin 0 29.09, godz. 18:00 | Bo3
Ninjas in Pyjamas 2 Ninjas in Pyjamas 2
23.09, godz. 21:00 | Bo3 ASUS ROG Elite ASUS ROG Elite 0
Panathinaikos Esports Panathinaikos 1
ASUS ROG Elite ASUS ROG Elite 2

Podział nagród

1. MAD Lions 40 000 €
2. Ninjas in Pyjamas 25 000 €
3.-4. ASUS ROG Elite, EURONICS Gaming 13 500 €
5.-8. Outplayed, GamersOrigin, Gentside Esports, Panathinaikos 8 000 €
9.-12. Illuminar Gaming, Team Echo Zulu, Szata Maga, Turing Esports 4 000 €
13.-16. eSuba, Misfits Academy, Team Atlantis, For The Win eSports 2 500 €

Transmisja

Wszystkie mecze European Masters 2018 Summer będziecie mogli obejrzeć z polskim komentarzem w ESL.TV Polska.

Tagi: , , , , , , ,