European Masters

European Masters 2018

Informacje

Nazwa European Masters
Data 9-29 kwietnia
Miejsce Play-in, faza grupowa, 1. i 2. runda play-offów – online
Półfinały i finał – offline
Gra League of Legends
Uczestników 26
Tryb Play-in – faza grupowa + faza pucharowa, dwie formacje awansują do głównego turnieju
Główny turniej – faza grupowa + faza pucharowa

Uczestnicy

Uczestnicy fazy play-in w poszczególnych grupach:

Grupa A Grupa B
eSuba Team Forge
Team-LDLC Movistar Riders
Spain5 Packa Pappas Kappsäck
Grupa C Grupa D
KlikTech K1CK eSports Club
Berlin International Gaming Enclave Gaming
Could Be Better Team Ascent

Uczestnicy głównego turnieju:

Koszyk #1 Koszyk #2
MAD Lions Penguins
GamersOrigin Millenium
Misfits Academy exceL eSports
EURONICS Gaming SPGeSports
Koszyk #3 Koszyk #4
Illuminar Gaming Ninjas in Pyjamas
Team Atlantis Ad Hoc Gaming
Drużyna z play-in Wind And Rain
Drużyna z play-in Origen

Play-in – grupy

# Drużyna Mecze Wygrane Porażki
Grupa A
1. Team-LDLC 2 2 0
2. eSuba 2 1 1
3. Spain5 2 0 2
Grupa B
1. Movistar Riders 2 2 0
2. Packa Pappas Kappsäck 2 1 1
3. Team Forge 2 0 2
Grupa C
1. KlikTech 2 2 0
2. Berlin International Gaming 2 1 1
3. Could Be Better 2 0 2
Grupa D
1. K1CK eSports Club 2 2 0
2. Enclave Gaming 2 1 1
3. Team Ascent 2 0 2

Play-in – harmonogram

Poniedziałek, 9 kwietnia 2018
18:00 eSuba 0:1 Team-LDLC Bo1
19:00 Team Forge 0:1 Movistar Riders Bo1
20:00 Could Be Better 0:1 KlikTech Bo1
21:00 Team Ascent 0:1 K1CK eSports Bo1
22:00 Spain5 0:1 eSuba Bo1
23:00 Packa Pappas Kappsäck 1:0 Team Forge Bo1
Wtorek, 10 kwietnia 2018
18:00 KlikTech 1:0 BIG Bo1
19:00 K1CK eSports 1:0 Enclave Gaming Bo1
20:00 Team-LDLC 1:0 Spain5 Bo1
21:00 Movistar Riders 1:0 Packa Pappas Kappsäck Bo1
22:00 BIG 1:0 Could Be Better Bo1
23:00 Enclave Gaming 1:0 Team Ascent Bo1

Play-in – faza pucharowa

Mecze eliminacyjne Mecze kwalifikacyjne
Team-LDLC 1
Enclave Gaming 0
Team-LDLC 0
Movistar Riders 2
Movistar Riders 1
BIG 0
KlikTech 1
Packa Pappas Kappsäck 0
KlikTech 2
K1CK eSports 0
K1CK eSports 1
eSuba 0

Turniej główny – grupy

# Drużyna Mecze Wygrane Porażki
Grupa A
1. GamersOrigin 3 3 0
2. Penguins 3 2 1
3. Illuminar Gaming 3 1 2
4. Ad Hoc Gaming 3 0 3
Grupa B
1. Millenium 3 3 0
2. Misfits Academy 3 2 1
3. Team Atlantis 3 1 2
4. Wind And Rain 3 0 3
Grupa C
1. Origen 5 4 1
2. exceL eSports 5 3 2
3. KlikTech 5 2 3
4. EURONICS Gaming 3 0 3
Grupa D
1. MAD Lions 3 3 0
2. Movistar Riders 5 3 2
3. Ninjas in Pyjamas 5 2 3
4. SPGeSports 5 1 4

Turniej główny – faza grupowa – harmonogram

Sobota, 14 kwietnia 2018
18:00 GamersOrigin 1:0 Penguins Bo1
19:00 Misfits Academy 0:1 Millenium Bo1
20:00 EURONICS Gaming 0:1 KlikTech Bo1
21:00 MAD Lions 1:0 Movistar Riders Bo1
22:00 Illuminar Gaming 1:0 Ad Hoc Gaming Bo1
23:00 Team Atlantis 1:0 Wind And Rain Bo1
Niedziela, 15 kwietnia 2018
18:00 MAD Lions 1:0 SPGeSports Bo1
19:00 EURONICS Gaming 0:1 exceL eSports Bo1
20:00 Movistar Riders 0:1 Ninjas in Pyjamas Bo1
21:00 GamersOrigin 1:0 Illuminar Gaming Bo1
22:00 KlikTech 1:0 Origen Bo1
23:00 Misfits Academy 1:0 Team Atlantis Bo1
Poniedziałek, 16 kwietnia 2018
18:00 exceL eSports 0:1 Origen Bo1
19:00 Millenium 1:0 Team Atlantis Bo1
20:00 Penguins 1:0 Illuminar Gaming Bo1
21:00 Misfits Academy 1:0 Wind And Rain Bo1
22:00 Gamers Origin 1:0 Ad Hoc Gaming Bo1
23:00 SPGeSports 1:0 Ninjas in Pyjamas Bo1
Wtorek, 17 kwietnia 2018
18:00 SPGeSports 0:1 Movistar Riders Bo1
19:00 Penguins 1:0 Ad Hoc Gaming Bo1
20:00 EURONICS Gaming 0:1 Origen Bo1
21:00 Millenium 1:0 Wind And Rain Bo1
22:00 exceL eSports 1:0 KlikTech Bo1
23:00 MAD Lions 1:0 Ninjas in Pyjamas Bo1
Środa, 18 kwietnia 2018 (tie-breakery)
18:00 Ninjas in Pyjamas 1:0 SPGeSports Bo1
19:00 exceL eSports 1:0 KlikTech Bo1
20:00 Movistar Riders 1:0 SPGeSports Bo1
21:00 Origen 1:0 exceL eSports Bo1
22:00 Movistar Riders 1:0 Ninjas in Pyjamas Bo1
23:00 Origen 1:0 KlikTech Bo1

Turniej główny – play-offy – drabinka

Runda #1 Ćwierćfinały Półfinały Wielki finał
21.04, godz. 18:00
Origen 2
19.04, godz. 18:00 Ninjas in Pyjamas 1
Penguins 0 28.04, godz. 21:00
Ninjas in Pyjamas 2 Origen 0
21.04, godz. 21:00
MAD Lions 0
  MAD Lions 2
29.04, godz. 18:00
19.04, godz. 21:00 KlikTech 0 TBD 0
Misfits Academy 0
KlikTech 2
22.04, godz. 18:00 TBD 0
GamersOrigin 2
20.04, godz. 18:00 exceL eSports 0
exceL eSports 2 28.04, godz. 18:00
Team Atlantis 0 GamersOrigin 0
Illuminar Gaming 0
22.04, godz. 21:00
Millenium 1
20.04, godz. 21:00
Illuminar Gaming 2
Movistar Riders 1
Illuminar Gaming 2

Klasyfikacja końcowa

1. TBD 40 000 €
2. TBD 25 000 €
3. TBD 13 500 €
4. TBD 13 500 €
5. – 8. Ninjas in Pyjamas, KlikTech, exceL eSports, Millenium 8 000 €
9. – 12. Penguins, Misfits Academy, Team Atlantis, Movistar Riders 4 000 €
13. – 16. Wind And Rain, Ad Hoc Gaming, EURONICS Gaming, SPGeSports 2 500 €

Transmisja

Mecze European Masters będziecie mogli obejrzeć z polskim komentarzem w ESL.TV Polska na ESL_LOL_PL lub ESL_PL.

Tagi: , ,