Europejskie finały WESG 2017

Informacje

Nazwa Europejskie finały WESG 2017
Data 23 – 26 listopada 2017
Miejsce Barcelona, Hiszpania
Gra CS:GO
Liczba uczestników 20
Pula nagród 92 500 $ + dwanaście miejsc na światowych finałach
System faza grupowa + faza pucharowa

Uczestnicy

Grupa A
Team Endpoint Immi MiGHTYMAX stan1ey Thomas ALEX Jak3y (t)
GODSENT twist disco doplan freddieb pyth hampus
NOREG RUBINO cromen zEVES Marcelious Radifaction
North Academy mertz gade acoR sycrone b0RUP ave (t)
Team Ukraine Zeus Edward s1mple bondik markeloff
Grupa B
BIG gob b LEGIJA tabseN nex keev
Nemiga Gaming CyberFocus ROBO hitMouse roman mds keep3r (t)
Quantum Bellator Fire balblna jmqa waterfaLLZ Boombl4 BAS iksou (t)
Space Soldiers XANTARES DESPE ngiN MAJ3R Calyx hardstyle (t)
Wololos NaOw loWel Kairi SOKER EasTor dracU (t)
Grupa C
Belgium Ex6TenZ to1nou FARIS YOUYOU ScreaM
Team EnVyUs Happy SIXER RpK xms kioShiMa maLeK (t)
GameAgents koloRRR gabesson flash Barcode FLEAV MustanG (t)
Russia seized flamie electronic Dosia WorldEdit hooch (t)
Virtus.pro TaZ NEO pashaBiceps Snax byali kuben (t)
Grupa D
AGO Gaming Furlan GruBy snatchie TOAO phr miNIr0x (t)
Fnatic JW flusha Golden Lekr0 Brollan Jumpy (t)
Fragsters stavn dragoNfly torben iorden Frøslev Bubski DKN (t)
Limitless Addict kan4 polox Maka Smyli LoWkii
RESISTANCE Impulse k1Ng0r d3k1 DiMKE HOLMES

Grupy

Grupa A Grupa B
# Drużyna M W R P # Drużyna M W R P
1. GODSENT 4 4 0 0 1. Wololos 4 3 1 0
2. Team Ukraine 4 3 0 1 2. Space Soldiers 4 2 1 1
3. NOREG 4 2 0 2 3. BIG 4 2 0 2
4. Team Endpoint 4 1 0 3 4. Quantum Bellator Fire 4 1 0 3
5. North Academy 4 0 0 4 5. Nemiga Gaming 4 1 0 3
Grupa C Grupa D
# Drużyna M W R P # Drużyna M W R P
1. Team EnVyUs 4 3 1 0 1. AGO Gaming 4 4 0 0
2. Russia 4 2 1 1 2. Limitless Addict 4 3 0 1
3. Belgium 4 2 0 2 3. Fnatic 4 2 0 2
4. Virtus.pro 4 0 3 1 4. RESISTANCE 4 0 1 3
5. GameAgents 4 0 1 3 5. Fragsters 4 0 1 3

Faza grupowa

23 listopada

Grupa A

10:00 Team Ukraine 16:8 North Academy Overpass
10:00 NOREG 16:12 Team Endpoint Inferno
11:00 Team Ukraine 16:9 NOREG Train
11:00 GODSENT 16:14 Team Endpoint Overpass
12:00 GODSENT 16:3 NOREG Mirage
12:00 North Academy 4:16 Team Endpoint Overpass
13:00 GODSENT 16:10 Team Ukraine Train
13:00 North Academy 12:16 NOREG Train
14:00 Team Ukraine 16:5 Team Endpoint Nuke
15:00 GODSENT 16:4 North Academy Train

Grupa B

16:00 BIG 16:6 Nemiga Gaming Cobblestone
17:00 Space Soldiers 15:15 Wololos Overpass
18:00 Wololos 16:14 BIG Overpass
18:00 Quantum Bellator Fire 12:16 Nemiga Gaming Nuke
19:00 BIG 16:7 Quantum Bellator Fire Cobblestone
19:00 Space Soldiers 16:6 Nemiga Gaming Overpass
20:00 Nemiga Gaming 2:16 Wololos Train
20:00 Quantum Bellator Fire 16:7 Space Soldiers Inferno
21:00 BIG 12:16 Space Soldiers Cache
21:00 Quantum Bellator Fire 8:16 Wololos Mirage
24 listopada

Grupa C

10:00 Virtus.pro 15:15 Russia Inferno
10:00 Belgium 16:13 GameAgents Cache
11:00 Virtus.pro 9:16 Belgium Cobblestone
11:00 Team EnVyUs 16:7 GameAgents Inferno
12:00 Team EnVyUs 16:11 Belgium Cobblestone
12:00 Russia 16:13 GameAgents Train
13:00 Team EnVyUs 15:15 Virtus.pro Train
13:00 Russia 16:10 Belgium Inferno
14:00 Virtus.pro 15:15 GameAgents Inferno
15:00 Team EnVyUs 16:12 Russia Inferno

Grupa D

16:00 AGO Gaming 16:8 Limitless Addict Mirage
17:00 Fnatic 16:11 RESISTANCE Inferno
18:00 Fragsters 6:16 Limitless Addict Cache
18:00 AGO Gaming 16:6 RESISTANCE Mirage
19:00 AGO Gaming 16:10 Fragsters Cache
19:00 Fnatic 12:16 Limitless Addict Cache
20:00 Fragsters 5:16 Fnatic Mirage
20:00 Limitless Addict 16:10 RESISTANCE Cache
21:00 AGO Gaming 16:8 Fnatic Train
21:00 Fragsters 15:15 RESISTANCE Inferno

Faza pucharowa

25 listopada

1/8 finału

10:00 Space Soldiers 2:1 NOREG
Cache 16:14
Nuke 6:16
Mirage 16:5
10:00 Ukraine 2:0 BIG
Overpass 16:10
Cobblestone 16:14
13:00 Russia 0:2 Fnatic
Train 5:16
Mirage 4:16
13:00 Limitless Addict 0:2 Belgium
Inferno 9:16
Mirage 9:16

Ćwierćfinał

16:00 Team EnVyUs 0:2 Space Soldiers
Cache 8:16
Inferno 9:16
16:00 Wololos 1:2 Ukraine
Overpass 19:15
Train 6:16
Inferno 11:16
19:00 AGO Gaming 0:2 Fnatic
Train 4:16
Mirage 15:19
19:00 GODSENT 2:1 Belgium
Mirage 16:12
Nuke 12:16
Cache 16:0
26 listopada

Półfinał

10:00 Space Soldiers 1:2 GODSENT
Cache 16:12
Mirage 6:16
Inferno 8:16
13:00 Ukraine 2:0 Fnatic
Overpass 16:13
Mirage 16:13

Mecz o 3. miejsce

16:00 Space Soldiers 2:1 Fnatic
Mirage 16:6
Cobblestone 10:16
Inferno 16:14

Wielki finał

19:00 GODSENT 1:2 Ukraine
Mirage 16:10
Overpass 12:16
Inferno 11:16

Klasyfikacja końcowa

1. Ukraine 40 000 $
2. GODSENT 20 000 $
3. Space Soldiers 10 000 $
4. Fnatic 6 500 $
5-8. AGO Gaming, Belgium, Team EnVyUs, Wololos 4 000 $
9-12. BIG, Limitless Addict, NOREG, Russia
13-16. Team Endpoint, Quantum Bellator Fire, RESISTANCE, Virtus.pro
17-20. FRAGSTERS, GameAgents, Nemiga Gaming, North Academy

Transmisja

Transmisja z europejskich finałów WESG 2017 dostępna będzie na oficjalnym kanale WESG na Twitchu.

Tagi: , , , ,