FACEIT Major London 2018

Informacje

Nazwa FACEIT Major London 2018
Data 5 – 23 września 2018
Miejsce Londyn, Wielka Brytania
Gra CS:GO
Liczba uczestników 24
Pula nagród 1 000 000 $
System system szwajcarski + faza pucharowa

Uczestnicy

Legendy

Cloud9

FaZe Clan

Fnatic

G2 Esports

Skadoodle rain KRIMZ shox
autimatic karrigan JW bodyy
RUSH NiKo flusha kennyS
Golden GuardiaN Xizt SmithZz
STYKO olofmeister draken Ex6TenZ
valens (trener) RobbaN (trener) Jumpy (trener) NiaK (trener)

MIBR

mousesports

Natus Vincere

Winstrike Team

FalleN chrisJ Edward balblna
fer oskar flamie Kvik
coldzera ropz s1mple jmqa
Stewie2K suNny Zeus waterfaLLZ
tarik Snax electronic Boombl4
YNk (trener) lmbt (trener) Kane (trener) iksou (trener)
Nowi pretendenci

Astralis

BIG

Gambit Esports

Team Liquid

dev1ce gob b Dosia nitr0
dupreeh tabseN AdreN EliGE
Xyp9x nex mou Twistzz
gla1ve tiziaN Hobbit NAF
Magisk smooya mir TACO
zonic (trener) LEGIJA (trener) B1ad3 (trener) zews (trener)

North

Space Soldiers

Vega Squadron

Virtus.pro

MSL XANTARES jR NEO
aizy paz chopper pashaBiceps
valde MAJ3R hutji byali
Kjaerbye Calyx crush MICHU
niko hardstyle tonyblack snatchie
ave (trener) Fierce (trener) kuben (trener)
Zwycięzcy Minorów

compLexity Gaming

HellRaisers

Ninjas in Pyjamas

OpTic Gaming

dephh ANGE1 f0rest k0nfig
ANDROID bondik GeT_RiGhT cajunb
yay DeadFox REZ gade
stanislaw woxic dennis Snappi
ShahZaM ISSAA Lekr0 JUGi
Rambo (trener) Johnta (trener) pita (trener) ruggah (trener)

Renegades

Rogue

Team Spirit

TyLoo

AZR vice COLDYY1 captainMo
jks Hiko S0tF1k DD
USTILO cadiaN DavCost somebody
Nifty SicK Dima BnTeT
jkaem Rickeh somedieyoung xccurate
Ryu (trener) mCe (trener) Certus (trener) CruSad3 (trener)

Faza nowych pretendentów

Drużyna Bilans Runda 1. Runda 2. Runda 3. Runda 4. Runda 5.
Team Liquid 3:0 16:4 OpTic 16:9 HR 19:17 Vega
Ninjas in Pyjamas 3:0 16:5 VP 16:12 TyLoo 28:26 AST
Astralis 3:1 16:4 coL 16:13 Rogue 26:28 NiP 16:3 Spirit
compLexity Gaming 3:1 4:16 AST 16:11 Space 16:12 BIG 15:19 Vega
HellRaisers 3:1 19:17 North 9:19 Liquid 16:14 Gambit 25:23 OpTic
BIG 3:2 16:6 REN 16:19 Vega 12:16 coL 16:8 Gambit 2:0 OpTic
TyLoo 3:2 19:16 Gambit 12:16 NiP 26:28 OpTic 16:10 REN 2:0 Spirit
Vega Squadron 3:2 16:14 Spirit 19:16 BIG 17:19 Liquid 15:19 coL 2:0 North
North 2:3 17:19 HR 13:16 Spirit 16:6 VP 25:23 Rogue 0:2 Vega
OpTic Gaming 2:3 4:16 Liquid 16:13 VP 28:26 TyLoo 23:25 HR 0:2 BIG
Team Spirit 2:3 14:16 Vega 16:13 North 16:4 Rogue 3:16 AST 0:2 TyLoo
Gambit Esports 1:3 16:19 TyLoo 16:10 REN 14:16 HR 8:16 BIG
Renegades 1:3 6:16 BIG 10:16 Gambit 19:15 Space 10:16 TyLoo
Rogue 1:3 16:10 Space 13:16 AST 4:16 Spirit 23:25 North
Space Soldiers 0:3 10:16 Rogue 11:16 coL 15:19 REN
Virtus.pro 0:3 5:16 NiP 13:16 OpTic 6:16 North

Pierwsza runda

5 września
11:00 Space Soldiers 10:16 Rogue Inferno
12:30 Virtus.pro 5:16 Ninjas in Pyjamas Mirage
14:00 Gambit Esports 16:19 TyLoo Inferno
15:30 BIG 16:6 Renegades Overpass
17:00 Vega Squadron 16:14 Team Spirit Mirage
18:30 North 17:19 HellRaisers Overpass
20:00 Team Liquid 16:4 OpTic Gaming Mirage
21:30 Astralis 16:4 compLexity Gaming Inferno

Druga runda

6 września – drużyny z bilansem 1:0
12:30 Ninjas in Pyjamas 16:12 TyLoo Train
14:00 BIG 16:19 Vega Squadron Train
15:30 Team Liquid 16:9 HellRaisers Inferno
17:00 Rogue 13:16 Astralis Inferno
6 września – drużyny z bilansem 0:1
18:30 Renegades 10:16 Gambit Esports Train
20:00 North 13:16 Team Spirit Nuke
21:30 OpTic Gaming 16:13 Virtus.pro Mirage
23:00 Space Soldiers 11:16 compLexity Gaming Inferno

Trzecia runda

7 września – drużyny z bilansem 2:0
11:00 Team Liquid 19:17 Vega Squadron Cache
12:30 Astralis 26:28 Ninjas in Pyjamas Mirage
7 września – drużyny z bilansem 1:1
14:00 compLexity Gaming 16:12 BIG Inferno
15:30 Team Spirit 16:4 Rogue Overpass
17:00 Gambit Esports 14:16 HellRaisers Overpass
18:30 TyLoo 26:28 OpTic Gaming Inferno
7 września – drużyny z bilansem 0:2
20:00 Renegades 19:15 Space Soldiers Inferno
21:30 North 16:6 Virtus.pro Mirage

Czwarta runda

8 września – drużyny z bilansem 2:1
12:00 Astralis 16:3 Team Spirit Dust2
15:00 HellRaisers 25:23 OpTic Gaming Train
18:00 Vega Squadron 15:19 compLexity Gaming Inferno
8 września – drużyny z bilansem 1:2
13:30 TyLoo 16:10 Renegades Inferno
16:30 BIG 16:8 Gambit Esports Nuke
19:30 North 25:23 Rogue Inferno

Piąta runda

9 września – drużyny z bilansem 2:2
11:00 Team Spirit 0:2 TyLoo
Overpass 12:16
Inferno 23:25
14:00 OpTic Gaming 0:2 BIG
Dust2 6:16
Train 14:16
17:00 Vega Squadron 2:0 North
Inferno 16:8
Mirage 16:13

Faza nowych legend

Drużyna Bilans Runda 1. Runda 2. Runda 3. Runda 4. Runda 5.
compLexity Gaming 3:0 16:4 Fnatic 16:11 G2 16:8 BIG
Team Liquid 3:0 16:7 WinS 16:10 NiP 19:15 AST
Astralis 3:1 16:14 Na`Vi 16:4 Vega 15:19 Liquid 16:0 MIBR
BIG 3:1 16:5 FaZe 16:7 TyLoo 8:16 coL 16:9 HR
Natus Vincere 3:1 14:16 AST 16:12 FaZe 16:6 NiP 16:9 Fnatic
FaZe Clan 3:2 5:16 BIG 12:16 Na`Vi 16:8 mouz 16:4 TyLoo 2:0 G2
HellRaisers 3:2 20:22 G2 19:16 C9 16:10 TyLoo 9:16 BIG 2:1 Fnatic
MIBR 3:2 13:16 TyLoo 16:6 mouz 16:4 G2 0:16 AST 2:1 NiP
Fnatic 2:3 4:16 coL 16:7 WinS 16:14 Vega 9:16 Na`Vi 1:2 HR
G2 Esports 2:3 22:20 HR 11:16 coL 4:16 MIBR 22:19 C9 0:2 FaZe
Ninjas in Pyjamas 2:3 16:12 mouz 10:16 Liquid 6:16 Na`Vi 16:11 Vega 1:2 MIBR
Cloud9 1:3 4:16 Vega 16:19 HR 19:16 WinS 19:22 G2
TyLoo 1:3 16:13 MIBR 7:16 BIG 10:16 HR 4:16 FaZe
Vega Squadron 1:3 16:4 C9 4:16 AST 14:16 Fnatic 11:16 NiP
mousesports 0:3 12:16 NiP 6:16 MIBR 8:16 FaZe
Winstrike Team 0:3 7:16 Liquid 7:16 Fnatic 16:19 C9

Pierwsza runda

12 września
11:00 G2 Esports 22:20 HellRaisers Dust2
12:30 Winstrike Team 7:16 Team Liquid Mirage
14:00 FaZe Clan 5:16 BIG Dust2
15:30 Fnatic 4:16 compLexity Gaming Inferno
17:00 MIBR 13:16 TyLoo Inferno
18:30 mousesports 12:16 Ninjas in Pyjamas Mirage
20:00 Natus Vincere 14:16 Astralis Inferno
21:30 Cloud9 4:16 Vega Squadron Mirage

Druga runda

13 września – drużyny z bilansem 1:0
11:00 BIG 16:7 TyLoo Train
14:00 Vega Squadron 4:16 Astralis Inferno
17:00 compLexity Gaming 16:11 G2 Esports Cache
18:30 Ninjas in Pyjamas 10:16 Team Liquid Mirage
13 września – drużyny z bilansem 0:1
12:30 Winstrike Team 7:16 Fnatic Inferno
15:30 Cloud9 16:19 HellRaisers Overpass
20:00 Natus Vincere 16:12 FaZe Clan Overpass
21:30 mousesports 6:16 MIBR Dust2

Trzecia runda

14 września – drużyny z bilansem 2:0
15:30 compLexity Gaming 16:8 BIG Nuke
20:00 Astralis 15:19 Team Liquid Inferno
14 września – drużyny z bilansem 1:1
11:00 Vega Squadron 14:16 Fnatic Inferno
12:30 TyLoo 10:16 HellRaisers Overpass
17:00 Natus Vincere 16:6 Ninjas in Pyjamas Train
18:30 G2 Esports 4:16 MIBR Inferno
14 września – drużyny z bilansem 0:2
14:00 Winstrike Team 16:19 Cloud9 Inferno
21:30 FaZe Clan 16:8 mousesports Mirage

Czwarta runda

15 września – drużyny z bilansem 2:1
12:00 BIG 16:9 HellRaisers Train
16:30 Natus Vincere 16:9 Fnatic Mirage
19:30 Astralis 16:0 MIBR Dust2
15 września – drużyny z bilansem 1:2
13:30 Vega Squadron 11:16 Ninjas in Pyjamas Train
15:00 TyLoo 4:16 FaZe Clan Mirage
18:00 G2 Esports 22:19 Cloud9 Inferno

Piąta runda

16 września – drużyny z bilansem 2:2
12:00 Fnatic 1:2 HellRaisers
Mirage 19:17
Dust2 9:16
Cache 2:16
15:00 G2 Esports 0:2 FaZe Clan
Mirage 2:16
Dust2 22:25
18:00 Ninjas in Pyjamas 1:2 MIBR
Cache 15:19
Mirage 16:10
Train 11:16

Faza nowych mistrzów

20 września

Ćwierćfinał

16:15 BIG 0:2 Natus Vincere
Dust2 2:16
Nuke 6:16
19:45 compLexity Gaming 0:2 MIBR
Train 4:16
Inferno 12:16
21 września

Ćwierćfinał

17:15 Team Liquid 2:1 HellRaisers
Mirage 16:10
Dust2 10:16
Cache 16:8
20:45 Astralis 2:0 FaZe Clan
Mirage 16:14
Inferno 16:12
22 września

Półfinał

17:15 MIBR 0:2 Natus Vincere
Overpass 10:16
Dust2 5:16
20:45 Team Liquid 0:2 Astralis
Nuke 8:16
Mirage 7:16
23 września

Wielki finał

19:10 Natus Vincere 0:2 Astralis
Nuke 6:16
Overpass 9:16

Klasyfikacja końcowa

1. Astralis 500 000 $
2. Natus Vincere 150 000 $
3-4. Team Liquid, MIBR 70 000 $
5-8. BIG, compLexity Gaming, FaZe Clan, HellRaisers 35 000 $
9-11. Fnatic, G2 Esports, Ninjas in Pyjamas 8 750 $
12-14. Cloud9, TyLoo, Vega Squadron 8 750 $
15-16. mousesports, Winstrike Team 8 750 $
17-19. North, OpTic Gaming, Team Spirit
20-22. Gambit Esports, Renegades, Rogue
23-24. Space Soldiers, Virtus.pro

Transmisja

Anglojęzyczna transmisja z FACEIT Major London 2018 dostępna będzie na oficjalnym kanale FACEIT na Twitchu.

Tagi: , , , ,