Finały ESL Pro League Season 7

Informacje

Nazwa ESL Pro League Season 7
Data 15 – 20 maja 2018
Miejsce Dallas, Stany Zjednoczone
Gra CS:GO
Liczba uczestników 16
Pula nagród 750 000 $
System faza grupowa + faza pucharowa

Uczestnicy

Grupa A

Cloud9

FaZe Clan

Heroic

mousesports

Skadoodle rain MODDII chrisJ
autimatic karrigan niko oskar
RUSH NiKo es3tag ropz
tarik GuardiaN friberg suNny
FNS Xizt cromen STYKO
valens (trener) RobbaN (trener) lmbt (trener)

MVP PK

Natus Vincere

NRG Esports

Sharks Esports

solo Edward FugLy nak
glow flamie daps exit
zeff s1mple Brehze leo_druNky
HSK Zeus CeRq jnt
XigN electronic nahtE RCF
termi (trener) kane (trener) coachi (trener)
Grupa B

Astralis

Grayhound Gaming

Team Liquid

Ninjas in Pyjamas

dev1ce Gratisfaction nitr0 f0rest
dupreeh erkaSt EliGE GeT_RiGhT
Xyp9x dexter Twistzz draken
gla1ve DickStacy NAF REZ
Magisk malta TACO dennis
zonic (trener) zews (trener) pita (trener)

OpTic Gaming

Renegades

SK Gaming

Space Soldiers

k0nfig AZR FalleN XANTARES
cajunb jks fer DESPE
gade USTILO coldzera ngiN
Snappi Nifty boltz paz
JUGi jkaem Stewie2K MAJ3R
ruggah (trener) kassad (trener) dead (trener) hardstyle (trener)

Grupa A – drabinka

Ćwierćfinał Półfinał Finał
mousesports 16
Sharks Esports 10 mousesports 0
FaZe Clan 2
FaZe Clan 16 FaZe Clan (Q) 0
Cloud9 3
Natus Vincere (Q) 2
NRG Esports 6
Heroic 16 Heroic 1
Natus Vincere 2
Natus Vincere 16
MVP PK 7
Pierwsza runda LB Druga runda LB Trzecia runda LB
Heroic 2
Cloud9 2
Cloud9 0 Heroic 0
Sharks Esports 1
mousesports (Q) 2
mousesports 2
NRG Esports 2
NRG Esports 0
MVP PK 1
Q – drużyna zakwalifikowana do fazy play-off

Grupa B – drabinka

Ćwierćfinał Półfinał Finał
Team Liquid 16
Grayhound Gaming 5 Team Liquid 2
Space Soldiers 0
Space Soldiers 16 Team Liquid (Q) 0
Renegades 7
Astralis (Q) 2
OpTic Gaming 3
Astralis 16 Astralis 2
SK Gaming 0
Ninjas in Pyjamas 16
SK Gaming 19
Pierwsza runda LB Druga runda LB Trzecia runda LB
SK Gaming 2
Grayhound Gaming 0
Renegades 0 SK Gaming (Q) 2
Renegades 2
OpTic Gaming 1
Space Soldiers 0
OpTic Gaming 2
OpTic Gaming 2
Ninjas in Pyjamas 0
Q – drużyna zakwalifikowana do fazy play-off

Faza grupowa – harmonogram

15 maja

Ćwierćfinał drabinki wygranych grupy A

17:00 Cloud9 3:16 FaZe Clan Cache
17:00 mousesports 16:10 Sharks Esports Inferno
18:10 NRG Esports 6:16 Heroic Mirage
18:10 MVP PK 7:16 Natus Vincere Mirage

Ćwierćfinał drabinki wygranych grupy B

19:20 Team Liquid 16:5 Grayhound Gaming Cache
19:20 Space Soldiers 16:7 Renegades Inferno
20:30 OpTic Gaming 3:16 Astralis Nuke
20:30 SK Gaming 19:16 Ninjas in Pyjamas Inferno

Półfinał drabinki wygranych grupy A

21:40 FaZe Clan 2:0 mousesports
Overpass 16:14
Mirage 16:4

Pierwsza runda drabinki przegranych grupy A

21:40 Cloud9 2:1 Sharks Esports
Cache 20:22
Mirage 16:11
Inferno 16:1
16 maja

Półfinał drabinki wygranych grupy A

01:10 Heroic 1:2 Natus Vincere
Cache 16:11
Overpass 13:16
Mirage 16:19

Pierwsza runda drabinki przegranych grupy A

01:10 NRG Esports 2:1 MVP PK
Cache 10:16
Mirage 16:8
Train 16:2

Pierwsza runda drabinki przegranych grupy B

17:00 Grayhound Gaming 0:2 Renegades
Overpass 13:16
Cache 10:16
17:00 OpTic Gaming 2:0 Ninjas in Pyjamas
Mirage 16:7
Inferno 16:14

Druga runda drabinki przegranych grupy A

20:30 Cloud9 0:2 Heroic
Mirage 11:16
Overpass 7:16

Półfinał drabinki wygranych grupy B

20:30 Space Soldiers 0:2 Team Liquid
Mirage 11:16
Inferno 7:16
17 maja

Druga runda drabinki przegranych grupy A

00:00 mousesports 2:0 NRG Esports
Cache 16:14
Nuke 16:10

Półfinał drabinki wygranych grupy B

00:00 SK Gaming 0:2 Astralis
Inferno 11:16
Overpas 10:16

Druga runda drabinki przegranych grupy B

17:00 Renegades 0:2 SK Gaming
Cache 7:16
Mirage 11:16
17:00 OpTic Gaming 2:0 Space Soldiers
Inferno 16:4
Nuke 16:5

Finał drabinki wygranych grupy A

20:30 FaZe Clan 0:2 Natus Vincere
Mirage 12:16
Nuke 12:16

Trzecia runda drabinki przegranych grupy A

20:30 Heroic 0:2 mousesports
Cache 9:16
Mirage 14:16
18 maja

Trzecia runda drabinki przegranych grupy B

00:00 SK Gaming 2:1 OpTic Gaming
Train 14:16
Dust2 16:6
Inferno 16:13

Finał drabinki wygranych grupy B

00:00 Team Liquid 0:2 Astralis
Nuke 10:16
Inferno 7:16

Faza pucharowa – drabinka

Ćwierćfinał Półfinał Finał
Natus Vincere 0
mousesports 0
Team Liquid 2 Team Liquid 1
Team Liquid 2
Astralis 3
Astralis 2
FaZe Clan 2
FaZe Clan 0
SK Gaming 0

Faza pucharowa – harmonogram

18 maja

Ćwierćfinał

19:00 mousesports 0:2 Team Liquid
Mirage 20:22
Dust2 4:16
22:55 FaZe Clan 2:0 SK Gaming
Overpass 16:13
Mirage 16:5
19 maja

Półfinał

19:00 Natus Vincere 0:2 Team Liquid
Dust2 14:16
Inferno 10:16
22:55 Astralis 2:0 FaZe Clan
Mirage 16:3
Inferno 16:6
20 maja

Wielki finał

20:00 Team Liquid 1:3 Astralis
Dust2 1:16
Nuke 14:16
Mirage 16:14
Inferno 12:16

Klasyfikacja końcowa

1. Astralis 250 000 $
2. Team Liquid 110 000 $
3-4. FaZe Clan, Natus Vincere 55 000 $
5-6. mousesports, SK Gaming 32 000 $
7-8. Heroic, OpTic Gaming 24 000 $
9-12. Cloud9, NRG Esports, Renegades, Space Soldiers 22 000 $
13-16. Grayhound Gaming, MVP PK, Ninjas in Pyjamas, Sharks Esports 20 000 $

Transmisja

Transmisja z lanowych finałów ESL Pro League Season 7 wraz z polskim komentarzem dostępna będzie w ESL.TV Polska.

Tagi: , , , ,