Finały ESL Pro League Season 8

Informacje

Nazwa ESL Pro League Season 8
Data 4 – 9 grudnia 2018
Miejsce Odense, Dania
Gra CS:GO
Liczba uczestników 16
Pula nagród 750 000 $
System faza grupowa + faza pucharowa

Uczestnicy

Grupa A

Astralis

BIG

G2 Esports

HellRaisers

dev1ce gob b shox ANGE1
dupreeh tabseN kennyS DeadFox
Xyp9x nex bodyy woxic
gla1ve tiziaN SmithZz ISSAA
Magisk smooya Ex6TenZ Hobbit
zonic (trener) LEGIJA (trener) maLeK (trener) Johnta (trener)

INTZ eSports

Team Liquid

Renegades

ViCi Gaming

felps nitr0 AZR zhokiNg
kNg EliGE jks Freeman
chelo Twistzz jkaem aumaN
horvy NAF Gratisfaction advent
xand TACO liazz kaze
Apoka (trener) zews (trener) kassad (trener)
Grupa B

Ghost Gaming

MIBR

mousesports

Natus Vincere

WARDELL FalleN chrisJ Edward
Subroza fer oskar flamie
steel coldzera ropz s1mple
koosta Stewie2K suNny Zeus
neptune tarik STYKO electronic
JamezIRL (trener) YNk (trener) lmbt (trener) Kane (trener)

North

NRG Esports

ORDER

Sharks Esports

aizy FugLy emagine nak
valde daps Hatz exit
Kjaerbye Brehze aliStair leo_druNky
cadiaN CeRq INS jnt
gade nahtE zeph RCF
ave (trener) ImAPet (trener) Elmapuddy (trener) coachi (trener)

Grupa A – drabinka

Ćwierćfinał Półfinał Finał
Astralis 16
ViCi Gaming 8 Astralis 2
HellRaisers 1
Renegades 5 Astralis (Q) 2
HellRaisers 16
Team Liquid (Q) 0
Team Liquid 16
G2 Esports 8 Team Liquid 2
BIG 0
INTZ eSports 10
BIG 16
Pierwsza runda LB Druga runda LB Trzecia runda LB
BIG 1
ViCi Gaming 0
Renegades 2 Renegades (Q) 2
Renegades 2
G2 Esports 1
HellRaisers 1
G2 Esports 2
G2 Esports 2
INTZ eSports 1
Q – drużyna zakwalifikowana do fazy play-off

Grupa B – drabinka

Ćwierćfinał Półfinał Finał
MIBR 16
Sharks Esports 2 MIBR 2
NRG Esports 1
NRG Esports 16 MIBR (Q) 2
North 13
mousesports (Q) 0
Ghost Gaming 5
mousesports 16 mousesports 2
Natus Vincere 0
Natus Vincere 16
ORDER 14
Pierwsza runda LB Druga runda LB Trzecia runda LB
Natus Vincere 2
Sharks Esports 2
Sharks Esports 0 Natus Vincere (Q) 2
North 0
Ghost Gaming 1
NRG Esports 1
Ghost Gaming 2
Ghost Gaming 2
ORDER 0
Q – drużyna zakwalifikowana do fazy play-off

Faza grupowa – harmonogram

4 grudnia

Ćwierćfinał drabinki wygranych grupy A

12:00 Astralis 16:8 ViCi Gaming Inferno
12:00 Renegades 5:16 HellRaisers Mirage
13:15 Team Liquid 16:8 G2 Esports Nuke
13:15 INTZ eSports 10:16 BIG Train

Ćwierćfinał drabinki wygranych grupy B

14:30 MIBR 16:2 Sharks Esports Inferno
14:30 NRG Esports 16:13 North Train
15:45 Ghost Gaming 5:16 mousesports Train
15:45 Natus Vincere 16:14 ORDER Mirage

Półfinał drabinki wygranych grupy A

17:00 HellRaisers 1:2 Astralis
Mirage 16:8
Dust2 13:16
Inferno 4:16

Pierwsza runda drabinki przegranych grupy A

17:00 Renegades 2:0 ViCi Gaming
Inferno 16:12
Mirage 16:9

Półfinał drabinki wygranych grupy A

20:35 Team Liquid 2:0 BIG
Inferno 16:6
Dust2 16:6

Pierwsza runda drabinki przegranych grupy A

19:15 G2 Esports 2:1 INTZ eSports
Overpass 16:6
Mirage 8:16
Dust2 22:18
5 grudnia

Pierwsza runda drabinki przegranych grupy B

12:00 Sharks Esports 2:0 North
Mirage 16:4
Inferno 16:7
12:00 Ghost Gaming 2:0 ORDER
Cache 16:5
Train 16:14

Druga runda drabinki przegranych grupy A

14:20 Renegades 2:1 BIG
Cache 16:5
Overpass 14:16
Train 16:7

Półfinał drabinki wygranych grupy B

14:20 MIBR 2:1 NRG Esports
Overpass 16:7
Inferno 8:16
Mirage 19:16

Druga runda drabinki przegranych grupy A

17:50 HellRaisers 1:2 G2 Esports
Dust2 13:16
Inferno 16:5
Overpass 13:16

Półfinał drabinki wygranych grupy B

18:00 mousesports 2:0 Natus Vincere
Nuke 16:6
Train 16:4
6 grudnia

Druga runda drabinki przegranych grupy B

12:00 Sharks Esports 0:2 Natus Vincere
Nuke 9:16
Dust2 3:16
12:00 Ghost Gaming 2:1 NRG Esports
Inferno 14:16
Cache 16:10
Mirage 16:14

Finał drabinki wygranych grupy A

15:50 Astralis 2:0 Team Liquid
Inferno 16:12
Nuke 16:8

Trzecia runda drabinki przegranych grupy A

15:50 Renegades 2:1 G2 Esports
Overpass 10:16
Train 16:13
Cache 16:8

Finał drabinki wygranych grupy B

19:40 MIBR 2:0 mousesports
Train 16:14
Inferno 16:6

Trzecia runda drabinki przegranych grupy B

19:40 Natus Vincere 2:1 Ghost Gaming
Inferno 11:16
Train 19:16
Mirage 16:6

Faza pucharowa – drabinka

Ćwierćfinał Półfinał Finał
Astralis 2
Renegades 1
mousesports 0 Astralis 0
mousesports 2
Team Liquid 0
MIBR 0
Natus Vincere 0
Team Liquid 2
Team Liquid 2

Faza pucharowa – harmonogram

7 grudnia

Ćwierćfinał

16:00 Renegades 1:2 mousesports
Cache 16:4
Mirage 14:16
Train 9:16
19:50 Natus Vincere 0:2 Team Liquid
Dust2 4:16
Inferno 6:16
8 grudnia

Półfinał

16:00 Astralis 2:0 mousesports
Mirage 16:12
Inferno 16:5
19:30 MIBR 0:2 Team Liquid
Cache 2:16
Overpass 8:16
9 grudnia

Wielki finał

16:00 Astralis 3:1 Team Liquid
Train 8:16
Mirage 16:11
Inferno 16:11
Dust2 16:10

Klasyfikacja końcowa

1. Astralis 250 000 $
2. Team Liquid 110 000 $
3-4. MIBR, mousesports 55 000 $
5-6. Natus Vincere, Renegades 32 000 $
7-8. G2 Esports, Ghost Gaming 24 000 $
9-12. BIG, HellRaisers, NRG Esports, Sharks Esports 22 000 $
13-16. INTZ eSports, North, ORDER, ViCi Gaming 20 000 $

Transmisja

Transmisja z finałów ESL Pro League Season 8 wraz z polskim komentarzem dostępna będzie w ESL.TV Polska.

Tagi: , , ,