Finały europejskich eliminacji do WESG 2016

Informacje

Data i miejsce: 6-9 października; Stereo Plaza, Kijów
Pula nagród: 500 000 ¥ (~75 000$)
System rozgrywek: Finały europejskich kwalifikacji do WESG 2016 zostaną podzielone na dwa etapy.

W fazie grupowej obowiązywać będzie system round robin (każdy z każdym), natomiast każde ze spotkań będzie rozgrywane w trybie best of one. Zespoły, które zajmą pierwsze miejsce w swojej grupie uzyskają bezpośredni awans do ćwierćfinałów. Formacje uplasowane na miejscu drugim oraz trzecim powalczą w 1/6 finału.

Podczas fazy pucharowej wykorzystana zostanie drabinka pojedynczej eliminacji. Wszystkie mecze będą rozgrywane w systemie best of three.

Awans na finały World Electronic Sports Games 2016 uzyska w sumie osiem zespołów.

Uczestnicy

W turnieju weźmie udział 20 drużyn, które okazały się najlepsze w regionalnych kwalifikacjach.

GODSENT flusha, KRiMZ, pronax, schneider, JW
Epsilon eSports draken, REZ, disco doplan, freddieb, BARBARR
Team EnVyUs NBK, Happy, SIXER, apEX, kennyS
LDLC Espoir matHEND, hqx, TEKO, Gauthier, Allum3tt3
ALTERNATE aTTaX crisby, keev, tiziaN, kzy, syrsoN
Virtus.pro TaZ, NEO, pasha, Snax, byali
Team Kinguin SZPERO, rallen, Furlan, mouz, MICHU
.Russia hooch, electronic, WorldEdit, jmqa, ub1que
EYESports ou7bReaK, NickelBack, Qulon, etl, fenya
Team1 Zeus, ANGE1, bondik, smike, arch
Team Dignitas MSL, k0nfig, cajunb, Magiskb0Y, aizy
Astralis Karrigan, dev1ce, dupreeh, Xyp9x, kjaerbye
.Norway rain, Skurk, Polly, jkaem, RUBINO
Guerilla Method k1Ng0r, NK, HOLMES, k0ja, nexa
k1ck oldschool rmn, MUTiRiS, Rub3nix, Pizituh, fox
Pixel bodito, DEv, plum, mat1, fleav
dd Ex6TenZ, to1nou, YOUYOU, davidp, SCARA
BPro xek, psycho, NK4Y, niki1, spyleadeR
iGame SAGGERTON, Twista, sAw, xseveN, ZOREE
fish123 Kryptix, weber, AaroN, mole, Boaster

Grupy

Grupa A Grupa B Grupa C Grupa D
GODSENT Team EnVyUs Virtus.pro Team Dignitas
Team Kinguin Astralis Team Russia Epsilon eSports
Team 1 ALTERNATE aTTaX Norway iGame
Pixel fish123 Bpro k1ck
LDLC dd Guerilla Method EYESports

Harmonogram

Czwartek, 6 października:

08:30 GODSENT 10:16 Team1 15:15 .Norway 16:7 Guerilla Method
08:30 Pixel 16:8 LDLC Espoir 18:00 Virtus.pro 19:22 .Russia
09:45 Team Kinguin 16:13 Team1 19:45 Virtus.pro 5:16 .Norway
09:45 GODSENT 19:15 Pixel 16:30 Bpro 16:4 Guerilla Method
11:00 GODSENT 16:1 LDLC Espoir 21:00 Team Dignitas 16:9 Epsilon eSports
11:00 Team Kinguin 16:14 Pixel 21:00 iGame 16:8 EYESports
12:30 Team EnVyUs 16:5 ALTERNATE aTTaX 19:15 k1ck oldschool 16:6 EYESports
12:30 fish123 15:19 dd 19:15 Team Dignitas 16:1 iGame
13:45 Team EnVyUs 16:12 fish123 20:30 Team Dignitas 16:11 k1ck oldschool
13:45 Astralis 16:12 ALTERNATE aTTaX 20:30 Epsilon eSports 19:17 iGame

Piątek, 7 października:

08:30 Team EnVyUs 16:9 dd 15:15 Epsilon eSports 16:8 k1ck oldschool
08:30 Astralis 16:4 fish123 15:15 Team Dignitas 16:10 EYESports
09:45 Astralis 16:3 dd 16:30 Epsilon eSports 16:8 EYESports
09:45 ALTERNATE aTTaX 16:6 fish123 16:30 iGame 16:10 k1ck oldschool
11:00 Astralis 14:16 Team EnVyUs 18:00 Virtus.pro 16:9 Bpro
11:00 ALTERNATE aTTaX 10:16 dd 18:00 .Russia 16:13 .Norway
12:30 Team1 16:10 Pixel 19:15 Virtus.pro 16:13 Guerilla Method
12:30 Team Kinguin 16:3 LDLC Espoir 19:15 .Russia 16:10 Bpro
13:45 GODSENT 8:16 Team Kinguin 20:30 .Russia 10:16 Guerilla Method
13:45 Team1 16:1 LDLC Espoir 20:30 .Norway 16:11 Bpro

Sobota, 8 października:

9:30 Astralis 1:2 GODSENT .Norway 1:2 iGame.com
12:45 Team Dignitas 2:0 GODSENT Team Kinguin 2:1 iGame.com
16:00 Ukraine 2:1 dd Epsilon eSports 0:2 Virtus.pro
19:15 .Russia 2:0 Ukraine Team EnVyUs 1:2 Virtus.pro

Niedziela, 9 października:

9:30 Team Kinguin 1:2 dignitas
12:45 .Russia 2:0 Virtus.pro
16:00 Team Kinguin 0:2 Virtus.pro
16:00 dignitas 2:0 .Russia

Podział nagród

1. Team Digntias – 30 000 dolarów + awans na finały
2. .Russia – 18 000 dolarów + awans na finały
3. Virtus.pro – 9000 dolarów + awans na finały
4. Team Kinguin – 6000 dolarów + awans na finały
5 – 8. GODSENT, Ukraine, iGame.com, EnVyUs – 3000 dolarów + awans na finały

Transmisja

Transmisja spotkań z udziałem obu polskich drużyn dostępna będzie na kanale Piotra „Izaka” Skowyrskiego. Pozostałe mecze będzie można obejrzeć na oficjalnym kanale StarLadder.

Tagi: , , ,