Good Game League 2018

Informacje

Nazwa Good Game League 2018
Data 16 – 17 czerwca 2018
Miejsce Poznań, Polska
Gra CS:GO
Liczba uczestników 12
Pula nagród 100 000 zł
System faza grupowa + faza pucharowa

Uczestnicy

Grupa A

Illuminar Gaming

PRIDE

Valiance & Co

sany ToM223 emi
soren Luz LETN1
Sidney splawik huNter
Sobol Zorineq NENO
fullspeed SAYN Impulse
Junior (trener) kassad (trener)
Grupa B

Codewise Unicorns

Pompa Team

Windigo Gaming

azizz peet SPELLAN
Crityourface oskarish SHiPZ
mepsoN mono bubble
Falon ponczek pNshr
leman crank v1c7oR
pitrek (trener) ToH1o (trener)
Grupa C

ALTERNATE aTTaX

PACT

Vex.eSport

syrsoN darko majkeln1
stfN lunAtic szejn
HUNDEN koyot daen
k1to MOLSI mYR
Console Vegi miloszek
mithR (trener)
Grupa D

Fragsters

Team Kinguin

x-kom team

stavn mouz tecek
dragonfly rallen stark
torben TaZ Patitek
Bubski reatz Goofy
refrezh MINISE STOMP
Carlsen (trener) Loord (trener) IMD (trener)

Grupy

Grupa A Grupa B
# Drużyna M W R P # Drużyna M W R P
1. Valiance & Co 2 1 1 0 1. Windigo Gaming 2 2 0 0
2. Illuminar Gaming 2 1 1 0 2. Pompa Team 2 1 0 1
3. PRIDE 2 0 0 2 3. Codewise Unicorns 2 0 0 2
Grupa C Grupa D
# Drużyna M W R P # Drużyna M W R P
1. ALTERNATE aTTaX 2 1 1 0 1. x-kom team 2 2 0 0
2. PACT 2 1 1 0 2. Team Kinguin 2 1 0 1
3. 3 Vex.eSport 2 0 0 2 3. Fragsters 2 0 0 2

Faza grupowa

16 czerwca

Grupa A

10:00 Valiance & Co 2:0 PRIDE
Mirage 16:2
Cache 16:11

Grupa B

10:00 Pompa Team 2:0 Codewise Unicorns
Inferno 16:10
Train 16:4

Grupa C

10:00 PACT 2:0 3 Vex.eSport
Train 16:10
Nuke 16:8

Grupa A

13:00 PRIDE 0:2 Illuminar Gaming
Mirage 10:16
Inferno 13:16

Grupa B

13:00 Windigo Gaming 2:0 Pompa Team
Inferno 16:10
Mirage 16:5

Grupa D

13:00 Fragsters 0:2 x-kom team
Inferno 14:16
Cache 11:16

Grupa A

16:00 Valiance & Co 1:1 Illuminar Gaming
Mirage 16:4
Inferno 19:22

Grupa C

16:00 ALTERNATE aTTaX 2:0 3 Vex.eSport
Nuke 16:10
Mirage 19:16

Grupa D

16:00 Team Kinguin 0:2 x-kom team
Mirage 11:16
Overpass 17:19

Grupa B

19:00 Windigo Gaming 2:0 Codewise Unicorns
Inferno 16:10
Mirage 16:3

Grupa C

19:00 PACT 1:1 ALTERNATE aTTaX
Mirage 16:9
Inferno 4:16

Grupa D

19:00 Team Kinguin 2:0 Fragsters
Dust2 16:8
Nuke 16:9

Faza pucharowa

17 czerwca

Półfinał

12:00 Valiance & Co 0:2 ALTERNATE aTTaX
Mirage 6:16
Train 10:16
15:00 Windigo Gaming 0:2 x-kom team
Train 14:16
Cache 14:16

Wielki finał

18:00 ALTERNATE aTTaX 1:2 x-kom team
Overpass 16:6
Mirage 16:19
Train 14:16

Klasyfikacja końcowa

1. x-kom team 50 000 zł
2. ALTERNATE aTTaX 20 000 zł
3-4. Valiance & Co, Windigo Gaming 10 000 zł
5-8. Illuminar Gaming, Team Kinguin, PACT, Pompa Team 2 500 zł
9-12. Codewise Unicorns, Fragsters, PRIDE, Vex.eSport  –

Transmisja

Oficjalna transmisja z lanowych finałów Good Game League 2018 dostępna będzie na prywatnym kanale Piotra „izaka” Skowyrskiego na Twitchu.

Tagi: , , , ,