IEM Chicago 2018

Informacje

Nazwa Intel Extreme Masters Chicago 2018
Data 6 – 11 listopada 2018
Miejsce Chicago, Stany Zjednoczone
Gra CS:GO
Liczba uczestników 16
Pula nagród 250 000 $
System faza grupowa + faza pucharowa

Uczestnicy

Grupa A

Astralis

FaZe Clan

Team LDLC.com

MIBR

dev1ce rain to1nou FalleN
dupreeh karrigan ALEX fer
Xyp9x NiKo logaN coldzera
gla1ve GuardiaN AmaNEk Stewie2K
Magisk olofmeister devoduvek tarik
zonic (trener) RobbaN (trener) Ozstrik3r (trener) YNk (trener)

MVP PK

North

NRG Esports

Renegades

solo aizy FugLy AZR
glow valde daps jks
zeff Kjaerbye Brehze jkaem
XigN cadiaN CeRq Gratisfaction
minixeta gade nahtE liazz
termi (trener) ave (trener) ImAPet (trener)
Grupa B

AVANGAR

BIG

eUnited

Fnatic

buster gob b moose KRIMZ
KrizzeN tabseN dazzLe JW
qikert nex Relyks Xizt
Jame tiziaN dapr twist
fitch smooya FNS Brollan
dastan (trener) LEGIJA (trener) osorandom (trener) Jumpy (trener)

Team Liquid

Luminosity Gaming

mousesports

Natus Vincere

nitr0 yeL chrisJ Edward
EliGE NEKIZ oskar flamie
Twistzz steel ropz s1mple
NAF HEN1 suNny Zeus
TACO LUCAS1 STYKO electronic
zews (trener) zakk (trener) lmbt (trener) Kane (trener)

Grupa A – drabinka

Ćwierćfinał Półfinał Finał
Astralis 16
MVP PK 8 Astralis 2
North 0
North 16 Astralis (Q) 0
NRG Esports 10
FaZe Clan (Q) 2
MIBR 16
Renegades 12 MIBR 1
FaZe Clan 2
Team LDLC.com 14
FaZe Clan 16
Pierwsza runda LB Druga runda LB Trzecia runda LB
MIBR 1
MVP PK 1
NRG Esports 2 NRG Esports 1
NRG Esports 2
Team LDLC.com (Q) 2
North 1
Renegades 1
Team LDLC.com 2
Team LDLC.com 2
Q – drużyna zakwalifikowana do fazy play-off

Grupa B – drabinka

Ćwierćfinał Półfinał Finał
Natus Vincere 6
eUnited 16 eUnited 0
Fnatic 2
Fnatic 16 Fnatic (Q) 2
BIG 9
Team Liquid (Q) 1
mousesports 16
AVANGAR 5 mousesports 1
Team Liquid 2
Luminosity Gaming 11
Team Liquid 16
Pierwsza runda LB Druga runda LB Trzecia runda LB
mousesports 2
Natus Vincere 0
BIG 0 mousesports (Q) 2
BIG 2
Luminosity Gaming 0
eUnited 0
AVANGAR 0
Luminosity Gaming 2
Luminosity Gaming 2
Q – drużyna zakwalifikowana do fazy play-off

Faza grupowa – harmonogram

6 listopada

Ćwierćfinał drabinki wygranych grupy A

19:00 Astralis 16:8 MVP PK Nuke
19:00 North 16:10 NRG Esports Cache
20:15 MIBR 16:12 Renegades Inferno
20:15 Team LDLC.com 14:16 FaZe Clan Mirage

Ćwierćfinał drabinki wygranych grupy B

21:30 Natus Vincere 6:16 eUnited Mirage
21:30 Fnatic 16:9 BIG Cache
22:45 mousesports 16:5 AVANGAR Train
22:45 Luminosity Gaming 11:16 Team Liquid Cache
7 listopada

Półfinał drabinki wygranych grupy A

00:00 Astralis 2:0 North
Inferno 16:5
Nuke 16:4

Pierwsza runda drabinki przegranych grupy A

00:00 MVP PK 1:2 NRG Esports
Dust2 16:11
Train 9:16
Inferno 8:16

Półfinał drabinki wygranych grupy A

03:35 FaZe Clan 2:1 MIBR
Cache 16:14
Mirage 14:16
Train 16:11

Pierwsza runda drabinki przegranych grupy A

03:35 Team LDLC.com 2:1 Renegades
Overpass 12:16
Cache 16:14
Mirage 16:2

Pierwsza runda drabinki przegranych grupy B

19:00 Luminosity Gaming 2:0 AVANGAR
Inferno 16:14
Train 16:10
19:00 Natus Vincere 0:2 BIG
Dust2 14:16
Inferno 13:16

Druga runda drabinki przegranych grupy A

22:35 MIBR 1:2 NRG Esports
Inferno 16:10
Cache 18:22
Train 11:16

Półfinał drabinki wygranych grupy B

22:35 eUnited 0:2 Fnatic
Overpass 13:16
Inferno 11:16
8 listopada

Druga runda drabinki przegranych grupy A

02:10 North 1:2 Team LDLC.com
Dust2 16:8
Nuke 10:16
Mirage 10:16

Półfinał drabinki wygranych grupy B

02:10 Team Liquid 2:1 mousesports
Mirage 11:16
Inferno 16:9
Nuke 16:10

Druga runda drabinki przegranych grupy B

19:00 Luminosity Gaming 2:0 eUnited Mirage 16:10
Train 16:9
19:00 BIG 0:2 mousesports
Dust2 10:16
Train 10:16

Finał drabinki wygranych grupy A

22:35 Astralis 0:2 FaZe Clan
Mirage 7:16
Inferno 15:19

Trzecia runda drabinki przegranych grupy A

22:35 NRG Esports 1:2 Team LDLC.com
Nuke 19:17
Overpass 11:16
Train 8:16
9 listopada

Finał drabinki wygranych grupy B

02:10 Fnatic 2:1 Team Liquid
Mirage 16:12
Inferno 12:16
Overpass 16:7

Trzecia runda drabinki przegranych grupy B

02:10 Luminosity Gaming 0:2 mousesports
Cache 13:16
Mirage 5:16

Faza pucharowa – drabinka

Ćwierćfinał Półfinał Finał
FaZe Clan 1
Team LDLC.com 1
Team Liquid 2 Team Liquid 0
Team Liquid 2
Astralis 3
Fnatic 1
mousesports 0
Astralis 2
Astralis 2

Faza pucharowa – harmonogram

9 listopada

Ćwierćfinał

19:00 Team LDLC.com 1:2 Team Liquid
Overpass 16:11
Cache 14:16
Mirage 4:16
22:35 Astralis 2:0 mousesports
Train 16:5
Nuke 16:13
10 listopada

Półfinał

20:00 Astralis 2:1 Fnatic
Dust2 16:14
Mirage 12:16
Inferno 19:17
23:50 FaZe Clan 1:2 Team Liquid
Inferno 16:7
Mirage 1:16
Cache 4:16
11 listopada

Wielki finał

21:00 Astralis 3:0 Team Liquid
Mirage 16:14
Nuke 16:7
Inferno 16:4

Klasyfikacja końcowa

1. Astralis 100 000 $
2. Team Liquid 42 000 $
3-4. FaZe Clan, Fnatic 20 000 $
5-6. Team LDLC.com, mousesports 10 000 $
7-8. Luminosity Gaming, NRG Esports 6 000 $
9-12. BIG, eUnited, MIBR, North 5 000 $
13-16. AVANGAR, MVP PK, Natus Vincere, Renegades 4 000 $

Transmisja

Transmisja z Intel Extreme Masters Chicago 2018 wraz z polskim komentarzem dostępna będzie w ESL.TV Polska.

Tagi: , , , ,