IEM Katowice 2018 – CS:GO

Informacje

Nazwa Intel Extreme Masters World Championship Katowice 2018
Data 27 lutego – 4 marca 2018
Miejsce Katowice, Polska
Gra CS:GO
Liczba uczestników 16
Pula nagród 500 000 $
System faza grupowa + faza pucharowa

Uczestnicy

Grupa A

Astralis

AVANGAR

Cloud9

Gambit Esports

dev1ce Buster Skadoodle Dosia
dupreeh KrizzeN Stewie2K AdreN
Xyp9x Qikert autimatic mou
gla1ve dimasick RUSH HObbit
Magisk Jame tarik seized
zonic (trener) dastan (trener) valens (trener) Andi (trener)

Team Liquid

Renegades

SK Gaming

TyLoo

nitr0 AZR FalleN captainMo
EliGE jks fer DD
Twistzz USTILO coldzera somebody
steel Nifty TACO BnTeT
NAF jkaem boltz xccurate
zews (trener) kassad (trener) dead (trener)
Grupa B

FaZe Clan

Fnatic

G2 Esports

Heroic

rain KRIMZ shox MODDII
karrigan JW bodyy Snappi
NiKo flusha NBK- niko
GuardiaN Golden kennyS JUGi
olofmeister Lekr0 apEX RUBINO
RobbaN (trener) Jumpy (trener) SmithZz (trener) peacemaker (trener)

Ninjas in Pyjamas

North

ORDER

Virtus.pro

f0rest MSL liazz NEO
GeT_RiGhT aizy emagine pashaBiceps
draken valde hatz Snax
REZ mertz sico byali
dennis Kjaerbye aliStair MICHU
pita (trener) ave (trener) dayV1D (trener) kuben (trener)

Grupa A – drabinka

Ćwierćfinał Półfinał Finał
SK Gaming 16
AVANGAR 10 SK Gaming 0
Astralis 2
Renegades 13 Astralis (Q) 2
Astralis 16
Team Liquid (Q) 1
TyLoo 14
Cloud9 16 Cloud9 0
Team Liquid 2
Team Liquid 16
Gambit Esports 10
Pierwsza runda LB Druga runda LB Trzecia runda LB
Cloud9 2
AVANGAR 0
Renegades 1 Cloud9 (Q) 2
Renegades 2
SK Gaming 1
SK Gaming 2
TyLoo 1
Gambit Esports 1
Gambit Esports 2
Q – drużyna zakwalifikowana do fazy play-off

Grupa A – harmonogram

27 lutego

Ćwierćfinał drabinki wygranych

12:00 Astralis 16:13 Renegades Train
12:00 SK Gaming 16:10 AVANGAR Cache
13:10 Team Liquid 16:10 Gambit Esports Mirage
13:10 TyLoo 14:16 Cloud9 Inferno

Półfinał drabinki wygranych

16:40 SK Gaming 0:2 Astralis
Overpass 12:16
Mirage 20:22

Pierwsza runda drabinki przegranych

16:40 AVANGAR 0:2 Renegades
Mirage 8:16
Cache 12:16

Półfinał drabinki wygranych

20:10 Cloud9 0:2 Team Liquid
Inferno 11:16
Overpass 12:16

Pierwsza runda drabinki przegranych

20:10 TyLoo 1:2 Gambit Esports
Inferno 11:16
Overpass 16:8
Cache 9:16
28 lutego

Druga runda drabinki przegranych

15:30 Cloud9 2:1 Renegades
Cache 16:8
Inferno 8:16
Train 16:6
19:00 SK Gaming 2:1 Gambit Esports
Inferno 16:10
Overpass 17:19
Train 16:7
1 marca

Finał drabinki wygranych

15:30 Astralis 2:1 Team Liquid
Inferno 12:16
Nuke 16:5
Overpass 16:5

‚Trzecia runda drabinki przegranych

15:30 Cloud9 2:1 SK Gaming
Cache 9:16
Mirage 16:12
Inferno 16:13

Grupa B – drabinka

Ćwierćfinał Półfinał Finał
FaZe Clan 16
ORDER 3 FaZe Clan 2
North 0
Ninjas in Pyjamas 10 FaZe Clan (Q) 0
North 16
Fnatic (Q) 2
G2 Esports 16
Virtus.pro 12 G2 Esports 1
Fnatic 2
Heroic 9
Fnatic 16
Pierwsza runda LB Druga runda LB Trzecia runda LB
G2 Esports 1
ORDER 0
Ninjas in Pyjamas 2 Ninjas in Pyjamas (Q) 2
Ninjas in Pyjamas 2
North 1
North 2
Virtus.pro 0
Heroic 0
Heroic 2
Q – drużyna zakwalifikowana do fazy play-off

Grupa B – harmonogram

27 lutego

Ćwierćfinał drabinki wygranych

14:20 FaZe Clan 16:3 ORDER Mirage
14:20 Ninjas in Pyjamas 10:16 North Inferno
15:30 G2 Esports 16:12 Virtus.pro Nuke
15:30 Heroic 9:16 Fnatic Cobblestone
28 lutego

Pierwsza runda drabinki przegranych

12:00 ORDER 0:2 Ninjas in Pyjamas
Train 8:16
Mirage 4:16
12:00 Virtus.pro 0:2 Heroic
Train 8:16
Cobblestone 6:16

Półfinał drabinki wygranych

15:30 FaZe Clan 2:0 North
Inferno 16:8
Mirage 16:7
19:00 G2 Esports 1:2 Fnatic
Cache 16:7
Mirage 10:16
Cobblestone 10:16
1 marca

Druga runda drabinki przegranych

12:00 G2 Esports 1:2 Ninjas in Pyjamas
Cache 14:16
Mirage 16:6
Inferno 8:16
12:00 North 2:0 Heroic
Mirage 16:13
Inferno 16:8

Trzecia runda drabinki przegranych

19:00 Ninjas in Pyjamas 2:1 North
Train 14:16
Inferno 16:11
Overpass 16:8

Finał drabinki wygranych

19:00 FaZe Clan 0:2 Fnatic
Inferno 11:16
Cache 8:16

Faza pucharowa – drabinka

Ćwierćfinał Półfinał Finał
Astralis 0
FaZe Clan 2
FaZe Clan 2 FaZe Clan 2
Cloud9 1
Fnatic 3
Fnatic 2
Team Liquid 2
Team Liquid 0
Ninjas in Pyjamas 1

Faza pucharowa – harmonogram

2 marca

Ćwierćfinał

13:00 FaZe Clan 2:1 Cloud9
Overpass 16:5
Cache 13:16
Inferno 22:20
16:50 Team Liquid 2:1 Ninjas in Pyjamas
Overpass 16:13
Mirage 13:16
Inferno 16:9
3 marca

Półfinał

15:00 Astralis 0:2 FaZe Clan
Cache 10:16
Overpass 10:16
18:50 Fnatic 2:0 Team Liquid
Inferno 16:13
Mirage 16:7
4 marca

Wielki finał

17:00 FaZe Clan 2:3 Fnatic
Cache 16:5
Inferno 20:22
Overpass 7:16
Mirage 16:11
Train 17:19

Klasyfikacja końcowa

1. Fnatic 250 000 $
2. FaZe Clanc 100 000 $
3-4. Astralis, Team Liquid 40 000 $
5-6. Cloud9, Ninjas in Pyjamas 15 000 $
7-8. North, SK Gaming 7 000 $
9-12. Gambit Esports, G2 Esports, Heroic, Renegades 4 000 $
13-16. AVANGAR, ORDER, TyLoo, Virtus.pro 2 500 $

Transmisja

Transmisja z Intel Extreme Masters World Championship Katowice 2018 wraz z polskim komentarzem dostępna będzie w ESL.TV Polska.

Tagi: , , , , , ,