IEM Sydney 2018

Informacje

Nazwa Intel Extreme Masters Sydney 2018
Data 1 – 6 maja 2018
Miejsce Sydney, Australia
Gra CS:GO
Liczba uczestników 16
Pula nagród 250 000 $
System faza grupowa + faza pucharowa

Uczestnicy

Grupa A

Cloud9

FaZe Clan

Grayhound Gaming

Legacy Esports

Skadoodle rain Gratisfaction BL1TZ
autimatic karrigan erkaSt stat
RUSH NiKo dexter LONS
tarik GuardiaN DickStacy soju_u
FNS Xizt malta Lacore
valens (trener) RobbaN (trener) SnypeR (trener)

ORDER

Renegades

SK Gaming

TyLoo

liazz AZR FalleN captainMo
emagine jks fer DD
Hatz USTILO coldzera somebody
Sico Nifty boltz BnTeT
aliStair jkaem Stewie2K xccurate
kassad (trener) dead (trener)
Grupa B

Astralis

B.O.O.T-dream[S]cape

Chiefs eSports Club

Fnatic

dev1ce ImpressioN tucks KRIMZ
dupreeh splashske Texta JW
Xyp9x Benkai sterling flusha
gla1ve Tommy flickz Golden
Magisk w1nt3r ap0c Lekr0
zonic (trener) dsn (trener) MAGIKKK (trener) Jumpy (trener)

G2 Esports

mousesports

MVP PK

NRG Esports

bodyy chrisJ solo FugLy
NBK- oskar glow daps
kennyS ropz zeff Brehze
apEX suNny HSK CeRq
mixwell STYKO XigN nahtE
NiaK (trener) lmbt (trener) termi (trener) Immi (trener)

Grupa A – drabinka

Ćwierćfinał Półfinał Finał
FaZe Clan 16
ORDER 4 FaZe Clan 1
Renegades 2
Legacy Esports 9 Renegades (Q) 0
Renegades 16
TyLoo (Q) 2
Cloud9 16
Grayhound Gaming 6 Cloud9 0
TyLoo 2
TyLoo 19
SK Gaming 16
Pierwsza runda LB Druga runda LB Trzecia runda LB
Cloud9 2
ORDER 2
ORDER 1 Cloud9 0
Legacy Esports 0
FaZe Clan (Q) 2
FaZe Clan 2
Grayhound Gaming 2
Grayhound Gaming 1
SK Gaming 1
Q – drużyna zakwalifikowana do fazy play-off

Grupa A – harmonogram

1 maja

Ćwierćfinał drabinki wygranych

04:00 FaZe Clan 16:4 ORDER Inferno
04:00 Legacy Esports 9:16 Renegades Mirage
05:10 Cloud9 16:6 Grayhound Gaming Mirage
05:10 TyLoo 19:16 SK Gaming Mirage

Półfinał drabinki wygranych

08:40 Renegades 2:1 FaZe Clan
Train 16:12
Overpass 13:16
Inferno 25:22

Pierwsza runda drabinki przegranych

08:40 Legacy Esports 0:2 ORDER
Train 9:16
Mirage 11:16

Półfinał drabinki wygranych

12:10 Cloud9 0:2 TyLoo
Inferno 10:16
Overpass 14:16

Pierwsza runda drabinki przegranych

12:10 Grayhound Gaming 2:1 SK Gaming
Mirage 16:13
Cache 11:16
Overpass 16:11
2 maja

Druga runda drabinki przegranych

07:30 ORDER 1:2 Cloud9
Cache 16:7
Train 4:16
Inferno 19:22
11:00 FaZe Clan 2:1 Grayhound Gaming
Mirage 14:16
Cache 16:10
Dust2 16:10
3 maja

Finał drabinki wygranych

07:30 Renegades 0:2 TyLoo
Inferno 12:16
Train 8:16

Trzecia runda drabinki przegranych

07:30 Cloud9 0:2 FaZe Clan
Mirage 9:16
Cache 6:16

Grupa B – drabinka

Ćwierćfinał Półfinał Finał
mousesports 16
B.O.O.T-dream[S]cape 6 mousesports 0
Astralis 2
NRG Esports 17 Astralis (Q) 2
Astralis 19
Fnatic (Q) 0
G2 Esports 16
MVP PK 5 G2 Esports 1
Fnatic 2
Chiefs eSports Club 3
Fnatic 16
Pierwsza runda LB Druga runda LB Trzecia runda LB
G2 Esports 2
B.O.O.T-dream[S]cape 0
NRG Esports 1 G2 Esports 0
NRG Esports 2
mousesports 2
mousesports 2
MVP PK 2
MVP PK 0
Chiefs eSports Club 0
Q – drużyna zakwalifikowana do fazy play-off

Grupa B – harmonogram

1 maja

Ćwierćfinał drabinki wygranych

06:20 mousesports 16:6 B.O.O.T-dream[S]cape Mirage
06:20 NRG Esports 17:19 Astralis Cache
07:30 G2 Esports 16:5 MVP PK Inferno
07:30 Chiefs eSports Club 3:16 Fnatic Mirage
2 maja

Pierwsza runda drabinki przegranych

04:00 B.O.O.T-dream[S]cape 0:2 NRG Esports
Cache 5:16
Inferno 9:16
04:00 Chiefs eSports Club 0:2 MVP PK
Nuke 14:16
Inferno 8:16

Półfinał drabinki wygranych

07:30 mousesports 0:2 Astralis
Inferno 9:16
Nuke 5:16
11:00 Fnatic 2:1 G2 Esports
Dust2 12:16
Mirage 16:7
Overpass 16:14
3 maja

Druga runda drabinki przegranych

04:00 NRG Esports 1:2 G2 Esports
Mirage 7:16
Nuke 16:14
Overpass 13:16
04:00 MVP PK 0:2 mousesports
Inferno 12:16
Mirage 4:16

Trzecia runda drabinki przegranych

11:00 mousesports 2:0 G2 Esports
Dust2 16:9
Mirage 16:9

Finał drabinki wygranych

11:00 Astralis 2:0 Fnatic
Overpass 16:9
Cache 16:7

Faza pucharowa – drabinka

Ćwierćfinał Półfinał Finał
TyLoo 1
FaZe Clan 2
FaZe Clan 2 FaZe Clan 3
Fnatic 0
Astralis 0
Astralis 2
Renegades 1
mousesports 1
mousesports 2

Faza pucharowa – harmonogram

4 maja

Ćwierćfinał

07:00 FaZe Clan 2:0 Fnatic
Cache 16:8
Mirage 16:14
11:00 Renegades 1:2 mousesports
Mirage 7:16
Inferno 25:23
Train 15:19
5 maja

Półfinał

07:00 TyLoo 1:2 FaZe Clan
Cache 9:16
Inferno 16:9
Mirage 9:16
11:00 Astralis 2:1 mousesports
Dust2 16:3
Inferno 17:19
Cache 16:5
6 maja

Wielki finał

07:00 FaZe Clan 3:0 Astralis
Cache 19:17
Overpass 22:20
Train 16:14

Klasyfikacja końcowa

1. FaZe Clan 100 000 $
2. Astralis 42 000 $
3-4. mousesports, TyLoo 20 000 $
5-6. Fnatic, Renegades 10 000 $
7-8. Cloud9, G2 Esports 6 000 $
9-12. Grayhound Gaming, MVP PK, NRG Esports, ORDER 5 000 $
13-16. B.O.O.T-dream[S]cape, Chiefs eSports Club, Legacy Esports, SK Gaming 4 000 $

Transmisja

Transmisja z Intel Extreme Masters Sydney 2018 wraz z polskim komentarzem dostępna będzie w ESL.TV Polska.

Tagi: , , , ,