Kwalifikacje do ELEAGUE Major 2017

Informacje

Nazwa Kwalifikacje offline do ELEAGUE Major 2017
Data 15 – 18 grudnia
Miejsce Atlanta, Stany Zjednoczone
Gra CS:GO
Uczestników 16
Pula nagród 8 slotów na ELEAGUE Major 2017
System System szwajcarski

Uczestnicy

Drużyny z miejsc 9-16. na ESL One Cologne 2016
Team Dignitas MSL k0nfig Maigskb0Y RUBINO cajunb ruggah (t)
FaZe Clan rain aizy allu karrigan kioShiMa RobbaN (t)
mousesports chrisJ NiKo denis Spiidi loWel lmbt (t)
Ninjas in Pyjamas GeT_RiGhT Xizt f0rest friberg pyth THREAT (t)
CLG reltuC hazed koosta nahtE subroza
Team EnVyUs kennyS apEX NBK Happy SIXER Next (t)
G2 Esports shox RpK SmithZz ScreaM bodyy NiaK (t)
OpTic Gaming NAF RUSH mixwell tarik stanislaw
Drużyny zakwalifikowane przez regionalne minory
Immortals HEN1 LUCAS1 boltz felps steel zakk (t)
Cloud9 n0thing shroud Skadoodle Stewie2k autimatic Danan (t)
TyLoo Mo DD fancy1 somebody Attacker Karsa (t)
Renegades Rickeh AZR jks Yam USTILO peekay (t)
Vega Squadron chopper Keshandr jR hutji mir
Team Spirit S0tF1k DavCost kibaken Dima Certus
GODSENT pronax znajder JW flusha Lekr0 rdl (t)
HellRaisers ANGE1 STYKO Zero bondik DeadFox Johnta (t)

Pierwsza runda

Pierwsza runda – 15-16 grudnia
16:00 Team Dignitas 16:11 Spirit mirage
17:15 Team EnVyUs 11:16 Immortals cbble
18:30 FaZe Clan 19:17 Cloud9 mirage
19:45 CLG 14:16 Vega Squadron mirage
21:00 NiP 16:9 Renegades dust2
22:15 OpTic Gaming 16:9 TyLoo overpass
23:30 mousesports 6:16 HellRaisers train
00:45 G2 Esports 11:16 GODSENT overpass

Druga runda

W drugiej rundzie odbędzie się osiem spotkań: cztery mecze drużyn z wynikiem 1:0 i cztery mecze drużyn z wynikiem 0:1.

Mecze drużyn z wynikiem 0:1 – 16-17 grudnia
16:00 CLG 19:16 Renegades dust2
17:15 mousesports 16:5 Spirit dust2
Mecze drużyn z wynikiem 1:0 – 16-17 grudnia
18:30 NiP 17:19 HellRaisers overpass
Mecze drużyn z wynikiem 0:1 – 16-17 grudnia
19:45 G2 Esports 16:12 EnVyUs dust2
Mecze drużyn z wynikiem 1:0 – 16-17 grudnia
21:00 Immortals 16:8 Vega Squadron cache
22:15 GODSENT 16:11 Team Dignitas mirage
Mecze drużyn z wynikiem 0:1 – 16-17 grudnia
23:30 TyLoo 16:11 Cloud9 mirage
Mecze drużyn z wynikiem 1:0 – 16-17 grudnia
00:45 FaZe Clan 16:11 OpTic Gaming overpass

Trzecia runda

W trzeciej rundzie odbędzie się osiem spotkań: dwa mecze drużyn z wynikiem 2:0, cztery mecze drużyn z wynikiem 1:1 i dwa mecze drużyn z wynikiem 0:2. Po tej rundzie dwie drużyny dostaną się na Majora i dwie odpadną z kwalifikacji.

Mecze drużyn z wynikiem 1:1 – 17-18 grudnia
16:00 G2 16:6 Vega Squadron dust2
Mecze drużyn z wynikiem 2:0 – 17-18 grudnia
17:15 GODSENT 16:11 HellRaisers train
Mecze drużyn z wynikiem 1:1 – 17-18 grudnia
18:30 mousesports 16:3 TyLoo train
Mecze drużyn z wynikiem 0:2 – 17-18 grudnia
19:45 Cloud9 16:9 Renegades mirage
Mecze drużyn z wynikiem 1:1 – 17-18 grudnia
21:00 NiP 9:16 OpTic overpass
22:15 dignitas 16:9 CLG mirage
Mecze drużyn z wynikiem 0:2 – 17-18 grudnia
23:30 EnVyUs 16:2 Spirit dust2
Mecze drużyn z wynikiem 2:0 – 17-18 grudnia
00:45 FaZe 16:11 Immortals mirage

Czwarta runda

W czwartej rundzie odbędzie się sześć spotkań: trzy mecze drużyn z wynikiem 2:1 i trzy mecze drużyn z wynikiem 1:2. Po tej rundzie trzy drużyny dostaną się na Majora i trzy odpadną z kwalifikacji.

Mecze drużyn z wynikiem 2:1 – 18-19 grudnia
16:00 OpTic 16:10 HellRaisers train
17:15 dignitas 16:9 G2 nuke
Mecze drużyn z wynikiem 1:2 – 18-19 grudnia
18:30 EnVyUs 16:9 TyLoo dust2
19:45 NiP 2:16 Vega Squadron cache
21:00 CLG 8:16 Cloud9 overpass
Mecze drużyn z wynikiem 2:1 – 18-19 grudnia
21:30 mousesports 16:3 Immortals cache

Piąta runda

W piątej rundzie odbędą się trzy spotkania, we wszystkich zagrają drużyny z wynikiem 2:2. Po tej rundzie trzy drużyny dostaną się na Majora i trzy odpadną z kwalifikacji.

Mecze drużyn z wynikiem 2:2 – 19 grudnia
22:30 EnVy 16:12 Vega Squadron dust2
23:45 Immortals 17:19 G2 cache
1:00 Cloud9 13:16 HellRaisers overpass

Zakwalifikowani

Tylko osiem zespołów z kwalifikacji zapewnia sobie miejsce na Majorze. Są nimi:

GODSENT FaZe OpTic dignitas mousesports EnVyUs G2 HellRaisers

System rozgrywek

Podczas kwalifikacji offline do ELEAGUE Major 2017 wykorzystany zostanie szwajcarski system rozgrywek, a wszystkie mecze odbywać się będą w trybie best of one.

Kwalifikacje podzielone będą na pięć rund. W pierwszej drużyny dobrane zostały w pary. Od drugiej do piątej rundy zespoły dobierane będą w pary losowo, jednak obie formacje muszą mieć identyczną liczbę wygranych.

Na ELEAGUE Major 2017 dostaną się te drużyny, które wygrają trzy spotkania, zaś z kwalifikacji odpadną te zespoły, które przegrają trzy mecze.

Transmisja

Transmisja z kwalifikacji offline do ELEAGUE Major 2017 dostępna będzie tutaj.

Tagi: , , , ,