SSG Ruler

LCK 2018 Spring Split

Najważniejsze informacje

Nazwa LCK 2018 Spring Split
Data 16 stycznia – 25 marca 2018
Miejsce Korea Południowa
Gra League of Legends
Liczba uczestników 10
System Rozgrywki ligowe (dwa mecze „każdy z każdym”, wszystkie w trybie Bo3)

Uczestnicy

Afreeca Freecs

bbq OLIVERS

Jin Air GreenWings

KING-ZONE DragonX

KONGDOO MONSTER

Kiin Crazy SoHwan Khan Roach
Summit Trick UmTi Rascal U Jun
Spirit Bono Grace Cuzz Raise
Mowgli Tempt Justice Peanut Edge
Kuro Ghost Teddy Bdd SSol
Ruby IgNar Wraith PraY Secret
Aiming GorillA
Kramer
TusiN
Jelly
iloveoov Kim Ga-ram H-Dragon Hirai MC

KSV

kt Rolster

MVP

ROX Tigers

SK telecom T1

CuVee Smeb ADD Lindarang Untara
Ambition Score Beyond SeongHwan Thal
Haru Rush Ian Mightybear Blank
Crown Pawn MaHa Lava Blossom
Ruler Ucal Pilot Kuzan Faker
CoreJJ Deft Max Sangyoon Bang
Mata Key Wolf
Effort
Edgar ZanDarc Hell OnAir kkOma

Klasyfikacja grupowa

# Drużyna M W P Bilans
1. KING-ZONE DragonX 18 16 2 33 – 7
2. Afreeca Freecs 18 13 5 28 – 13
3. kt Rolster 18 13 5 28 – 15
4. SK telecom T1 18 9 9 23 – 23
5. KSV 18 9 9 22 – 22
6. ROX Tigers 18 9 9 22 – 23
7. Jin Air GreenWings 18 7 11 19 – 25
8. bbq OLIVERS 18 6 12 15 – 27
9. MVP 18 6 12 13 – 27
10. KONGDOO MONSTER 18 2 16 9 – 32
Legenda:
 Awans do finału play-offów LCK 2018 Spring Split
 Awans do półfinału play-offów LCK 2018 Spring Split
 Awans do drugiej rundy play-offów LCK 2018 Spring Split
 Awans do pierwszej rundy play-offów LCK 2018 Spring Split
 Brak awansu do play-offów LCK 2018 Spring Split
 Walka o utrzymanie w LCK

Kolejka #1 | 16-20 stycznia

Wtorek, 16 stycznia
9:00 KING-ZONE DragonX 0 : 2 KSV VOD
12:00 KONGDOO MONSTER 2 : 0 MVP VOD
Środa, 17 stycznia
9:00 Afreeca Freecs 2 : 1 kt Rolster VOD
12:00 SK telecom T1 2 : 1 ROX Tigers VOD
Czwartek, 18 stycznia
9:00 KONGDOO MONSTER 1 : 2 bbq OLIVERS VOD
12:00 Jin Air GreenWings 0 : 2 KSV VOD
Sobota, 20 stycznia
9:00 kt Rolster 2 : 0 MVP VOD
12:00 Jin Air GreenWings 2 : 1 SK telecom T1 VOD

Kolejka #2 | 23-28 stycznia

Wtorek, 23 stycznia
9:00 Afreeca Freecs 0 : 2 KING-ZONE DragonX VOD
12:00 bbq OLIVERS 1 : 2 ROX Tigers VOD
Środa, 24 stycznia
9:00 Jin Air GreenWings 2 : 0 MVP VOD
12:00 kt Rolster 2 : 1 SK telecom T1 VOD
Czwartek, 25 stycznia
9:00 ROX Tigers 2 : 1 KONGDOO MONSTER VOD
12:00 KSV 2 : 1 Afreeca Freecs VOD
Piątek, 26 stycznia
9:00 KING-ZONE DragonX 2 : 0 SK telecom T1 VOD
12:00 kt Rolster 2 : 1 bbq OLIVERS VOD
Sobota, 27 stycznia
9:00 KSV 0 : 2 KONGDOO MONSTER VOD
12:00 ROX Tigers 0 : 2 Afreeca Freecs VOD
Niedziela, 28 stycznia
9:00 bbq OLIVERS 2 : 0 Jin Air GreenWings VOD
12:00 MVP 0 : 2 KING-ZONE DragonX VOD

Kolejka #3 | 30 stycznia - 4 lutego

Wtorek, 30 stycznia
9:00 MVP 0 : 2 KSV VOD
12:00 KONGDOO MONSTER 0 : 2 Jin Air GreenWings VOD
Środa, 31 stycznia
9:00 KING-ZONE DragonX 2 : 0 ROX Tigers VOD
12:00 Afreeca Freecs 2 : 0 bbq OLIVERS VOD
Czwartek, 1 lutego
9:00 kt Rolster 2 : 0 Jin Air GreenWings VOD
12:00 MVP 2 : 1 SK telecom T1 VOD
Sobota, 3 lutego
9:00 KING-ZONE DragonX 2 : 0 KONGDOO MONSTER VOD
12:00 KSV 2 : 1 bbq OLIVERS VOD
Niedziela, 4 lutego
9:00 ROX Tigers 1 : 2 kt Rolster VOD
12:00 SK telecom T1 0 : 2 Afreeca Freecs VOD

Kolejka #4 | 6-11 lutego

Wtorek, 6 lutego
9:00 ROX Tigers 2 : 1 KSV VOD
12:00 KONGDOO MONSTER 0 : 2 Afreeca Freecs VOD
Środa, 7 lutego
9:00 bbq OLIVERS 1 : 2 SK telecom T1 VOD
12:00 kt Rolster 0 : 2 KING-ZONE DragonX VOD
Czwartek, 8 lutego
9:00 Afreeca Freecs 2 : 0 MVP VOD
12:00 Jin Air GreenWings 1 : 2 ROX Tigers VOD
Sobota, 10 lutego
9:00 Jin Air GreenWings 0 : 2 KING-ZONE DragonX VOD
12:00 bbq OLIVERS 0 : 2 MVP VOD
Niedziela, 11 lutego
9:00 SK telecom T1 2 : 0 KSV VOD
12:00 KONGDOO MONSTER 0 : 2 kt Rolster VOD

Kolejka #5 | 20-25 lutego

Wtorek, 20 lutego
9:00 SK telecom T1 2 : 1 KONGDOO MONSTER VOD
12:00 KSV 0 : 2 kt Rolster VOD
Środa, 21 lutego
9:00 Afreeca Freecs 0 : 2 Jin Air GreenWings VOD
12:00 MVP 0 : 2 ROX Tigers VOD
Czwartek, 22 lutego
9:00 bbq OLIVERS 2 : 1 KING-ZONE DragonX VOD
12:00 KONGDOO MONSTER 0 : 2 KSV VOD
Sobota, 24 lutego
9:00 ROX Tigers 0 : 2 SK telecom T1 VOD
12:00 KING-ZONE DragonX 2 : 1 Afreeca Freecs VOD
Niedziela, 25 lutego
9:00 Jin Air GreenWings 1 : 2 kt Rolster VOD
12:00 MVP 2 : 0 bbq OLIVERS VOD

Kolejka #6 | 27 lutego - 4 marca

Wtorek, 27 lutego
9:00 Afreeca Freecs 2 : 0 KSV VOD
12:00 kt Rolster 0 : 2 ROX Tigers VOD
Środa, 28 lutego
9:00 Jin Air GreenWings 0 : 2 bbq OLIVERS VOD
12:00 KING-ZONE DragonX 2 : 0 MVP VOD
Czwartek, 1 marca
9:00 Afreeca Freecs 2 : 1 SK telecom T1 VOD
12:00 kt Rolster 2 : 0 KONGDOO MONSTER VOD
Sobota, 3 marca
9:00 KONGDOO MONSTER 0 : 2 KINGZONE DragonX VOD
12:00 ROX Tigers 2 : 0 bbq OLIVERS VOD
Niedziela, 4 marca
9:00 SK telecom T1 2 : 1 Jin Air GreenWings VOD
12:00 KSV 1 : 2 MVP VOD

Kolejka #7 | 6-11 marca

Wtorek, 6 marca
9:00 SK telecom T1 0 : 2 KING-ZONE DragonX VOD
12:00 ROX Tigers 0 : 2 MVP VOD
Środa, 7 marca
9:00 Jin Air GreenWings 2 : 0 KONGDOO MONSTER VOD
12:00 bbq OLIVERS 0 : 2 KSV VOD
Czwartek, 8 marca
9:00 SK telecom T1 0 : 2 kt Rolster VOD
12:00 Afreeca Freecs 2 : 0 ROX Tigers VOD
Sobota, 10 marca
9:00 MVP 1 : 2 Jin Air GreenWings VOD
12:00 kt Rolster 1 : 2 KSV VOD
Niedziela, 11 marca
9:00 Afreeca Freecs 2 : 0 KONGDOO MONSTER Bo3
12:00 KING-ZONE DragonX 2 : 0 bbq OLIVERS Bo3

Kolejka #8 | 13-18 marca

Wtorek, 13 marca
9:00 ROX Tigers 1 : 2 KING-ZONE DragonX VOD
12:00 KSV 2 : 1 Jin Air GreenWings VOD
Środa, 14 marca
9:00 MVP 2 : 1 KONGDOO MONSTER VOD
12:00 SK telecom T1 1 : 2 bbq OLIVERS VOD
Czwartek, 15 marca
9:00 Jin Air GreenWings 1 : 2 Afreeca Freecs VOD
12:00 KING-ZONE DragonX 2 : 0 kt Rolster VOD
Sobota, 17 marca
9:00 MVP 0 : 2 Afreeca Freecs VOD
12:00 bbq OLIVERS 1 : 2 kt Rolster VOD
Niedziela, 18 marca
9:00 KSV 0 : 2 SK telecom T1 VOD
12:00 KONGDOO MONSTER 0 : 2 ROX Tigers VOD

Kolejka #9 | 20-25 marca

Wtorek, 20 marca
9:00 MVP 0 : 2 kt Rolster VOD
12:00 bbq OLIVERS 0 : 2 Afreeca Freecs VOD
Środa, 21 marca
9:00 KSV 0 : 2 ROX Tigers VOD
12:00 KING-ZONE DragonX 2 : 0 Jin Air GreenWings VOD
Czwartek, 22 marca
9:00 bbq OLIVERS 2 : 0 KONGDOO MONSTER VOD
12:00 SK telecom T1 2 : 0 MVP VOD
Sobota, 24 marca
9:00 KSV 1 : 2 KING-ZONE DragonX VOD
12:00 ROX Tigers 1 : 2 Jin Air GreenWings VOD
Niedziela, 25 marca
10:00 KONGDOO MONSTER 1 : 2 SK telecom T1 Bo3
13:00 kt Rolster 2 : 0 Afreeca Freecs Bo3

Transmisja

Wszystkie mecze LCK 2018 Spring Split będziecie mogli obejrzeć pod tym adresem.

Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,