SSG Ruler

LCK 2018 Spring Split

Najważniejsze informacje

Nazwa LCK 2018 Spring Split
Data 16 stycznia – 25 marca 2018
Miejsce Korea Południowa
Gra League of Legends
Liczba uczestników 10
System Rozgrywki ligowe (dwa mecze „każdy z każdym”, wszystkie w trybie Bo3)

Uczestnicy

Afreeca Freecs

bbq OLIVERS

Jin Air GreenWings

KINGZONE DragonX

KONGDOO MONSTER

Kiin Crazy SoHwan Khan Roach
Summit Trick UmTi Rascal U Jun
Spirit Bono Grace Cuzz Raise
Mowgli Tempt Justice Peanut Edge
Kuro Ghost Teddy Bdd SSol
Ruby IgNar Wraith PraY Secret
Aiming GorillA
Kramer
TusiN
Jelly
iloveoov Kim Ga-ram H-Dragon Hirai MC

KSV

kt Rolster

MVP

ROX Tigers

SK telecom T1

CuVee Smeb ADD Lindarang Untara
Ambition Score Beyond SeongHwan Thal
Haru Rush Ian Mightybear Blank
Crown Pawn MaHa Lava Blossom
Ruler Ucal Pilot Kuzan Faker
CoreJJ Deft Max Sangyoon Bang
Mata Key Wolf
Effort
Edgar ZanDarc Hell OnAir kkOma

Klasyfikacja grupowa

# Drużyna M W P Bilans
1. KSV 2 2 0 4 – 0
2. bbq OLIVERS 1 1 0 2 – 0
3. Afreeca Freecs 1 1 0 2 – 0
4. KONGDOO MONSTER 2 1 1 3 – 2
5. kt Rolster 2 1 1 3 – 2
6. SK telecom T1 2 1 1 3 – 3
7. Jin Air GreenWings 2 1 1 2 – 3
8. ROX Tigers 1 0 1 1 – 2
9. KINGZONE DragonX 1 0 1 0 – 2
10. MVP 2 0 2 0 – 4

Kolejka #1 | 16-20 stycznia

Wtorek, 16 stycznia
9:00 KINGZONE DragonX 0 : 2 KSV VOD
12:00 KONGDOO MONSTER 2 : 0 MVP VOD
Środa, 17 stycznia
9:00 Afreeca Freecs 2 : 1 kt Rolster VOD
12:00 SK telecom T1 2 : 1 ROX Tigers VOD
Czwartek, 18 stycznia
9:00 KONGDOO MONSTER 1 : 2 bbq OLIVERS VOD
12:00 Jin Air GreenWings 0 : 2 KSV VOD
Sobota, 20 stycznia
9:00 kt Rolster 2 : 0 MVP VOD
12:00 Jin Air GreenWings 2 : 1 SK telecom T1 VOD

Kolejka #2 | 23-28 stycznia

Wtorek, 23 stycznia
9:00 Afreeca Freecs vs KINGZONE DragonX Bo3
12:00 bbq OLIVERS vs ROX Tigers Bo3
Środa, 24 stycznia
9:00 Jin Air GreenWings vs MVP Bo3
12:00 kt Rolster vs SK telecom T1 Bo3
Czwartek, 25 stycznia
9:00 ROX Tigers vs KONGDOO MONSTER Bo3
12:00 KSV vs Afreeca Freecs Bo3
Piątek, 26 stycznia
9:00 KINGZONE DragonX vs SK telecom T1 Bo3
12:00 kt Rolster vs bbq OLIVERS Bo3
Sobota, 27 stycznia
9:00 KSV vs KONGDOO MONSTER Bo3
12:00 ROX Tigers vs Afreeca Freecs Bo3
Niedziela, 28 stycznia
9:00 bbq OLIVERS vs Jin Air GreenWings Bo3
12:00 MVP vs KINGZONE DragonX Bo3

Kolejka #3 | 30 stycznia - 4 lutego

Wtorek, 30 stycznia
9:00 MVP vs KSV Bo3
12:00 KONGDOO MONSTER vs Jin Air GreenWings Bo3
Środa, 31 stycznia
9:00 KINGZONE DragonX vs ROX Tigers Bo3
12:00 Afreeca Freecs vs bbq OLIVERS Bo3
Czwartek, 1 lutego
9:00 kt Rolster vs Jin Air GreenWings Bo3
12:00 MVP vs SK telecom T1 Bo3
Sobota, 3 lutego
9:00 KINGZONE DragonX vs KONGDOO MONSTER Bo3
12:00 KSV vs bbq OLIVERS Bo3
Niedziela, 4 lutego
9:00 ROX Tigers vs kt Rolster Bo3
12:00 SK telecom T1 vs Afreeca Freecs Bo3

Kolejka #4 | 6-11 lutego

Wtorek, 6 lutego
9:00 ROX Tigers vs KSV Bo3
12:00 KONGDOO MONSTER vs Afreeca Freecs Bo3
Środa, 7 lutego
9:00 bbq OLIVERS vs SK telecom T1 Bo3
12:00 kt Rolster vs KINGZONE DragonX Bo3
Czwartek, 8 lutego
9:00 Afreeca Freecs vs MVP Bo3
12:00 Jin Air GreenWings vs ROX Tigers Bo3
Sobota, 10 lutego
9:00 Jin Air GreenWings vs KINGZONE DragonX Bo3
12:00 bbq OLIVERS vs MVP Bo3
Niedziela, 11 lutego
9:00 SK telecom T1 vs KSV Bo3
12:00 KONGDOO MONSTER vs kt Rolster Bo3

Kolejka #5 | 20-25 lutego

Wtorek, 20 lutego
9:00 SK telecom T1 vs KONGDOO MONSTER Bo3
12:00 KSV vs kt Rolster Bo3
Środa, 21 lutego
9:00 Afreeca Freecs vs Jin Air GreenWings Bo3
12:00 MVP vs ROX Tigers Bo3
Czwartek, 22 lutego
9:00 bbq OLIVERS vs KINGZONE DragonX Bo3
12:00 KONGDOO MONSTER vs KSV Bo3
Sobota, 24 lutego
9:00 ROX Tigers vs SK telecom T1 Bo3
12:00 KINGZONE DragonX vs Afreeca Freecs Bo3
Niedziela, 25 lutego
9:00 Jin Air GreenWings vs kt Rolster Bo3
12:00 MVP vs bbq OLIVERS Bo3

Kolejka #6 | 27 lutego - 4 marca

Wtorek, 27 lutego
9:00 Afreeca Freecs vs KSV Bo3
12:00 kt Rolster vs ROX Tigers Bo3
Środa, 28 lutego
9:00 Jin Air GreenWings vs bbq OLIVERS Bo3
12:00 KINGZONE DragonX vs MVP Bo3
Czwartek, 1 marca
9:00 Afreeca Freecs vs SK telecom T1 Bo3
12:00 kt Rolster vs KONGDOO MONSTER Bo3
Sobota, 3 marca
9:00 KONGDOO MONSTER vs KINGZONE DragonX Bo3
12:00 ROX Tigers vs bbq OLIVERS Bo3
Niedziela, 4 marca
9:00 SK telecom T1 vs Jin Air GreenWings Bo3
12:00 KSV vs MVP Bo3

Kolejka #7 | 6-11 marca

Wtorek, 6 marca
9:00 SK telecom T1 vs KINGZONE DragonX Bo3
12:00 ROX Tigers vs MVP Bo3
Środa, 7 marca
9:00 Jin Air GreenWings vs KONGDOO MONSTER Bo3
12:00 bbq OLIVERS vs KSV Bo3
Czwartek, 8 marca
9:00 SK telecom T1 vs kt Rolster Bo3
12:00 Afreeca Freecs vs ROX Tigers Bo3
Sobota, 10 marca
9:00 MVP vs Jin Air GreenWings Bo3
12:00 kt Rolster vs KSV Bo3
Niedziela, 11 marca
9:00 Afreeca Freecs vs KONGDOO MONSTER Bo3
12:00 KINGZONE DragonX vs bbq OLIVERS Bo3

Kolejka #8 | 13-18 marca

Wtorek, 13 marca
9:00 ROX Tigers vs KINGZONE DragonX Bo3
12:00 KSV vs Jin Air GreenWings Bo3
Środa, 14 marca
9:00 MVP vs KONGDOO MONSTER Bo3
12:00 SK telecom T1 vs bbq OLIVERS Bo3
Czwartek, 15 marca
9:00 Jin Air GreenWings vs Afreeca Freecs Bo3
12:00 KINGZONE DragonX vs kt Rolster Bo3
Sobota, 17 marca
9:00 MVP vs Afreeca Freecs Bo3
12:00 bbq OLIVERS vs kt Rolster Bo3
Niedziela, 18 marca
9:00 KSV vs SK telecom T1 Bo3
12:00 KONGDOO MONSTER vs ROX Tigers Bo3

Kolejka #9 | 20-25 marca

Wtorek, 20 marca
9:00 MVP vs kt Rolster Bo3
12:00 bbq OLIVERS vs Afreeca Freecs Bo3
Środa, 21 marca
9:00 KSV vs ROX Tigers Bo3
12:00 KINGZONE DragonX vs Jin Air GreenWings Bo3
Czwartek, 22 marca
9:00 bbq OLIVERS vs KONGDOO MONSTER Bo3
12:00 SK telecom T1 vs MVP Bo3
Sobota, 24 marca
9:00 KSV vs KINGZONE DragonX Bo3
12:00 ROX Tigers vs Jin Air GreenWings Bo3
Niedziela, 25 marca
9:00 KONGDOO MONSTER vs SK telecom T1 Bo3
12:00 kt Rolster vs Afreeca Freecs Bo3

Transmisja

Wszystkie mecze LCK 2018 Spring Split będziecie mogli obejrzeć pod tym adresem.

Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,