kt Rolster Smeb, Score

LCK 2019 Spring Split

Najważniejsze informacje

Nazwa League of Legends Champions Korea 2019 Spring Split
Data 16 stycznia – 31 marca 2019
Miejsce Korea Południowa
Gra League of Legends
Liczba uczestników 10
System Rozgrywki ligowe (dwa mecze „każdy z każdym”, wszystkie w trybie Bo3)

Uczestnicy

Hanwha Life Esports

Afreeca Freecs

Damwon Gaming

Gen.G

Griffin

Hanwha Life Esports

Kiin Nuguri CuVee Sword SoHwan
Spirit Punch Roach Tarzan Thal
Dread Canyon Peanut Chovy Moojin
Ucal ShowMaker Fly Viper Bono
Aiming Nuclear Ruler Lehends Lava
Jelly Aries Life Kabbie Tempt
Proud Hoit Sangyoon
BeryL Clever
Key
Asper
iloveoov Micro Edgar cvMax OnAir

SANDBOX Gaming

Jin Air Greenwings

KING-ZONE DragonX

kt Rolster

SANDBOX Gaming

SK telecom T1

Lindarang Rascal Smeb Wizer Khan
TaNa Cuzz Kingen Summit Crazy
Malrang PawN Score OnFleek Clid
Seize Naehyun UmTi Crush Haru
Grace Deft Bdd Dove Faker
CheonGo TusiN Gango Ghost Teddy
Stitch Zenit Hollow Leo
Route Mia Joker Mata
Nova SnowFlower Totoro Effort
Kellin
H-Dragon Hirai ZanDarc Sally kkOma

Tabela

# Drużyna M W P Bilans
1. Damwon Gaming 2 2 0 4 – 0
2. Griffin 2 2 0 4 – 0
3. SANDBOX Gaming SANDBOX Gaming 2 2 0 4 – 0
4. SK telecom T1 2 2 0 4 – 0
5. Hanwha Life Esports Hanwha Life Esports 2 2 0 4 –1
6. kt Rolster 2 0 2 1 – 4
7. Afreeca Freecs 2 0 2 0 – 4
8. Gen.G 2 0 2 0 – 4
9. Jin Air Greenwings 2 0 2 0 – 4
10. KING-ZONE DragonX 2 0 2 0 – 4
Legenda:
 Awans do finału LCK 2019 Spring Playoffs
 Awans do drugiej rundy LCK 2019 Spring Playoffs
 Awans do pierwszej rundy LCK 2019 Spring Playoffs
 Awans do rundy wildcard LCK 2019 Spring Playoffs
 Brak awansu do play-offów LCK 2019 Spring
 Walka o utrzymanie w LCK

Kolejka #1 – 16-20 stycznia

Środa, 16 stycznia
9:00 SK telecom T1 2:0 Jin Air Greenwings VOD
12:00 Damwon Gaming 2:0 Gen.G VOD
Czwartek, 17 stycznia
9:00 kt Rolster 1:2 Hanwha Life Esports Hanwha Life Esports VOD
12:00 KING-ZONE DragonX 0:2 Griffin VOD
Piątek, 18 stycznia
9:00 Gen.G 0:2 SANDBOX Gaming SANDBOX Gaming VOD
12:00 Afreeca Freecs 0:2 SK telecom T1 VOD
Sobota, 19 stycznia
9:00 Damwon Gaming 2:0 kt Rolster VOD
12:00 Griffin 2:0 Jin Air Greenwings VOD
Niedziela, 20 stycznia
9:00 KING-ZONE DragonX 0:2 SANDBOX Gaming SANDBOX Gaming VOD
12:00 Afreeca Freecs 0:2 Hanwha Life Esports Hanwha Life Esports VOD

Kolejka #2 – 23-27 stycznia

Środa, 23 stycznia
9:00 kt Rolster vs KING-ZONE DragonX Bo3
12:00 Hanwha Life Esports Hanwha Life Esports vs Griffin Bo3
Czwartek, 24 stycznia
9:00 SANDBOX Gaming SANDBOX Gaming vs SK telecom T1 Bo3
12:00 Gen.G vs Afreeca Freecs Bo3
Piątek, 25 stycznia
9:00 kt Rolster vs Jin Air Greenwings Bo3
12:00 Damwon Gaming vs Griffin Bo3
Sobota, 26 stycznia
9:00 KING-ZONE DragonX vs Afreeca Freecs Bo3
12:00 SANDBOX Gaming SANDBOX Gaming vs Hanwha Life Esports Hanwha Life Esports Bo3
Niedziela, 27 stycznia
9:00 SK telecom T1 vs Damwon Gaming Bo3
12:00 Jin Air Greenwings vs Gen.G Bo3

Kolejka #3 – 30 stycznia - 3 lutego

Środa, 30 stycznia
9:00 Damwon Gaming vs SANDBOX Gaming SANDBOX Gaming Bo3
12:00 Afreeca Freecs vs Jin Air Greenwings Bo3
Czwartek, 31 stycznia
9:00 Griffin vs SK telecom T1 Bo3
12:00 Gen.G vs kt Rolster Bo3
Piątek, 1 lutego
9:00 KING-ZONE DragonX vs Damwon Gaming Bo3
12:00 Jin Air Greenwings vs Hanwha Life Esports Hanwha Life Esports Bo3
Sobota, 2 lutego
9:00 Afreeca Freecs vs kt Rolster Bo3
12:00 Griffin vs SANDBOX Gaming SANDBOX Gaming Bo3
Niedziela, 3 lutego
9:00 KING-ZONE DragonX vs Gen.G Bo3
12:00 SK telecom T1 vs Hanwha Life Esports Hanwha Life Esports Bo3

Kolejka #4 – 13-17 lutego

Środa, 13 lutego
9:00 Hanwha Life Esports Hanwha Life Esports vs Gen.G Bo3
12:00 SK telecom T1 vs KING-ZONE DragonX Bo3
Czwartek, 14 lutego
9:00 Damwon Gaming vs Afreeca Freecs Bo3
12:00 SANDBOX Gaming SANDBOX Gaming vs Jin Air Greenwings Bo3
Piątek, 15 lutego
9:00 Griffin vs kt Rolster Bo3
12:00 Hanwha Life Esports Hanwha Life Esports vs KING-ZONE DragonX Bo3
Sobota, 16 lutego
9:00 Gen.G vs SK telecom T1 Bo3
12:00 Jin Air Greenwings vs Damwon Gaming Bo3
Niedziela, 17 lutego
9:00 Griffin vs Afreeca Freecs Bo3
12:00 SANDBOX Gaming SANDBOX Gaming vs kt Rolster Bo3

Kolejka #5 – 20-24 lutego

Środa, 20 lutego
9:00 Gen.G vs Griffin Bo3
12:00 SK telecom T1 vs kt Rolster Bo3
Czwartek, 21 lutego
9:00 Jin Air Greenwings vs KING-ZONE DragoX Bo3
12:00 Afreeca Freecs vs SANDBOX Gaming SANDBOX Gaming Bo3
Piątek, 22 lutego
9:00 Hanwha Life Esports Hanwha Life Esports vs Damwon Gaming Bo3
12:00 kt Rolster vs Griffin Bo3
Sobota, 23 lutego
9:00 SANDBOX Gaming SANDBOX Gaming vs KING-ZONE DragonX Bo3
12:00 Gen.G vs Jin Air Greenwings Bo3
Niedziela, 24 lutego
9:00 Damwon Gaming vs SK telecom T1 Bo3
12:00 Hanwha Life Esports Hanwha Life Esports vs Afreeca Freecs Bo3

Kolejka #6 – 28 lutego - 3 marca

Czwartek, 28 lutego
9:00 SANDBOX Gaming SANDBOX Gaming vs Afreeca Freecs Bo3
12:00 Damwon Gaming vs Jin Air Greenwings Bo3
Piątek, 1 marca
9:00 KING-ZONE DragonX vs Hanwha Life Esports Hanwha Life Esports Bo3
12:00 SK telecom T1 vs Gen.G Bo3
Sobota, 2 marca
9:00 Afreeca Freecs vs Damwon Gaming Bo3
12:00 Jin Air Greenwings vs SANDBOX Gaming SANDBOX Gaming Bo3
Niedziela, 3 marca
9:00 Gen.G vs Hanwha Life Esports Hanwha Life Esports Bo3
12:00 KING-ZONE DragonX vs SK telecom T1 Bo3

Kolejka #7 – 7-10 marca

Czwartek, 7 marca
9:00 SANDBOX Gaming SANDBOX Gaming vs Damwon Gaming Bo3
12:00 Jin Air Greenwings vs Afreeca Freecs Bo3
Piątek, 8 marca
9:00 SK telecom T1 vs Griffin Bo3
12:00 kt Rolster vs Gen.G Bo3
Sobota, 9 marca
9:00 Hanwha Life Esports Hanwha Life Esports vs Jin Air Greenwings Bo3
12:00 Damwon Gaming vs KING-ZONE DragonX Bo3
Niedziela, 10 marca
9:00 kt Rolster vs Afreeca Freecs Bo3
12:00 SANDBOX Gaming SANDBOX Gaming vs Griffin Bo3

Kolejka #8 – 14-17 marca

Czwartek, 14 marca
9:00 Griffin vs Gen.G Bo3
12:00 SK telecom T1 vs kt Rolster Bo3
Piątek, 15 marca
9:00 KING-ZONE DragonX vs Jin Air Greenwings Bo3
12:00 Damwon Gaming vs Hanwha Life Esports Hanwha Life Esports Bo3
Sobota, 16 marca
9:00 Afreeca Freecs vs Griffin Bo3
12:00 kt Rolster vs SANDBOX Gaming SANDBOX Gaming Bo3
Niedziela, 17 marca
9:00 Hanwha Life Esports Hanwha Life Esports vs SK telecom T1 Bo3
12:00 Gen.G vs KING-ZONE DragonX Bo3

Kolejka #9 – 21-24 marca

Czwartek, 21 marca
9:00 Griffin vs Hanwha Life Esports Hanwha Life Esports Bo3
12:00 KING-ZONE DragonX vs kt Rolster Bo3
Piątek, 22 marca
9:00 Afreeca Freecs vs Gen.G Bo3
12:00 SK telecom T1 vs SANDBOX Gaming SANDBOX Gaming Bo3
Sobota, 23 marca
9:00 Jin Air Greenwings vs kt Rolster Bo3
12:00 Griffin vs Damwon Gaming Bo3
Niedziela, 24 marca
9:00 Hanwha Life Esports Hanwha Life Esports vs SANDBOX Gaming SANDBOX Gaming Bo3
12:00 Afreeca Freecs vs KING-ZONE DragonX Bo3

Kolejka #10 – 28-31 marca

Czwartek, 28 marca
9:00 Jin Air Greenwings vs SK telecom T1 Bo3
12:00 Gen.G vs Damwon Gaming Bo3
Piątek, 29 marca
9:00 Hanwha Life Esports Hanwha Life Esports vs kt Rolster Bo3
12:00 Griffin vs KING-ZONE DragonX Bo3
Sobota, 30 marca
9:00 SANDBOX Gaming SANDBOX Gaming vs Gen.G Bo3
12:00 SK telecom T1 vs Afreeca Freecs Bo3
Niedziela, 31 marca
10:00 Jin Air Greenwings vs Griffin Bo3
13:00 kt Rolster vs Damwon Gaming Bo3

Transmisja

Wszystkie mecze LCK 2019 będziecie mogli obejrzeć pod tym adresem.

Tagi: , , , ,