LCS NA

LCS NA 2017 Summer Split

Informacje

Nazwa LCS NA 2017 Summer Split
Data 3 czerwca – 7 sierpnia 2017
Miejsce Los Angeles, USA, NA LCS Studio (Battle Arena & Battle Theater)
Gra League of Legends
Uczestników 10 drużyn
Pula nagród 200 000$

Uczestnicy

Drużyna Top Jungle Mid AD Carry Support
Cloud9 C9 Impact Contractz Jensen Sneaky Smoothie
Counter Logic Gaming Darshan Dardoch Huhi Stixxay Aphromoo
Echo Fox Looper Akaadian Froggen KEITH Gate
FlyQuest FlyQuest Balls Moon Hai WildTurtle LemonNation
Immortals Flame Xmithie Pobelter Cody Sun Olleh
Phoenix1 zig Inori Ryu Arrow Xpecial
Team Dignitas Ssumday Chaser Keane LOD Big
Team EnVyUs Seraph LirA Pirean Apollo Hakuho
Team Liquid Lourlo Reignover Goldenglue Piglet Matt
Team SoloMid Hauntzer Svenskeren Bjergsen Doublelift Biofrost

Tabela

LCS NA 2017 Summer Split
# Drużyna Bilans serii Bilans gier
1. Immortals 5 – 1 83% 10 – 5 67%
2. Counter Logic Gaming 5 – 1 83% 11 – 6 65%
3. Team Dignitas 5 – 1 83% 11 – 6 65%
4. Team SoloMid 4 – 2 67% 9 – 5 64%
5. Echo Fox 3 – 3 50% 8 – 6 57%
6. C9 Cloud9 3 – 3 50% 8 – 6 57%
7. Team EnVyUs 3 – 3 50% 7 – 8 47%
8. FlyQuest FlyQuest 1 – 5 17% 4 – 10 29%
9. Team Liquid 1 – 5 17% 3 – 11 21%
10. Phoenix1 0 – 6 0% 4 – 12 25%

Kolejka #1: 3 - 5 czerwca

Sobota, 3 czerwca 2017
00:00 Cloud9 C9 1 : 2 Counter Logic Gaming Bo3
03:00 Immortals 2 : 1 Phoenix1 Bo3
21:00 Counter Logic Gaming 2 : 0 Team Liquid Bo3
21:00 Echo Fox 2 : 0 FlyQuest FlyQuest Bo3
Niedziela, 4 czerwca 2017
00:00 Team SoloMid 2 : 0 C9 Cloud9 Bo3
00:00 Team Dignitas 2 : 1 Team EnVyUs Bo3
21:00 Immortals 2 : 0 Team SoloMid Bo3
21:00 Team EnVyUs 2 : 1 Phoenix1 Bo3
Poniedziałek, 5 czerwca 2017
00:00 FlyQuest FlyQuest 0 : 2 Team Dignitas Bo3
00:00 Team Liquid 0 : 2 Echo Fox Bo3

Kolejka #2: 10 - 12 czerwca

Sobota, 10 czerwca 2017
00:00 Phoenix1 0 : 2 C9 Cloud9 Bo3
03:00 Immortals 0 : 2 Team EnVyUs Bo3
21:00 Team Dignitas 2 : 1 Team SoloMid Bo3
21:00 Echo Fox 1 : 2 Counter Logic Gaming Bo3
Niedziela, 11 czerwca 2017
00:00 Immortals 2 : 1 FlyQuest FlyQuest Bo3
00:00 Team EnVyUs 2 : 1 Team Liquid Bo3
21:00 Echo Fox 0 : 2 C9 Cloud9 Bo3
21:00 Team Dignitas 1 : 2 Team Liquid Bo3
Poniedziałek, 12 czerwca 2017
00:00 Counter Logic Gaming 1 : 2 Team SoloMid Bo3
00:00 Phoenix1 0 : 2 FlyQuest FlyQuest Bo3

Kolejka #3: 17 - 19 czerwca

Sobota, 17 czerwca 2017
00:00 Immortals 2 : 0 Team Liquid Bo3
03:00 Team EnVyUs 0 : 2 Echo Fox Bo3
21:00 Team Liquid 0 :2 Team SoloMid Bo3
21:00 Immortals 2 : 1 C9 Cloud9 Bo3
Niedziela, 18 czerwca 2017
00:00 FlyQuest FlyQuest 1 : 2 Counter Logic Gaming Bo3
00:00 Phoenix1 1 : 2 Team Dignitas Bo3
21:00 Team EnVyUs 0 : 2 Team SoloMid Bo3
21:00 Phoenix1 1 : 2 Counter Logic Gaming Bo3
Poniedziałek, 19 czerwca 2017
00:00 FlyQuest FlyQuest 0 : 2 C9 Cloud9 Bo3
00:00 Team Dignitas 2 : 1 Echo Fox Bo3

Kolejka #4: 24 - 26 czerwca

Sobota, 24 czerwca 2017
00:00 Immortals VS Counter Logic Gaming Bo3
03:00 Echo Fox VS Phoenix1 Bo3
21:00 Team SoloMid VS FlyQuest FlyQuest Bo3
21:00 Counter Logic Gaming VS Team EnVyUs Bo3
Niedziela, 25 czerwca 2017
00:00 Cloud9 C9 VS Team Liquid Bo3
00:00 Immortals VS Team Dignitas Bo3
21:00 Team SoloMid VS Echo Fox Bo3
21:00 Team Liquid VS Phoenix1 Bo3
Poniedziałek, 26 czerwca 2017
00:00 Cloud9 C9 VS Team Dignitas Bo3
00:00 FlyQuest FlyQuest VS Team EnVyUs Bo3

Kolejka #5: 1 - 3 lipca

Sobota, 1 lipca 2017
00:00 Cloud9 C9 VS Team SoloMid Bo3
03:00 Phoenix1 VS Team EnVyUs Bo3
21:00 Team SoloMid VS Immortals Bo3
21:00 Counter Logic Gaming VS C9 Cloud9 Bo3
Niedziela, 2 lipca 2017
00:00 Echo Fox VS Team Liquid Bo3
00:00 Team Dignitas VS FlyQuest FlyQuest Bo3
21:00 Phoenix1 VS Immortals Bo3
21:00 FlyQuest FlyQuest VS Echo Fox Bo3
Poniedziałek, 3 lipca 2017
00:00 Team EnVyUs VS Team Dignitas Bo3
00:00 Team Liquid VS Counter Logic Gaming Bo3

Kolejka #6: 15 - 17 lipca

Sobota, 15 lipca 2017
00:00 Counter Logic Gaming VS FlyQuest FlyQuest Bo3
03:00 Immortals VS Echo Fox Bo3
21:00 Team SoloMid VS Phoenix1 Bo3
21:00 Counter Logic Gaming VS Team Dignitas Bo3
Niedziela, 16 lipca 2017
00:00 Cloud9 C9 VS Team EnVyUs Bo3
00:00 Team Liquid VS FlyQuest FlyQuest Bo3
21:00 Cloud9 C9 VS Immortals Bo3
21:00 Team Dignitas VS Phoenix1 Bo3
Poniedziałek, 17 lipca 2017
00:00 Team SoloMid VS Team Liquid Bo3
00:00 Echo Fox VS Team EnVyUs Bo3

Kolejka #7: 22 - 24 lipca

Sobota, 22 lipca 2017
00:00 Cloud9 C9 VS Phoenix1 Bo3
03:00 Team Liquid VS Team EnVyUs Bo3
21:00 Counter Logic Gaming VS Echo Fox Bo3
21:00 Team SoloMid VS Team Dignitas Bo3
Niedziela, 23 lipca 2017
00:00 FlyQuest FlyQuest VS Immortals Bo3
00:00 Phoenix1 VS Team Liquid Bo3
21:00 Team Dignitas VS C9 Cloud9 Bo3
21:00 Echo Fox VS Team SoloMid Bo3
Poniedziałek, 24 lipca 2017
00:00 Counter Logic Gaming VS Immortals Bo3
00:00 Team EnVyUs VS FlyQuest FlyQuest Bo3

Kolejka #8: 29 - 31 lipca

Sobota, 29 lipca 2017
00:00 Phoenix1 VS Echo Fox Bo3
03:00 Team Liquid VS Immortals Bo3
21:00 FlyQuest FlyQuest VS Team SoloMid Bo3
21:00 Team EnVyUs VS Counter Logic Gaming Bo3
Niedziela, 30 lipca 2017
00:00 Team Liquid VS C9 Cloud9 Bo3
00:00 Team Dignitas VS Immortals Bo3
21:00 Cloud9 C9 VS FlyQuest FlyQuest Bo3
21:00 Counter Logic Gaming VS Phoenix1 Bo3
Poniedziałek, 31 lipca 2017
00:00 Echo Fox VS Team Dignitas Bo3
00:00 Team SoloMid VS Team EnVyUs Bo3

Kolejka #9: 5 - 7 sierpnia

Sobota, 5 sierpnia 2017
00:00 Team EnVyUs VS Immortals Bo3
03:00 Team Dignitas VS Counter Logic Gaming Bo3
21:00 Phoenix1 VS Team SoloMid Bo3
21:00 Team EnVyUs VS C9 Cloud9 Bo3
Niedziela, 6 sierpnia 2017
00:00 FlyQuest FlyQuest VS Team Liquid Bo3
00:00 Team Dignitas VS Immortals Bo3
21:00 FlyQuest FlyQuest VS Phoenix1 Bo3
21:00 Team Liquid VS Team Dignitas Bo3
Poniedziałek, 7 sierpnia 2017
00:00 Team SoloMid VS Counter Logic Gaming Bo3
00:00 Cloud9 C9 VS Echo Fox Bo3

Transmisja

Transmisja z najbardziej interesujących spotkań dostępna będzie w ESL.TV Polska.

Tagi: , , , , , , ,