LCS EU

LCS EU 2017 Spring Split

Informacje

Nazwa LCS EU 2017 Spring Split
Data 19 stycznia – 2 kwietnia
Miejsce Berlin, Niemcy, EU LCS ARENA & EU LCS STUDIO (Am Studio 20D, Studio K/L, Adlershof-Berlin)
Gra League of Legends
Uczestników 10 (2 grupy po 5 drużyn)

Uczestnicy

W zawodach weźmie udział 10 drużyn, podzielonych na dwie grupy:

Grupa A Top Jungle Mid AD Carry Support
G2 Esports Expect Trick Perkz Zven Mithy
Fnatic sOAZ Amazing Caps Rekkles Jesiz
Misfits Alphari KaKAO PowerOfEvil Hans sama Ignar
Giants Gaming Flaxxish Memento NighT HeaQ Hustlin
ROCCAT Phaxi Maxlore Betsy Hjarnan Wadid
Grupa B Top Jungle Mid AD Carry Support
H2k-Gaming Odoamne Jankos Febiven Nuclear Chei
Splyce Wunder Trashy Sencux Kobbe Mikyx
Unicorns of Love Vizicsacsi Xerxe Exileh Samux Hylissang
Team Vitality Cabochard Djoko Nukeduck Steeelback Hachani
Origen Satorius Wisdom NaeHyun Tabzz Hiiva

Faza grupowa

Grupa A Grupa B
# Drużyna M W P Bilans # Drużyna M W P Bilans
1. G2 Esports 11 11 0 22 – 5 1. Unicorns of Love 11 9 2 19 – 7
2. Misfits 11 7 4 16 – 10 2. H2k-Gaming 11 8 3 18 – 8
3. ROCCAT 12 5 7 12 – 16 3. Splyce 11 7 4 16 – 9
4. Fnatic 11 5 6 14 – 15 4. Team Vitality 12 3 9 9 – 19
5. Giants Gaming 12 2 10 8 – 21 5. Origen 12 0 12 2 – 24
Legenda:
 Bezpośredni awans do półfinałów play-offów
 Pewne miejsce w play-offach
 Miejsce w LCS EU 2017 Summer Split
 Walka o utrzymanie w LCS EU

Kolejka #1: 19 - 21 stycznia

Czwartek, 19 stycznia

  • 17:00 – Origen 0:2 H2k-Gaming
  • 20:00 – G2 Esports 2:1 Fnatic

Piątek, 20 stycznia

  • 17:00 – Misfits 2:1 Giants Gaming
  • 20:00 – Unicorns of Love 2:0 Team Vitality

Sobota, 21 stycznia

  • 16:00 – ROCCAT 0:2 G2 Esports
  • 19:00 – H2k-Gaming 2:0 Splyce

Kolejka #2: 26 - 29 stycznia

Czwartek, 26 stycznia

  • 17:00 – Unicorns of Love 2:0 Origen
  • 20:00 – Misfits 2:0 ROCCAT

Piątek, 27 stycznia

  • 17:00 – Team Vitality 0:2 Splyce
  • 20:00 – Giants Gaming 1:2 Fnatic

Sobota, 28 stycznia

  • 16:00 – Unicorns of Love 2:1 H2k-Gaming
  • 19:00 – Misfits 2:1 G2 Esports

Niedziela, 29 stycznia

  • 16:00 – Team Vitality 2:0 Origen
  • 19:00 – Giants Gaming 2:1 ROCCAT

Kolejka #3: 2 - 4 lutego

Czwartek, 2 lutego

  • 17:00 – Splyce 1:2 Unicorns of Love
  • 20:00 – Fnatic 0:2 Misfits

Piątek, 3 lutego

  • 17:00 – Team Vitality 1:2 H2k-Gaming
  • 20:00 – Giants Gaming 0:2 G2 Esports

Sobota, 4 lutego

  • 16:00 – Origen 0:2 Splyce
  • 19:00 – ROCCAT 1:2 Fnatic

Kolejka #4: 9 - 11 lutego

Czwartek, 9 lutego

  • 17:00 – Giants Gaming 0:2 Unicorns of Love
  • 20:00 – G2 Esports 2:1 H2k-Gaming

Piątek, 10 lutego

  • 17:00 – Splyce 0:2 Misfits
  • 20:00 – Fnatic 2:1 Team Vitality

Sobota, 11 lutego

  • 16:00 – H2k-Gaming 2:0 ROCCAT
  • 19:00 – G2 Esports 2:0 Origen

Kolejka #5: 16 - 18 lutego

Czwartek, 16 lutego

  • 17:00 – G2 Esports 2:0 Unicorns of Love
  • 20:00 – Fnatic 1:2 Splyce

Piątek, 17 lutego

  • 17:00 – Misfits 2:0 Team Vitality
  • 20:00 – H2k-Gaming 2:0 Giants Gaming

Sobota, 18 lutego

  • 16:00 – Splyce 2:0 ROCCAT
  • 19:00 – Fnatic 2:0 Origen

Kolejka #6: 2 - 4 marca

Czwartek, 2 marca

  • 17:00 – Misfits 2:1 Unicorns of Love
  • 20:00 – H2k-Gaming 2:0 Fnatic

Piątek, 3 marca

  • 17:00 – G2 Esports 2:0 Team Vitality
  • 20:00 – Splyce 2:0 Giants Gaming

Sobota, 4 marca

  • 16:00 – Misfits 2:0 Origen
  • 19:00 – Unicorns of Love 2:0 ROCCAT

Kolejka #7: 9 - 12 marca

Czwartek, 9 marca

  • 17:00 – Giants Gaming 1:2 Team Vitality
  • 20:00 – ROCCAT 2:1 Origen

Piątek, 10 marca

  • 17:00 – G2 Esports 2:1 Splyce
  • 20:00 – Fnatic 1:2 Unicorns of Love

Sobota, 11 marca

  • 16:00 – ROCCAT 2:0 Team Vitality
  • 19:00 – Misfits 0:2 H2k-Gaming

Niedziela, 12 marca

  • 16:00 – Giants Gaming 2:1 Origen

Kolejka #8: 16 - 18 marca

Czwartek, 16 marca

  • 17:00 – Origen 0:2 Team Vitality
  • 20:00 – Fnatic 1:2 ROCCAT

Piątek, 17 marca

  • 17:00 – H2k-Gaming 0:2 Unicorns of Love
  • 20:00 – G2 Esports 2:1 Misfits

Sobota, 18 marca

  • 16:00 – ROCCAT 2:0 Giants Gaming
  • 19:00 – Splyce 2:0 Origen

Kolejka #9: 23 - 25 marca

Czwartek, 23 marca

  • 17:00 – Splyce 2:0 Team Vitality
  • 20:00 – G2 Esports 2:0 Giants Gaming

Piątek, 24 marca

  • 17:00 – ROCCAT 2:0 Misfits
  • 20:00 – Origen 0:2 Unicorns of Love

Sobota, 25 marca

  • 16:00 – H2k-Gaming 2:1 Team Vitality
  • 19:00 – Fnatic 2:1 Giants Gaming

Kolejka #10: 30 marca - 2 kwietnia

Czwartek, 30 marca

  • 18:00 – Unicorns of Love vs Splyce
  • 21:00 – Fnatic vs G2 Esports

Piątek, 31 marca

  • 18:00 – H2k-Gaming vs Origen
  • 21:00 – Giants Gaming vs Misfits

Sobota, 1 kwietnia

  • 17:00 – Team Vitality vs Unicorns of Love
  • 20:00 – G2 Esports vs ROCCAT

Niedziela, 2 kwietnia

  • 17:00 – Splyce vs H2k-Gaming
  • 20:00 – Misfits vs Fnatic

Transmisja

Tagi: , , , , ,