LCS NA

LCS NA 2017 Spring Split

Informacje

Nazwa LCS NA 2017 Spring Split
Data 21 stycznia – 27 marca
Miejsce Los Angeles, USA, NA LCS Studio (Battle Arena & Battle Theater)
Gra League of Legends
Uczestników 10
Pula nagród 200 000 $

Uczestnicy

W zawodach weźmie udział 10 drużyn:

Top Jungle Mid AD Carry Support
Cloud9 Impact Contractz Jensen Sneaky Smoothie
Counter Logic Gaming Darshan Xmithie Huhi Stixxay Aphromoo
Echo Fox Looper Akaadian Froggen Keith Gate
FlyQuest Balls Moon Hai Altec Lemonnation
Immortals Flame Dardoch Pobelter Cody Sun Olleh
Phoenix1 zig Inori Ryu Arrow Stunt
Team Dignitas Ssumday Chaser Keane LOD Xpecial
Team EnVyUs Seraph LirA Ninja Apollo Hakuho
Team Liquid Lourlo Reignover Piglet Doublelift Adrian
Team SoloMid Hauntzer Svenskeren Bjergsen WildTurtle Biofrost

Tabela

LCS NA 2017 Spring Split
# Drużyna M W P Bilans
1. Team SoloMid 18 15 3 31 – 16
2. Cloud9 18 14 4 31 – 13
3. Phoenix1 18 11 7 26 – 15
4. Counter Logic Gaming 18 10 8 22 – 22
5. FlyQuest FlyQuest 18 9 9 22 – 21
6. Team Dignitas 18 9 9 22 – 22
7. Immortals 18 8 10 21 – 23
8. Echo Fox 18 6 12 15 – 28
9. Team Liquid 18 5 13 17 – 30
10. Team EnVyUs 18 3 15 14 – 31
Legenda:
 Awans do półfinału play-offów
 Awans do ćwierćfinału play-offów
 Bezpośredni awans do letniego splitu LCS NA
 Spadek do Promotion Tournament

Kolejka #1: 21 - 23 stycznia

Sobota, 21 stycznia

  • 0:00 – Team SoloMid 0:2 Cloud9 (NALCS1/NALCS2)
  • 3:00 – Echo Fox 0:2 Phoenix1 (NALCS1/NALCS2)
  • 21:00 – Counter Logic Gaming 0:2 Team Liquid (NALCS1)
  • 21:00 – Team EnVyUs 0:2 FlyQuest (NALCS2)

Niedziela, 22 stycznia

  • 0:00 – Echo Fox 1:2 Immortals (NALCS1)
  • 0:00 – Team Dignitas 2:1 Phoenix1 (NALCS2)
  • 21:00 – Team SoloMid 2:1 Immortals (NALCS1)
  • 21:00 – Team EnVyUs 0:2 Counter Logic Gaming (NALCS2)

Poniedziałek, 23 stycznia

  • 0:00 – Team Dignitas 1:2 Cloud9 (NALCS1)
  • 0:00 – Team Liquid 1:2 FlyQuest (NALCS2)

Kolejka #2: 28 - 30 stycznia

Sobota, 28 stycznia

  • 0:00 – FlyQuest 2:0 Counter Logic Gaming (NALCS1/NALCS2)
  • 3:00 – Team SoloMid 2:1 Team Dignitas (NALCS1/NALCS2)
  • 21:00 – Immortals 0:2 Cloud9 (NALCS1)
  • 21:00 – Phoenix1 2:0 Team EnVyUs (NALCS2)

Niedziela, 29 stycznia

  • 0:00 – Team SoloMid 2:1 Team Liquid (NALCS1)
  • 0:00 – Team Dignitas 1:2 Echo Fox (NALCS2)
  • 21:00 – Phoenix1 2:0 Team Liquid (NALCS1)
  • 21:00 – Echo Fox 2:1 FlyQuest (NALCS2)

Poniedziałek, 30 stycznia

  • 0:00 – Team EnVyUs 1:2 Immortals (NALCS1)
  • 0:00 – Cloud9 2:1 Counter Logic Gaming (NALCS2)

Kolejka #3: 4 - 6 lutego

Sobota, 4 lutego

  • 0:00 – Immortals 0:2 Phoenix1 (NALCS1/NALCS2)
  • 3:00 – Team EnVyUs 2:0 Team Liquid (NALCS1/NALCS2)
  • 21:00 – Counter Logic Gaming 1:2 Team SoloMid (NALCS1)
  • 21:00 – FlyQuest 2:0Team Dignitas (NALCS2)

Niedziela, 5 lutego

  • 0:00 – Team Liquid 2:1 Echo Fox (NALCS1)
  • 0:00 – Cloud9 2:0 Team EnVyUs (NALCS2)
  • 21:00 – Phoenix1 1:2 Team SoloMid (NALCS1)
  • 21:00 – Team Dignitas 0:2 Counter Logic Gaming (NALCS2)

Poniedziałek, 6 lutego

  • 0:00 – Immortals 0:2 FlyQuest (NALCS1)
  • 0:00 – Cloud9 2:0 Echo Fox (NALCS2)

Kolejka #4: 11 - 13 lutego

Sobota, 11 lutego

  • 0:00 – Cloud9 2:1 Team Liquid (NALCS1/NALCS2)
  • 3:00 – Immortals 2:0 Team Dignitas (NALCS1/NALCS2)
  • 21:00 – Counter Logic Gaming 0:2 Echo Fox (NALCS1)
  • 21:00 – Phoenix1 0:2 FlyQuest (NALCS2)

Niedziela, 12 lutego

  • 0:00 – Team SoloMid 2:0 Team EnVyUs (NALCS1)
  • 0:00 – Team Liquid 0:2 Immortals (NALCS2)
  • 21:00 – Echo Fox 2:0 Team SoloMid (NALCS1)
  • 21:00 – Counter Logic Gaming 2:1 Phoenix1 (NALCS2)

Poniedziałek, 13 lutego

  • 0:00 – Team Dignitas 2:0 Team EnVyUs (NALCS1)
  • 0:00 – FlyQuest 1:2 Cloud9 (NALCS2)

Kolejka #5: 18 - 20 lutego

Sobota, 18 lutego

  • 0:00 – Team Dignitas 2:0 FlyQuest (NALCS1/NALCS2)
  • 3:00 – Team EnVyUs 0:2 Phoenix1 (NALCS1/NALCS2)
  • 21:00 – Counter Logic Gaming 2:1 Immortals (NALCS1)
  • 21:00 – Team Liquid 1:2 Team Dignitas (NALCS2)

Niedziela, 19 lutego

  • 0:00 – Cloud9 1:2 Team SoloMid (NALCS1)
  • 0:00 – Team EnVyUs 2:0 Echo Fox (NALCS2)
  • 21:00 – FlyQuest 1:2 Team SoloMid (NALCS1)
  • 21:00 – Immortals 2:0 Echo Fox (NALCS2)

Poniedziałek, 20 lutego

  • 0:00 – Phoenix1 2:0 Cloud9 (NALCS1)
  • 0:00 –  Team Liquid 1:2 Counter Logic Gaming (NALCS2)

Kolejka #6: 4-6 marca

Sobota, 4 marca

  • 0:00 – Immortals 1:2 Team Liquid (NALCS1/NALCS2)
  • 3:00 – Phoenix1 1:2 Counter Logic Gaming (NALCS1/NALCS2)
  • 21:00 – Echo Fox 0:2 Cloud9 (NALCS1)
  • 21:00 – FlyQuest 2:1 Team EnVyUs (NALCS2)

Niedziela, 5 marca

  • 0:00 – Team SoloMid 2:0 Counter Logic Gaming (NALCS1)
  • 0:00 – Phoenix1 2:1 Team Dignitas (NALCS2)
  • 21:00 – Team Dignitas 0:2 Team SoloMid (NALCS1)
  • 21:00 – Echo Fox 2:1 Team Liquid (NALCS2)

Poniedziałek, 6 marca

  • 0:00 – Cloud9 2:0 FlyQuest (NALCS1)
  • 0:00 – Immortals 1:2 Team EnVyUs (NALCS2)

Kolejka #7: 11-12 marca

Sobota, 11 marca

  • 0:00 – Team Liquid 0:2 Cloud9 (NALCS1/NALCS2)
  • 3:00 – FlyQuest 0:2 Phoenix1 (NALCS1/NALCS2)
  • 21:00 – Counter Logic Gaming 0:2 Team Dignitas (NALCS1)
  • 21:00 – Team EnVyUs 1:2 Team SoloMid (NALCS2)

Niedziela, 12 marca

  • 0:00 – FlyQuest 0:2 Immortals (NALCS1)
  • 0:00 – Phoenix1 2:0 Echo Fox (NALCS2)
  • 20:00 – Counter Logic Gaming 2:1 Cloud9 (NALCS1)
  • 20:00 – Team Liquid 2:1 Team EnVyUs (NALCS2)
  • 23:00 – Immortals 1:2 Team SoloMid (NALCS1)
  • 23:00 – Echo Fox 1:2 Team Dignitas (NALCS2)

Kolejka #8: 17-19 marca

Piątek, 17 marca

  • 23:00 – Team Dignitas 2:0 Team Liquid (NALCS1/NALCS2)

Sobota, 18 marca

  • 2:00 – Echo Fox 0:2 Counter Logic Gaming (NALCS1/NALCS2)
  • 20:00 – Cloud9 1:2 Immortals (NALCS1)
  • 20:00 – Team EnVyUs 1:2 Team Dignitas (NALCS2)
  • 23:00 – Team SoloMid 2:1 FlyQuest (NALCS1)
  • 23:00 – Team Liquid 0:2 Phoenix1 (NALCS2)

Niedziela, 19 marca

  • 20:00 – Team SoloMid 2:0 EchoFox (NALCS1)
  • 20:00 – Phoenix1 2:0 Immortals (NALCS2)
  • 23:00 – Counter Logic Gaming 2:0 FlyQuest (NALCS1)
  • 23:00 – Team EnVyUs 1:2 Cloud9 (NALCS2)

Kolejka #9: 24-27 marca

Piątek, 24 marca

  • 23:00 – Cloud9 2:0 Team Dignitas (NALCS1/NALCS2)

Sobota, 25 marca

  • 2:00 – FlyQuest 2:0 Echo Fox (NALCS1/NALCS2)
  • 20:00 – Cloud9 2:0 Phoenix1 (NALCS1)
  • 20:00 – Team Liquid 2:1 Team SoloMid (NALCS2)
  • 23:00 – Immortals 2:0 Counter Logic Gaming (NALCS1)
  • 23:00 – Echo Fox 2:1 Team EnVyUs (NALCS2)

Niedziela, 26 marca

  • 21:00 – Team SoloMid 2:0 Phoenix1 (NALCS1)
  • 21:00 – Team Dignitas 2:0 Immortals (NALCS2)

Poniedziałek, 27 marca

  • 0:00 – FlyQuest 2:1 Team Liquid (NALCS1)
  • 0:00 – Counter Logic Gaming 2:1 Team EnVyUs (NALCS2)

Transmisja

Transmisja z najciekawszych spotkań dostępna będzie w ESL.TV Polska.

Tagi: , , , , ,