LCS NA

LCS NA 2017 Spring Split

Informacje

Nazwa LCS NA 2017 Spring Split
Data 21 stycznia – 27 marca
Miejsce Los Angeles, USA, NA LCS Studio (Battle Arena & Battle Theater)
Gra League of Legends
Uczestników 10
Pula nagród 200 000 $

Uczestnicy

W zawodach weźmie udział 10 drużyn:

Top Jungle Mid AD Carry Support
Cloud9 Impact Contractz Jensen Sneaky Smoothie
Counter Logic Gaming Darshan Xmithie Huhi Stixxay Aphromoo
Echo Fox Looper Akaadian Froggen Keith Gate
FlyQuest Balls Moon Hai Altec Lemonnation
Immortals Flame Dardoch Pobelter Cody Sun Olleh
Phoenix1 zig Inori Ryu Arrow Adrian
Team Dignitas Ssumday Chaser Keane LOD Xpecial
Team EnVyUs Seraph LirA Ninja Apollo Hakuho
Team Liquid Lourlo Reignover Goldenglue Piglet Matt
Team SoloMid Hauntzer Svenskeren Bjergsen WildTurtle Biofrost

Tabela

LCS NA 2017 Spring Split
# Drużyna M W P Bilans
1. Cloud9 10 8 2 17 – 8
2. Team SoloMid 10 8 2 16 – 11
3. FlyQuest FlyQuest 10 6 4 15 – 9
4. Phoenix1 10 6 4 15 – 8
5. Immortals 10 5 5 12 – 12
6. Counter Logic Gaming 10 5 5 12 – 13
7. Echo Fox 10 4 6 10 – 14
8. Team Dignitas 10 4 6 11 – 14
9. Team Liquid 10 2 8 9 – 17
10. Team EnVyUs 10 2 8 5 – 16

Kolejka #1: 21 - 23 stycznia

Sobota, 21 stycznia

  • 0:00 – Team SoloMid 0:2 Cloud9 (NALCS1/NALCS2)
  • 3:00 – Echo Fox 0:2 Phoenix1 (NALCS1/NALCS2)
  • 21:00 – Counter Logic Gaming 0:2 Team Liquid (NALCS1)
  • 21:00 – Team EnVyUs 0:2 FlyQuest (NALCS2)

Niedziela, 22 stycznia

  • 0:00 – Echo Fox 1:2 Immortals (NALCS1)
  • 0:00 – Team Dignitas 2:1 Phoenix1 (NALCS2)
  • 21:00 – Team SoloMid 2:1 Immortals (NALCS1)
  • 21:00 – Team EnVyUs 0:2 Counter Logic Gaming (NALCS2)

Poniedziałek, 23 stycznia

  • 0:00 – Team Dignitas 1:2 Cloud9 (NALCS1)
  • 0:00 – Team Liquid 1:2 FlyQuest (NALCS2)

Kolejka #2: 28 - 30 stycznia

Sobota, 28 stycznia

  • 0:00 – FlyQuest 2:0 Counter Logic Gaming (NALCS1/NALCS2)
  • 3:00 – Team SoloMid 2:1 Team Dignitas (NALCS1/NALCS2)
  • 21:00 – Immortals 0:2 Cloud9 (NALCS1)
  • 21:00 – Phoenix1 2:0 Team EnVyUs (NALCS2)

Niedziela, 29 stycznia

  • 0:00 – Team SoloMid 2:1 Team Liquid (NALCS1)
  • 0:00 – Team Dignitas 1:2 Echo Fox (NALCS2)
  • 21:00 – Phoenix1 2:0 Team Liquid (NALCS1)
  • 21:00 – Echo Fox 2:1 FlyQuest (NALCS2)

Poniedziałek, 30 stycznia

  • 0:00 – Team EnVyUs 1:2 Immortals (NALCS1)
  • 0:00 – Cloud9 2:1 Counter Logic Gaming (NALCS2)

Kolejka #3: 4 - 6 lutego

Sobota, 4 lutego

  • 0:00 – Immortals 0:2 Phoenix1 (NALCS1/NALCS2)
  • 3:00 – Team EnVyUs 2:0 Team Liquid (NALCS1/NALCS2)
  • 21:00 – Counter Logic Gaming 1:2 Team SoloMid (NALCS1)
  • 21:00 – FlyQuest 2:0Team Dignitas (NALCS2)

Niedziela, 5 lutego

  • 0:00 – Team Liquid 2:1 Echo Fox (NALCS1)
  • 0:00 – Cloud9 2:0 Team EnVyUs (NALCS2)
  • 21:00 – Phoenix1 1:2 Team SoloMid (NALCS1)
  • 21:00 – Team Dignitas 0:2 Counter Logic Gaming (NALCS2)

Poniedziałek, 6 lutego

  • 0:00 – Immortals 0:2 FlyQuest (NALCS1)
  • 0:00 – Cloud9 2:0 Echo Fox (NALCS2)

Kolejka #4: 11 - 13 lutego

Sobota, 11 lutego

  • 0:00 – Cloud9 2:1 Team Liquid (NALCS1/NALCS2)
  • 3:00 – Immortals 2:0 Team Dignitas (NALCS1/NALCS2)
  • 21:00 – Counter Logic Gaming 0:2 Echo Fox (NALCS1)
  • 21:00 – Phoenix1 0:2 FlyQuest (NALCS2)

Niedziela, 12 lutego

  • 0:00 – Team SoloMid 2:0 Team EnVyUs (NALCS1)
  • 0:00 – Team Liquid 0:2 Immortals (NALCS2)
  • 21:00 – Echo Fox 2:0 Team SoloMid (NALCS1)
  • 21:00 – Counter Logic Gaming 2:1 Phoenix1 (NALCS2)

Poniedziałek, 13 lutego

  • 0:00 – Team Dignitas 2:0 Team EnVyUs (NALCS1)
  • 0:00 – FlyQuest 1:2 Cloud9 (NALCS2)

Kolejka #5: 18 - 20 lutego

Sobota, 18 lutego

  • 0:00 – Team Dignitas 2:0 FlyQuest (NALCS1/NALCS2)
  • 3:00 – Team EnVyUs 0:2 Phoenix1 (NALCS1/NALCS2)
  • 21:00 – Counter Logic Gaming 2:1 Immortals (NALCS1)
  • 21:00 – Team Liquid 1:2 Team Dignitas (NALCS2)

Niedziela, 19 lutego

  • 0:00 – Cloud9 1:2 Team SoloMid (NALCS1)
  • 0:00 – Team EnVyUs 2:0 Echo Fox (NALCS2)
  • 21:00 – FlyQuest 1:2 Team SoloMid (NALCS1)
  • 21:00 – Immortals 2:0 Echo Fox (NALCS2)

Poniedziałek, 20 lutego

  • 0:00 – Phoenix1 2:0 Cloud9 (NALCS1)
  • 0:00 –  Team Liquid 1:2 Counter Logic Gaming (NALCS2)

Kolejka #6: 4-6 marca

Sobota, 4 marca

  • 0:00 – Immortals vs Team Liquid (NALCS1/NALCS2)
  • 3:00 – Phoenix1 vs Counter Logic Gaming (NALCS1/NALCS2)
  • 21:00 – Echo Fox vs Cloud9 (NALCS1)
  • 21:00 – FlyQuest vs Team EnVyUs (NALCS2)

Niedziela, 5 marca

  • 0:00 – Team SoloMid vs Counter Logic Gaming (NALCS1)
  • 0:00 – Phoenix1 vs Team Dignitas (NALCS2)
  • 21:00 – Team Dignitas vs Team SoloMid (NALCS1)
  • 21:00 – Echo Fox vs Team Liquid (NALCS2)

Poniedziałek, 6 marca

  • 0:00 – Cloud9 vs FlyQuest (NALCS1)
  • 0:00 – Immorals vs Team EnVyUs (NALCS2)

Kolejka #7: 11-12 marca

Sobota, 11 marca

  • 0:00 – Team Liquid vs Cloud9 (NALCS1/NALCS2)
  • 3:00 – FlyQuest vs Phoenix1 (NALCS1/NALCS2)
  • 21:00 – Counter Logic Gaming vs Team Dignitas (NALCS1)
  • 21:00 – Team EnVyUs vs Team SoloMid (NALCS2)

Niedziela, 12 marca

  • 0:00 – FlyQuest vs Immortals (NALCS1)
  • 0:00 – Phoenix1 vs Echo Fox (NALCS2)
  • 20:00 – Counter Logic Gaming vs Cloud9 (NALCS1)
  • 20:00 – Team Liquid vs Team EnVyUs (NALCS2)
  • 23:00 – Immortals vs Team SoloMid (NALCS1)
  • 23:00 – Echo Fox vs Team Dignitas (NALCS2)

Kolejka #8: 17-19 marca

Piątek, 17 marca

  • 23:00 – Team Dignitas vs Team Liquid (NALCS1/NALCS2)

Sobota, 18 marca

  • 2:00 – Echo Fox vs Counter Logic Gaming (NALCS1/NALCS2)
  • 20:00 – Cloud9 vs Immortals (NALCS1)
  • 20:00 – Team EnVyUs vs Team Dignitas (NALCS2)
  • 23:00 – Team SoloMid vs FlyQuest (NALCS1)
  • 23:00 – Team Liquid vs Phoenix1 (NALCS2)

Niedziela, 19 marca

  • 20:00 – Team SoloMid vs EchoFox (NALCS1)
  • 20:00 – Phoenix1 vs Immortals (NALCS2)
  • 23:00 – Counter Logic Gaming vs FlyQuest (NALCS1)
  • 23:00 – Team EnVyUs vs Cloud9 (NALCS2)

Kolejka #9: 24-27 marca

Piątek, 24 marca

  • 23:00 – Cloud9 vs Team Dignitas (NALCS1/NALCS2)

Sobota, 25 marca

  • 2:00 – FlyQuest vs Echo Fox (NALCS1/NALCS2)
  • 20:00 – Cloud9 vs Phoenix1 (NALCS1)
  • 20:00 – Team Liquid vs Team SoloMid (NALCS2)
  • 23:00 – Immortals vs Counter Logic Gaming (NALCS1)
  • 23:00 – Echo Fox vs Team EnVyUs (NALCS2)

Niedziela, 26 marca

  • 21:00 – Team SoloMid vs Phoenix1 (NALCS1)
  • 21:00 – Team Dignitas vs Immortals (NALCS2)

Poniedziałek, 27 marca

  • 0:00 – FlyQuest vs Team Liquid (NALCS1)
  • 0:00 – Counter Logic Gaming vs Team EnVyUs (NALCS2)

Transmisja

Transmisja z najciekawszych spotkań dostępna będzie w ESL.TV Polska.

Tagi: , , , , ,