Jankos

LEC 2019 Spring Split

Informacje

Nazwa League of Legends European Championship 2019 Spring Split
Data 18 stycznia – 16 marca 2019
Miejsce Berlin, Niemcy, EU LCS STUDIO (Am Studio 20D, Studio K/L, Adlershof-Berlin)
Gra League of Legends
Uczestników 10
Format Rozgrywki ligowe (dwa mecze „każdy z każdym”, wszystkie w trybie Bo1)

Uczestnicy

exceL Esports

FC Schalke 04

Fnatic

G2 Esports

Misfits Gaming

Expect Odoamne Bwipo Wunder sOAZ
Caedrel Memento Broxah Jankos Maxlore
Exile Abbedagge Nemesis Caps Febiven
Jeskla Upset Rekkles Perkz Hans Sama
kaSing IgNar Hylissang Mikyx GorillA
Furndog Dylan Falco Youngbuck GrabbZ Jesiz

Origen

Origen

Rogue

SK Gaming

Splyce

Team Vitality

Alphari Profit Werlyb Vizicsacsi Cabochard
Kold Kikis Selfmade Xerxe Mowgli
Nukeduck Sencux Pirean Humanoid Jiizuke
Patrik HeaQ Crownshot Kobbe Attila
Mithy Wadid Dreams Norskeren Jactroll
Guilhoto fredy122 Sheepy Peter Dun YamatoCannon

Klasyfikacja grupowa

# Drużyna M W P % wygranych
1. G2 Esports G2 Esports 2 2 0 100%
2. Misfits Gaming 2 2 0 100%
3. exceL Esports 2 1 1 50%
4. FC Schalke 04 2 1 1 50%
5. Origen Origen 2 1 1 50%
6. Splyce 2 1 1 50%
7. SK Gaming 2 1 1 50%
8. Team Vitality 2 1 1 50%
9. Fnatic 2 0 2 0%
10. Rogue 2 0 2 0%
Legenda:
 Awans do półfinału play-offów LEC 2019 Spring Split
 Awans do ćwierćfinału play-offów LEC 2019 Spring Split
 Brak miejsca w play-offach LEC 2019 Spring Split

Kolejka #1: 18 - 19 stycznia

Piątek, 18 stycznia
18:00 SK Gaming 1:0 Fnatic VOD
19:00 exceL Esports 0:1 Splyce VOD
20:00 FC Schalke 04 1:0 Team Vitality VOD
21:00 Rogue 0:1 Misfits Gaming VOD
22:00 Origen Origen 0:1 G2 Esports VOD
Sobota, 19 stycznia
17:00 G2 Esports 1:0 FC Schalke 04 Bo1
18:00 exceL Esports 1:0 Rogue Bo1
19:00 Splyce 0:1 Team Vitality Bo1
20:00 SK Gaming 0:1 Misfits Gaming Bo1
21:00 Origen Origen 1:0 Fnatic Bo1

Kolejka #2: 25 - 26 stycznia

Piątek, 25 stycznia
18:00 Fnatic vs Team Vitality Bo1
19:00 Rogue vs Splyce Bo1
20:00 exceL Esports vs G2 Esports Bo1
21:00 FC Schalke 04 vs SK Gaming Bo1
22:00 Misfits Gaming vs Origen Origen Bo1
Sobota, 26 stycznia
17:00 FC Schalke 04 vs Fnatic Bo1
18:00 SK Gaming vs exceL Esports Bo1
19:00 G2 Esports vs Rogue Bo1
20:00 Splyce vs Origen Origen Bo1
21:00 Team Vitality vs Misfits Gaming Bo1

Kolejka #3: 1 - 2 lutego

Piątek, 1 lutego
18:00 SK Gaming vs G2 Esports Bo1
19:00 Splyce vs FC Schalke 04 Bo1
20:00 Fnatic vs Rogue Bo1
21:00 exceL Esports vs Misfits Gaming Bo1
22:00 Origen Origen vs Team Vitality Bo1
Sobota, 2 lutego
17:00 G2 Esports vs Splyce Bo1
18:00 exceL Esports vs FC Schalke 04 Bo1
19:00 SK Gaming vs Origen Origen Bo1
20:00 Team Vitality vs Rogue Bo1
21:00 Misfits Gaming vs Fnatic Bo1

Kolejka #4: 8 - 9 lutego

Piątek, 8 lutego
18:00 FC Schalke 04 vs Misfits Gaming Bo1
19:00 SK Gaming vs Splyce Bo1
20:00 Origen Origen vs Rogue Bo1
21:00 Fnatic vs exceL Esports Bo1
22:00 Team Vitality vs G2 Esports Bo1
Sobota, 9 lutego
17:00 FC Schalke 04 vs Origen Origen Bo1
18:00 SK Gaming vs Rogue Bo1
19:00 Splyce vs Misfits Gaming Bo1
20:00 exceL Esports vs Team Vitality Bo1
21:00 G2 Esports vs Fnatic Bo1

Kolejka #5: 15 - 16 lutego

Piątek, 15 lutego
18:00 Fnatic vs Splyce Bo1
19:00 Origen Origen vs exceL Esports Bo1
20:00 Team Vitality vs SK Gaming Bo1
21:00 Rogue vs FC Schalke 04 Bo1
22:00 Misfits Gaming vs G2 Esports Bo1
Sobota, 16 lutego
17:00 SK Gaming vs Fnatic Bo1
18:00 Splyce vs exceL Esports Bo1
19:00 FC Schalke 04 vs Team Vitality Bo1
20:00 Misfits Gaming vs Rogue Bo1
21:00 G2 Esports vs Origen Origen Bo1

Kolejka #6: 22 - 23 lutego

Piątek, 22 lutego
18:00 FC Schalke 04 vs G2 Esports Bo1
19:00 exceL Esports vs Rogue Bo1
20:00 Team Vitality vs Splyce Bo1
21:00 SK Gaming vs Misfits Gaming Bo1
22:00 Fnatic vs Origen Origen Bo1
Sobota, 23 lutego
17:00 Team Vitality vs Fnatic Bo1
18:00 Splyce vs Rogue Bo1
19:00 G2 Esports vs exceL Esports Bo1
20:00 SK Gaming vs FC Schalke 04 Bo1
21:00 Origen Origen vs Misfits Gaming Bo1

Kolejka #7: 1 - 2 marca

Piątek, 1 marca
18:00 Fnatic vs FC Schalke 04 Bo1
19:00 exceL Esports vs SK Gaming Bo1
20:00 Rogue vs G2 Esports Bo1
21:00 Origen Origen vs Splyce Bo1
22:00 Misfits Gaming vs Team Vitality Bo1
Sobota, 2 marca
17:00 G2 Esports vs SK Gaming Bo1
18:00 FC Schalke 04 vs Splyce Bo1
19:00 Rogue vs Fnatic Bo1
20:00 Misfits Gaming vs exceL Esports Bo1
21:00 Team Vitality vs Origen Origen Bo1

Kolejka #8: 8 - 9 marca

Piątek, 8 marca
18:00 Splyce vs G2 Esports Bo1
19:00 FC Schalke 04 vs exceL Esports Bo1
20:00 Origen Origen vs SK Gaming Bo1
21:00 Rogue vs Team Vitality Bo1
22:00 Fnatic vs Misfits Gaming Bo1
Sobota, 9 marca
17:00 Misfits Gaming vs FC Schalke 04 Bo1
18:00 Splyce vs SK Gaming Bo1
19:00 Rogue vs Origen Origen Bo1
20:00 exceL Esports vs Fnatic Bo1
21:00 G2 Esports vs Team Vitality Bo1

Kolejka #9: 15 - 16 marca

Piątek, 15 marca
18:00 Origen Origen vs FC Schalke 04 Bo1
19:00 Rogue vs SK Gaming Bo1
20:00 Misfits Gaming vs Splyce Bo1
21:00 Team Vitality vs exceL Esports Bo1
22:00 Fnatic vs G2 Esports Bo1
Sobota, 16 marca
17:00 Splyce vs Fnatic Bo1
18:00 exceL Esports vs Origen Origen Bo1
19:00 SK Gaming vs Team Vitality Bo1
20:00 FC Schalke 04 vs Rogue Bo1
21:00 G2 Esports vs Misfits Gaming Bo1

Transmisja

Transmisję z wiosennego splitu LEC 2019 będziecie mogli oglądać na oficjalnej stronie lolesports.com, oraz na kanałach Polsat Games w telewizji, na YouTube oraz Twitchu.

Tagi: , , , , , ,