Mid-Season Invitational 2018

Najważniejsze informacje

Nazwa Mid-Season Invitational 2018
Data Play-in: 3-9 maja 2018
Turniej główny: 11-20 maja 2018
Miejsce Play-in + faza grupowa: Studio EU LCS, Berlin, Niemcy
Play-offy: Zénith, Paryż, Francja
Gra League of Legends
Uczestników 14
System Play-in: faza grupowa (2 grupy po cztery drużyny, Bo1) + 2 mecze kwalifikacyjne (Bo5)
Turniej główny: faza grupowa (6 drużyn, Bo1) + faza pucharowa (Bo5)
Patch 8.8

Uczestnicy

Uczestnicy fazy grupowej play-in:

Ascension Gaming

GPL

BAUSuperMassive

TCL

Dire Wolves

OPL

Gambit Esports

LCL

Rockky fabFabulous Chippys PvP Stejos
InTreso Stomaged Shernfire Diamondprox
G4 GMB Triple Kira
Lloyd Zeitnot k1ng Lodik
Rich SnowFlower Cupcake Edward
Cabbage Irean Sharp ATRemains

KaBuM! e-Sports

CB LOL

Kaos Latin Gamers

CLS

PENTAGRAM

LJL

Rainbow7

LLN

Zantins Nate Paz Jirall
Ranger Tierwulf Once Oddie
dyNquedo Plugo Ramune sEiya
Titan Fix YutoriMoyasi WhiteLotus
Riyev Slow Gaeng Genthix
Nuddle Pierre 34 Yeti
Uczestnicy finałów play-in
Flash Wolves Lider grupy A fazy zasadniczej play-in Lider grupy B fazy zasadniczej play-in

EVOS Gaming

VCS

Flash Wolves

LMS

Stark Hanabi
YiJin Moojin
Warzone Maple
Slay Betty
RonOP SwordArt
Violet WarHorse
Uczestnicy fazy grupowej głównego turnieju:
Fnatic

Fnatic

EU LCS

KING-ZONE DragonX

LCK

Royal Never Give Up

LPL

sOAZ Khan Letme
Bwipo Peanut mlxg
Broxah Cuzz Karsa
Caps Bdd Xiaohu
Rekkles PraY Uzi
Hylissang GorillA Ming
Dylan Falco Hirai Heart
Zwycięzca #1 finału play-in Zwycięzca #2 finału play-in

Team Liquid

NA LCS

Impact
Xmithie
Pobelter
Doublelift
Olleh
Cain

Play-in

Grupa A Grupa B
# Drużyna M W P # Drużyna M W P
1. Gambit Esports 6 5 1 1. BAUSuperMassive 6 5 1
2. Rainbow7 6 3 3 2. KaBuM! e-Sports 6 4 2
3. Kaos Latin Gamers 6 2 4 3. Dire Wolves 6 2 4
4. Ascension Gaming 6 2 4 4. PENTAGRAM 6 1 5
Legenda:
 Awans do finałów fazy play-in
 Brak awansu do kolejnego etapu Mid-Season Invitational 2018

Harmonogram meczów play-in:

Faza grupowa

Czwartek, 3 maja 2018 | Grupa A

13:00 Gambit Esports 1:0 Kaos Latin Gamers Bo1
14:00 Rainbow7 1:0 Ascension Gaming Bo1
15:00 Gambit Esports 1:0 Ascension Gaming Bo1
16:00 Rainbow7 0:1 Kaos Latin Gamers Bo1
17:00 Kaos Latin Gamers 1:0 Ascension Gaming Bo1
18:00 Rainbow7 0:1 Gambit Esports Bo1

Piątek, 4 maja 2018 | Grupa B

13:00 BAUSuperMassive 1:0 Dire Wolves Bo1
14:00 KaBuM! e-Sports 1:0 PENTAGRAM Bo1
15:00 BAUSuperMassive 1:0 PENTAGRAM Bo1
16:00 KaBuM! e-Sports 0:1 Dire Wolves Bo1
17:00 Dire Wolves 1:0 PENTAGRAM Bo1
18:00 KaBuM! e-Sports 0:1 BAUSuperMassive Bo1

Sobota, 5 maja 2018 | Grupa A

11:00 Ascension Gaming 1:0 Gambit Esports Bo1
12:00 Kaos Latin Gamers 0:1 Rainbow7 Bo1
13:00 Ascension Gaming 0:1 Rainbow7 Bo1
14:00 Kaos Latin Gamers 0:1 Gambit Esports Bo1
15:00 Gambit Esports 1:0 Rainbow7 Bo1
16:00 Ascension Gaming 1:0 Kaos Latin Gamers Bo1

Niedziela, 6 maja 2018 | Grupa B

11:00 PENTAGRAM 0:1 BAUSuperMassive Bo1
12:00 Dire Wolves 0:1 KaBuM! e-Sports Bo1
13:00 PENTAGRAM 0:1 KaBuM! e-Sports Bo1
14:00 Dire Wolves 0:1 BAUSuperMassive Bo1
15:00 BAUSuperMassive 0:1 KaBuM! e-Sports Bo1
16:00 PENTAGRAM 1:0 Dire Wolves Bo1
Finały play-in

Wtorek, 8 maja 2018 | Finał #1 play-in

13:00 EVOS Esports EVOS Esports 3:1 BAUSuperMassive Bo5

Środa, 9 maja 2018 | Finał #2 play-in

13:00 Flash Wolves Flash Wolves 3:0 Gambit Esports Bo5

Główny turniej – faza grupowa

Tabela turnieju głównego MSI 2018
# Drużyna Mecze Wygrane Porażki
1. Royal Never Give Up 11 8 3
2. Flash Wolves Flash Wolves 11 7 4
3. KING-ZONE DragonX 10 6 4
4. Fnatic Fnatic 11 5 6
4. Team Liquid 11 4 7
6. EVOS Esports EVOS Esports 10 2 8
Legenda:
 Awans do play-offów MSI 2018 + miejsce w pierwszym koszyku podczas losowania grup Worlds 2018
 Brak miejsca w pierwszym koszyku podczas losowania grup Worlds 2018

Harmonogram fazy grupowej głównego turnieju:

Piątek, 11 maja 2018

11:00 Fnatic Fnatic 0:1 Royal Never Give Up Bo1
12:00 EVOS Esports EVOS Esports 0:1 Flash Wolves Flash Wolves Bo1
13:00 KING-ZONE DragonX 1:0 Team Liquid Bo1
14:00 Flash Wolves Flash Wolves 1:0 Fnatic Fnatic Bo1
15:00 Team Liquid 0:1 EVOS Esports EVOS Esports Bo1
16:00 Royal Never Give Up 0:1 KING-ZONE DragonX Bo1

Sobota, 12 maja 2018

11:00 KING-ZONE DragonX 0:1 Fnatic Fnatic Bo1
12:00 Royal Never Give Up 1:0 EVOS Esports EVOS Esports Bo1
13:00 Team Liquid 0:1 Flash Wolves Flash Wolves Bo1
14:00 EVOS Esports EVOS Esports 0:1 KING-ZONE DragonX Bo1
15:00 Flash Wolves Flash Wolves 1:0 Royal Never Give Up Bo1
16:00 Fnatic Fnatic 1:0 Team Liquid Bo1

Niedziela, 13 maja 2018

11:00 Royal Never Give Up 0:1 Team Liquid Bo1
12:00 EVOS Esports EVOS Esports 0:1 Fnatic Fnatic Bo1
13:00 KING-ZONE DragonX 0:1 Flash Wolves Flash Wolves Bo1
14:00 Royal Never Give Up 1:0 Fnatic Fnatic Bo1
15:00 Flash Wolves Flash Wolves 1:0 EVOS Esports EVOS Esports Bo1
16:00 Team Liquid 0:1 KING-ZONE DragonX Bo1

Poniedziałek, 14 maja 2018

11:00 KING-ZONE DragonX 0:1 Royal Never Give Up Bo1
12:00 Fnatic Fnatic 1:0 Flash Wolves Flash Wolves Bo1
13:00 EVOS Esports EVOS Esports 0:1 Team Liquid Bo1
14:00 Royal Never Give Up 1:0 Flash Wolves Flash Wolves Bo1
15:00 KING-ZONE DragonX 1:0 EVOS Esports EVOS Esports Bo1
16:00 Team Liquid 1:0 Fnatic Fnatic Bo1

Wtorek, 15 maja 2018

11:00 Fnatic Fnatic 0:1 KING-ZONE DragonX Bo1
12:00 EVOS Esports EVOS Esports 0:1 Royal Never Give Up Bo1
13:00 Flash Wolves Flash Wolves 0:1 Team Liquid Bo1
14:00 Fnatic Fnatic 0:1 EVOS Esports EVOS Esports Bo1
15:00 Flash Wolves Flash Wolves 1:0 KING-ZONE DragonX Bo1
16:00 Team Liquid 0:1 Royal Never Give Up Bo1

Główny turniej – play-offy

Półfinały Finał
Piątek, 18 maja, godz. 12:00
Royal Never Give Up 3

Niedziela, 20 maja, godz. 12:15
Fnatic Fnatic 0 Royal Never Give Up 3
Sobota, 19 maja, godz. 12:00
KING-ZONE DragonX 1
Flash Wolves Flash Wolves 1
KING-ZONE DragonX 3

Podział nagród

1. Royal Never Give Up min. 385 000 $
2. KING-ZONE DragonX min. 195 000 $
3. – 4. Fnatic, Flash Wolves min. 97 500 $
5. – 6. Team Liquid, EVOS Esports min. 50 000 $
7. – 8. BAUSuperMassive, Gambit Esports min. 25 000 $
9. – 10. Rainbow7, KaBuM! e-Sports min. 15 000 $
11. Dire Wolves min. 12 500 $
12. – 13. Ascension Gaming, Kaos Latin Gamers min. 11 250 $
14. PENTAGRAM min. 10 000 $

Pula nagród może zostać powiększona w zależności od sprzedaży skórek Zdobywcy Varusa i Totemu Zdobywcy. Dochody ze sprzedaży tych skórek będą sumowane do 22 maja godziny 9:00 czasu polskiego.

Transmisja

Wszystkie mecze Mid-Season Invitational będziecie mogli obejrzeć na oficjalnej stronie Riot Games.

Tagi: , , , , ,