Minor Championship London 2018

Informacje

System Minorów został wprowadzony do CS:GO przy okazji MLG Major Columbus 2016. Jego głównym założeniem była organizacja regionalnych turniejów online, dzięki którym drużyny z obu Ameryk, Wspólnoty Niepodległych Państw, Azji oraz Europy miałyby szansę na grę w zamkniętych eliminacjach do kolejnego Majora.

W 2018 roku Valve zdecydowało się na modyfikację zasad Majorów, rozszerzając liczbę uczestników do 24. Tym samym zmieniła się także waga samych Minorów, które od teraz dają bezpośredni awans na współorganizowaną przez twórców CS:GO imprezę. W związku z tym z każdego regionu bezpośredni udział w zawodach zapewnią sobie po dwie najlepsze drużyny.

Nowością jeśli chodzi o jesienne Minory jest fakt, że wszystkie one zostaną rozegrane w jednym miejscu. Dotychczas zawody tego typu toczyły się w regionie, który reprezentowały. Jednakże organizatorzy FACEIT Major London 2018 uznali, niebezpodstawnie, że lepszym krokiem będzie zebranie wszystkich w Londynie, co pozwoli m.in. uniknąć późniejszych problemów z wizami oraz poczuć namiastkę emocji, które czekają nas i zawodników już przy okazji samego Majora.

Ameryki

Informacje
Nazwa Americas Minor Championship London 2018
Data 7 – 11 lipca 2018
Miejsce Londyn, Wielka Brytania
Gra CS:GO
Liczba uczestników 8
Pula nagród 50 000 $ + 2 miejsca na FACEIT Major London 2018
System faza grupowa + faza pucharowa
Uczestnicy
Grupa A

eUnited

Não Tem Como

NRG Esports

Swole Patrol

Ace fnx FugLy SileNt
moose bit daps freakazoid
dazzLe felps Brehze Cooper-
Relyks kNg CeRq Zellsis
dapr chelo nahtE LILMAN
osorandom (trener) Apoka (trener) ImAPet (trener)
Grupa B

compLexity Gaming

Team Dignitas

FURIA eSports

Rogue

dephh Grim spacca vice
ANDROID m1tch yuurih Hiko
yay ryx arT cadiaN
stanislaw Infinite VINI SicK
ShahZaM ptr kscerato Rickeh
Rambo (trener) shinobi (trener) guerri (trener) mCe (trener)
Grupy
Grupa A Grupa B
# Drużyna M W P # Drużyna M W P
1. NRG Esports 2 2 0 1. Rogue 2 2 0
2. eUnited 3 2 1 2. compLexity Gaming 3 2 1
3. Não Tem Como 3 1 2 3. Team Dignitas 3 1 2
4. Swole Patrol 2 0 2 4. FURIA eSports 2 0 1
Faza grupowa
7 lipca

Grupa A

13:00 NRG Esports 16:10 Swole Patrol Nuke
14:15 eUnited 16:12 Não Tem Como Mirage

Mecz wygranych grupy A

15:30 NRG Esports 16:9 eUnited Overpass

Mecz przegranych grupy A

16:45 Swole Patrol 0:2 Não Tem Como
Train 12:16
Cache 7:16

Decydujący mecz grupy A

20:00 eUnited 2:0 Não Tem Como
Train 16:4
Inferno 16:13
8 lipca

Grupa B

13:00 compLexity Gaming 16:7 FURIA eSports Cache
14:15 Rogue 16:10 Team Dignitas Dust2

Mecz wygranych grupy B

15:30 compLexity Gaming 13:16 Rogue Inferno

Mecz przegranych grupy B

16:45 FURIA eSports 0:2 Team Dignitas
Inferno 8:16
Mirage 17:19

Decydujący mecz grupy B

20:00 compLexity Gaming 2:0 Team Dignitas
Dust2 19:16
Mirage 16:1
Faza pucharowa
9 lipca

Półfinał drabinki wygranych

17:00 eUnited 1:2 Rogue
Train 2:16
Overpass 16:8
Inferno 12:16
20:00 NRG Esports 1:2 compLexity Gaming
Cache 16:8
Train 17:19
Inferno 8:16
10 lipca

Finał drabinki wygranych

19:15 Rogue 2:0 compLexity Gaming
Mirage 19:16
Dust2 16:11

Pierwsza runda drabinki przegranych

22:30 eUnited 2:1 NRG Esports
Nuke 13:16
Inferno 16:11
Dust2 16:5
11 lipca

Finał drabinki przegranych

19:15 compLexity Gaming 2:0 eUnited
Inferno 16:10
Mirage 16:7

Wielki finał

22:30 Rogue 0:2 compLexity Gaming
Mirage 3:16
Dust2 14:16
Klasyfikacja końcowa
1. compLexity Gaming 30 000 $
2. Rogue 15 000 $
3. eUnited 5 000 $
4. NRG Esports
5-6. Team Dignitas, Não Tem Como
7-8. FURIA eSports, Swole Patrol

Wspólnota Niepodległych Państw

Informacje
Nazwa CIS Minor Championship London 2018
Data 10 – 13 lipca 2018
Miejsce Londyn, Wielka Brytania
Gra CS:GO
Liczba uczestników 8
Pula nagród 50 000 $ + 2 miejsca na FACEIT Major London 2018
System faza grupowa + faza pucharowa
Uczestnicy
Grupa A

HellRaisers

Nemiga Gaming

PLINK-TECH

pro100

ANGE1 ROBO 1uke def
bondik hitMouse rommi kenzor
DeadFox roman redhide Flarich
woxic mds Jyo AiyvaN
ISSAA fAst fejtZ svyat
Johnta (trener) keep3r (trener) kiko (trener)
Grupa B

AVANGAR

forZe

Monolith Gaming

Team Spirit

buster facecrack NickelBack COLDYY1
KrizzeN Jerry spiker S0tF1k
qikert xsepower ub1que DavCost
dimasick almazer propleh Dima
Jame malik YEKINDAR somedieyoung
dastan (trener) 5TRYK#R (trener) TsaGa (trener)
Grupy
Grupa A Grupa B
# Drużyna M W P # Drużyna M W P
1. HellRaisers 1 1 0 1. Team Spirit 2 2 0
2. pro100 2 1 1 2. AVANGAR 3 2 1
3. PLINK-TECH 3 1 2 3. forZe 3 1 2
4. Nemiga Gaming * 4. Monolith Gaming 2 0 2
* Nemiga musiała wycofać się z Minora z uwagi na problemy z otrzymaniem wiz.
Faza grupowa
10 lipca

Grupa A

10:15 PLINK-TECH 16:4 pro100 Nuke

Mecz wygranych grupy A

11:30 HellRaisers 16:11 PLINK-TECH Mirage

Decydujący mecz grupy A

12:45 pro100 2:1 PLINK-TECH
Nuke 16:4
Inferno 11:16
Mirage 19:15
11 lipca

Grupa B

09:00 AVANGAR 8:16 forZe Inferno
10:15 Team Spirit 16:2 Monolith Gaming Dust2

Mecz wygranych grupy B

11:30 forZe 11:16 Team Spirit Mirage

Mecz przegranych grupy B

12:45 AVANGAR 2:0 Monolith Gaming
Inferno 19:17
Cache 16:8

Decydujący mecz grupy B

16:00 forZe 1:2 AVANGAR
Mirage 16:9
Inferno 7:16
Train 12:16
Faza pucharowa
12 lipca

Półfinał drabinki wygranych

10:15 Team Spirit 0:2 pro100
Train 12:16
Cache 9:16
13:30 HellRaisers 2:0 AVANGAR
Dust2 16:4
Cache 16:13

Finał drabinki wygranych

16:45 pro100 0:2 HellRaisers
Dust2 14:16
Inferno 11:16
13 lipca

Pierwsza runda drabinki przegranych

10:15 Team Spirit 2:1 AVANGAR
Cache 16:12
Dust 12:16
Inferno 16:3

Finał drabinki przegranych

13:30 pro100 0:2 Team Spirit
Dust2 3:16
Nuke 6:16

Wielki finał

16:45 HellRaisers 2:1 Team Spirit
Overpass 16:14
Mirage 6:16
Dust2 16:14
Klasyfikacja końcowa
1. HellRaisers 30 000 $
2. Team Spirit 15 000 $
3. pro100 5 000 $
4. AVANGAR
5-6. forZe, PLINK-TECH
7-8. Monolith Gaming, Nemiga Gaming

Azja

Informacje
Nazwa Asia Minor Championship London 2018
Data 16 – 20 lipca 2018
Miejsce Londyn, Wielka Brytania
Gra CS:GO
Liczba uczestników 8
Pula nagród 50 000 $ + 2 miejsca na FACEIT Major London 2018
System faza grupowa + faza pucharowa
Uczestnicy
Grupa A

B.O.O.T-dream[S]cape

Renegades

SCARZ Absolute

VG.FlashGaming

ImpressioN AZR Laz zhokiNg
splashske jks crow Freeman
Benkai USTILO barce Summer
Tommy Nifty poem LOVEYY
Bobosaur jkaem takej z8z
dsn (trener) Ryu (trener) Reita (trener)
Grupa B

5POWER Gaming

Tainted Minds

TyLoo

Uniquestars

xiaosaGe ofnu captainMo LaNrefNi
insanity zewsy DD Nertz
moxie yam somebody shp3x
QKA INS BnTeT anarkez
kaze BURNRUOk xccurate ponkt
ferg (trener) CruSad3 (trener)
Grupy
Grupa A Grupa B
# Drużyna M W P # Drużyna M W P
1. SCARZ Absolute 2 2 0 1. TyLoo 2 2 0
2. Renegades 3 2 1 2. Tainted Minds 3 2 1
3. B.O.O.T-dream[S]cape 3 1 2 3. Uniquestars 3 1 2
4. VG.FlashGaming 2 0 2 4. 5POWER Gaming 2 0 2
Faza grupowa
16 lipca

Grupa A

09:00 VG.FlashGaming 11:16 SCARZ Absolute Mirage
10:15 Renegades 16:8 B.O.O.T-dream[S]cape Train

Mecz wygranych grupy A

11:30 SCARZ Absolute 16:14 Renegades Dust2

Mecz przegranych grupy A

12:45 VG.FlashGaming 1:2 B.O.O.T-dream[S]cape
Cache 16:13
Dust 9:16
Inferno 12:16

Decydujący mecz grupy A

16:00 Renegades 2:0 B.O.O.T-dream[S]cape
Dust2 16:5
Cache 16:6
17 lipca

Grupa B

09:00 TyLoo 16:11 5POWER Gaming Inferno
10:15 Tainted Minds 16:13 Uniquestars Inferno

Mecz wygranych grupy B

11:30 TyLoo 16:2 Tainted Minds Mirage

Mecz przegranych grupy B

12:45 5POWER Gaming 0:2 Uniquestars
Train 9:16
Mirage 16:19

Decydujący mecz grupy B

16:00 Tainted Minds 2:0 Uniquestars
Train 16:5
Overpass 16:14
Faza pucharowa
18 lipca

Półfinał drabinki wygranych

09:00 TyLoo 2:1 Renegades
Train 16:14
Inferno 17:19
Cache 16:10
12:15 SCARZ Absolute 0:2 Tainted Minds
Nuke 4:16
Cache 13:16
19 lipca

Pierwsza runda drabinki przegranych

09:00 Renegades 2:1 SCARZ Absolute
Inferno 16:2
Mirage 11:16
Cache 16:7

Finał drabinki wygranych

12:15 TyLoo 2:0 Tainted Minds
Cache 16:12
Mirage 16:6
20 lipca

Finał drabinki przegranych

09:00 Renegades 2:0 Tainted Minds
Train 16:9
Overpass 16:3

Wielki finał

12:15 TyLoo 0:2 Renegades
Train 12:16
Inferno 8:16
Klasyfikacja końcowa
1. Renegades 30 000 $
2. TyLoo 15 000 $
3. Tainted Minds 5 000 $
4. SCARZ Absolute
5-6. B.O.O.T-dream[S]cape, Uniquestars
7-8. 5POWER Gaming, VG.FlashGaming

Europa

Informacje
Nazwa Europe Minor Championship London 2018
Data 19 – 22 lipca 2018
Miejsce Londyn, Wielka Brytania
Gra CS:GO
Liczba uczestników 8
Pula nagród 50 000 $ + 2 miejsca na FACEIT Major London 2018
System faza grupowa + faza pucharowa
Uczestnicy
Grupa A

Team 3DMAX

ENCE eSports

LeftOut

OpTic Gaming

Lucky allu SIXER k0nfig
JiNKZ Aleksib xms cajunb
Davidp sergej ScreaM gade
Maka Aerial kioShiMa Snappi
JaCkz xseveN hAdji JUGi
maLeK (trener) natu (trener) ruggah (trener)
Grupa B

Team Kinguin

Ninjas in Pyjamas

Red Reserve

Sprout Esports

mouz f0rest twist denis
rallen GeT_RiGhT disco doplan Spiidi
TaZ REZ freddieb NaToSaphiX
reatz dennis hampus sycrone
MINISE Lekr0 Brollan PERCY
Loord (trener) pita (trener) chrille tow b (trener)
Grupy
Grupa A Grupa B
# Drużyna M W P # Drużyna M W P
1. OpTic Gaming 2 2 0 1. Sprout Esports 2 2 0
2. ENCE eSports 3 2 1 2. Ninjas in Pyjamas 3 2 1
3. Team 3DMAX 3 1 2 3. Red Reserve 3 1 2
4. LeftOut 2 0 2 4. Team Kinguin 2 0 2
Faza grupowa
19 lipca

Grupa A

15:30 OpTic Gaming 16:5 Team 3DMAX Mirage
16:45 ENCE eSports 16:14 LeftOut Dust2

Mecz wygranych grupy A

18:00 OpTic Gaming 16:13 ENCE eSports Train

Mecz przegranych grupy A

19:15 Team 3DMAX 2:1 LeftOut
Dust2 16:9
Overpass 13:16
Cache 16:8

Decydujący mecz grupy A

22:30 ENCE eSports 2:0 Team 3DMAX
Inferno 16:12
Train 16:12
20 lipca

Grupa B

15:30 Team Kinguin 9:16 Sprout Esports Nuke
16:45 Ninjas in Pyjamas 16:14 Red Reserve Overpass

Mecz wygranych grupy B

18:00 Sprout Esports 19:16 Ninjas in Pyjamas Inferno

Mecz przegranych grupy B

19:15 Team Kinguin 0:2 Red Reserve
Cache 12:16
Dust2 17:19

Decydujący mecz grupy B

22:30 Ninjas in Pyjamas 2:0 Red Reserve
Mirage 16:14
Train 16:12
Faza pucharowa
21 lipca

Półfinał drabinki wygranych

13:00 ENCE eSports 2:0 Sprout Esports
Dust2 16:7
Nuke 16:7
16:15 OpTic Gaming 2:1 Ninjas in Pyjamas
Nuke 16:7
Overpass 15:19
Inferno 16:3

Pierwsza runda drabinki przegranych

19:30 Sprout Esports 1:2 Ninjas in Pyjamas
Nuke 3:16
Mirage 16:14
Train 13:16
22 lipca

Finał drabinki wygranych

13:00 ENCE eSports 1:2 OpTic Gaming
Dust2 16:7
Mirage 2:16
Inferno 11:16

Finał drabinki przegranych

16:15 Ninjas in Pyjamas 2:0 ENCE eSports
Overpass 16:12
Inferno 16:2

Wielki finał

19:30 OpTic Gaming 0:2 Ninjas in Pyjamas
Dust2 8:16
Nuke 7:16
Klasyfikacja końcowa
1. Ninjas in Pyjamas 30 000 $
2. OpTic Gaming 15 000 $
3. ENCE eSports 5 000 $
4. Sprout Esports
5-6. Team 3DMAX, Red Reserve
7-8. Team Kinguin, LeftOut

Transmisja

Anglojęzyczna transmisja z Minor Championship London 2018 dostępna będzie na oficjalnym kanale FACEIT na Twitchu. Z kolei polski stream będzie można oglądać na kanale ESPORT NOW.

Tagi: , ,