Overwatch World Cup 2017

Informacje

Nazwa Overwatch World Cup 2017
Data 14 lipca-4 listopada 2017
Miejsce
Grupa A i B: Szanghaj, Chiny
Grupa C i D: Sydney, Australia
Grupy E i F: Katowice, Polska
Grupy G i H: Burbank, Stany Zjednoczone
Play-offy: Anaheim, Stany Zjednoczone
Gra Overwatch
Uczestników 32
Pula nagród 360 000 $
System Faza grupowa + faza pucharowa

Uczestnicy

Grupa A – Szanghaj
Chiny Sh Eileen uNdeAD mg YaoYao 5King
Hongkong Mix Moowe 熊貓人春日 ManGoJai JazZy Hyper
Norwegia Decod Invision Iko Trob ONIGOD iPN
Rumunia Meza mL7 RANKNoMoJa EMKA cucubau tsema
Grupa B – Szanghaj
Francja aKm SoOn winz NiCO uNKOE KnOxXx
Dania Lind Kellex Krytox Kragie Nerfdd Fischer
Tajlandia KeRLos oPuTo NzNr Teetawatv3 Mickie Pannys
Argentyna Ddx Klaus Battletoad Nekta leviataN BEASTXZUKEN
Grupa C – Sydney
Szwecja Zebbosai Reinforce TviQ Manneten CWoosH Chipshajen
Australia Kiki Rqt Aetar trill ieatuup Gnb
Włochy Nisa Bimbz link Cerys fighteR carnifex
Portugalia mowzassa Greyy Horthic Phatt Addicted kiler4fun
Grupa D – Sydney
Finlandia fragi kyynel zappis Zuppehw Taimou LiNkzr
Japonia Aktm Ta1yo Claire deartn Jasper yoz
Hiszpania HarryHook dhaK neptuNo ToxikeN BromaS Winghaven
Wietnam MreA KJerry Funky Mrhip Maverick Simple
Grupa E – Katowice
Korea Południowa ryujehong tobi zunba Fl0w3R Saebyeolbe Mano
Holandia Morte Dante TwoEasy Jona Vizility CrusaDe
Polska DANYE matth Matwoj ślepajstos Tank117 setrox
Austria Sensotix wat7 itzeru ub3rbing0 iki kabaji
Grupa F – Katowice
Kanada Roolf Surefour Agilities Mangachu Joemeister xQc
Rosja ShaDowBurn uNFixed Rubikon Forsak3n Txao Norgac
Singapur NeonTears JUNGEUNJI AJEN RageOfTofu Cup Zest
Turcja h3x Nycto Edwin arcade JohnSinan Yaga
Grupa G – Burbank
Stany Zjednoczone FCTFCTN Rawkus Adam coolmatt69 sinatraa JAKE
Tajwan Jongie Zonda S1nkler Baconjack kMoMo Realment
Brazylia murizzz dudu kolero liko neil alemao
Nowa Zelandia Birdy CantuS Signed Legabril HooWoo WILLx
Grupa H – Burbank
Wielka Brytania ChrisTFer Kruise Smex MikeyA Boombox Realzx
Niemcy skipjack cRNKz Nesh INTERNETHULK Veineless EISSFELDT
Izrael Eqo DeadlyMich KAFEEEEEE ShonP fragon GolaNz
Belgia AFoxx Senpai SPREE Brudor Logix baud

Grupy

Grupa A – Szanghaj Grupa B – Szanghaj
# Drużyna M W R P # Drużyna M W R P
1. Chiny 3 3 0 0 1. Francja 3 3 0 0
2. Norwegia 3 2 0 1 2. Tajlandia 3 3 1 1
3. Hongkong 3 0 1 2 3. Dania 3 1 1 1
4. Rumunia 3 0 1 2 4. Argentyna 3 0 0 3
Grupa C – Sydney Grupa D – Sydney
# Drużyna M W R P # Drużyna M W R P
1. Szwecja 3 2 1 0 1. Japonia 3 2 1 0
2. Australia 3 2 0 1 2. Hiszpania 3 2 0 1
3. Portugalia 3 1 1 2 3. Finlandia 3 1 1 1
4. Włochy 3 0 0 3 4. Wietnam 3 0 0 3
Grupa E – Katowice Grupa F – Katowice
# Drużyna M W R P # Drużyna M W R P
1. Korea Północna 0 0 0 0 1. Kanada 0 0 0 0
2. Holandia 0 0 0 0 2. Rosja 0 0 0 0
3. Polska 0 0 0 0 3. Singapur 0 0 0 0
4. Austria 0 0 0 0 4. Turcja 0 0 0 0
Grupa G – Burbank Grupa H – Burbank
# Drużyna M W R P # Drużyna M W R P
1. Stany Zjednoczone 0 0 0 0 1. Wielka Brytania 0 0 0 0
2. Tajwan 0 0 0 0 2. Niemcy 0 0 0 0
3. Brazylia 0 0 0 0 3. Izrael 0 0 0 0
4. Nowa Zelandia 0 0 0 0 4. Belgia 0 0 0 0

Faza grupowa – grupy A i B

14 lipca

Grupa A – pierwsza kolejka

08:00 Chiny 4:0 Rumunia
Hollywood 3:1
Nepal 2:0
Horyzont 2:1
Dorado 1:0
09:30 Hongkong 1:3 Norwegia
King’s Row 0:3
Wieża Lijang 0:2
Horyzont 0:2
Droga 66 4:3

Grupa B – pierwsza kolejka

11:00 Francja 4:0 Argentyna
Hollywood 2:1
Nepal 2:0
Horyzont 2:1
Droga 66 2:1
12:30 Dania 2:2 Tajlandia
King’s Row 4:3
Wieża Lijang 2:0
Horyzont 3:4
Droga 66 2:3
15 lipca

Grupa A – druga kolejka

08:00 Chiny 4:0 Norwegia
Hollywood 1:0
Nepal 2:0
Horyzont 3:2
Droga 66 1:0
09:30 Hongkong 2:2 Rumunia
King’s Row 3:4
Wieża Lijang 2:0
Horyzont 2:0
Dorado 3:4

Grupa B – druga kolejka

11:00 Francja 3:1 Tajlandia
Hollywood 2:3
Nepal 2:1
Horyzont 4:3
Droga 66 2:1
12:30 Dania 3:1 Argentyna
King’s Row 2:3
Nepal 2:0
Horyzont 2:1
Droga 66 3:1
16 lipca

Grupa A – trzecia kolejka

06:00 Chiny 4:0 Hongkong
Hollywood 1:0
Wieża Lijang 2:0
Horyzont 2:1
Droga 66 1:0
07:30 Norwegia 4:0 Rumunia
Hollywood 2:1
Ilios 2:1
Volskaya 3:2
Dorado 3:1

Grupa B – trzecia kolejka

09:00 Francja 3:1 Dania
Hollywood 8:7
Nepal 2:0
Volskaya 2:1
Droga 66 2:3
10:30 Tajlandia 4:0 Argentyna
King’s Row 4:3
Nepal 2:0
Horyzont 4:3
Droga 66 1:0

Play-offy

12:30 Chiny 3:0 Tajlandia
Hollywood 4:3
Wieża Lijang 2:1
Horyzont 2:1
14:00 Francja 3:0 Norwegia
Numbani 1:0
Nepal 2:0
Horyzont 3:2

Faza grupowa – grupy C i D

21 lipca

Grupa C – pierwsza kolejka

02:00 Australia 4:0 Włochy
King’s Row 3:2
Nepal 2:0
Horyzont 4:2
Droga 66 2:1
03:30 Szwecja 2:2 Portugalia
Hollywood 3:1
Wieża Lijang, 1:2
Volskaya 1:2
Dorado 3:2

Grupa D – pierwsza kolejka

05:00 Finlandia 4:0 Wietnam
Numbani 3:0
Nepal 2:1
Volskaya 3:2
Dorado 2:1
06:30 Japonia 3:1 Hiszpania
Hollywood 4:3
Nepal 2:0
Volskaya 2:3
Dorado 4:3
22 lipca

Grupa C – druga kolejka

02:00 Szwecja 4:0 Włochy
Hollywood 3:1
Nepal 2:0
Horyzont 2:1
Droga 66 2:1
03:30 Australia 4:0 Portugalia
King’s Row 3:2
Wieża Lijang 2:1
Volskaya 2:1
Droga 66 3:2

Grupa D – druga kolejka

05:00 Finlandia 0:4 Hiszpania
Numbani 2:3
Wieża Lijang 1:2
Horyzont 0:1
Dorado 1:2
06:30 Japonia 4:0 Wietnam
King’s Row 3:2
Nepal 2:0
Volskaya 2:1
Dorado 3:1
23 lipca

Grupa C – trzecia kolejka

02:00 Szwecja 3:1 Australia
Hollywood 1:0
Ilios 2:0
Volskaya 2:3
Droga 66 3:2
03:30 Włochy 0:4 Portugalia
King’s Row 2:3
Nepal 0:2
Horyzont 2:3
Dorado 2:3

Grupa D – trzecia kolejka

05:00 Finlandia 2:2 Japonia
Hollywood 3:2
Wieża Lijang 0:2
Horyzont 1:2
Dorado 2:1
06:30 Hiszpania 4:0 Wietnam
King’s Row 1:0
Ilios 2:0
Volskaya 3:2
Dorado 2:1

Play-offy

08:00 Szwecja 3:0 Hiszpania
Hollywood 3:2
Wieża Lijang 2:1
Horyzont 3:2
09:30 Japonia 2:3 Australia
King’s Row 1:2
Wieża Lijang 2:1
Volskaya 1:2
Dorado 4:3
Oaza 0:2

Faza grupowa – grupy E i F

4 sierpnia

Grupa E – pierwsza kolejka

TBD TBD vs TBD
TBD
TBD
TBD
TBD
TBD TBD vs TBD
TBD
TBD
TBD
TBD

Grupa F – pierwsza kolejka

TBD TBD vs TBD
TBD
TBD
TBD
TBD
TBD TBD vs TBD
TBD
TBD
TBD
TBD
5 sierpnia

Grupa E – druga kolejka

TBD TBD vs TBD
TBD
TBD
TBD
TBD
TBD TBD vs TBD
TBD
TBD
TBD
TBD

Grupa F – druga kolejka

TBD TBD vs TBD
TBD
TBD
TBD
TBD
TBD TBD vs TBD
TBD
TBD
TBD
TBD
6 sierpnia

Grupa E – trzecia kolejka

TBD TBD vs TBD
TBD
TBD
TBD
TBD
TBD TBD vs TBD
TBD
TBD
TBD
TBD

Grupa F – trzecia kolejka

TBD TBD vs TBD
TBD
TBD
TBD
TBD
TBD TBD vs TBD
TBD
TBD
TBD
TBD

Play-offy

TBD TBD vs TBD
TBD
TBD
TBD
TBD
TBD
TBD TBD vs TBD
TBD
TBD
TBD
TBD
TBD

Faza grupowa – grupy G i H

11 sierpnia

Grupa G – pierwsza kolejka

TBD TBD vs TBD
TBD
TBD
TBD
TBD
TBD TBD vs TBD
TBD
TBD
TBD
TBD

Grupa H – pierwsza kolejka

TBD TBD vs TBD
TBD
TBD
TBD
TBD
TBD TBD vs TBD
TBD
TBD
TBD
TBD
12 sierpnia

Grupa G – druga kolejka

TBD TBD vs TBD
TBD
TBD
TBD
TBD
TBD TBD vs TBD
TBD
TBD
TBD
TBD

Grupa H – druga kolejka

TBD TBD vs TBD
TBD
TBD
TBD
TBD
TBD TBD vs TBD
TBD
TBD
TBD
TBD
13 sierpnia

Grupa G – trzecia kolejka

TBD TBD vs TBD
TBD
TBD
TBD
TBD
TBD TBD vs TBD
TBD
TBD
TBD
TBD

Grupa H – trzecia kolejka

TBD TBD vs TBD
TBD
TBD
TBD
TBD
TBD TBD vs TBD
TBD
TBD
TBD
TBD

Play-offy

TBD TBD vs TBD
TBD
TBD
TBD
TBD
TBD
TBD TBD vs TBD
TBD
TBD
TBD
TBD
TBD

Faza pucharowa

3 listopada

Ćwierćfinały

TBD TBD vs TBD
TBD
TBD
TBD
TBD
TBD
TBD TBD vs TBD
TBD
TBD
TBD
TBD
TBD
TBD TBD vs TBD
TBD
TBD
TBD
TBD
TBD
TBD TBD vs TBD
TBD
TBD
TBD
TBD
TBD
4 listopada

Półfinały

TBD TBD vs TBD
TBD
TBD
TBD
TBD
TBD
TBD TBD vs TBD
TBD
TBD
TBD
TBD
TBD

Mecz o 3. miejsce

TBD TBD vs TBD
TBD
TBD
TBD
TBD
TBD

Wielki finał

TBD TBD vs TBD
TBD
TBD
TBD
TBD
TBD

Klasyfikacja końcowa

1. 18 000$
2. 18 000$
3. 18 000$
4. 18 000$
5-8. 18 000$
9-16. Hiszpania, Japonia, Norwegia, Tajlandia 9 000$
17-24. Dania, Finlandia, Hongkong, Portugalia 9 000$
25-32. Argentyna, Rumunia, Wietnam, Włochy 9 000$

Transmisja

Transmisja z Overwatch World Cup 2017 dostępna będzie na oficjalnym kanale Overwatch na Twitchu.

Tagi: , ,