Overwatch World Cup 2018

Informacje

Nazwa Overwatch World Cup 2018
Data 17 sierpnia – 3 listopada 2018
Miejsce
Grupa A: Inczon, Korea Południowa
Grupa B: Los Angeles, Stany Zjednoczone
Grupy C: Bangkok, Tajlandia
Grupy D: Paryż, Francja
Play-offy: Anaheim, Stany Zjednoczone
Gra Overwatch
Liczba uczestników 24
Pula nagród 488 000 $
System faza grupowa + faza pucharowa

Uczestnicy

Grupa A

Finlandia

Honkgong

Japonia

Taimou Mikouw ta1yo
LiNkzr Moowe Dep
Davin YiWind AmeKen
Zappis GZQQ kenmohororo
Fragi JazZy SamuraiD
BigGoose ManGoJai SABAGOD
Shaz Amcrazy CLAIRE
Seita (trener) Pandaren (trener) XQQ (trener)

Korea Południowa

Rosja

Tajwan

Fleta ShaDowBurn ShaiuLin
Libero Mistakes BLUE
Carpe uNFixed Kant
Fury Txao TenTen
Fate Tonic ATing
JJoNak Engh Craz1S
Anamo MayN OYO
Pavane (trener) Dikker (trener) nitor (trener)
Grupa B

Austria

Brazylia

Kanada

MrDragonLoL liko Surefour
Stvn dudu Agilities
HeroRay honorato Mangachu
Wat7 Wetter NotE
Sensotix neil xQc
ecLipse alemao Bani
Minimi ole Crimzo
ub3rb1ng0 (trener) TMATTEI (trener) Jayne (trener)

Norwegia

Stany Zjednoczone

Szwajcaria

TracK Hydration Luux
ONIGOD sinatraa Shinoda
Frost ZachaREEE Kiba
Tricky SPACE Helv
Decod Muma Mimi7
Iko Rawkus R3M1X
iPN moth Sk0rpi0n
mkL (trener) Aero (trener) shn (trener)
Grupa C

Australia

Chiny

Dania

Hus Krystal naGGa
Yuki Shy fischer
ckm leave Shax
Punk Lateyoung Danii
Trill guxue Nerfdd
Akraken Sky Ding
Custa Yveltal Kellex
Gunba (trener) RUI (trener) Mono (trener)

Hiszpania

Szwecja

Tajlandia

PoPiFresH TviQ oPuTo
ToxikeN snillo Patiphan
BromaS SharP Mickie
Networkz Manneten SaiyajinGOD
neptuNo Reinforce Teetawat
HarryHook chipshajen Rocket
dhaK Luddee Pannys
Paranoidxz (trener) Mineral (trener) HeadHawk (trener)
Grupa D

Francja

Holandia

Niemcy

SoOn Jona Nesh
aKm Vizility Massie
NiCO Dante cRNKz
Poko brussen Mete
BenBest corn ProGi
uNKOE CrusaDe immortal
winz sab KodaK
daemoN (trener) Morte (trener) radioboiii (trener)

Polska

Wielka Brytania

Włochy

Danye Kyb Carnifex
Redziok MikeyA HearThBeaT
Matwoj KSP DragonEddy
Setrox Smex LUFT
Dxtr Fusions Midna
Duku Kruise Bimbz
Xyzano Boombox Nisa
Warchawk (trener) Hayes (trener) SharPPP (trener)

Grupy

Grupa A Grupa B
# Drużyna M W P # Drużyna M W P
1. Korea Południowa 5 5 0 1. Stany Zjednoczone 5 5 0
2. Finlandia 5 4 1 2. Kanada 5 4 1
3. Rosja 5 3 2 3. Brazylia 5 3 2
4. Japonia 5 2 3 4. Norwegia 5 2 3
5. Tajwan 5 1 4 5. Austria 5 1 4
6. Hongkong 5 0 5 6. Szwajcaria 0 0 5
Grupa C Grupa D
# Drużyna M W P # Drużyna M W P
1. Chiny 5 5 0 1. Francja 5 5 0
2. Australia 5 3 2 2. Wielka Brytania 5 4 1
3. Dania 5 3 2 3. Holandia 5 3 2
4. Szwecja 5 3 2 4. Włochy 5 2 3
5. Tajlandia 5 1 4 5. Niemcy 5 1 4
6. Hiszpania 5 0 5 6. Polska 5 0 5

Grupa A

17 sierpnia
05:00 Rosja 4:0 Hongkong
Nepal 2:0
King’s Row 3:1
Anubis 2:1
Rialto 2:0
06:45 Korea Południowa 4:0 Tajwan
Oaza 2:1
King’s Row 2:1
Anubis 2:1
Rialto 3:2
08:30 Hongkong 0:4 Finlandia
Ilios 0:2
King’s Row 1:2
Anubis 0:1
Rialto 1:2
10:15 Rosja 3:1 Japonia
Oaza 0:2
Eichenwalde 2:1
Volskaya 2:0
Rialto 3:1
12:00 Finlandia 2:3 Korea Południowa
Lijiang 0:2
King’s Row 3:2
Anubis 0:2
Rialto 3:2
Nepal 1:2
18 sierpnia
05:00 Hongkong 0:4 Korea Południowa
Lijiang 0:2
King’s Row 0:1
Horyzont 0:1
Rialto 2:3
06:45 Japonia 3:1 Tajwan
Ilios 2:1
King’s Row 3:4
Anubis 2:1
Rialto 1:0
08:30 Rosja 1:2 Finlandia
Oaza 2:0
King’s Row 3:3
Volskaya 3:4
Dorado 4:5
10:15 Tajwan 4:0 Hongkong
Oaza 2:0
Eichenwalde 2:1
Anubis 2:1
Rialto 1:0
12:00 Korea Południowa 4:0 Japonia
Nepal 2:0
King’s Row 1:0
Anubis 1:0
Rialto 1:0
19 sierpnia
05:00 Finlandia 4:0 Japonia
Lijiang 2:0
Eichenwalde 2:1
Anubis 2:1
Gibraltar 3:2
06:45 Rosja 4:0 Tajwan
Lijiang 2:0
King’s Row 3:1
Anubis 2:1
Rialto 3:0
08:30 Japonia 4:0 Hongkong
Nepal 2:0
Eichenwalde 1:0
Anubis 1:0
Rialto 1:0
10:15 Rosja 0:4 Korea Południowa
Ilios 0:2
King’s Row 2:3
Volskaya 0:1
Dorado 0:1
12:00 Tajwan 0:4 Finlandia
Nepal 0:2
King’s Row 0:1
Anubis 0:1
Rialto 1:2

Grupa B

7 września
19:00 Austria 0:4 Kanada
Nepal 0:2
King’s Row 1:2
Volskaya 1:2
Rialto 1:2
20:45 Norwegia 3:1 Szwajcaria
Nepal 1:2
Blizzard 2:1
Anubis 2:0
Gibraltar 3:1
22:30 Kanada 4:0 Brazylia
Lijiang 2:0
King’s Row 5:4
Anubis 2:1
Droga 66 2:1
8 września
00:15 Austria 0:4 Stany Zjednoczone
Ilios 0:2
King’s Row 1:2
Volskaya 0:1
Rialto 0:1
02:00 Norwegia 2:3 Brazylia
Oaza 2:1
King’s Row 5:4
Anubis 2:3
Junkertown 2:3
Ilios 0:2
19:00 Szwajcaria 2:3 Austria
Oaza 2:1
King’s Row 0:1
Horyzont 4:3
Rialto 2:3
Nepal 1:2
20:45 Brazylia 1:3 Stany Zjednoczone
Nepal 1:2
King’s Row 1:3
Anubis 0:1
Junkertown 3:2
22:30 Norwegia 0:4 Kanada
Ilios 0:2
Blizzard 1:3
Horyzont 0:1
Gibraltar 2:3
9 września
00:15 Stany Zjednoczone 4:0 Szwajcaria
Lijiang 2:0
King’s Row 3:2
Hanamura 2:1
Junkertown 1:0
02:00 Brazylia 3:1 Austria
Ilios 2:1
King’s Row 3:2
Hanamura 0:2
Junkertown 3:0
19:00 Norwegia 3:1 Austria
Lijiang 2:0
King’s Row 1:2
Horyzont 2:0
Rialto 1:0
20:45 Kanada 4:0 Szwajcaria
Ilios 2:0
King’s Row 2:1
Horyzont 1:0
Gibraltar 2:1
22:30 Norwegia 0:4 Stany Zjednoczone
Lijiang 0:2
Eichenwalde 1:2
Volskaya 0:1
Junkertown 2:3
10 września
00:15 Szwajcaria 1:3 Brazylia
Nepal 2:0
King’s Row 2:3
Hanamura 3:4
Rialto 0:1
02:00 Kanada 1:3 Stany Zjednoczone
Oaza 1:2
King’s Row 0:1
Anubis 2:1
Rialto 2:3

Grupa C

14 września
05:00 Dania 3:1 Tajlandia
Nepal 2:0
King’s Row 3:2
Anubis 3:2
Rialto 2:3
06:45 Hiszpania 1:3 Australia
Lijiang 2:0
Blizzard 2:3
Anubis 2:3
Droga 66 1:2
08:30 Chiny 3:1 Szwecja
Oaza 2:0
King’s Row 4:5
Anubis 4:3
Droga 66 2:0
10:15 Hiszpania 1:2 Dania
Ilios 1:2
Numbani 3:3
Volskaya 4:3
Gibraltar 2:3
12:00 Tajlandia 0:4 Australia
Oaza 1:2
King’s Row 4:5
Anubis 0:1
Rialto 1:2
15 września
05:00 Australia 1:3 Dania
Oaza 1:2
Numbani 2:3
Anubis 2:3
Junkertown 2:1
06:45 Chiny 3:2 Tajlandia
Ilios 2:1
King’s Row 3:2
Anubis 1:2
Gibraltar 0:1
Oaza 2:0
08:30 Szwecja 0:4 Australia
Ilios 0:2
Kin’s Row 5:6
Anubis 1:2
Rialto 1:2
10:15 Dania 2:3 Chiny
Lijiang 1:2
Blizzard 2:1
Anubis 2:0
Rialto 2:3
Oaza 1:2
12:00 Hiszpania 0:4 Szwecja
Nepal 0:2
Numbani 4:5
Volskaya 4:5
Rialto 1:2
16 września
05:00 Tajlandia 1:3 Szwecja
Lijiang 2:0
Hollywood 2:3
Anubis 0:2
Railto 1:2
06:45 Hiszpania 0:4 Chiny
Ilios 1:2
Numbani 2:3
Volskaya 1:2
Railto 1:3
08:30 Szwecja 3:2 Dania
Lijiang 0:2
Hollywood 3:2
Anubis 1:0
Gibraltar 2:3
Nepal 2:0
10:15 Australia 2:3 Chiny
Nepal 1:2
King’s Row 1:2
Anubis 1:0
Rialto 2:1
Lijiang 0:2
12:00 Hiszpania 1:3 Tajlandia
Oaza 2:0
King’s Row 0:1
Volskaya 0:2
Rialto 0:3

Grupa D

21 września
10:00 Holandia 0:4 Francja
Nepal 0:2
Blizzard 1:2
Anubis 0:1
Rialto 2:3
11:45 Niemcy 1:3 Wielka Brytania
Lijian 0:2
Eichenwalde 3:4
Volskaya 3:2
Gibraltar 1:2
13:30 Polska 2:3 Włochy
Oaza 2:1
King’s Row 4:5
Horyzont 2:1
Junkertown 2:3
Lijiang 1:2
15:15 Holandia 3:1 Niemcy
Ilios 1:2
Blizzard 2:1
Volskaya 2:1
Rialto 3:2
17:00 Polska 0:4 Wielka Brytania
Nepal 0:2
Numbani 1:3
Horyzont 3:4
Dorado 0:2
22 września
12:00 Niemcy 2:3 Francja
Oaza 0:2
Numbani 1:2
Volskaya 4:3
Droga 66 5:4
Nepal 0:2
13:45 Włochya 1:3 Holandi
Nepal 1:2
King’s Row 2:3
Anubis 1:0
Rialto 2:3
15:30 Polska 2:3 Niemcy
Nepal 0:2
Numbani 4:3
Volskaya 1:2
Dorado 3:2
Oaza 1:2
17:15 Włochy 0:4 Francja
Lijiang 0:2
King’s Row 0:1
Anubis 1:2
Junkertown 2:3
19:00 Holandia 0:4 Wielka Brytania
Oaza 1:2
Blizzard 3:5
Volskaya 2:3
Rialto 1:3
23 września
12:00 Włochy 1:3 Niemcy
Lijiang 0:2
King’s Row 2:3
Anubis 2:1
Droga 66 0:2
13:45 Polska 0:4 Francja
Ilios 0:2
Numbani 2:3
Horyzont 1:2
Dorado 1:2
15:30 Włochy 0:4 Wielka Brytania
Ilios 0:2
King’s Row 3:4
Anubis 0:1
Junkertown 0:2
17:15 Polska 0:4 Holandia
Lijiang 0:2
King’s Row 1:2
Horyzont 3:4
Dorado 3:4
19:00 Wielka Brytania 0:4 Francja
Oaza 0:2
Blizzard 4:5
Anubis 2:3
Droga 66 3:5

Faza pucharowa

2 listopada

Ćwierćfinał

20:15 Stany Zjednoczone 1:3 Wielka Brytania
Ilios 2:0
King’s Row 0:1
Volskaya 3:4
Droga 66 2:3
22:15 Francja 0:3 Kanada
Busan 1:2
Eichenwalde 2:3
Anubis 4:5
3 listopada

Ćwierćfinał

00:15 Chiny 3:0 Finlandia
Lijiang 2:1
Hollywood 3:1
Hanamura 4:3
02:15 Korea Południowa 3:0 Australia
Busan 2:0
Blizzard 3:2
Anubis 2:1

Półfinał

17:30 Wielka Brytania 0:2 Korea Południowa
Nepal 1:2
King’s Row 3:3
Volskaya 3:3
Rialto 1:2
19:30 Chiny 3:0 Kanada
Oaza 2:1
Blizzard 3:0
Anubis 2:1

Mecz o 3. miejsce

21:30 Wielka Brytania 2:3 Kanada
Busan 2:0
Blizzard 1:2
Volskaya 3:2
Junkertown 2:3
Lijiang 0:2

Wielki finał

23:45 Korea Południowa 4:0 Chiny
Ilios 2:0
King’s Row 3:1
Anubis 2:1
Gibraltar 4:3

Klasyfikacja końcowa

1. Korea Południowa 31 000 $
2. Chiny 31 000 $
3. Kanada 31 000 $
4. Wielka Brytania 31 000 $
5-8. Australia, Finlandia, Francja, Stany Zjednoczone 31 000 $
9-12. Brazylia, Dania, Holandia, Rosja 15 000 $
13-16. Japonia, Niemcy, Norwegia, Szwecja 15 000 $
17-20. Austria, Tajlandia, Tajwan, Włochy 15 000 $
21-24. Hiszpania, Hongkong, Polska, Szwajcaria 15 000 $

Transmisja

Anglojęzyczna transmisja z Overwatch World Cup 2018 dostępna będzie na oficjalnym kanale Overwatch na Twitchu.

Tagi: , ,