Puchar Polski Cybersport – CS:GO

Informacje

Nazwa Puchar Polski Cybersport
Data 31 sierpnia – 8 października 2017
Miejsce Online + Poznań, Polska
Gra CS:GO
Uczestników 16
Pula nagród 25 000zł
System Faza grupowa + faza pucharowa

Uczestnicy

Grupa A
Team Delusion PeTeR Mopsin xype Jok3r SzoszoN
Pompa Team ponczek darko LTN lunatic koyot
Team Problem Aspyrek Zorin destru exhie nawrot
SEAL Esports oskarish crank michi peet mono DEJV (t)
Grupa B
ALSEN-Team PacHi Żub3R niilo krytyq SIELU
Team Kinguin SZPERO MICHU mouz rallen Hyper Loord (t)
NiNja ParTy
Sidney fullspeed MOLSI Soren sany
ProXima Gaming deoz Goofy switcheR RETO Axii
Grupa C
AGO Gaming GruBy Furlan phr TOAO snatchie miNirox (t)
OFF-MODE Black facelifter othersss Leśnik Vegi1337 reiko
PRIDE morelz Luz reatz MINISE ToM223 mhl (t)
Solaris Esports FENON leman LuSH Morfan nejk
Grupa D
Izako Boars NEEX LUULIGUZMAN kamil matty Bożydar
tomorrow.gg Killkapi JaKu DESTROJ jrz Markoś
Venatores dArk SOON stark Patitek tecek Lilou (t)
XXTBAXX Jerros OKOLICIOUZ mSr derciak gaB

Grupy

Grupa A Grupa B
# Drużyna M W P # Drużyna M W P
1. Pompa Team 2 2 0 1. Team Kinguin 1 1 0
2. SEAL Esports 2 1 1 2. ProXima Gaming 1 1 0
3. Team Delusion 2 1 1 3. NiNja ParTy 2 1 1
4. Team Problem 2 0 2 4. ALSEN-Team 2 0 2
Grupa C Grupa D
# Drużyna M W P # Drużyna M W P
1. PRIDE 2 2 0 1. Venatores 2 2 0
2. OFF-MODE Black 2 1 1 2. tomorrow.gg 2 1 1
3. AGO Gaming 2 1 1 3. Izako Boars 2 1 1
4. Solaris Esports 2 0 2 4. XXTBAXX 2 0 2

Faza grupowa

31 sierpnia

Grupa A

18:00 Pompa Team 2:1 Team Problem
Mirage 10:16
Nuke 16:11
Overpass 16:14
20:30 Team Delusion 0:2 SEAL Esports
Mirage 5:16
Cache 5:16
1 września

Grupa B

18:00 Team Kinguin 2:0 ALSEN-Team
Cache 16:7
Mirage 16:7
20:30 NiNja ParTy 0:2 ProXima Gaming
Mirage 11:16
Train 11:16
3 września

Grupa D

18:00 Venatores 2:0 XXTBAXX
Train 16:14
Cache 16:10
5 września

Grupa C

15:30 PRIDE 2:1 AGO Gaming
Cache 16:3
Train 2:16
Cobblestone 19:17
9 września

Grupa C

15:30 Solaris Esports 1:2 OFF-MODE Black
Cache 16:12
Overpass 13:16
Cobblestone 13:16

Mecz przegranych grupy B

20:30 ALSEN-Team 0:2 NiNja ParTy
Mirage 9:16
Cache 7:16
10 września

Grupa D

15:30 tomorrow.gg 2:1 Izako Boars
Cache 16:14
Train 12:16
Nuke 16:9

Mecz przegranych grupy A

18:00 Team Problem 1:2 Team Delusion
Mirage 16:9
Cache 17:19
Inferno 6:16

Mecz przegranych grupy D

20:30 XXTBAXX 0:2 Izako Boars walkower
13 września

Mecz przegranych grupy C

15:00 AGO Gaming 2:1 Solaris Esports
Train 14:16
Inferno 16:9
Cobblestone 16:11
19 września

Mecz wygranych grupy A

18:00 Pompa Team 2:0 SEAL Esports
Mirage 16:7
Train 16:4
20 września

Mecz wygranych grupy C

18:00 PRIDE 2:1 OFF-MODE Black
Mirage 16:12
Cobblestone 9:16
Cache 16:4

Mecz wygranych grupy D

20:30 Venatores 2:1 tomorrow.gg
Cache 7:16
Mirage 16:5
Cobblestone 16:10
23 września – mecze przełożone

Decydujący mecz grupy A

XX:XX Team Delusion vs SEAL Esports
TBD
TBD
TBD

Decydujący mecz grupy B

XX:XX NiNja ParTy vs TBD
TBD
TBD
TBD
24 września

Decydujący mecz grupy C

18:00 AGO Gaming vs OFF-MODE Black
TBD
TBD
TBD

Decydujący mecz grupy D

20:30 Izako Boars vs tomorrow.gg
TBD
TBD
TBD

Faza pucharowa

29 września

Ćwierćfinały

18:00 TBD vs TBD
TBD
TBD
TBD
20:30 TBD vs TBD
TBD
TBD
TBD
30 września

Ćwierćfinały

18:00 TBD vs TBD
TBD
TBD
TBD
20:30 TBD vs TBD
TBD
TBD
TBD
1 października

Półfinały

18:00 TBD vs TBD
TBD
TBD
TBD
20:30 TBD vs TBD
TBD
TBD
TBD

Klasyfikacja końcowa

1.
2.
3.
4.
5-8.
9-12.
13-16. ALSEN-Team, Team Problem, Solaris Esports, XXTBAXX

Transmisja

Transmisja z 2. sezonu Pucharu Polski Cybersport w CS:GO dostępna będzie w ESL.TV Polska.

Tagi: , , ,