Puchar Polski Cybersport

Puchar Polski Cybersport Sezon 3 – CS:GO

Informacje

Nazwa Puchar Polski Cybersport Sezon 3
Data 11 lutego – 2 marca 2018
Miejsce online + Katowice, Polska
Gra CS:GO
Liczba uczestników 36
Pula nagród 25 000 PLN
System faza pucharowa

Uczestnicy

Drużyna Zawodnicy Trener
AGO Esports Furlan GruBy snatchie TOAO phr miNIr0x
Batalion gejming JotKa Kamo merkan MRCEK Szlug
BynieS Krzaku berszinG P1TER PeTeRoOo Woocash
Codewise Unicorns azizz Crityourface Enzo mepsoN Falon pitrek
Delusion Team Jerros JOK3R leman Mopsim raison
EFBIJAJ Bojjar Dixyi LAYNER h8me majczu
EVOLVE by ITHardware.pl HENIEK2K besBurger blink mTq mAAAAt
ex-PACT Caloth Nexo fALE gab pekson
FaZa Klan Bestro Nayno MaGn3TiC Mefju Splintus
FeelMystery Bienuss Koncaty s1uchy miku SIELU
Homesick darko koyot lunatic molsi Vegi1337
Illuminar Gaming sany soren Sidney Sobol exhie
Invizy Esports Kreo Ezgot frox Czapel PeTeR WEBSEE
Izako Boars kamil matty xype nawrot Morfan
Team Kinguin SZPERO mouz rallen Kap3r innocent Loord
THE LEG1ON JacKobi Xoxoe creative. fission henry
M1 Gaming m1chal1337 D A V E Norbiak dhn vvaco
nakapetniki Luffino Maniek SAIKEN Sztalix Szpon
Nonsens3 ajyo cyneos NICHU SUPAKILLA xeiN
OFF-MODE facelifter lesnik nKR othersss reiko
Orgless Axii Ortel RETO deoz mIlL
Paragraph Crew pTr ilUU mateo88 MEGADANIEL TUDSON
Pompa Team Markoś LTN Hyper repo RastiK
Pompa Team Academy dsay nejk SHEERON wengli XenonQ
PRIDE reatz MINISE Luz ToM223 EXUS
PRIDE Academy splawik Raves GRZES1X Zorineq discoStar kubik
PRIDE Talent Academy Miki Z Afryki Ememm SprinT BGG SAYN
ProXima Academy Boxv CLN Knp furia vanilla
Punchliners BEEEEEEEN FENON Kadil LKN qater
SEAL Esports peet crank Mono oskarish p1jo
SLAVGENT Ślepy Lipton Shatar ISO eMol
Solaris Esports PieniX Trochu krytyq niilo urbanbiffeN
tomorrow.gg destroj jrz mynio NEEX Patitek
Unknownn Grucha Las1oo REJZEN Toxicate atiV
Vex.eSport Danny Kojtas MajkelN1 Selistic fux
Worst InterNet Demchoczus Meset baal mini zdk

Faza online

11 lutego

1/32 finału

18:00 Izako Boars 16:12 M1 Gaming Cache
18:00 SLAVGENT 9:16 Homesick Overpass
18:00 Invizy Esports 16:4 Unknownn Mirage
18:00 Batalion gejming 10:16 nakapetniki Mirage
18:00 FeelMystery 16:12 Worst InterNet Overpass
18:00 BynieS 12:16 OFF-MODE Cache
18:00 Pompa Team 16:3 Vex.eSport Mirage
18:00 EFBIJAJ 16:1 Delusion Team Cache
18:00 PRIDE Talent Academy 16:6 Punchliners Inferno
18:00 EVOLVE 16:13 Pompa Team Academy Cobblestone
18:00 PRIDE Academy 16:11 Orgless Mirage
18:00 FaZa Klan 1:16 ex-PACT Mirage
18:00 ProXima Academy 12:16 Illuminar Gaming Mirage
18:00 Nonsens3 1:0 Codewise Unicorns w/o

1/16 finału

19:00 Izako Boars 16:13 Homesick Train
19:00 Invizy Esports 16:7 nakapetniki Train
19:00 FeelMystery 0:1 OFF-MODE w/o
19:00 Pompa Team 16:8 EFBIJAJ Cache
19:00 PRIDE Talent Academy 20:22 EVOLVE Inferno
19:00 PRIDE Academy 13:16 ex-PACT Cache
19:00 Illuminar Gaming 16:7 Nonsens3 Mirage
12 lutego

1/32 finału

19:00 SEAL Esports 16:2 Paragraph Crew Train
19:00 THE LEG1ON 2:16 Solaris Esports Train

1/16 finału

20:00 SEAL Esports 12:16 Solaris Esports Mirage
18 lutego

1/8 finału

17:00 Invizy Esports 2:1 OFF-MODE
Nuke 14:16
Mirage 16:11
Cache 16:2
19:30 ex-PACT 1:2 Illuminar Gaming
Cache 10:16
Overpass 19:16
Cobblestone 13:16
19 lutego

1/8 finału

17:00 Pompa Team 2:1 EVOLVE by ITHardware.pl
Cobblestone 16:11
Cache 3:16
Mirage 16:4

Ćwierćfinał

21:00 PRIDE 2:1 Illuminar Gaming
Mirage 16:12
Train 13:16
Cache 11:16
20 lutego

1/8 finału

21:00 Solaris Esports 2:0 Izako Boars
Overpass 16:13
Train 16:6
22 lutego

Ćwierćfinał

20:30 Team Kinguin 2:0 Solaris Esports
Cache 16:10
Train 16:12
23 lutego

Ćwierćfinał

19:30 tomorrow.gg 2:1 Invizy Esports
Train 16:10
Mirage 12:16
Cache 16:2
24 lutego

Ćwierćfinał

15:00 AGO Esports 0:2 Pompa Team w/o

Faza offline

2 marca

Półfinał

11:00 Team Kinguin 2:0 tomorrow.gg
Overpass 16:2
Mirage 16:3
15:00 Pompa Team 1:2 PRIDE
Nuke 16:14
Mirage 14:16
Overpass 9:16

Wielki finał

19:00 Team Kinguin 2:0 PRIDE
Cache 16:8
Overpass 16:8

Klasyfikacja końcowa

1. Team Kinguin 12 000 zł
2. PRIDE 7 000 zł
3-4. Pompa Team, tomorrow.gg 3 000 zł
5-8. AGO Esports, Illuminar Gaming, Invizy Esports, Solaris Esports
9-12. EVOLVE by ITHardware.pl, Izako Boars, OFF-MODE, ex-PACT
13-20. EFBIJAJ, FeelMystery, Homesick, nakapetniki, Nonsens3, PRIDE Academy, PRIDE Talent Academy, SEAL Esports
21-36. Batalion gejming, BynieS, Codewise Unicorns, Delusion Team, FaZa Klan, THE LEG1ON, M1 Gaming, Orgless, Paragraph Crew, Pompa Team Academy, ProXima Academy, Punchliners, SLAVGENT, Unknownn, Vex.eSport, Worst InterNet

Transmisja

Transmisja z 3. sezonu Pucharu Polski Cybersport dostępna będzie za pośrednictwem ESL.TV Polska.

Tagi: , , ,