StarLadder i-League StarSeries Season 4

Informacje

Nazwa StarLadder i-League StarSeries Season 4
Data 17–25 lutego 2018
Miejsce Kijów, Ukraina
Gra CS:GO
Liczba uczestników 16
Pula nagród 300 000 $
System system szwajcarski + faza pucharowa

Uczestnicy

Astralis

Cloud9

FaZe Clan

Fnatic

dev1ce Skadoodle rain KRIMZ
dupreeh Stewie2K karrigan JW
Xyp9x autimatic NiKo flusha
gla1ve RUSH GuardiaN Golden
Magisk tarik olofmeister Lekr0
zonic (trener) valens (trener) RobbaN (trener) Jumpy (trener)

G2 Esports

Gambit Esports

HellRaisers

Heroic

shox Dosia ANGE1 MODDII
bodyy AdreN bondik Snappi
NBK- mou DeadFox niko
kennyS HObbit woxic JUGi
apEX seized ISSAA * RUBINO
SmithZz (trener) Andy (trener) Johnta (trener) peacemaker (trener)

Team Liquid

mousesports

MVP PK

Natus Vincere

nitr0 chrisJ solo Edward
EliGE oskar glow flamie
Twistzz ropz zeff s1mple
steel suNny HSK Zeus
NAF STYKO XigN electronic
zews (trener) lmbt (trener) termi (trener) kane (trener)

Renegades

SK Gaming

TyLoo

Virtus.pro

AZR FalleN Mo NEO
jks fer DD pashaBiceps
USTILO coldzera somebody Snax
Nifty TACO BnTeT byali
jkaem boltz xccurate MICHU
kassad (trener) dead (trener) kuben (trener)
* w pierwszych dwóch rundach ISSAA był niedostępny z powodu problemów wizowych. Jego miejsce zajmował wówczas HS.

Faza grupowa

Drużyna Bilans Runda 1. Runda 2. Runda 3. Runda 4. Runda 5.
FaZe Clan 3:0 2:0 TyLoo 2:0 C9 2:1 Na`Vi
G2 Esports 3:0 2:0 REN 2:1 AST 2:1 mouz
Astralis 3:1 2:1 Liquid 1:2 G2 2:0 Gambit 2:0 Heroic
Team Liquid 3:1 1:2 AST 2:1 REN 2:0 VP 2:1 mouz
SK Gaming 3:1 2:0 MVP 1:2 mouz 2:0 C9 2:0 Na`Vi
mousesports 3:2 2:1 VP 2:1 SK 1:2 G2 1:2 Liquid 2:0 C9
Natus Vincere 3:2 2:0 HR 2:1 Gambit 1:2 FaZe 0:2 SK 2:1 Heroic
Renegades 3:2 0:2 G2 1:2 Liquid 2:0 Fnatic 2:0 TyLoo 2:0 HR
Cloud9 2:3 2:0 Heroic 0:2 FaZe 0:2 SK 2:0 VP 0:2 mouz
HellRaisers 2:3 0:2 Na`Vi 0:2 Heroic 2:0 MVP 2:1 Gambit 0:2 REN
Heroic 2:3 0:2 C9 2:0 HR 2:0 TyLoo 0:2 AST 1:2 Na`Vi
Gambit Esports 1:3 2:1 Fnatic 1:2 Na`Vi 0:2 AST 1:2 HR
TyLoo 1:3 0:2 FaZe 2:0 Fnatic 0:2 Heroic 0:2 REN
Virtus.pro 1:3 1:2 mouz 2:1 MVP 0:2 Liquid 0:2 C9
Fnatic 0:3 1:2 Gambit 0:2 TyLoo 0:2 REN
MVP PK 0:3 0:2 SK 1:2 VP 0:2 HR

Pierwsza runda

17 lutego
09:00 Cloud9 2:0 Heroic
Overpass 16:1
Inferno 16:14
09:00 SK Gaming 2:0 MVP PK
Inferno 16:5
Cobblestone 16:10
12:00 Fnatic 1:2 Gambit Esports
Inferno 16:8
Overpass 6:16
Cache 11:16
12:00 FaZe Clan 2:0 TyLoo
Mirage 16:2
Overpass 16:6
15:00 Natus Vincere 2:0 HellRaisers
Cobblestone 16:13
Inferno 16:6
15:00 G2 Esports 2:0 Renegades
Cobblestone 16:8
Mirage 16:2
18:00 Astralis 2:1 Team Liquid
Mirage 16:4
Inferno 13:16
Train 7:16
18:00 mousesports 2:1 Virtus.pro
Cobblestone 18:22
Inferno 16:7
Mirage 16:9

Druga runda

18 lutego – drużyny z bilansem 0:1
09:00 HellRaisers 0:2 Heroic
Train 9:16
Cobblestone 17:19
09:00 Fnatic 0:2 TyLoo
Cobblestone 10:16
Inferno 16:19
12:00 Renegades 1:2 Team Liquid
Train 12:16
Cache 16:7
Mirage 6:16
12:00 Virtus.pro 2:1 MVP PK
Train 16:5
Inferno 16:19
Nuke 22:19
18 lutego – drużyny z bilansem 1:0
15:00 Natus Vincere 2:1 Gambit Esports
Overpass 13:16
Mirage 16:13
Train 16:9
15:00 SK Gaming 1:2 mousesports
Mirage 14:16
Cobblestone 16:11
Inferno 10:16
18:00 FaZe Clan 2:0 Cloud9
Cache 16:1
Inferno 16:8
18:00 G2 Esports 2:1 Astralis
Cache 16:10
Overpass 12:16
Inferno 16:7

Trzecia runda

19 lutego – drużyny z bilansem 0:2
09:00 Renegades 2:0 Fnatic
Mirage 16:14
Cobblestone 16:14
18:00 HellRaisers 2:0 MVP PK
Inferno 16:7
Cache 16:10
19 lutego – drużyny z bilansem 1:1
09:00 Team Liquid 2:0 Virtus.pro
Inferno 16:7
Mirage 16:10
12:00 Cloud9 0:2 SK Gaming
Cache 8:16
Inferno 7:16
12:00 Heroic 2:0 TyLoo
Inferno 16:14
Train 16:6
15:00 Astralis 2:0 Gambit Esports
Cache 16:13
Train 16:8
19 lutego – drużyny z bilansem 2:0
15:00 G2 Esports 2:1 mousesports
Mirage 2:16
Inferno 19:15
Cobblestone 16:12
18:00 FaZe Clan 2:1 Natus Vincere
Overpass 16:6
Inferno 6:16
Mirage 16:12

Czwarta runda

20 lutego – drużyny z bilansem 1:2
11:00 Virtus.pro 0:2 Cloud9
Mirage 6:16
Train 3:16
11:00 TyLoo 0:2 Renegades
Mirage 7:16
Cobblestone 13:16
14:00 Gambit Esports 1:2 HellRaisers
Overpass 8:16
Inferno 16:10
Mirage 10:16
20 lutego – drużyny z bilansem 2:1
14:00 Team Liquid 2:1 mousesports
Train 17:19
Mirage 16:11
Inferno 16:12
17:00 Natus Vincere 0:2 SK Gaming
Cobblestone 12:16
Inferno 7:16
17:00 Astralis 2:0 Heroic
Overpass 16:11
Nuke 16:4

Piąta runda

21 lutego – drużyny z bilansem 2:2
11:00 HellRaisers 0:2 Renegades
Nuke 13:16
Cache 8:16
14:00 Heroic 1:2 Natus Vincere
Train 14:16
Mirage 16:11
Overpass 4:16
17:00 Cloud9 0:2 mousesports
Mirage 14:16
Train 16:19

Faza pucharowa

23 lutego

Ćwierćfinał

09:00 Team Liquid 2:1 SK Gaming
Mirage 9:16
Cobblestone 22:20
Inferno 16:7
12:00 FaZe Clan 2:0 Renegades
Inferno 16:13
Cache 16:4
15:00 G2 Esports 0:2 mousesports
Inferno 7:16
Mirage 11:16
18:00 Natus Vincere 2:1 Astralis
Nuke 10:16
Inferno 16:14
Train 16:5
24 lutego

Półfinał

14:00 Team Liquid 1:2 mousesports
Mirage 7:16
Cobblestone 16:4
Train 9:16
17:00 FaZe Clan 1:2 Natus Vincere
Inferno 16:13
Overpass 7:16
Train 7:16
25 lutego

Mecz o 3. miejsce

16:00 Team Liquid 2:1 FaZe Clan
Nuke 16:3
Inferno 26:28
Mirage 16:4

Wielki finał

19:00 mousesports 2:1 Natus Vincere
Overpass 7:16
Mirage 22:18
Train 16:9

Klasyfikacja końcowa

1. mousesports 130 000 $
2. Natus Vincere 50 000 $
3. Team Liquid 30 000 $
4. FaZe Clan 15 000 $
5-8. Astralis, G2 Esports, Renegades, SK Gaming 10 000 $
9-11. Cloud9, HellRaisers, Heroic 6 000 $
12-14. Gambit Esports, TyLoo, Virtus.pro 4 000 $
15-16. Fnatic, MVP PK 2 500 $

Transmisja

Transmisja z StarLadder i-League StarSeries Season 4 z angielskim komentarzem dostępna będzie na oficjalnym kanale StarLaddera na Twitchu.

Tagi: , , , ,