StarSeries i-League Season 5

Informacje

Nazwa StarSeries i-League Season 5
Data 28 maja – 3 czerwca 2018
Miejsce Kijów, Ukraina
Gra CS:GO
Liczba uczestników 16
Pula nagród 300 000 $
System system szwajcarski + faza pucharowa

Uczestnicy

AGO Esports

AVANGAR

Gambit Esports

GODSENT

Furlan buster Dosia twist
GruBy KrizzeN AdreN disco doplan
TOAO aikert mou freddieb
snatchie dimasick Hobbit hampus
phr Jame mir Brollan
miNirox (trener) dastan (trener) Andi (trener) naSu (trener)

HellRaisers

Team Liquid

mousesports

Natus Vincere

ANGE1 nitr0 chrisJ Edward
bondik EliGE oskar flamie
DeadFox Twistzz ropz s1mple
woxic NAF suNny Zeus
ISSAA TACO STYKO electronic
Johnta (trener) zews (trener) lmbt (trener) kane (trener)

Ninjas in Pyjamas

NRG Esports

North

Renegades

f0rest FugLy MSL AZR
GeT_RiGhT daps aizy jks
draken Brehze valde USTILO
REZ CeRq mertz Nifty
dennis nahtE Kjaerbye jkaem
pita (trener) ImAPet (trener) ave (trener) kassad (trener)

SK Gaming

TyLoo

VG.FlashGaming

Virtus.pro

FalleN DD zhokiNg NEO
fer somebody Freeman pashaBiceps
coldzera BnTeT Summer Snax
boltz xccurate AttackeR byali
Stewie2K AE LOVEYY MICHU
dead (trener) z8z  (trener) kuben (trener)

Faza grupowa

Drużyna Bilans Runda 1. Runda 2. Runda 3. Runda 4. Runda 5.
AGO Esports 3:0 2:0 VP 2:0 NiP 2:1 mouz
SK Gaming 3:0 2:1 VG 2:0 AVA 2:1 Liquid
Team Liquid 3:1 2:0 NRG 2:1 GOD 1:2 SK 2:1 AVA
mousesports 3:1 2:1 North 2:0 TyLoo 1:2 AGO 2:1 Na`Vi
Ninjas in Pyjamas 3:1 2:0 HR 0:2 AGO 2:0 TyLoo 2:0 North
Natus Vincere 3:2 0:2 TyLoo 2:0 VG 2:0 VP 1:2 mouz 2:0 AVA
North 3:2 1:2 mouz 2:1 NRG 2:0 HR 0:2 NiP 2:0 GOD
NRG Esports 3:2 0:2 Liquid 1:2 North 2:0 VG 2:0 HR 2:0 REN
AVANGAR 2:3 2:0 Gambit 0:2 SK 2:1 GOD 1:2 Liquid 0:2 Na`Vi
GODSENT 2:3 2:0 REN 1:2 Liquid 1:2 AVA 2:1 TyLoo 0:2 North
Renegades 2:3 0:2 GOD 1:2 HR 2:1 Gambit 2:1 VP 0:2 NRG
HellRaisers 1:3 0:2 NiP 2:1 REN 0:2 North 0:2 NRG
TyLoo 1:3 2:0 Na`Vi 0:2 mouz 0:2 NiP 1:2 GOD
Virtus.pro 1:3 0:2 AGO 2:0 Gambit 0:2 Na`Vi 1:2 REN
Gambit Esports 0:3 0:2 AVA 0:2 VP 1:2 REN
VG.FlashGaming 0:3 1:2 SK 0:2 Na`Vi 0:2 NRG

Pierwsza runda

28 maja
09:00 Team Liquid 2:0 NRG Esports
Cache 16:6
Inferno 16:11
09:00 SK Gaming 2:1 VG.FlashGaming
Cache 1:16
Inferno 19:15
Train 16:2
12:00 Natus Vincere 0:2 TyLoo
Mirage 16:19
Overpass 12:16
12:00 AGO Esports 2:0 Virtus.pro
Train 19:17
Inferno 16:13
15:00 mousesports 2:1 North
Dust2 19:16
Mirage 7:16
Train 16:12
15:00 AVANGAR 2:0 Gambit Esports
Mirage 16:7
Overpass 16:12
18:00 Ninjas in Pyjamas 2:0 HellRaisers
Overpass 16:13
Mirage 19:17
18:00 GODSENT 2:0 Renegades
Inferno 16:3
Overpass 16:3

Druga runda

29 maja – drużyny z bilansem 0:1
09:00 NRG Esports 1:2 North
Nuke 5:16
Overpass 16:6
Mirage 8:16
09:00 Virtus.pro 2:0 Gambit Esports
Mirage 19:17
Train 16:13
12:00 Renegades 1:2 HellRaisers
Inferno 16:9
Mirage 8:16
Train 1:16
12:00 Natus Vincere 2:0 VG.FlashGaming
Mirage 16:8
Train 16:8
29 maja – drużyny z bilansem 1:0
15:00 mousesports 2:0 TyLoo
Train 16:7
Inferno 16:8
15:00 SK Gaming 2:0 AVANGAR
Inferno 16:8
Mirage 16:11
18:00 GODSENT 1:2 Team Liquid
Inferno 2:16
Mirage 16:7
Nuke 9:16
18:00 AGO Esports 2:0 Ninjas in Pyjamas
Train 16:10
Mirage 16:7

Trzecia runda

30 maja – drużyny z bilansem 0:2
09:00 VG.FlashGaming 0:2 NRG Esports
Mirage 14:16
Overpass 10:16
09:00 Renegades 2:1 Gambit Esports
Cache 28:25
Overpass 5:16
Mirage 16:14
30 maja – drużyny z bilansem 1:1
12:00 HellRaisers 0:2 North
Train 7:16
Mirage 14:16
12:00 AVANGAR 2:1 GODSENT
Overpass 10:16
Cache 16:4
Mirage 16:13
16:00 Virtus.pro 0:2 Natus Vincere
Nuke 11:16
Mirage 9:16
15:20 Ninjas in Pyjamas 2:0 TyLoo
Overpass 16:6
Inferno 16:13
30 maja – drużyny z bilansem 2:0
18:00 SK Gaming 2:1 Team Liquid
Cache 16:12
Train 14:16
Inferno 16:13
18:00 AGO Esports 2:1 mousesports
Mirage 16:8
Train 13:16
Inferno 16:9

Czwarta runda

31 maja – drużyny z bilansem 1:2
11:00 NRG Esports 2:0 HellRaisers
Overpass 16:3
Inferno 16:13
11:00 TyLoo 1:2 GODSENT
Mirage 16:12
Overpass 2:16
Inferno 7:16
14:00 Renegades 2:1 Virtus.pro
Train 16:7
Inferno 8:16
Cache 16:12
31 maja – drużyny z bilansem 2:1
14:00 Ninjas in Pyjamas 2:0 North
Nuke 16:9
Overpass 16:13
17:00 mousesports 2:1 Natus Vincere
Mirage 16:5
Nuke 2:16
Train 16:9
17:00 AVANGAR 1:2 Team Liquid
Mirage 16:11
Dust2 5:16
Cache 10:16

Piąta runda

1 czerwca – drużyny z bilansem 2:2
11:00 AVANGAR 0:2 Natus Vincere
Mirage 13:16
Inferno 12:16
14:00 Renegades 0:2 NRG Esports
Cache 11:16
Overpass 7:16
17:00 North 2:0 GODSENT
Overpass 16:11
Nuke 16:12

Faza pucharowa

2 czerwca

Ćwierćfinał

09:00 Team Liquid 1:2 NRG Esports
Inferno 16:10
Nuke 6:16
Train 6:16
12:00 AGO Esports 1:2 North
Train 13:16
Dust2 16:14
Mirage 10:16
15:00 mousesports 2:1 Ninjas in Pyjamas
Mirage 9:16
Inferno 16:11
Nuke 16:9
18:00 SK Gaming 1:2 Natus Vincere
Inferno 22:19
Overpass 6:16
Mirage 8:16
3 czerwca

Półfinał

11:00 NRG Esports 2:1 North
Overpass 16:5
Mirage 13:16
Inferno 16:9
14:00 mousesports 1:2 Natus Vincere
Inferno 16:7
Mirage 12:16
Nuke 8:16

Wielki finał

17:00 NRG Esports 0:2 Natus Vincere
Overpass 8:16
Mirage 7:16

Klasyfikacja końcowa

1. Natus Vincere 125 000 $
2. NRG Esports 50 000 $
3-4. mousesports, North 25 000 $
5-8. AGO Esports, Team Liquid, Ninjas in Pyjamas, SK Gaming 10 000 $
9-11. AVANGAR, GODSENT, Renegades 6 000 $
12-14. HellRaisers, TyLoo, Virtus.pro 4 000 $
15-16. VG.FlashGaming, Gambit Esports 2 500 $

Transmisja

Transmisja ze StarSeries i-League Season 5 z angielskim komentarzem dostępna będzie na oficjalnym kanale StarLaddera na Twitchu.

Tagi: , ,