StarSeries i-League Season 6

Informacje

Nazwa StarSeries i-League Season 6
Data 7 – 14 października 2018
Miejsce Kijów, Ukraina
Gra CS:GO
Liczba uczestników 16
Pula nagród 300 000 $
System system szwajcarski + faza pucharowa

Uczestnicy

BIG

compLexity Gaming

CyberZen

ENCE eSports

gob b dephh Savage allu
tabseN ANDROID tb Aleksib
nex yay HZ sergej
tiziaN stanislaw Monster Aerial
smooya ShahZaM Viva xseveN
LEGIJA (trener) Rambo (trener) Twista (trener)

Fragsters

Gambit Esports

HellRaisers

The Imperial

stavn Dosia ANGE1 nexa
dragonfly AdreN bondik espiranTo
torben mou DeadFox nukkye
bubski Hobbit woxic pounh
refrezh mir ISSAA hAdji
B1ad3 (trener) Johnta (trener) Neil_M (trener)

mousesports

North

NRG Esports

OpTic Gaming

chrisJ aizy FugLy k0nfig
oskar valde daps cajunb
ropz Kjaerbye Brehze Snappi
suNnu cadiaN CeRq JUGi
Snax gade nahtE niko
lmbt (trener) ave (trener) ImAPet (trener) ruggah (trener)

Renegades

Sprout Esports

TyLoo

Vega Squadron

AZR denis captainMo jR
jks Spiidi DD chopper
jkaem NaToSaphiX somebody hutji
Gratisfaction PERCY BnTeT crush
liazz faveN xccurate tonyblack
kassad (trener) tow b (trener) Fierce (trener)

Faza grupowa

Drużyna Bilans Runda 1. Runda 2. Runda 3. Runda 4. Runda 5.
ENCE eSports 3:0 16:6 TyLoo 16:12 IMP 16:12 mouz
NRG Esports 3:0 19:17 Vega 16:12 North 16:5 FRAG
Fragsters 3:1 19:16 BIG 16:11 Gambit 5:16 NRG 16:12 North
OpTic Gaming 3:1 7:16 North 16:2 BIG 16:9 Vega 16:14 mouz
Renegades 3:1 13:16 CyberZ 16:9 coL 16:13 TyLoo 16:12 IMP
BIG 3:2 16:19 FRAG 2:16 OpTic 16:8 coL 16:10 TyLoo 19:17 mouz
North 3:2 16:7 OpTic 12:16 NRG 16:13 Gambit 12:16 FRAG 16:11 IMP
Vega Squadron 3:2 17:19 NRG 16:12 Sprout 16:9 OpTic 16:9 Gambit 16:7 HR
HellRaisers 2:3 11:16 IMP 11:16 TyLoo 22:19 Sprout 16:3 CyberZ 7:16 Vega
The Imperial 2:3 16:11 HR 12:16 ENCE 16:6 CyberZ 12:16 RNG 11:16 North
mousesports 2:3 16:14 Sprout 16:1 CyberZ 12:16 ENCE 14:16 OpTic 17:19 BIG
CyberZen 1:3 16:13 REN 1:16 mouz 6:16 IMP 3:16 HR
Gambit Esports 1:3 16:14 coL 11:16 FRAG 13:16 North 9:16 Vega
TyLoo 1:3 6:16 ENCE 16:11 HR 13:16 REN 10:16 BIG
compLexity Gaming 0:3 14:16 Gambit 9:16 REN 8:16 BIG
Sprout Esports 0:3 14:16 mouz 12:16 Vega 19:22 HR

Pierwsza runda

7 października
10:00 Renegades 13:16 CyberZen Inferno
11:30 ENCE eSports 16:6 TyLoo Inferno
13:00 HellRaisers 11:16 The Imperial Cache
14:30 North 16:7 OpTic Gaming Overpass
16:00 BIG 16:19 Fragsters Nuke
17:30 Vega Squadron 17:19 NRG Esports Inferno
19:00 Gambit Esports 16:14 compLexity Gaming Dust2
20:30 mousesports 16:14 Sprout Esports Train

Druga runda

8 października – drużyny z bilansem 0:1
10:00 OpTic Gaming 16:2 BIG Inferno
11:30 compLexity Gaming 9:16 Renegades Mirage
13:00 Sprout Esports 12:16 Vega Squadron Mirage
14:30 HellRaisers 11:16 TyLoo Overpass
8 października – drużyny z bilansem 1:0
16:00 ENCE eSports 16:12 The Imperial Train
17:30 CyberZen 1:16 mousesports Nuke
19:00 Fragsters 16:11 Gambit Esports Dust2
20:30 North 12:16 NRG Esports Inferno

Trzecia runda

9 października – drużyny z bilansem 0:2
10:00 BIG 16:8 compLexity Gaming Cache
11:30 Sprout Esports 19:22 HellRaisers Inferno
9 października – drużyny z bilansem 2:0
13:00 NRG Esports 16:5 Fragsters Mirage
14:30 mousesports 12:16 ENCE eSports Mirage
9 października – drużyny z bilansem 1:1
16:00 Renegades 16:13 TyLoo Mirage
17:30 The Imperial 16:6 CyberZen Mirage
19:00 OpTic Gaming 16:9 Vega Squadron Inferno
20:30 North 16:13 Gambit Esports Train

Czwarta runda

10 października – drużyny z bilansem 2:1
09:00 The Imperial 12:16 Renegades Cache
10:30 Fragsters 16:12 North Nuke
12:00 OpTic Gaming 16:14 mousesports Nuke
10 października – drużyny z bilansem 1:2
13:30 CyberZen 3:16 HellRaisers Overpass
15:00 TyLoo 10:16 BIG Cache
16:30 Vega Squadron 16:9 Gambit Esports Train

Piąta runda

10 października – drużyny z bilansem 2:2
18:00 BIG 19:17 mousesports Train
19:30 The Imperial 11:16 North Train
21:00 Vega Squadron 16:7 HellRaisers Inferno

Faza pucharowa

12 października

Ćwierćfinał

09:00 OpTic Gaming 2:0 Renegades
Dust2 16:8
Inferno 16:10
12:00 ENCE eSports 2:1 BIG
Overpass 20:22
Nuke 16:9
Train 16:10
15:00 Vega Squadron 2:0 Fragsters
Dust2 16:10
Cache 16:13
18:00 NRG Esports 2:0 North
Train 16:14
Overpass 16:13
13 października

Półfinał

14:00 OpTic Gaming 0:2 ENCE eSports
Mirage 10:16
Cache 7:16
18:00 Vega Squadron 2:1 NRG Esports
Mirage 14:16
Overpass 16:7
Inferno 16:12
14 października

Wielki finał

16:00 ENCE eSports 3:2 Vega Squadron
Train 14:16
Inferno 16:6
Dust2 16:12
Mirage 12:16
Overpass 16:9

Klasyfikacja końcowa

1. ENCE eSports 125 000 $
2. Vega Squadron 50 000 $
3-4. NRG Esports, OpTic Gaming 25 000 $
5-8. BIG, Fragsters, North, Renegades 10 000 $
9-11. HellRaisers, The Imperial, mousesports 6 000 $
12-14. CyberZen, Gambit Esports, TyLoo 4 000 $
15-16. compLexity Gaming, Sprout Esports 2 500 $

Transmisja

Transmisja ze StarSeries i-League Season 6 z angielskim komentarzem dostępna będzie na oficjalnym kanale StarLaddera na Twitchu.

Tagi: , ,