Ultraliga Sezon 1

Informacje

Nazwa Ultraliga Sezon 1
Data 22 stycznia – 6 marca 2019
Miejsce Warszawa, studio Polsat Games
Gra League of Legends
Uczestników 8
Format Rozgrywki ligowe (dwa mecze „każdy z każdym”, wszystkie w trybie Bo1)

Uczestnicy

ACTINA PACT

devils.one

Esports Academy

Illuminar Gaming

Gricek Agresivoo Bedvolf Glebo
vvarion Cinkrof Ogierhaq CrAzY
Dawidsonek Matislaw Zaax Kashtelan
Lewus Lucker Crykee Puki style
Syrpy Erdote Mofosky delord
xHarleen Hatchý Librist Veggie

Indictive

PRIDE

Rogue Esports Club

Wisła Płock

Czaru Konektiv Profit Unknown
Bolszak Rybson Inspired T4nky
Chosii Rektiv Larssen Bucu
Bullet Defles Woolite itzRenifer
Grk Trymbi Raxxo Pyrka
Shibbi Over Blumigan Nahovsky

Klasyfikacja grupowa

# Drużyna M W P % wygranych
1. Rogue Esports Club 10 9 1 90%
2. devils.one 10 8 2 80%
3. PRIDE 10 7 3 70%
4. Wisła Płock 10 5 5 50%
5. ACTINA PACT 10 4 6 40%
6. Illuminar Gaming 10 4 6 40%
7. Esports Academy 10 2 8 20%
8. Indictive 10 1 9 10%
Legenda:
 Awans do drugiej rundy play-offów 1. sezonu Ultraligi
 Awans do pierwszej rundy play-offów 1. sezonu Ultraligi
 Brak miejsca w play-offach 1. sezonu Ultraligi

Kolejka #1: 22 - 23 stycznia

Wtorek, 22 stycznia
17:30 Illuminar Gaming 0:1 devils.one Bo1
18:30 Indictive 0:1 Wisła Płock Bo1
19:30 ACTINA PACT 0:1 Rogue Esports Club Bo1
20:30 Esports Academy 0:1 PRIDE Bo1
Środa, 23 stycznia
17:30 Illuminar Gaming 0:1 ACTINA PACT Bo1
18:30 Esports Academy 0:1 Rogue Esports Club Bo1
19:30 PRIDE 1:0 Wisła Płock Bo1
20:30 Indictive 0:1 devils.one Bo1

Kolejka #2: 29 - 30 stycznia

Wtorek, 29 stycznia
17:30 Rogue Esports Club 1:0 Indictive Bo1
18:30 devils.one 1:0 ACTINA PACT Bo1
19:30 PRIDE 1:0 Illuminar Gaming Bo1
20:30 Wisła Płock 1:0 Esports Academy Bo1
Środa, 30 stycznia
17:30 ACTINA PACT 1:0 Indictive Bo1
18:30 Rogue Esports Club 1:0 PRIDE Bo1
19:30 devils.one 1:0 Esports Academy Bo1
20:30 Illuminar Gaming 1:0 Wisła Płock Bo1

Kolejka #3: 5 - 6 lutego

Wtorek, 5 lutego
17:30 ACTINA PACT 0:1 PRIDE Bo1
18:30 Indictive 0:1 Esports Academy Bo1
19:30 Illuminar Gaming 0:1 Rogue Esports Club Bo1
20:30 devils.one
0:1 Wisła Płock Bo1
Środa, 6 lutego
17:30 Illuminar Gaming 1:0 Indictive Bo1
18:30 Esports Academy 1:0 ACTINA PACT Bo1
19:30 Wisła Płock 0:1 Rogue Esports Club Bo1
20:30 PRIDE 0:1 devils.one Bo1

Kolejka #4: 12 - 13 lutego

Wtorek, 12 lutego
17:30 PRIDE 1:0 Indictive Bo1
18:30 Illuminar Gaming 1:0 Esports Academy Bo1
19:30 Wisła Płock 0:1 ACTINA PACT Bo1
20:30 Rogue Esports Club 1:0 devils.one Bo1
Środa, 13 lutego
17:30 Rogue Esports Club 1:0 ACTINA PACT Bo1
18:30 PRIDE 1:0 Esports Academy Bo1
19:30 devils.one 1:0 Illuminar Gaming Bo1
20:30 Wisła Płock 1:0 Indictive Bo1

Kolejka #5: 19 - 20 lutego

Wtorek, 19 lutego
17:30 Indictive 0:1 Illuminar Gaming Bo1
18:30 devils.one 1:0 PRIDE Bo1
19:30 Rogue Esports Club 0:1 Wisła Płock Bo1
20:30 ACTINA PACT 1:0 Esports Academy Bo1
Środa, 20 lutego
17:30 Esports Academy 0:1 Indictive Bo1
18:30 PRIDE 1:0 ACTINA PACT Bo1
19:30 Wisła Płock 0:1 devils.one Bo1
20:30 Illuminar Gaming 0:1 Rogue Esports Club Bo1

Kolejka #6: 26 - 27 lutego

Wtorek, 26 lutego
17:30 ACTINA PACT vs Illuminar Gaming Bo1
18:30 Rogue Esports Club vs Esports Academy Bo1
19:30 devils.one vs Indictive Bo1
20:30 Wisła Płock vs PRIDE Bo1
Środa, 27 lutego
17:30 Esports Academy vs Wisła Płock Bo1
18:30 ACTINA PACT vs devils.one Bo1
19:30 Indictive vs Rogue Esports Club Bo1
20:30 Illuminar Gaming vs PRIDE Bo1

Kolejka #7: 5 - 6 marca

Wtorek, 5 marca
17:30 Indictive vs ACTINA PACT Bo1
18:30 Wisła Płock vs Illuminar Gaming Bo1
19:30 Esports Academy vs devils.one Bo1
20:30 PRIDE vs Rogue Esports Club Bo1
Środa, 6 marca
17:30 Indictive vs PRIDE Bo1
18:30 devils.one
vs Rogue Esports Club Bo1
19:30 ACTINA PACT vs Wisła Płock Bo1
20:30 Esports Academy vs Illuminar Gaming Bo1

Transmisja

Wszystkie spotkania Ultraligi będą transmitowane w telewizji na kanale Polsat Games, a także w serwisie Twitch oraz YouTube.

Tagi: , , ,