WESG 2016

Informacje

Nazwa World Electronic Sports Games 2016
Data 12 – 15 stycznia
Miejsce Changzhou, Chiny
Gra CS:GO
Uczestników 23
Pula nagród 1 500 000 $
System Faza grupowa + faza pucharowa

Uczestnicy

Grupa A
Rosja hooch ub1que jmqa S0tF1k DavCost
Virtus.pro NEO pasha TaZ Snax byali kuben (t)
Team One bt0 Maluk3 pava adr iDk
Epsilon eSports REZ draken freddieb hampus BARBARR chrille (t)
subtLe els OCEAN knc1 DAVEY jonji
Team EnVyUs NBK Happy apEX SIXER kennyS
Grupa B
k23 keeN fotch Ramz1k FANTASTIKA dreaM cau (t)
rEAK Tio Proxure FeLiZnOJkE FiReMaNNN L!nKz^ Merize (t)
iGame.com sAw ZOREE SAGGERTON xseveN zehN Twista (t)
VG.CyberZen tb Savage advent zhokiNg LOVEYY addingwll (t)
Kolumbia points spamzz sickLy sam_A Daveys
ENZO svbb krbl Freeman TunGY Darkkis
Grupa C
Space Soldiers DESPE XANTARES ngiN paz MAJ3R hardstyle (t)
Signature Gaming TOR qqGod Olivia Leaf stk P1NG (t)
Team Kinguin mouz SZPERO MICHU Rallen Furlan Loord (t)
FIVE Rita QUQU 0i Mr.six Drea3er
Bravado Sonic bLacKpoisoN ELUSIVE Detrony Golz
Grupa D
Selfless Nifty no_one kaboose Brehze Slemmy Ryu (t)
JYP Gaming acAp xevR aimaNNN xevR pzKiD Izzy (t)
Dark Passage Calyx SasuKe woxic Maiko mini
Team Quetzal chuti SecretAgent SpaydeRRR k1Nky MarkE
TyLoo Mo DD HZ ryk bottle
Ukraina arch smike Shara F1L1N crush

Grupy

Grupa A Grupa B
# Drużyna M Pkt # Drużyna M Pkt
1. Team EnVyUs 5 11 1. iGame.com 5 13
2. Virtus.pro 5 11 2. VG.CyberZen 5 10
3. Epsilon eSports 5 8 3. k23 5 8
4. .Russia 5 8 4. .Colombia 5 4
5. Team One 5 3 5. rEAK 5 3
6. subtLe 5 0 6. ENZO 5 2
Grupa C Grupa D
# Drużyna M Pkt # Drużyna M Pkt
1. Team Kinguin 4 10 1. Dark Passage 5 11
2. Space Soldiers 4 10 2. TyLoo 5 8
3. Signature Gaming 4 4 3. Selfless Gaming 5 8
4. Bravado Gaming 4 4 4. .Ukraine 5 7
5. FIVE eSports Club 4 0 5. Team Quetzal 5 4
6. GODSENT     6. JYP Gaming 5 2

Harmonogram

Czwartek, 12 stycznia:

05:30
Selfless Gaming 1:1 TyLoo JYP Gaming 1:1 .Ukraine
Dark Passage 2:0 Team Quetzal Space Soldiers 2:0 Signature Gaming
Team Kinguin 2:0 FIVE eSports Club GODSENT vs Bravado Gaming
07:00
.Russia 1:1 Virtus.pro Team One 0:2 Epsilon eSports
subtLe 0:2 Team EnVyUs k23 1:1 rEAK
iGame.com 2:0 VG.CyberZen .Colombia 2:0 ENZO
08:30
Space Soldiers 1:1 Team Kinguin Signature Gaming 1:1 Bravado Gaming
FIVE eSports Club vs GODSENT Selfless Gaming 2:0 JYP Gaming
Dark Passage 2:0 .Ukraine Team Quetzal 0:2 TyLoo
10:30
k23 0:2 VG.CyberZen rEAK 1:1 ENZO
iGame.com 2:0 .Colombia Epsilon eSports 1:1 Team EnVyUs
Virtus.pro 2:0 subtLe .Russia 2:0 Team One
12:30
Team Kinguin vs GODSENT Signature Gaming 2:0 FIVE eSports Club
Space Soldiers 2:0 Bravado Gaming Selfless Gaming 2:0 .Ukraine
JYP Gaming 1:1 Team Quetzal Dark Passage 1:1 TyLoo

Piątek, 13 stycznia:

04:30
Epsilon eSports 2:0 subtLe .Russia 0:2 Team EnVyUs
Virtus.pro 2:0 Team One k23 2:0 ENZO
rEAK 0:2 iGame.com .Colombia 0:2 VG.CyberZen
06:30
TyLoo 0:2 .Ukraine JYP Gaming 0:2 Dark Passage
Selfless Gaming 0:2 Team Quetzal Space Soldiers 2:0 FIVE eSports Club
Signature Gaming vs GODSENT Team Kinguin 2:0 Bravado Gaming
08:30
Virtus.pro 1:1 Team EnVyUs Team One 2:0 subtLe
.Russia 1:1 Epsilon eSports k23 2:0 .Colombia
rEAK 0:2 VG.CyberZen iGame.com 2:0 ENZO
10:30
FIVE eSports Club 0:2 Bravado Gaming Space Soldiers vs GODSENT
Signature Gaming 0:2 Team Kinguin Selfless Gaming 1:1 Dark Passage
JYP Gaming 0:2 TyLoo Team Quetzal 0:2 .Ukraine
12:30
VG.CyberZen 1:1 ENZO k23 1:1 iGame.com
rEAK 1:1 .Colombia .Russia 2:0 subtLe
Virtus.pro 2:0 Epsilon eSports Team One 0:2 Team EnVyUs

Sobota, 14 stycznia:

04:00
TyLoo 2:0 (16:11, 16:4) Signature Gaming Mirage, Overpass
Space Soldiers 2:0 (16:13, 16:8) Selfless Gaming Cache, Train
VG.CyberZen 0:2 (4:16, 11:16) Epsilon eSports Mirage, Cobblestone
Virtus.pro 2:0 (16:7, 16:10) k23 Cobblestone, Cache
Ćwierćfinały
07:00
Team EnVyUs 2:1 (16:9, 8:16, 16:14) TyLoo Cache, Mirage, Dust2
iGame.com 1:2 (9:16, 19:16, 1:16) Space Soldiers Mirage, Dust2, Nuke
10:00
Team Kinguin 2:1 (17:19, 16:8, 16:9) Epsilon Cache, Overpass, Cobblestone
DarkPassage 0:2 (18:22, 11:16) Virtus.pro Nuke, Cobblestone, Cache

Niedziela, 15 stycznia:

04:00 Team Kinguin 2:0 (16:14, 16:5) Virtus.pro Dust2, Mirage, Cobblestone
04:00 Team EnVyUs 1:1 (8:16, 22:19, 16:14) Space Soldiers Cache. Cobblestone, Dust2
07:45 Virtus.pro 2:0 (16:8, 16:6) Space Soldiers Cobblestone, Nuke, Cache
11:30 Team Kinguin 0:2 (5:16, 6:16) Team EnVyUs Train, Dust2

Klasyfikacja końcowa

  • 1. Tean EnVyUs – 800 000 dolarów
  • 2. Team Kinguin – 400 000 dolarów
  • 3. Virtus.pro – 200 000 dolarów
  • 4. Space Soldiers – 60 000 dolarów
  • 5-8. TyLoo, iGame.com, DarkPassage, Epsilon eSports – 10 000 dolarów
  • 9-12. Signature Gaming, Selfless Gaming, VG.CyberZen, k23
  • 13-16. Rosja, VAULT, Bravado Gaming, Ukraina
  • 17-20. Team One, rEAK, FIVE, Team Quetzal
  • 21-23. subtLe, ENZO, JYP Gaming

Transmisja

Część spotkań możecie oglądać na oficjalnym streamie.

Tagi: , , ,