World Electronic Sports Games 2017

Informacje

Nazwa World Electronic Sports Games 2017
Data 13 – 18 marca 2018
Miejsce Haikou, Chiny
Gra CS:GO
Liczba uczestników 32
Pula nagród 1 500 000 $
System faza grupowa + faza pucharowa

Uczestnicy

Grupa A Trener
Alpha Red MAIROLLS Kntz veta viperdemon bnwGiggs
MVP PK solo glow zeff HSK XigN termi
Team One Maluk3 iDk trk mch caike cky
subtLe OCEAN dsr LILMAN els TenZ
Grupa B Trener
AGO Esports Furlan GruBy snatchie TOAO phr miNirox
B.O.O.T-dream[S]cape ImpressioN benkai splashske moxie Tommy
GODSENT twist disco doplan freddieb hampus Brollan
Swole Patrol SileNt fREAKAZOiD Cooper- Zellsis ryann
Grupa C Trener
Belgium Ex6TenZ to1nou FARIS YOUYOU ScreaM
Parallax LONS sico RaZ n1ck Gratisfaction
ViCi Gaming zhokiNg Savage advent HZ tb addingwll
Wololos mixwell loWel Kairi SOKER EasTor dracU
Grupa D Trener
BIG gob b tabseN nex tiziaN luckeRRR
NEW4 * Jewelry Drea3er 0i jackhan Mi5ERY Rita
Russia seized Dosia WorldEdit electronic hooch MSE
SK Gaming FalleN fer coldzera TACO boltz
Grupa E Trener
Bravado Gaming Detrony Sonic ELUSIVE JT Fadey T.C
Team EnVyUs Happy RpK kioShiMa hAdji SIXER
Ukraine * Zeus Edward s1mple bondik markeloff kane
Viva Algeria * NOtA natsu Malikof nOxii thyx
Grupa F Trener
Isurus Gaming Noktse Zote nbl NikoM 1962 Hellpa
Limitless Addict kan4 polox Maka LoWkii mistou
Recca Esports roseau FrostMisty sys Eeyore m1rskee
Space Soldiers XANTARES ngiN paz MAJ3R Calyx hardstyle
Grupa G Trener
Cloud9 Skadoodle Stewie2K autimatic RUSH tarik valens
Fnatic KRIMZ JW flusha Golden Lekr0 Jumpy
The Onliners effys cardiac krZ vek Uber
SZ Absolute Laz crow barce poem t4k3J
Grupa H Trener
EMC * TENGU9 fagger hypathor chancehangtsz CHIMEI
Team MAX ECOKING Lamplight Gn s550 Lok Kixerx
NOREG * zEVES cromen Marcelious nafu akez
ORDER liazz emagine hatz malta BURNRUOk
* EMC, NEW4, NOREG, Ukraine oraz Viva Algeria wycofały się z udziału w zawodach.

Pierwsza faza grupowa

Grupa A Grupa B
# Drużyna M W P # Drużyna M W P
1. MVP PK 3 3 0 1. GODSENT 3 3 0
2. Team One 3 2 1 2. AGO Esports 3 2 1
3. Alpha Red 3 1 2 3. B.O.O.T-dream[S]cape 3 1 2
4. subtLe 3 0 3 4. Swole Patrol 3 0 3
Grupa C Grupa D
# Drużyna M W P # Drużyna M W P
1. Belgium 3 3 0 1. BIG 3 3 0
2. Wololos 3 2 1 2. Russia 3 2 1
3. Parallax 3 1 2 3. SK Gaming 3 1 2
4. ViCi Gaming 3 0 3 4. NEW4 3 0 3
Grupa E Grupa F
# Drużyna M W P # Drużyna M W P
1. Team EnVyUs 3 3 0 1. Space Soldiers 3 3 0
2. Bravado Gaming 3 2 1 2. Recca Esports 3 1 2
3. Viva Algeria 3 0 3 3. Limitless Addict 3 1 2
4. Ukraine 3 0 3 4. Isurus Gaming 3 1 2
Grupa G Grupa H
# Drużyna M W P # Drużyna M W P
1. Fnatic 3 3 0 1. ORDER 3 3 0
2. Cloud9 3 2 1 2. Team MAX 3 2 1
3. The Onliners 3 1 2 3. NOREG 3 0 3
4. SZ Absolute 3 0 3 4. EMC 3 0 3

Pierwsza faza grupowa – wyniki

13 marca

Grupa A

04:00 MVP PK 16:7 Alpha Red Cobblestone
04:00 subtLe 2:16 Team One Cache
07:00 MVP PK 16:10 Team One Mirage
07:00 subtLe 14:16 Alpha Red Cache
10:00 MVP PK 16:8 subtLe Cobblestone
10:00 Team One 16:8 Alpha Red Train

Grupa B

04:00 GODSENT 16:1 B.O.O.T-dream[S]cape Mirage
04:00 AGO Esports 16:5 Swole Patrol Cache
07:00 GODSENT 16:14 Swole Patrol Overpass
07:00 B.O.O.T-dream[S]cape 10:16 AGO Esports Mirage
10:00 GODSENT 16:8 AGO Esports Mirage
10:00 Swole Patrol 14:16 B.O.O.T-dream[S]cape Cache

Grupa C

05:30 ViCi Gaming 11:16 Wololos Train
05:30 Belgium 16:5 Parallax Cache
08:30 ViCi Gaming 11:16 Belgium Cobblestone
08:30 Parallax 4:16 Wololos Train
11:30 ViCi Gaming 8:16 Parallax Mirage
11:30 Belgium 16:8 Wololos Inferno

Grupa E

05:30 Ukraine 0:1 Bravado Gaming w/o
05:30 Team EnVyUs 1:0 Viva Algeria w/o
08:30 Ukraine 0:0 Viva Algeria w/o
08:30 Team EnVyUs 16:3 Bravado Gaming Inferno
11:30 Ukraine 0:1 Team EnVyUs w/o
11:30 Viva Algeria 0:1 Bravado Gaming w/o
14 marca

Grupa D

04:00 SK Gaming 10:16 Russia Overpass
04:00 BIG 1:0 NEW4 w/o
07:00 SK Gaming 11:16 BIG Train
07:00 Russia 1:0 NEW4 w/o
10:00 SK Gaming 1:0 NEW4 w/o
10:00 Russia 13:16 BIG Cache

Grupa F

05:30 Space Soldiers 16:11 Isurus Gaming Train
05:30 Recca Esports 17:19 Limitless Addict Cache
08:30 Space Soldiers 16:11 Limitless Addict Cache
08:30 Recca Esports 16:3 Isurus Gaming Train
11:30 Space Soldiers 16:6 Recca Esports Cobblestone
11:30 Limitless Addict 14:16 Isurus Gaming Train

Grupa G

05:30 Cloud9 16:1 SZ Absolute Train
05:30 Fnatic 16:6 The Onliners Cobblestone
08:30 Cloud9 16:2 The Onliners Train
08:30 Fnatic 16:14 SZ Absolute Mirage
11:30 Cloud9 8:16 Fnatic Mirage
11:30 SZ Absolute 9:16 The Onliners Cache

Grupa H

04:00 ORDER 1:0 EMC w/o
04:00 NOREG 0:1 Team MAX w/o
07:00 ORDER 1:0 NOREG w/o
07:00 EMC 0:1 Team MAX w/o
10:00 ORDER 16:8 Team MAX Nuke
10:00 NOREG 0:0 EMC w/o

Druga faza grupowa

Grupa A Grupa B
# Drużyna M W R P # Drużyna M W R P
1. Russia 3 2 1 0 1. Space Soldiers 3 2 1 0
2. MVP PK 3 1 2 0 2. Team One 3 1 2 0
3. Team EnVyUs 3 0 2 1 3. ORDER 3 1 1 1
4. Recca Esports 3 0 1 2 4. Bravado Gaming 2 0 0 2
Grupa C Grupa D
# Drużyna M W R P # Drużyna M W R P
1. Fnatic 3 1 2 0 1. Cloud9 3 3 0 0
2. AGO Esports 3 1 1 1 2. GODSENT 3 2 0 1
3. BIG 3 1 1 1 3. Belgium 3 0 1 2
4. Wololos 3 1 0 2 4. Team MAX 3 0 1 2

Druga faza grupowa – wyniki

15 marca

Grupa A

04:00 Team EnVyUs 0:2 Russia
Train 0:16
Cobblestone 10:16
04:00 MVP PK 2:0 Recca Esports
Mirage 16:14
Cobblestone 16:7
06:00 Team EnVyUs 1:1 Recca Esports
Cobblestone 16:13
Train 13:16
06:00 MVP PK 1:1 Russia
Cobblestone 11:16
Cache 16:12
10:00 Russia 2:0 Recca Esports
Cobblestone 16:4
Train 16:3
10:00 Team EnVyUs 1:1 MVP PK
Inferno 7:16
Cobblestone 16:7

Grupa B

04:00 Space Soldiers 2:0 Bravado Gaming
Train 16:7
Cobblestone 16:11
04:00 ORDER 1:1 Team One
Mirage 9:16
Train 16:13
08:00 Space Soldier 1:1 Team One
Train 16:11
Mirage 11:16
08:00 ORDER 2:0 Bravado Gaming
Train 16:4
Mirage 16:12
12:00 Team One 2:0 Bravado Gaming
Mirage 16:2
Cache 16:13
12:00 Space Soldier 2:0 ORDER
Cache 16:9
Train 16:10
16 marca

Grupa C

04:00 BIG 0:2 AGO Esports
Overpass 16:19
Cache 14:16
04:00 Fnatic 2:0 Wololos
Train 16:10
Cobblestone 16:7
06:00 BIG 2:0 Wololos
Nuke 16:9
Overpass 16:12
06:00 Fnatic 1:1 AGO Esports
Mirage 16:10
Cache 9:16
10:00 Fnatic 1:1 BIG
Cobblestone 13:16
Train 16:7
10:00 Wololos 2:0 AGO Esports
Overpass 19:15
Nuke 16:7

Grupa D

04:00 GODSENT 0:2 Cloud9
Train 11:16
Cache 8:16
04:00 Belgium 1:1 Team MAX
Inferno 12:16
Overpass 16:7
08:00 GODSENT 2:0 Team MAX
Cache 16:6
Mirage 16:3
08:00 Belgium 0:2 Cloud9
Inferno 6:16
Overpass 2:16
12:00 Cloud9 2:0 Team MAX
Inferno 16:6
Train 16:4
12:00 Belgium 0:2 GODSENT
Cache 12:16
Inferno 11:16

Faza pucharowa

17 marca

Ćwierćfinał

03:00 Fnatic 2:0 MVP PK
Mirage 22:20
Inferno 16:2
03:00 Cloud9 1:2 Team One
Train 11:16
Mirage 16:3
Cache 12:16
05:30 Space Soldiers 2:0 GODSENT
Mirage 16:14
Cache 16:10
05:30 Russia 2:1 AGO Esports
Cobblestone 14:16
Mirage 16:8
Train 16:12

Półfinał

08:00 Fnatic 2:0 Team One
Mirage 16:7
Nuke 16:6
10:30 Space Soldiers 2:0 Russia
Cobblestone 16:6
Nuke 16:11
18 marca

Mecz o 3. miejsce

03:00 Team One 0:2 Russia
Overpass 11:16
Train 14:16

Wielki finał

04:45 Fnatic 2:1 Space Soldiers
Cobblestone 16:12
Inferno 16:19
Mirage 16:14

Klasyfikacja końcowa

1. Fnatic 800 000 $
2. Space Soldiers 300 000 $
3. Russia 150 000 $
4. Team One 70 000 $
5-8. AGO Esports, Cloud9, GODSENT, MVP PK 25 000 $
9-12. Belgium, BIG, Team EnVyUs, ORDER 10 000 $
13-16. Bravado Gaming, Team MAX, Recca Esports, Wololos 10 000 $
17-22. Alpha Red, B.O.O.T-dream[S]cape, Limitless Addict, The Onliners, Parallax, SK Gaming
23-32. EMC, Isurus Gaming, NEW4, NOREG, subtLe, Swole Patrol, SZ Absolute, Ukraine, Vici Gaming, Viva Algeria

Transmisja

Transmisja ze światowych finałów World Electronic Sports Games 2017 dostępna będzie na oficjalnym kanale WESG na HuoMao.

Tagi: , , , ,