World Electronic Sports Games 2018

Informacje

Nazwa World Electronic Sports Games 2018
Data 11 – 17 marca 2019
Miejsce Chongqing, Chiny
Gra CS:GO
Liczba uczestników 27
Pula nagród 890 000 $
System faza grupowa + faza pucharowa

Uczestnicy

Grupa A
G2 Esports
shox kennyS JaCkz Lucky bodyy maLeK (t)
Revolution
Rambutan Fog Tee Jaybk hoag
Team Singularity
oSee hydrex ryann motm floppy MAC-1 (t)
Grupa B
Denial Esports
Sonic JT Fadey Domsterr blackpoisoN T.c (t)
NASR eSports
breAker k1tkat Nami Pogba KarriBob
OpTic Gaming
k0nfig cajunb Snappi JUGi refrezh ruggah (t)
Valiance & Co
LETN1 huNter nexa emi Impulse
Grupa C
AGO Esports
Furlan GruBy phr SZPERO Kap3r miNirox (t)
MIBR
FalleN fer coldzera TACO felps zews (t)
Grupa D
Absolute
Laz crow barce takej Reita
FrostFire
aimaNNN acAp Subbey Nutr1xNTC Avirity monsterexa (t)
Furious Gaming
Luken nhl guishorro restikk nhl dinamo (t)
Grupa E
Fnatic
KRIMZ JW Xizt twist Brollan Jumpy (t)
Movistar Riders
mopoz mixwell loWel SOKER ALEX bladE (t)
Windigo Gaming
SHiPZ bubble v1c7oR blocker poizon
Grupa F
Imperial e-Sports
SHOOWTiME zqk shz tifa dzt Kaos (t)
Panda Gaming
Savage tb bottle HZ ayaya Addingwll (t)
Russia
Dosia hooch WorldEdit seized Boombl4
WARDELL N Friends
WARDELL ANDROID LILMAN Subroza vSa
Grupa G
5POWER Gaming
xiaosaGe shuadapai Viva Stevie lollipopk
ENZO
Darkkis tackle Freeman JeffVanB AJ
Team Ukraine
starix scoobyxie smike arch DarkS1DE
TNC Pro Team
Pro. witz Papichulo kenzyy BORKUM
Grupa H
Altima
SecretAgent spaydeR k1Nky Gonnak Blue
ALPHA Red
MAIROLLS Kntz Olivia stk foxz
Chiefs eSports Club
Texta InfrequeNt BL1TZ tucks MoeycQ
Viva Algeria
sabAAA nOxii Ninis Malikof natsu

Grupy

Grupa A Grupa B
# Drużyna W R P # Drużyna W R P
1. G2 Esports 2 0 0 1. Valiance & Co 2 1 0
2. Team Singularity 1 0 1 2. OpTic Gaming 2 0 1
3. Revolution 0 0 2 3. Denial Esports 1 0 2
4. NASR eSports 0 1 2
Grupa C Grupa D
# Drużyna W R P # Drużyna W R P
1. MIBR 1 0 0 1. Absolute 2 0 0
2. AGO Esports 0 0 1 2. Furious Gaming 1 0 1
3. FrostFire 0 0 2
Grupa E Grupa F
# Drużyna W R P # Drużyna W R P
1. Windigo Gaming 1 1 0 1. Russia 2 0 1
2. Fnatic 0 2 0 2. Panda Gaming 1 1 1
3. Movistar Riders 0 1 1 3. Imperial e-Sports 1 1 1
4. WARDELL N Friends 1 0 2
Grupa G Grupa H
# Drużyna W R P # Drużyna W R P
1. Team Ukraine 2 1 0 1. ALPHA Red 2 1 0
2. TNC Pro Team 1 1 1 2. Viva Algeria 2 0 1
3. ENZO 1 0 2 3. Chiefs eSports Club 1 1 1
4. 5POWER Gaming 0 2 1 4. Altima 0 0 3

Faza grupowa

11 marca
05:00 Revolution 0:2 Team Singularity
Inferno 2:16
Dust2 1:16
Valiance & Co 1:1 NASR eSports
Nuke 16:3
Inferno 13:16
Denial Esports 0:2 OpTic Gaming
Overpass 8:16
Inferno 4:16
07:15 MIBR 2:0 AGO Esports
Nuke 16:5
Train 16:12
Furious Gaming 2:0 FrostFire
Inferno 19:16
Dust2 16:5
09:30 G2 Esports 2:0 Team Singularity
Cache 16:4
Overpass 16:6
NASR eSports 0:2 OpTic Gaming
Overpass 10:16
Mirage 12:16
11:45 Valiance & Co 2:0 Denial Esports
Nuke 16:4
Inferno 16:3
Furious Gaming 0:2 Absolute
Cache 20:22
Dust2 8:16
14:00 G2 Esports 2:0 Revolution
Dust2 16:0
Cache 16:1
Denial Esports 2:0 NASR eSports
Train 16:6
Inferno 16:5
16:15 Valiance & Co 2:0 OpTic Gaming
Mirage 16:13
Nuke 16:10
Absolute 2:0 FrostFire
Cache 19:16
Inferno 16:5
12 marca
05:00 Viva Algeria 2:0 Altima
Dust 2 16:12
Mirage 19:17
Imperial e-Sports 1:0 Panda Gaming
Overpass 9:16
Mirage 16:8
Russia 2:0 WARDELL N Friends
Dust 2 19:17
Mirage 16:14
07:15 Windigo Gaming 2:0 Movistar Riders
Train 16:4
Mirage 19:16
5POWER Gaming 0:2 ENZO
Mirage 6:16
Cache 12:16
Team Ukraine 2:0 TNC Pro Team
Dust 2 16:14
Cache 16:13
ALPHA Red 1:1 Chiefs eSports Club
Mirage 16:7
Train 10:16
09:30 Fnatic 1:1 Windigo Gaming
Inferno 16:8
Overpass 9:16
Imperial e-Sports 0:2 Russia
Train 18:22
Mirage 9:16
Panda Gaming 0:2 WARDELL N Friends
Dust 2 11:16
Mirage 17:19
11:45 5POWER Gaming 1:1 Team Ukraine
Mirage 16:5
Dust 2 13:16
ENZO 0:2 TNC Pro Team
Inferno 6:16
Overpass 6:16
ALPHA Red 2:0 Viva Algeria
Overpass 16:1
Inferno 16:8
Altima 0:2 Chiefs eSports Club
Overpass 20:22
Mirage 10:16
14:00 Imperial e-Sports 2:0 WARDELL N Friends
Inferno 16:13
Mirage 16:14
Russia 0:2 Panda Gaming
Train 14:16
Overpass 20:22
5POWER Gaming 1:1 TNC Pro Team
Inferno 6:16
Dust 2 16:13
16:15 Fnatic 1:1 Movistar Riders
Inferno 16:5
Overpass 13:16
Team Ukraine 2:0 ENZO
Train 16:7
Mirage 16:5
Viva Algeria 2:0 Chiefs eSports Club
Nuke 16:12
Inferno 16:6
ALPHA Red 2:0 Altima
Overpass 16:4
Inferno 16:9

Faza pucharowa

13 marca

1/8 finału

05:00 Team Russia 0:2 Fnatic
Dust2 12:16
Mirage 12:16
05:00 ALPHA Red 0:2 OpTic Gaming
Mirage 7:16
Inferno 8:16
08:15 Valiance & Co 2:0 Team Singularity
Inferno 16:9
Mirage 19:17
08:15 Team Ukraine 0:2 AGO Esports
Overpass 16:5
Dust2 16:9
9:30 Windigo Gaming 2:0 Furios Gaming
Overpass 16:3
Inferno 16:7
11:30 MIBR 2:0 Viva Algeria
Train 16:5
Dust2 16:1
14:45 Absolute 2:0 TNC Pro Team
Overpass 16:10
Dust2 16:10
14:45 G2 Esports 2:0 Panda Gaming
Inferno 16:3
Cache 16:7
14 marca

Ćwierćfinał

06:00 Fnatic 2:0 OpTic Gaming
Mirage 16:14
Overpass 16:11
09:00 Valiance & Co 1:2 AGO Esports
Train 16:13
Inferno 12:16
Dust2 6:16
12:00 Windigo Gaming 2:1 MIBR
Dust2 16:8
Train 8:16
Overpass 16:13
15:00 Absolute 0:2 G2 Esports
Dust2 1:16
Mirage 12:16
16 marca

Półfinał

08:45 Fnatic 1:2 AGO Esports
Inferno 0:16
Cache 16:6
Nuke 12:16
12:45 Windigo Gaming 2:0 G2 Esports
Cache 19:17
Overpass 16:7
17 marca

Mecz o 3. miejsce

09:00 Fnatic 0:2 G2 Esports
Inferno 8:16
Dust2 8:16

Wielki finał

12:00 AGO Esports 1:2 Windigo Gaming
Inferno 16:14
Mirage 13:16
Dust2 7:16

Klasyfikacja końcowa

1. Windigo Gaming 500 000 $
2. AGO Esports 200 000 $
3. G2 Esports 100 000 $
4. Fnatic 50 000 $
5-8. Absolute, MIBR, OpTic Gaming, Valiance & Co 10 000 $
9-16. ALPHA Red, Furious Gaming, Panda Gaming, Team Russia, Team Singularity, TNC Pro Team, Team Ukraine, Viva Algeria
17-23. Chiefs eSports Club, Denial Esports, ENZO, FrostFire, Imperial e-Sports, Movistar Riders, Revolution
24-27. 5POWER Gaming, Altima, NASR eSports, WARDELL N Friends

Transmisja

Transmisja ze światowych finałów World Electronic Sports Games 2018 wraz z angielskim komentarzem dostępna będzie na oficjalnym kanale WESG na Twitchu.

Tagi: , , , ,