Worlds 2018

Najważniejsze informacje

Nazwa Worlds 2018
Data 1 października – 3 listopada
Miejsce Play-in – Seul
Faza grupowa, ćwierćfinały – Pusan
Półfinały – Gwangju
Finał – Inczon
Gra League of Legends
Uczestników 24
Tryb Play-in – 12 drużyn, faza grupowa (Bo1) + 4 mecze o awans (Bo5)
Główny turniej – 16 drużyn, faza grupowa (Bo1) + faza pucharowa (Bo5)
Pula nagród TBA

Uczestnicy

Główny turniej
Grupa A

Flash Wolves

Afreeca Freecs

Phong Vũ Buffalo

G2 Esports

#1 LMS #2 LCK #1 VCS #3 EU LCS
Hanabi Kiin Zeros Wunder
MMD Spirit Meliodas Sacre
Moojin Mowgli XuHao Jankos
Maple Kuro Naul Perkz
Betty Kramer BigKoro Hjarnan
SwordArt TusiN Palette Wadid
Warhorse Comet Ren GrabbZ
Grupa B

Royal Never Give Up

Gen.G

Team Vitality

Cloud9

#1 LPL #1 LCK #2 EU LCS #3 NA LCS
Letme CuVee Cabochard Licorice
mlxg Ambition Kikis Svenskeren
Karsa Haru Jiizuke Blaber
Xiaohu Crown Attila Jensen
Uzi Ruler Jactroll Sneaky
Ming CoreJJ Dreams Zeyzal
Heart Edgar YamatoCannon Reapered
Grupa C

kt Rolster

MAD Team

Team Liquid

Edward Gaming

#1 LCK #2 LMS #1 NA LCS #3 LPL
Smeb Liang Impact Ray
Kingen Kongyue V1PER Haro
Score Benny Xmithie Clearlove
Ucal Uniboy Pobelter Scout
Deft Breeze Doublelift iBoy
Mata K Olleh Meiko
ZanDarC Greentea Cain NoFe
Grupa D

Fnatic

100 Thieves

Invictus Gaming

G-Rex

#1 EU LCS #2 NA LCS #2 LPL #3 LMS
Bwipo Ssumday Duke PK
sOAZ AnDa TheShy Empt2y
Broxah Ryu Ning baybay
Caps Cody Sun Rookie Candy
Rekkles Rikara JackeyLove Stitch
Hylissang aphromoo Baolan Koala
Dylan Falco pr0lly Mafa Wei
Play-in
Grupa A

EDward Gaming

Infinity eSports

Dire Wolves

#3 LPL #1 LLN #1 OPL
Ray Relic BioPanther
Haro SolidSnake Shernfire
Clearlove Cotopaco Rippii
Scout Renyu Triple
iBoy ottovaG k1ng
Meiko Arce Cupcake
NoFe Soren Sharp
Grupa B

G2 Esports

Bahçeşehir SuperMassive

Ascension Gaming

#3 EU LCS #1 TCL #1 GPL
Wunder fabFabulous Rocky
Sacre Stomaged Lloyd
Jankos GMB G4
Perkz Secaf Reis SunSunSun
Hjarnan Zeitnot Niksar
Wadid SnowFlower Rich
GrabbZ Irean Cabbage
Grupa C
KaBuM! e-Sports

Cloud9

KaBuM! e-Sports

DetonatioN FocusMe

#3 NA LCS #1 CB LOL #1 LJL
Licorice Zantins Evi
Blaber Ranger Steal
Svenskeren Dynquedo Ceros
Jensen Titan Pink Bean
Sneaky Riyev Yutapon
Zeyzal Wos viviD
Reapered Hiro Kazu
Grupa D

G-Rex

Gambit Esports

Kaos Latin Gamers

#3 LMS #1 LCL #1 CLS
PK PvPStejos Nate
Empt2y Diamondprox Tierwulf
baybay Seigimitsu Plugo
Candy Kira Fix
Stitch Lodik Zealot
Koala Edward Slow
Wei ATRemains Pierre

Play-in

Grupa A Grupa B
#   Drużyna M W P   #   Drużyna M W P
1. EDward Gaming 4 3 1 1. G2 Esports 5 4 1
2. Infinity eSports 4 2 2 2. Bahçeşehir SuperMassive 5 3 2
3. Dire Wolves 4 1 3 3. Ascension Gaming 4 0 4
Grupa C Grupa D
#   Drużyna M W P   #   Drużyna M W P
1. Cloud9 4 4 0 1. G-Rex 4 4 0
2. DetonatioN FocusMe 5 2 3 2. Gambit Esports 4 2 2
3. KaBuM! e-Sports KaBuM! e-Sports 5 1 4 3. Kaos Latin Gamers 4 0 4

Harmonogram fazy grupowej play-in:

Poniedziałek, 1 października
10:00 Cloud9 1:0 KaBuM! e-Sports KaBuM! e-Sports VOD
11:00 Gambit Esports 0:1 G-Rex VOD
12:00 DetonatioN FocusMe 1:0 KaBuM! e-Sports KaBuM! e-Sports VOD
13:00 G-Rex 1:0 Kaos Latin Gamers VOD
14:00 DetonatioN FocusMe 0:1 Cloud9 VOD
15:00 Gambit Esports 1:0 Kaos Latin Gamers VOD
Wtorek, 2 października
10:00 EDward Gaming 1:0 Infinity eSports VOD
11:00 G2 Esports 0:1 SuperMassive VOD
12:00 Dire Wolves 1:0 Infinity eSports VOD
13:00 Ascension Gaming 0:1 SuperMassive VOD
14:00 Dire Wolves 0:1 EDward Gaming VOD
15:00 Ascension Gaming 0:1 G2 Esports VOD
Środa, 3 października
10:00 G-Rex 1:0 Gambit Esports VOD
11:00 KaBuM! e-Sports KaBuM! e-Sports 1:0 DetonatioN FocusMe VOD
12:00 Kaos Latin Gamers 0:1 Gambit Esports VOD
13:00 KaBuM! e-Sports KaBuM! e-Sports 0:1 Cloud9 VOD
14:00 Kaos Latin Gamers 0:1 G-Rex VOD
15:00 Cloud9 1:0 DetonatioN FocusMe VOD
16:00 DetonatioN FocusMe 1:0 KaBuM! e-Sports KaBuM! e-Sports VOD
Czwartek, 4 października
10:00 SuperMassive 0:1 G2 Esports VOD
11:00 Infinity eSports 1:0 EDward Gaming VOD
12:00 SuperMassive 1:0 Ascension Gaming VOD
13:00 Infinity eSports 1:0 Dire Wolves VOD
14:00 G2 Esports 1:0 Ascension Gaming VOD
15:00 EDward Gaming 1:0 Dire Wolves VOD
16:00 G2 Esports 1:0 SuperMassive VOD

Harmonogram finałów play-in:

Sobota, 6 października
6:00 Cloud9 3:2 Gambit Esports VOD
10:00 EDward Gaming 3:0 DetonatioN FocusMe VOD
Niedziela, 7 października
6:00 G2 Esports 3:1 Infinity eSports VOD
10:00 G-Rex 3:1 SuperMassive VOD

Zwycięzcy finałów play-in awansują do głównego turnieju.

Faza grupowa

Grupa A Grupa B
#   Drużyna M W P   #   Drużyna M W P
1. Afreeca Freecs 6 4 2 1. Royal Never Give Up 7 5 2
2. G2 Esports 7 4 3 2. Cloud9 7 4 3
3. Flash Wolves 7 3 4 3. Team Vitality 6 3 3
4. Phong Vũ Buffalo 6 2 4 4. Gen.G 6 1 5
Grupa C Grupa D
#   Drużyna M W P   #   Drużyna M W P
1. kt Rolster 6 5 1 1. Fnatic 7 6 1
2. Edward Gaming 6 4 2 2. Invictus Gaming 7 5 2
3. Team Liquid 6 3 3 3. 100 Thieves 6 2 4
4. MAD Team 6 0 6 4. G-Rex 6 0 6

Harmonogram fazy grupowej:

Środa, 10 października
10:00 kt Rolster 1:0 Team Liquid VOD
11:00 Edward Gaming 1:0 MAD Team VOD
12:00 Phong Vũ Buffalo 0:1 Flash Wolves VOD
13:00 Afreeca Freecs 0:1 G2 Esports VOD
14:00 Royal Never Give Up 1:0 Cloud9 VOD
15:00 Gen.G 0:1 Team Vitality VOD
Czwartek, 11 października
10:00 Flash Wolves 1:0 Afreeca Freecs VOD
11:00 Phong Vũ Buffalo 1:0 G2 Esports VOD
12:00 100 Thieves 0:1 Fnatic VOD
13:00 Invictus Gaming 1:0 G-Rex VOD
14:00 Team Vitality 0:1 Cloud9 VOD
15:00 Gen.G 0:1 Royal Never Give Up VOD
Piątek, 12 października
10:00 MAD Team 0:1 kt Rolster VOD
11:00 Team Liquid 0:1 Edward Gaming VOD
12:00 Fnatic 0:1 Invictus Gaming VOD
13:00 100 Thieves 1:0 G-Rex VOD
14:00 Royal Never Give Up 1:0 Team Vitality VOD
15:00 Cloud9 0:1 Gen.G VOD
Sobota, 13 października
10:00 Afreeca Freecs 1:0 Phong Vũ Buffalo VOD
11:00 G2 Esports 1:0 Flash Wolves VOD
12:00 Invictus Gaming 1:0 100 Thieves VOD
13:00 G-Rex 0:1 Fnatic VOD
14:00 Team Liquid 1:0 MAD Team VOD
15:00 kt Rolster 1:0 Edward Gaming VOD
Niedziela, 14 października
10:00 Team Vitality 1:0 Royal Never Give Up VOD
11:00 Gen.G 0:1 Cloud9 VOD
12:00 Team Vitality 1:0 Gen.G VOD
13:00 Cloud9 1:0 Royal Never Give Up VOD
14:00 Cloud9 1:0 Team Vitality VOD
15:00 Royal Never Give Up 1:0 Gen.G VOD
16:00 Royal Never Give Up 1:0 Cloud9 VOD
Poniedziałek, 15 października
10:00 Afreeca Freecs 1:0 Flash Wolves VOD
11:00 G2 Esports 1:0 Phong Vũ Buffalo VOD
12:00 Flash Wolves 1:0 G2 Esports VOD
13:00 Phong Vũ Buffalo 0:1 Afreeca Freecs VOD
14:00 Flash Wolves 0:1 Phong Vũ Buffalo VOD
15:00 G2 Esports 0:1 Afreeca Freecs VOD
16:00 Flash Wolves 0:1 G2 Esports VOD
Wtorek, 16 października
10:00 Team Liquid 0:1 kt Rolster VOD
11:00 MAD Team 0:1 Edward Gaming VOD
12:00 MAD Team 0:1 Team Liquid VOD
13:00 Edward Gaming 1:0 kt Rolster VOD
14:00 Edward Gaming 0:1 Team Liquid VOD
15:00 kt Rolster 1:0 MAD Team VOD
Środa, 17 października
10:00 Fnatic 1:0 100 Thieves VOD
11:00 G-Rex 0:1 Invictus Gaming VOD
12:00 Fnatic 1:0 G-Rex VOD
13:00 100 Thieves 0:1 Invictus Gaming VOD
14:00 G-Rex 0:1 100 Thieves VOD
15:00 Invictus Gaming 0:1 Fnatic VOD
16:00 Fnatic 1:0 Invictus Gaming VOD

Play-offy

Ćwierćfinały Półfinały Wielki finał
20.10, godz. 6:00 | Bo5
kt Rolster 2 27.10, godz. 10:00 | Bo5
Invictus Gaming 3 Invictus Gaming 3
20.10, godz. 10:00 | Bo5 G2 Esports 0
Royal Never Give Up 2 3.11, godz. 9:00 | Bo5
G2 Esports 3 Invictus Gaming 3
21.10, godz. 6:00 | Bo5 Fnatic 0
Afreeca Freecs 0 28.10, godz. 9:00 | Bo5
Cloud9 3 Cloud9 0
21.10, godz. 10:00 | Bo5 Fnatic 3
Fnatic 3
Edward Gaming 1

Podział nagród

Miejsce Drużyna Nagrody
1. Invictus Gaming TBD
2. Fnatic TBD
3-4. G2 Esports, Cloud9 TBD
5-8. kt Rolster, Royal Never Give Up, Afreeca Freecs, Edward Gaming TBD
9-12. Team Vitality, Flash Wolves, Team Liquid, 100 Thieves TBD
13-16. Gen.G, Phong Vũ Buffalo, MAD Team, G-Rex TBD
17-20. Gambit Esports, Detonation FocusMe, Infinity eSports, Bahçeşehir SuperMassive TBD
21-24. Dire Wolves, Ascension Gaming, KaBuM! e-Sports, Kaos Latin Gamers TBD

Transmisja

Wszystkie mecze Worlds 2018 będziecie mogli obejrzeć pod tym adresem.

Tagi: , , , , ,