PlayStation League

Startują kwalifikacje do czwartego sezonu PlayStation League w FIFA 17

We wrześniu rozegrane zostaną cztery otwarte turnieje w ramach kwalifikacji do czwartego sezonu PlayStation League w FIFA 17. W zawodach mogą wziąć udział wszyscy chętni gracze, którzy nie biorą udziału w trwającym właśnie trzecim sezonie ligi. Tym razem do następnego etapu awansuje łącznie 32 zawodników, z czego ośmiu najlepszych stanie do bezpośredniej walki o miejsce na liście uczestników PlayStation League.

Harmonogram kwalifikacji:

  • Kwalifikacje #1 – 10 września – zapisy
  • Kwalifikacje #2 – 21 września – zapisy
  • Kwalifikacje #3 – 25 września – zapisy
  • Kwalifikacje #4 – 30 września – zapisy

Z każdego turnieju kwalifikacyjnego do następnego etapu awansuje po ośmiu najlepszych graczy. Następnie zostaną oni rozstawieniu w ośmiu grupach po czterech zawodników, z których tylko po jednym znajdzie się w finałowej fazie kwalifikacji. Tam od awansu do czwartego sezonu PlayStation League będzie ich dzielić jedno zwycięstwo z losowo dobranym przeciwnikiem.

Dodatkowe informacje, a także zapisy do poszczególnych wrześniowych turniejów można znaleźć na stronie PlayStation League.

 

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Space Soldiers nie zagra na DreamHack ASTRO Open Montreal!

Jak podaje theScore esports, reprezentanci Space Soldiers nie zagrają na DreamHack ASTRO Open Montreal 2017. Anglojęzyczny serwis uzyskał oświadczenie...