fot. North

LOMME i glace opuszczają North Academy

Pierwsza drużyna North radzi sobie coraz lepiej, ale warto pamiętać, że organizacja ta posiada w swoich szeregach także drugi skład, Academy. Ten dziś przypomniał o sobie kibicom, gdyż w formacji doszło do roszad personalnych, w wyniku których opuściło ją dwóch graczy – Frederik „LOMME” Nielsen i Nicolai „glace” Jensen.

Obaj Duńczycy trafili do zespołu w połowie kwietnia, gdy został on oficjalnie założony. Od tego momentu wystąpili wraz z nim na kilku pomniejszych lanach, w tym m.in. na Copenhagen Games 2017 czy też Cross Border Esport 2017. Podczas tej drugiej imprezy skandynawska piątka dotarła nawet do strefy medalowej, kończąc na najniższym stopniu podium. Mimo to w ekipie zaczęły gromadzić się nieporozumienia, których efektem była dzisiejsza decyzja.

Pożegnanie się z LOMMEm i galcem nie było dla nas łatwe. Obaj są świetnym przykładem profesjonalizmu – przyznał dyrektor North, Jacob Toft-Andersen. – Jednakże od momentu, gdy zawodnicy powrócili z wakacji, nie można już było udawać, że w zespole wszystko układa się jak powinno i mimo naszych najszczerszych chęci nie udało się temu zaradzić. Zarówno Fredrikowi, jak i Nicolaiowi życzymy wszystkiego najlepszego w przyszłości – dodał.

W tej sytuacji skład North Academy prezentuje się następująco:

  • Daniel „mertz” Mertz
  • Nicklas „gade” Gade
  • Frederik „acoR” Gyldstrand
  • Alexander „ave” Holdt – trener
Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Poznaliśmy rywali Kinguin i AGO w World Cyber Arena 2017 Main Stage

Mimo że europejskie World Cyber Arena 2017 Main Stage już wystartowało, dopiero teraz poznaliśmy wszystkie grupy, w jakich mierzyć się ze sobą będą po...