STS
fot. DreamHack/Adela Sznajder

Wraca ESL Pro League. O punkty powalczą Fnatic, North i Na`Vi

Po dwóch tygodniach przerwy szósty sezon ESL Pro League wraca do gry! We wtorkowy wieczór o ligowe punkty w europejskiej dywizji tych rozgrywek powalczą zespoły z czołówki, czyli Fnatic oraz North – kolejno lider i wicelider – a także znajdujące się na drugim biegunie tabeli Natus Vincere i Team EnVyUs. Po wysypie offline’owych turniejów, w […]

Po dwóch tygodniach przerwy szósty sezon ESL Pro League wraca do gry! We wtorkowy wieczór o ligowe punkty w europejskiej dywizji tych rozgrywek powalczą zespoły z czołówki, czyli Fnatic oraz North – kolejno lider i wicelider – a także znajdujące się na drugim biegunie tabeli Natus Vincere i Team EnVyUs.

Po wysypie offline’owych turniejów, w tym grupowych zmagań w ramach ELEAGUE CS:GO Premier oraz ESL One New York 2017, czas powrócić do internetowego grania. Dziś kibice Counter-Strike’a będą mieli na czym zawiesić oko, bowiem na wtorkowy wieczór zaplanowano aż osiem spotkań! Zmagania rozpoczną dwumecze Natus Vincere z HellRaisers oraz Teamu LDLC.com z Teamem EnVyUs. W pierwszym z nich Na`Vi powalczy z prezentującym ostatnio bardzo dobrą formę w meczach online HR o odbicie się od ligowego dna, zaś niesione awansem do playoffów wspomnianego ELEAGUE EnVyUs postara się podtrzymać dobry moment i także poprawić swój wątły dorobek punktowy.

W późniejszej części wieczoru do gry wkroczą jak na razie dwie najlepsze ekipy 6. sezonu ESL Pro League, czyli Fnatic oraz North. Szwedów czeka dwumecz z walecznym zespołem Heroic i śmiało można stwierdzić, że ich krajanie będą trzymać kciuki za swoich kolegów z Danii. North tylko czeka, aż Fnatic powinie się noga, gdyż zwiększy to prawdopodobieństwo zmiany lidera 6. sezonu ESL Pro League.

Pełny wtorkowy harmonogram wygląda następująco:

26 września
19:00 HellRaisers vs Natus Vincere Overpass
19:00 Team LDLC.com vs Team EnVyUs Cache
20:10 Natus Vincere vs HellRaisers Inferno
20:10 Team EnVyUs vs Team LDLC.com Nuke
21:20 Fnatic vs Heroic Mirage
21:20 North vs mousesports Cobblestone
22:30 Heroic vs Fnatic Inferno
22:30 mousesports vs North Mirage

Wybrane spotkania będzie można obejrzeć wraz z polskim komentarzem za pośrednictwem ESL.TV Polska. Po więcej informacji na temat europejskiej dywizji 6. sezonu ESL Pro League zapraszamy do naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Zapowiedziano zmiany przedsezonowe w runach

Po dość długiej dyskusji Riot Games zapowiedziało zmiany, jakie zostaną dokonane w systemie run. W końcu dowiedzieliśmy się w jaki sposób będzie on fu...