fot. StarLadder

Zero odsunięty od składu HellRaisers! FejtZ tymczasowym zastępcą

Wydawało się, że po ostatnich przetasowaniach w składzie HellRaisers zapanuje względny spokój. Tymczasem jak grom z jasnego nieba spadła informacja, że kolejny z graczy został odsunięty od drużyny. Tym razem padło na Patrika „Zero” Žúdela.

Słowak trafił do HR w kwietniu ubiegłego roku. Od tego czasu wystąpił wraz z zespołem na szeregu najważniejszych imprez, w tym także na ELEAGUE Major 2017. Wraz z Žúdelem skład Ivana „Johnty” Shevtsova dotarł także do strefy medalowej m.in. podczas StarLadder i-League StarSeries Season 3 i DreamHack ASTRO Open Tours 2017.

Ostatnie wyniki nie były jednak najlepsze, a ich podsumowaniem był bardzo słaby występ na zamkniętych eliminacjach do europejskiego Minora, gdzie HR odpadło w fazie grupowej z mało chlubnym bilansem 1-3. Dlatego też postanowiono zrezygnować z usług słowackiego riflera, którego miejsce tymczasowo zajmie Kristjan „FejtZ” Allsaar. Estończyk ma za sobą nieudaną przygodę w Azji, wcześniej zaś grał m.in. w Denial eSports.

Po rozczarowaniach w tak wielu eliminacjach wydawało się, że należy coś zmienić i padło na mnie – przyznał Zero w oświadczeniu. – CS to ogra oparta na pewności siebie, z kolei w trakcie ostatniego miesiąca u mnie nie z tą pewnością siebie nie było najlepiej, co znacznie wpłynęło na moją grę. Było to spowodowane wieloma czynnikami – zmianą ról, ostatni rok nauki, a także kwestie bardziej osobiste, sądzę jednak, że przerwa bardzo mi się przyda – dodał.

W tej sytuacji skład HellRaisers prezentuje się następująco:

  • Kirill „ANGE1” Karasiow
  • Bence „DeadFox” Böröcz
  • Özgür „woxic” Eker
  • Issa „ISSAA” Murad – zmiennik
  • Kristjan „FejtZ” Allsaar – zmiennik
  • Ivan „Johnta” Shevcov – trener
Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Dziś startują polskie eliminacje do WESG 2017 w CS:GO

W wielu krajach wyłoniono już drużyny, które będą reprezentować dany naród w europejskich eliminacjach do World Electronic Sports Games 2017. Niedługo...