Michael "Veteran" Archer
fot. Riot Games

Veteran nie przedłuży kontraktu z Schalke 04

Przygoda Michaela „Veterana” Archera w FC Schalke 04 dobiegła końca. Z wpisu brytyjskiego szkoleniowca na Twitterze jasno wynika, iż nie tylko nie przedłuży kontraktu z formacją z Gelsenkirchen, lecz ponadto zaakceptował ofertę innej organizacji. Nowego pracodawcę Archera poznamy w przeciągu najbliższego miesiąca.

W przeszłości Veteran pracował m. in. z Origen oraz H2k-Gaming. W obydwu wymienionych formacjach pełnił funkcję analityka. Zdolności trenerskie mógł zaprezentować dopiero w Schalke 04, gdzie spędził ostatni rok. Mimo nieudanej rundy wiosennej, po zmianach w składzie podopieczni Archera wywalczyli awans do najbardziej prestiżowej ligi LoL-a w Europie pokonując broniące swojego miejsca Ninjas in Pyjamas.

Na chwilę obecną tylko jeden zawodnik postanowił przedłużyć kontrakt z niemieckim pracodawcą. Jest nim marksman formacji, Elias „Upset” Lipp. Pozostali zawodnicy wyrazili gotowość do opuszczenia Schalke 04.

Pozycja Skład Schalke 04 podczas baraży Skład Schalke 04 na LCS EU 2018
Top Lennart „Smittyj” Warkus TBA
Jungle Jonas „Memento” Elmarghichi TBA
Mid Marc „Caedrel” Robert Lamont TBA
Bot Elias „Upset” Lipp Elias „Upset” Lipp
Support Tore „Norskeren” Hoel Eilertsen TBA
Trener Michael „Veteran” Archer TBA
Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Kto zajmie dwa ostatnie miejsca w faze grupowej EPICENTER?

Przez kilka najbliższych dni rozgrywany będzie kolejny duży turniej Counter-Strike: Global Offensive – EPICENTER 2017. Zanim jednak nastąpi jego oficj...