fot. DreamHack/Adela Sznajder

Rozpad Immortals trwa. shz i destiny wracają do Tempo Storm

Można stwierdzić, że drugi brazylijski skład Immortals oficjalnie dopełnił żywota. Szeregi amerykańskiej organizacji opuścili bowiem Bruno „shz” Martinelli i Lucas „destiny” Bullo, którzy po zaledwie kilku miesiącach zdecydowali się powrócić w szeregi Tempo Storm.

Obaj Latynosi trafili do Immortals kilka tygodni temu i mieli być częścią nowej drużyny, której celem było nawiązanie do sukcesów poprzedników. Bardzo szybko stało się jednak jasne, że nowa piątka Brazylijczyków nie ma żadnych szans, by choćby zbliżyć się do poziomu reprezentowanego przed obecnych reprezentantów 100 Thieves, wobec czego postanowiono porzucić ten projekt.

Martinelli i Bullo nie musieli zbyt długo rozglądać się za nowym pracodawcą, gdyż bardzo chętnie pod swoje skrzydła ponownie przyjęło ich Tempo Storm. Aby utworzyć miejsce dla nowych nabytków, włodarze ekipy zakończyli swoją współpracę z Ricardo „s1” Shinjim oraz Lucasem „Yujim” Yujim.

Naprawdę cieszę się, że udało mi się powrócić do Tempo Storm – przyznał destiny w rozmowie z oficjalną stroną TS. – Wcześniej osiągaliśmy razem naprawdę dobre wyniki i wiem, że teraz będziemy jeszcze silniejsi. Jestem pewny, że w tym roku roku osiągniemy wspaniałe rzeczy – dodał.

W tej sytuacji skład Tempo Storm prezentuje się następująco:

  • Denis „dzt” Fischer
  • Paulo „land1n” Felipe
  • Alef „tatazin” Pereira
  • Lucas „destiny” Bullo
  • Bruno „shz” Martinelli
Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Splyce zainteresowane byłymi zawodnikami CLG?

Czy włodarze Splyce planują zmiany w swoim składzie CS:GO? Tak twierdzi portal Dust2.us, który powołując się na swoje źródła poinformował, że amerykań...