fot. DreamHack/Abraham Engelmark

Ekipa izaka o krok od obrony mistrzostwa Join the Republic. Czy friberg i spółka przeszkodzą Polakom?

Za drużyną Piotra „izaka” Skowyrskiego dwa wygrane mecze, co oznacza, że ekipę polskiego streamera od udanej obrony mistrzowskiego tytułu ASUS ROG Join the Republic: Community Challenge dzieli już tylko jedno zwycięstwo. Na przeszkodzie nadwiślańskiej piątce stanąć może jednak zespół sformowany przez Adama „friberga” Friberga.

Team friberg vs Team IzakOOO
20:30 (BO3)

Skład

Skład

Adam „friberg” Friberg Piotr „izak” Skowyrski
Adam „WolfY” Andersson Temuzin „soren” Tudev
Pontus „GAME” Perlborn Kacper „Killkapi” Wierzewski
Ahmed „hAmsi” Auda Piotr „nawrot” Nawrocki
Pontus „Soak” Brodin-Hjort Szymon „lys” Londka

Zespół Szweda spisuje się jak na razie bardzo dobrze, a on sam, co zrozumiałe, jest niesamowicie mocnym punktem skandynawskiej piątki. W dwóch rozegranych przez siebie meczach legenda Ninjas in Pyjamas wypracowała rating wynoszący aż 1,58! Na spore pochwały zasługuje także mało znany Pontus „GAME” Perlborn. Wyraźnie widać było to we wczorajszym półfinałowym starciu z drużyną Jacoba „pimpa” Winnechego, gdzie członek miksowego składu WDHA osiągnął najlepszy stosunek zabójstw do zgonów. Jednocześnie trudno nie odnieść wrażenia, że dzisiejsi rywale izaka i spółki mają za sobą o wiele trudniejszą drabinkę – poza Team pimp ograli także ekipę znanego z Luminosity Gaming Erika „fl0ma” Floma.

W tym samym czasie Polacy podejmowali złożone z praktycznie anonimowych zawodników składy z Europy Wschodniej oraz Francji. Warto jednak wspomnieć o świetnej postawie Piotra „nawrota” Nawrockiego, co zapewne szczególnie ucieszy samego Skowyrskiego – wszak 19-latek jest członkiem sygnowanego przez niego Izako Boars. To jednak nie jedyny gracz znad Wisły, który w wyróżniał się w dotychczas rozegranych spotkaniach. Z niezłej strony zaprezentował się także pozostający bez przynależności klubowej Temuzin „soren” Tudev. Bez wątpienia to właśnie ta dwójka będzie miała kluczowy wpływ na wyniki dzisiejszego wielkiego finału.

Mecz pomiędzy Team friberg a Team izakOOO rozegrany zostanie systemem BO3, zaś jego początek zaplanowano na godzinę 20:30. Anglojęzyczna transmisja z tego spotkania dostępna będzie na oficjalnym kanale ASUS ROG na Twitchu, który dostępny jest pod tym adresem.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

frozen o nowych przepisach ESEA: Nic na to nie poradzę, muszę poczekać do 16. urodzin

Przed Davidem "frozenem" Čerňanským niełatwe miesiące. Utalentowany Słowak nie będzie mógł bowiem występować wraz ze swoją drużyną w kolejnym sezonie...