STS

Właściciel mibr potwierdza: Immortals negocjuje wykup praw do marki

Temat ewentualnego wykupu praw do legendarnej marki Made in Brazil pojawił się już kilka tygodni temu. Nieoficjalne doniesienia wreszcie potwierdził właściciel brazylijskiej organizacji, Paulo Velloso. Prowadzi on zaawansowane negocjacje z właścicielem Immortals, Noah Whinstonem. Po raz pierwszy w tej sprawie usłyszeliśmy na początku grudnia za sprawą artykułu Jareka „DeKaya” Lewisa, który na swojej stronie doniósł, […]

Temat ewentualnego wykupu praw do legendarnej marki Made in Brazil pojawił się już kilka tygodni temu. Nieoficjalne doniesienia wreszcie potwierdził właściciel brazylijskiej organizacji, Paulo Velloso. Prowadzi on zaawansowane negocjacje z właścicielem Immortals, Noah Whinstonem.

Po raz pierwszy w tej sprawie usłyszeliśmy na początku grudnia za sprawą artykułu Jareka „DeKaya” Lewisa, który na swojej stronie doniósł, że Immortals wykupiło prawa do marki mibr. Nieco ponad miesiąc później informację tę zdementował sam właściciel brazylijskiej organizacji, Paulo Velloso, który był gościem podcastu byłego gracza g3x, Alexandre „gAuLeSa” Chiquety. Jak dodał, negocjacje z Immortals wciąż trwają i są bliskie zakończenia.

– Nadal prowadzimy rozmowy – powiedział właściciel mibr. – Mam nadzieję, że dojdziemy do porozumienia, ale nie mogę powiedzieć, że umowa jest już dogadana.

– Chcę, by to się stało, Noah z Immortals chce tego samego, ale to jeszcze nie koniec rozmów. Teraz to kwestia opłat i biurokracji, bo zagraniczna firma chce zarejestrować znak towarowy w Brazylii. Póki co należy on do mnie – wyjaśnił Velloso.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

FalleN: Nawet w pełnym składzie na Majorze byłoby bardzo trudno

Ze względu na zasady Valve na najbliższym Majorze SK Gaming nie wystąpi w pełnym składzie. Brazylijska formacja podczas amerykańskich zawodów zagra z ...