G2 Vodafone Roison
fot. twitter.com/G2Vodafone

Roison również w składzie G2 Vodafone

Zaledwie kilka godzin temu informowaliśmy o dołączeniu Tobiasza „Agresivoo” Ciby do G2 Vodafone. Nie minęło wiele czasu, a hiszpańska organizacja uraczyła nas kolejnymi informacjami dotyczącymi swojego nowego składu. W barwach G2 Vodafone zagra jeszcze jeden Polak – Michał „Roison” Dubiel.

Roison jest doświadczonym zawodnikiem jeśli chodzi o grę na hiszpańskiej scenie. W przeszłości reprezentował barwy między innymi Giants Only The Brave, ThunderX3 Baskonii oraz, w ostatnim czasie, Movistar Riders. Z ostatnią z wymienionych formacji udało mu się dotrzeć do play-offów SuperLigi Orange, gdzie ulegli 3:0 Giants.OTB.

Tym samym poznaliśmy pełny skład G2 Vodafone, jaki będzie walczył na hiszpańskiej scenie w roku 2018. Formację kompletują trzej Hiszpanie – Miguel „Hero” Fernandez, Nicolás „Nixerino” Colocho oraz Adrián „Homi” Moldes López. Grający na pozycji junglera Hero również został przedstawiony dzisiaj jako nowy zawodnik, zaś zawodnicy z dolnej linii – Nixerino i Homi – przedłużyli swoje kontrakty.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Team ROCCAT również gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

Wielkimi krokami zbliża się 26. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbędzie się już 14 stycznia. W tym roku fundacja Jerzego Owsiaka m...