Nisha
fot. facebook.com/teamkinguinpl

Team Kinguin krok bliżej do awansu na ESL One Katowice 2018!

Zakończyły się już niektóre ćwierćfinały europejskich kwalifikacji do pierwszego w naszym kraju Majora w Dota 2, czyli ESL One Katowice 2018. Polacy z Teamu Kinguin świetnie rozpoczęli eliminacje, pokonując Team Doggie w dwóch dość jednostronnych potyczkach.

Team Kinguin 2 : 0 Team Doggie

W pierwszym starciu ekipa z otwartych kwalifikacji zaprezentowała całkiem solidną początkową fazę rozgrywki. Niemniej jednak już po piętnastu minutach nasi rodacy przejęli stery i zaczęli dominować swoich oponentów. Team Doggie miał minimalne przebłyski lepszych zagrywek, lecz ostatecznie musiał uznać wyższość Polaków. Kolejna odsłona serii znów należała do Kacora i reszty, którzy świetnie rozpoczęli mecz. Co prawda w okolicach 17. minuty Team Doggie zdołał nieco podgonić rywali w złocie, ale koniec końców Kinguin chwyciło byka za rogi i z łatwością doprowadziło do zwycięstwa.

Teraz na drodze Polaków do zakwalifikowania się na ESL One Katowice 2018 stoi już tylko PENTA Sports. W ostatnim bezpośrednim spotkaniu (podczas europejskich kwalifikacji do StarLadder i-League Invitational #4) to Team Kinguin okazał się zwycięski. O tym, czy i tym razem eL lisasH i spółka odbiorą zawodnikom PENTY szansę na wystąpienie na dużym turnieju przekonamy się już jutro o godzinie 17:00.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Najlepsi gracze 2017 roku wg HLTV – 9. GuardiaN

Jesteśmy coraz bliżej finiszu przygotowanego przez HLTV rankingu najlepszych graczy 2017 roku, toteż nie ma się co dziwić, że i drużyny, które repreze...